Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?

Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?

Sej to počne tudi pod registriranim nickom.
Sam da vidi “replika” se mu rdeče nardi pred očmi. Pa ostali nicki ala viharc, vinko, gargamel in podobni me tud ne morejo prebolet.
Revčki impotetni.
[/quote]
Registriran nima jajc.:D

Sej to počne tudi pod registriranim nickom.
Sam da vidi “replika” se mu rdeče nardi pred očmi. Pa ostali nicki ala viharc, vinko, gargamel in podobni me tud ne morejo prebolet.
Revčki impotetni.
[/quote]

a res, pod katerim registriranim nickom?

ti si največja lažnivka, kar jih je možno, in to je jasno vsakemu, ki je prebral tvoj link.

morda pa je danes spet tvoj dan prividov?

no, tole je tipični primer maščevalnosti.
[/quote]

Zakaj maščevalnost?

Da ne bo pomote, zagovarjam stike. Če jih otroci nočejo, je potrebno raziskati, zakaj je tako. In takrat je prav, da ima oče stike z omejitvijo.

Gospa je kasirala klofute, mogoče tudi otroci? Se ga bojijo? Kdor se v jezi ne more zadržati in deli udarce, ne more biti tangiran enako kot nek drug oče, kateremu njegova mladež leti v objem, ko ga zagledajo.

Priznavam pa, da je veliko maščevalnosti. Poznam primer, ko je bil vnuk posledično odrezan od babi in dedija, ki ju je imel zelo rad.

Bi rekla, da so situacije zelo različne. In nekatere ženske se res bizarno obnašajo, spet druge razumsko, ker upoštevajo otrokova čustva.

Zakaj maščevalnost?

Da ne bo pomote, zagovarjam stike. Če jih otroci nočejo, je potrebno raziskati, zakaj je tako. In takrat je prav, da ima oče stike z omejitvijo.

Gospa je kasirala klofute, mogoče tudi otroci? Se ga bojijo? Kdor se v jezi ne more zadržati in deli udarce, ne more biti tangiran enako kot nek drug oče, kateremu njegova mladež leti v objem, ko ga zagledajo.

Priznavam pa, da je veliko maščevalnosti. Poznam primer, ko je bil vnuk posledično odrezan od babi in dedija, ki ju je imel zelo rad.

Bi rekla, da so situacije zelo različne. In nekatere ženske se res bizarno obnašajo, spet druge razumsko, ker upoštevajo otrokova čustva.
[/quote]

se strinjam, da so taki primeri. ampak ona je svoj (enostransko predstavljen) primer projicirala na vse.

Zakaj maščevalnost?
[/quote]

aja, zakaj maščevalnost.

saj ni težko prepoznati osebo preprostejšega uma, ki se niti z besedico ne dotakne interesov otrok, pač pa le izven konteksta našteva (izključno) grehe bivšega in s tem opravičuje sedanja dejanja, s katerimi celi svoj ranjeni ego?

in če bi tepel otroke, potem verjetno ne bi jamrala, da je tepel njo, otroke pa pozabila omeniti… ali pač?

Malo si morate razjasniti pojme vsi tisti, ki tega (se) niste doziveli na svoji kozi. Zenska ne more preprecevati stikov preko sodisca. Lahko pa predlozi dokaze, o katerih presoja csd in tudi sodnica. Ce je dokaz utemeljen, podkrepljen s precej dokumentacije o razlicnih postopkih, potem sodisce ugodi zahtevi po ukrepih, ki so predlagani s stani toznice. V tem primeru je sodisce tisto, ki sprejme odlocitev o preprecitvi stikov.
Dejstvo je tudi, da ljudje vecinoma sklepamo samo pavsalno in povrsno, nihce pa zares ne ve, kaj se je dogajalo za zaprtimi vrati. In ce sodisce sprejme tako odlocitev, ste lahko ziher, da jo je sprejelo na podlagi tehtnih razlogov. In med njimi definitivno ni razlog varanje, laganje in zavajanje v casu zakona. Razlogi so veliko bolj tehtni kot si mislite.
In vse tiste zenske, katerim vas novi partner nabija o tem, kako je bivsa zlobna in se mu tako mascuje, verjemite, da je bivsa srecna, da se ga je resila. Naj se vam ne smili, ker vi boste samo naslednja, ki se ji to lahko zgodi.

aja, zakaj maščevalnost.

saj ni težko prepoznati osebo preprostejšega uma, ki se niti z besedico ne dotakne interesov otrok, pač pa le izven konteksta našteva (izključno) grehe bivšega in s tem opravičuje sedanja dejanja, s katerimi celi svoj ranjeni ego?

in če bi tepel otroke, potem verjetno ne bi jamrala, da je tepel njo, otroke pa pozabila omeniti… ali pač?
[/quote]

je plemeniti. 😁😅 Od kar ga je zamenjala, ji na vse načine nagaja.

no, tole je tipični primer maščevalnosti.
[/quote]

Ti bi pustila otroke same s pretepačem?

aja, zakaj maščevalnost.

saj ni težko prepoznati osebo preprostejšega uma, ki se niti z besedico ne dotakne interesov otrok, pač pa le izven konteksta našteva (izključno) grehe bivšega in s tem opravičuje sedanja dejanja, s katerimi celi svoj ranjeni ego?

in če bi tepel otroke, potem verjetno ne bi jamrala, da je tepel njo, otroke pa pozabila omeniti… ali pač?
[/quote]

Če udari njo, bo tudi otroka. Če ga še ni, ga bo prej ali slej. V to si lahko prepričana.

Zasebno ljubezensko življenje nima veze s starševstvom.
Tudi če je kriminalec oče, je še vedno oče, nima to vpliva na otroka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če udari njo, bo tudi otroka. Če ga še ni, ga bo prej ali slej. V to si lahko prepričana.
[/quote]

zdej se boste izkazale babe – človeka bi kaznovale za stvari, ki jih sploh ni zagrešil?

s tvojo “logiko” se potem gotovo strinjaš tudi s tem, da mora dec babi vsak dan eno primazat – tudi če on ne ve zakaj, ona že ve?

Ti bi pustila otroke same s pretepačem?
[/quote]

njegovi otroci so in ima pravico biti z njimi. če je nasilen, potem v prisotnosti csd. ti pa svoj ego celi drugače in v ta namen ne zlorabljaj otrok, ker sicer nisi nič boljša.

je plemeniti. 😁😅 Od kar ga je zamenjala, ji na vse načine nagaja.
[/quote]

plemeniti ji na sodišču poskuša preprečiti stike?

ja, ker je zdaj srečna, potem zihr ni zlobna. ampak on, ki je bil prej srečen, ta baraba je bil pa zloben. ker je moški, ali zakaj?

njegovi otroci so in ima pravico biti z njimi. če je nasilen, potem v prisotnosti csd. ti pa svoj ego celi drugače in v ta namen ne zlorabljaj otrok, ker sicer nisi nič boljša.
[/quote]

Oče ima pravico…… Kaj pa otroci? A nimajo pravice biti branjeni pred nasilnežem? Ja v prisotnosti csd, ampak najprej jim mora nekdo povedati, da je nasilen. In tu se nad tem “nekom” zgražate, če to naredi. Jaz ne rabim celit ega in izkoriščat otrok. Sem pa mnenja, da pretepač nima kaj sam počet z otroki. Kdor pokaže, da je pripravljen pretepati tiste, ki so po njegovem trenutno moteči, mojim otrokom ne bi prišel blizu, pa naj bo to sosed, učitelj, moja mama ali sam oče otrok. Ponavljam vprašanje. Tebe bi mož pretepel. Večkrat. Bi mu mirno zaupala otroke?

zdej se boste izkazale babe – človeka bi kaznovale za stvari, ki jih sploh ni zagrešil?

s tvojo “logiko” se potem gotovo strinjaš tudi s tem, da mora dec babi vsak dan eno primazat – tudi če on ne ve zakaj, ona že ve?
[/quote]

Po tvoji “logiki” pa potem serijski morilec ni nevaren. Vsaj ne tistim, ki jih še ni ubil.

Oče ima pravico…… Kaj pa otroci? A nimajo pravice biti branjeni pred nasilnežem? Ja v prisotnosti csd, ampak najprej jim mora nekdo povedati, da je nasilen. In tu se nad tem “nekom” zgražate, če to naredi. Jaz ne rabim celit ega in izkoriščat otrok. Sem pa mnenja, da pretepač nima kaj sam počet z otroki. Kdor pokaže, da je pripravljen pretepati tiste, ki so po njegovem trenutno moteči, mojim otrokom ne bi prišel blizu, pa naj bo to sosed, učitelj, moja mama ali sam oče otrok. Ponavljam vprašanje. Tebe bi mož pretepel. Večkrat. Bi mu mirno zaupala otroke?
[/quote]

otroci imajo pravico do očeta in on do njih.

dokler jim ni ničesar storil, ni nobenega razloga, da bi mu kdorkoli karkoli branil.

pravica otrok do obeh staršev je pomembnejša od ega enega ali drugega starša. starši (obeh spolov) to dostikrat pozabljajo.

in projekcija “po njegovem trenutno moteči” pomeni: nekdo je po tvojem trenutno moteč…

Po tvoji “logiki” pa potem serijski morilec ni nevaren. Vsaj ne tistim, ki jih še ni ubil.
[/quote]

kakorkoli v svoji maščevalnosti telovadiš, tudi serijski morilec ima pravico do svojih otrok in njegovi otroci do njega, če jim ni ničesar storil.

no, tole je tipični primer maščevalnosti.
[/quote]

Pa kakšan maščevalnost lepo porsim? s kakšno pravico si partner lahko nekdo vzame pravico jebanja naokoli, če je v vezi z materjo svojih otrok in igra z nasmeškom na obrazu, da je doma vse v reu? Naj konča najprej pošteno to prvotno zvezo, potem se pa naj qourba naokoli. Naj bo toliko pošten, da konča pred vtikanjem drugje. In ja, pravico do otrok seveda ima, brez ovir.

Pa kakšan maščevalnost lepo porsim? s kakšno pravico si partner lahko nekdo vzame pravico jebanja naokoli, če je v vezi z materjo svojih otrok in igra z nasmeškom na obrazu, da je doma vse v reu? Naj konča najprej pošteno to prvotno zvezo, potem se pa naj qourba naokoli. Naj bo toliko pošten, da konča pred vtikanjem drugje. In ja, pravico do otrok seveda ima, brez ovir.
[/quote]

poglej naslov teme. kaj me briga, kaj sta vidva imela med sabo. glede na to, kako bevskaš vame, ni čudno, da se ti je skurbal, kdo bo pa to prenašal.

Evo, tipično, skočijo replika, grda resnica in skrite ločenke pod multiniki.

poglej naslov teme. kaj me briga, kaj sta vidva imela med sabo. glede na to, kako bevskaš vame, ni čudno, da se ti je skurbal, kdo bo pa to prenašal.
[/quote]
Kaj skačeš name? Meni se moj ni skurbal, nimm nobenih problemov iz tega naslova….. A te rep boli, ker se ti je gor stopilo?


Kaj skačeš name? Meni se moj ni skurbal, nimm nobenih problemov iz tega naslova….. A te rep boli, ker se ti je gor stopilo?
[/quote]

spet projekcije – ti se zaganjaš vame, ne jaz vate.

ponovno poglej naslov teme, koga briga, če se je tvoj ali katerikoli skurbal.

spet projekcije – ti se zaganjaš vame, ne jaz vate.

ponovno poglej naslov teme, koga briga, če se je tvoj ali katerikoli skurbal.
[/quote]
Kadar vara ženska, nisi tako prizanesljiv. Hipokrit šovinistični!

spet projekcije – ti se zaganjaš vame, ne jaz vate.

ponovno poglej naslov teme, koga briga, če se je tvoj ali katerikoli skurbal.
[/quote]

dej viharni neprijavljen – frustraj drugje, ne po mojih odgovorih….

New Report

Close