Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?

Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?


Gnus lahko doleti še tudi tebe. Nč bat. Nisi pojasnil, kljub vsem norenju tuki gor, ali si že povedal svoji hčeri, da ni tvoja in da goniš namerno hajko proti njeni materi. Izsiljuješ otroka!!! Da mora od PRAVEGA očeta s culico do tebe, ki NISI NJEN oče. A misliš kaj na posledice svojih dejanj? Punca odrašča in slej ko prej ji bo to udarilo na plano. Boj se tega. Pokvarjen si kot sam peklenšček, fuuuj in pameruješ tukaj smrad usrani. Take zlobe ste najhujše. Pa še za ljudi se imate.

a res, pod katerim registriranim nickom?

ti si največja lažnivka, kar jih je možno, in to je jasno vsakemu, ki je prebral tvoj link.

morda pa je danes spet tvoj dan prividov?
[/quote]

kaj je lažnivka, tule si se kar potuhnila in odšla pljuvat svojo nedojebano feministično slino po drugih temah?

Si poguglal, kaj je kopun? 🙂

Kakšane nebuloze pod vplivom substanc ti pišeš? Kakšnih 10 let?. Daj pojdi po novo dozo tablet, prosim. Mojim otrokom in meni se ti lahko samo prikloniš.
[/quote]

Si poguglal, kaj je kopun? 🙂

Kakšane nebuloze pod vplivom substanc ti pišeš? Kakšnih 10 let?. Daj pojdi po novo dozo tablet, prosim. Mojim otrokom in meni se ti lahko samo prikloniš.
[/quote]

Tokrat pa ima viharni prav. Veliko si morala narediti narobe, da so se ti vsi odpovedali. Ne napihuj se nad ostale. Nič več nisi vredna kot smo drugi. Poglej se v ogledalo, čas je za spremembe, za ponižnost in za čiščenje značaja. Čas je pravi za to. Dobronameren nasvet.

Moderna ženska uničuje otroke, družbo predvsem pa samo sebe. Samotna grda starost pa je nagrada.

Odvisno zakaj se gre. Sama poznam situacijo, ko je oče 1x na mesec vzel sina za vikend. Ta vikend je bil otrok pri babici in dedku, ker ga je on pil zunaj. Domov je hodil umazan, poškodovan in polen novih žaljivk. Potem mesece ni prišel blizu. Je dobil novo punco njej natolčeval kak zlat oče je … Čeprav nikoli ni bil z otrokom, preživnina pa itak kaj je to.

No je prišel dan, ko se je po več, ko pol leta prikazal, da hoče otroka. Otrok vesel, da ga bo videl. Ker pa očito starih staršev ni bilo doma je otroka pijan peljal z sabo v gostilno! Otroka so ob pol 2 zjutraj pripeljali policisti. CSD je peljal tako zgago, otroka so želeli vzeti…. Takrat je dobil prepoved stika. Spet mesece nič.

Potem je spet pripeljal neko novo. Njej ista zgodbica kako zlat je. Zahteval je otroka pa ga preprosto ni dobil ker je prepoved  aktivna. Ona je končno lahko rekla ne brez, da bi se bala kaj bo natolčil CSDju. Začel je z grožnjami, žaljivkami itd..

Ni povsod res, da mame ne dajo otrok. Nekje so očetje tisti, ki ne vedo kaj pomeni iti oče.

Vrjamem, da bi marsikatera mamica otroka z veseljem dala, če le ve, da ga da v varno okolje. Tudi mame potrebujejo počitek.

Če pišeš ker tvoj bivši ne dobi otroka … Kontaktiraj bivšo mogoče boš presenečena.

Če pa je ženska zloba je pa zloba. Tam pa še borba na sodišču velikokrat ne prinese nič…samo stroške. Škoda pa se dela otroku.

Če bi bil moj partner MATIAS in bi jaz bil uboga revna ženska, ki si jo je pohotni pokvarjenec pripeljal iz tujine bi mu tudi jaz prepovedala stik z otroki!!!

Samo res, kaj  te psice napelje na to, da žrtvujejo otroke zaradi svojih psihoz in nesposobnosti biti prave ženske? Take bi bilo treba zakonsko kaznovati, ne pa, da jih socialke podpirajo. Sicer pa so socialke večinoma same sfuk ane ločenke.

Odgovor na objavo uporabnika
Pika937, 25.12.2022 ob 19:21

Odvisno zakaj se gre. Sama poznam situacijo, ko je oče 1x na mesec vzel sina za vikend. Ta vikend je bil otrok pri babici in dedku, ker ga je on pil zunaj. Domov je hodil umazan, poškodovan in polen novih žaljivk. Potem mesece ni prišel blizu. Je dobil novo punco njej natolčeval kak zlat oče je … Čeprav nikoli ni bil z otrokom, preživnina pa itak kaj je to.

No je prišel dan, ko se je po več, ko pol leta prikazal, da hoče otroka. Otrok vesel, da ga bo videl. Ker pa očito starih staršev ni bilo doma je otroka pijan peljal z sabo v gostilno! Otroka so ob pol 2 zjutraj pripeljali policisti. CSD je peljal tako zgago, otroka so želeli vzeti…. Takrat je dobil prepoved stika. Spet mesece nič.

Potem je spet pripeljal neko novo. Njej ista zgodbica kako zlat je. Zahteval je otroka pa ga preprosto ni dobil ker je prepoved  aktivna. Ona je končno lahko rekla ne brez, da bi se bala kaj bo natolčil CSDju. Začel je z grožnjami, žaljivkami itd..

Ni povsod res, da mame ne dajo otrok. Nekje so očetje tisti, ki ne vedo kaj pomeni iti oče.

Vrjamem, da bi marsikatera mamica otroka z veseljem dala, če le ve, da ga da v varno okolje. Tudi mame potrebujejo počitek.

Če pišeš ker tvoj bivši ne dobi otroka … Kontaktiraj bivšo mogoče boš presenečena.

Če pa je ženska zloba je pa zloba. Tam pa še borba na sodišču velikokrat ne prinese nič…samo stroške. Škoda pa se dela otroku.

Halooo, tema je tri leta stara!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne štekam, 12.12.2019 ob 10:55

Kaj so otroci krivi za vajin razhod?? Zakaj oče ne bi smel imeti stikov z otroki? Ali so otroci krivi, da vas je bivši prevaral z ljubico? Da, tudi to je bil že razlog, da se je ločenka z ranjenim ponosom želela maščevati bivšemu s tem, da mu prepreči stik z otroki. Žalostno, da so otroci, ki niso nič krivi, sredstvo za maščevanje in bitke med staršema. 🙁

 

Ne stekam…saj ne preprwcujemo stikov. Ockoti ga ne zelijo,tako,da avtorica: prisitit ne mores ne svetniskega oceta,da ima stik s otrokom. Ce otrok noce imeti stika ga ne bom silila.

S tem nimam tezeva. Oce noce imeti stika,otrok se manj. Da ga silim,da se druzi s otrokom,ne hvala. Sem ga dovolj silila v druzenje,ko smo se ziveli skupaj  …te napake nocem vec ponavljati,ker s tem ne dosezes,da nekdo postane stars

Odkar je PAS postal uradna kategorija, praksa kaže, da 4 ženske od 5-ih odtujuje otroka od očeta. In oče od 5-ih se izogiba stikom in drugim obveznostim.

New Report

Close