Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?

Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?


A si ti evangeličanska pridigarica?
[/quote]
Ne.
Si ti?


Ne.
Si ti?
[/quote]
Ne. Samo ti zveniš bolj njej podobno kot jaz.


Ne. Samo ti zveniš bolj njej podobno kot jaz.
[/quote]
Aha.. zvenim.
In kaj ima to skupnega z mojo realno resnico?


Aha.. zvenim.
In kaj ima to skupnega z mojo realno resnico?
[/quote]
Dobro vprašanje!
Ker te tvoje realne resnice tudi samo zvenijo, kot pridige. Kaj prida pa niso.


Catch je, da niste dojeli zapisano, kaj radodajka in “slovenka” predstavljata. Poglejte odgovore misst.

De omnibus disputandum..

Kristus definitivno ni imel menstruacije.


Catch je, da niste dojeli zapisano, kaj radodajka in “slovenka” predstavljata. Poglejte odgovore misst.
[/quote]
kaj sem dojela, kaj si ti dojel.
Tudi ti naj bi dojel pisanje drugih, pa ti ni v interesu. Svojega prodajaš naprej. Ok.
Mist pa se ni vpletala v debato s svojim mnenjem, zato njenega odgovora ne morem upoštevat, zanimala jo je le tvoja interpretacija teh dveh besed, ker ju res veliko uporabljaš.


Zakaj spet posplošuješ ?
Spet manipuliraš s svojimi stereotipi, kot da vsem moškim paše seksat med menstruacijo.
[/quote]
Nič od tega ni zapisano. Kar nekaj.

Sposobnost izraziti svoje čutenje do svoje partnerice, med menstruacijo (in tudi sicer), naj to vsebuje seksualno komponento ali ne, je za vas posploševanje?

Vaša absolutnost vas izdaja. Veste za vsa desetletja vnaprej, kdaj si partnerice niti poželeli ne boste.. vsaj s stavkom: “Škoda, ker imaš menstruacijo.. res se te želim.”

Kot rečeno: Najbolj trpijo ljudje s “trdnimi”, naravnost absolutnimi prepričanji, ki jim potem dirigiarjo življenje naprej in nazaj.

Semaforski človek. Dobesedno, rdeča pomeni STOP 🙂

De omnibus disputandum..


Dobro vprašanje!
Ker te tvoje realne resnice tudi samo zvenijo, kot pridige. Kaj prida pa niso.
[/quote]
Auč..
In kdo si ti O veliki anonimni pogumnež.. daj linke da vidim kaj si kaj iskreno gor pisal/a pa bova naprej debatirala. Z mlini na veter je težko nekaj doreči..


kaj sem dojela, kaj si ti dojel.
Tudi ti naj bi dojel pisanje drugih, pa ti ni v interesu. Svojega prodajaš naprej. Ok.
Mist pa se ni vpletala v debato s svojim mnenjem, zato njenega odgovora ne morem upoštevat, zanimala jo je le tvoja interpretacija teh dveh besed, ker ju res veliko uporabljaš.
[/quote]
Je razloženo, kaj ti dve besedi pomenita. Posledično bi bilo za pričakovati, da človek razume njun pomen.

Očitno ga ne. Vas žuli Robijev semafor?

De omnibus disputandum..


Je razloženo, kaj ti dve besedi pomenita. Posledično bi bilo za pričakovati, da človek razume njun pomen.

Očitno ga ne. Vas žuli Robijev semafor?
[/quote]
Ne.
Tebe pa.

Krvavel pa je! In še to v krčih!

Ovčke (in otroci) potrebujejo omejeno življenje. Lepo varno in nadzorovano. V petek ni mesa, med menstruacijo ni seksa.
Ritopikanja tudi ni, ker Biblija tako pravi.

Dušni pastirji pa budno pazijo, da ovčke ne grešijo. Kaj veliko dela nimajo, saj se ovčke izpod svojih volnenih glavic kar same druga drugo nadzirajo.

Pa so se dušni pastirji kar nekaj časas sekirali, ko so ženske začele nositi najprej spodnjice, nato vložke in niso vedeli po krvi na klopeh ali menstruirajo ali ne (itak bi morale vedno znova zanositi, saj je seks namenjen zgolj razplodu).

De omnibus disputandum..

Tebi je bibija očitno oprala možgane, sedaj pa to očitaš drugim.
Kaj imaš od tega?
Sebi si iščemo ljudi s podobnimi pogledi na življenje ne pa ljudi ki bi jih spreminjali zaradi svojih pogledov. Kaj naj goljuf dela s poštenjakom…


Tebi pa se je nekaj hudo zamerilo, če si tako obseden s cerkvijo.


Nič od tega ni zapisano. Kar nekaj.

Sposobnost izraziti svoje čutenje do svoje partnerice, med menstruacijo (in tudi sicer), naj to vsebuje seksualno komponento ali ne, je za vas posploševanje?

Vaša absolutnost vas izdaja. Veste za vsa desetletja vnaprej, kdaj si partnerice niti poželeli ne boste.. vsaj s stavkom: “Škoda, ker imaš menstruacijo.. res se te želim.”

Kot rečeno: Najbolj trpijo ljudje s “trdnimi”, naravnost absolutnimi prepričanji, ki jim potem dirigiarjo življenje naprej in nazaj.

Semaforski človek. Dobesedno, rdeča pomeni STOP 🙂
[/quote]
Zapisano je, da zaradi lastne obsedenosti s cerkvijo nisi pososben videti dejstva, da smo ljudje različni in če si želimo ali ne želimo različne stvari, še zaradi tega nismo pod vplivom dogem.
In to so tvoja trdna prepričanja, zaradi katerih tudi sam najbolj trpiš.
Isti si kot drugi verski fanatiki.


Nič od tega ni zapisano. Kar nekaj.

Sposobnost izraziti svoje čutenje do svoje partnerice, med menstruacijo (in tudi sicer), naj to vsebuje seksualno komponento ali ne, je za vas posploševanje?

Vaša absolutnost vas izdaja. Veste za vsa desetletja vnaprej, kdaj si partnerice niti poželeli ne boste.. vsaj s stavkom: “Škoda, ker imaš menstruacijo.. res se te želim.”

Kot rečeno: Najbolj trpijo ljudje s “trdnimi”, naravnost absolutnimi prepričanji, ki jim potem dirigiarjo življenje naprej in nazaj.

Semaforski človek. Dobesedno, rdeča pomeni STOP 🙂
[/quote]

Namreč STOP. Ko ti hoče kdo pokazati drugo pot, drugo mnenje, ga takoj zatreš z negiranjem in ponavljanjem svojega stališča (manipulacijo). Ne vem, je tudi tebi težko sprejeti drugacno mnenje in obcasno tudi svoj pogled prilagoditi ali imaš STOP znak, ko se gre za spreminjamke mnenja na podlagi novih spoznanj/dejstev?

Prebral sem že nekaj vaših zapisov in me ponavadi presenetite z razsodnostjo in oceno, zato me zanima vaš pogled na dotično temo. Ne delam nikakršnega vašega profila ali česa podobnega, vendar me zanima, kakšen je vaš pogled/vaše razmišljanje pri tej temi.
[/quote]

“Presenetim z razsodnostjo”, ha ha. Sej ponavadi samo kake neumnosti pišem, malo za hec 🙂

Pa glej, kot sem že zapisala, sama teh izrazov ne uporabljam, niti mi niso najbolj simpatični. Ampak, recimo da je meja tam, ko ženska, ki veliko seksa z veliko ljudmi, več ne ve točno kaj hoče in začne sex uporabljati za dosego ciljev, ki jih s seksom ni možno doseči, namesto da bi ji seks sam po sebi prvenstveno nudil užitek.

Razsodno? 🙂

Občevanje med menstruacijo je dobro za oba, saj pospeši menstruacijo, tako da je za en dan ali dva krajša.

Tudi kri nekako ne moti človeka, samo brisačo se lepo da čez rjuho, da niso ravno bele rjuhe umazane s krvjo.

Menstrualna kri zmanjša trenje v nožnici, zato je spolni odnos manj boleč in kri deluje kot lubrikant.

Edina izjema je, če bi imela ženska res močne krče, ampak to je ponavadi prvi oz. drugi dan menstruacije, nato minejo.

Dokler ima menstruacijo en teden je še….hajd recimo, ok. Ko jo bo imela 10 dni al pa 14, se pa res lahk zamisliš 😉

Ne gre in ne gre razumet, če ti ne paše ti ne paše. Če ti paše, ti paše. Fertik
Ga nasutiram da bi se kadil za njim, da me sili v karkoli. Neumne babe vi se jim pa kar pustite ,pa čeprav vam ne paše. Ni ne on ne njegov tič center sveta, ticev na miljarde, babseta neumna brez pameti, tiste, ki se jim pustite izsiljevat

vi jokate že ko imate 37 vročino, kot da ste na smrtni postelji! z veseljem vam odstopim en dan hudičeve bolečino s krči, pa pol povejte če boste še za seks

Js sm zmeri ha seks, ce me boli glava je seks najbols zdravilo.

Ce sm depresiven mi seks takoj pomaga.

Ce sm zalosten mi seks pomaga da sem bolje.

Ce me boli trebuh mi seks pomaga da bolecina hitrej mine.

Zenska pa itak sam gledate kak se boste izognile seksu se dobr da niso vse take in pac js zberam tiste k majo radne seks in niso frigidne tko kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega foruma

Jaz komaj čakam tiste dni pred menstrucaijo, ko še ni tista taprava, ko vliva.
Tedaj mi moja pusti seksat brez kondoma pa da svršim v njej.
Pa še presneto horni je.

Js sm zmeri ha seks, ce me boli glava je seks najbols zdravilo.

Ce sm depresiven mi seks takoj pomaga.

Ce sm zalosten mi seks pomaga da sem bolje.

Ce me boli trebuh mi seks pomaga da bolecina hitrej mine.

Zenska pa itak sam gledate kak se boste izognile seksu se dobr da niso vse take in pac js zberam tiste k majo radne seks in niso frigidne tko kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega foruma
[/quote]

če bi te nekdo z vso silo brcnu v jajca, bi bil tisti trenutek za seks? Mislim da ne, tam bi se zvijal kot en fantek. Moški se znate samo norca iz žensk delat. Imaš {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk ki menstro čist brez problema da čez, imaš pa veliko takih, ki tistih 5 dni iz postelje ne more, ampak moški to itak ne razumete. Mislite da nam je fajn hodit po inekcije, ker boli ko svina, moraš na bolniško, ker imaš občutek kot da ti bo maternico razneslo. Ful uživamo v tem res. .. Si pa teslo, na žensko gledaš kot na kos mesa in ne kot na čoveka. En navadni gnoj si

New Report

Close