Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?

Zakaj morajo imeti ženske en teden menstruacijo?

če bi te nekdo z vso silo brcnu v jajca, bi bil tisti trenutek za seks? Mislim da ne, tam bi se zvijal kot en fantek. Moški se znate samo norca iz žensk delat. Imaš {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk ki menstro čist brez problema da čez, imaš pa veliko takih, ki tistih 5 dni iz postelje ne more, ampak moški to itak ne razumete. Mislite da nam je fajn hodit po inekcije, ker boli ko svina, moraš na bolniško, ker imaš občutek kot da ti bo maternico razneslo. Ful uživamo v tem res. .. Si pa teslo, na žensko gledaš kot na kos mesa in ne kot na čoveka. En navadni gnoj si
[/quote]

Ženske nimate pojma, kaj je to bolečina in potem mi tukaj še groziš, kako bi me fizično napadla?

Ne vem, kje je policija, da bi take pridržala in jih izprašala ter naredila psihični profil, ker lahko to hitro eskalira in kdor piše o fizičnem napadu, je tik pred tem, da ga tudi izvede.

Veliko žensk izrablja menstruacijo za 1000 in eno stvar dandanes.

Vprašaj malo starejše, kako je bilo pri njih z menstruacijo.

Sedaj bi že vsaka rodila pod narkozo in vsak mesec letela po injekcijo v bolnico, saj ne moreš verjet.

Pa enkrat boli glava, enkrat boli trebuh, enkrat menstruacija, ko se pa kartico vzame ni pa nikoli boleče glave, kajne?

Ženske znate samo manipulirati in krasti ter groziti.

Ženske nimate pojma, kaj je to bolečina in potem mi tukaj še groziš, kako bi me fizično napadla?

Ne vem, kje je policija, da bi take pridržala in jih izprašala ter naredila psihični profil, ker lahko to hitro eskalira in kdor piše o fizičnem napadu, je tik pred tem, da ga tudi izvede.

Veliko žensk izrablja menstruacijo za 1000 in eno stvar dandanes.

Vprašaj malo starejše, kako je bilo pri njih z menstruacijo.

Sedaj bi že vsaka rodila pod narkozo in vsak mesec letela po injekcijo v bolnico, saj ne moreš verjet.

Pa enkrat boli glava, enkrat boli trebuh, enkrat menstruacija, ko se pa kartico vzame ni pa nikoli boleče glave, kajne?

Ženske znate samo manipulirati in krasti ter groziti.
[/quote]

Ma ti si eno nevedno budalo! Moski bo tle o bolecini pametoval ja, tko kot je ze ena omenla, pri 37 vrocine, stokate kot da umirate. Tebi bi blo treba jajca odrezat, pol pa govori o bolecini

Bolj zdravo jejte in ne nalivajte se s kavo in bolečine bodo morda izginile.

New Report

Close