Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški ne marajo žensk z otroci?

Zakaj moški ne marajo žensk z otroci?

In čemu bi ženska preživljala tujo družino ? Namreč moški z otroci, pogosto hočejo samo samsko brez otrok.
[/quote]
Ne vidim pametnega razloga.

Čemu bi preživljal tujo družino? [/quote]

Ker se ti vidiš ob mami te družine? Ker te sprejme med sebe, kot bi bil njihov? Ker ni samo denar tisto, kar prineseš v njihovo sredino?

Zakaj pa mu potem sploh dovoliš, da plačuje preživnino?

Ker se ti vidiš ob mami te družine? Ker te sprejme med sebe, kot bi bil njihov? Ker ni samo denar tisto, kar prineseš v njihovo sredino?
[/quote]

Ne. Jaz se ne. Družina je družina, kot prvo sploh ne bi smela biti razbita. Vse ostalo… je nepomembno. Jaz tam nimam kaj počet.


Tak par po navadi ni ločen.
[/quote]

Hm… kaj pa če je?
Ni vse v tem koliko je kdo stabilen, razumen… Danes tudi “metuljčki” štejejo. 😉

Ne. Jaz se ne. Družina je družina, kot prvo sploh ne bi smela biti razbita. Vse ostalo… je nepomembno. Jaz tam nimam kaj počet. [/quote]

A veš, da me na trenutke tvoja togost prav razžalosti? “Bi moralo biti / ne bi smelo biti.” Še nisi v tisti fazi, da bi ti prihajale naproti prav take izkušnje, da ti pokažejo, kako se nima smisla opredeljevati in tako sebi zapirati vrata? Ali jih samo ne vidiš?

Hm… kaj pa če je?
Ni vse v tem koliko je kdo stabilen, razumen… Danes tudi “metuljčki” štejejo. 😉
[/quote]

To dvoje se niti v istem stavku ne bi smelo pojavljat.:-))

[/b]
To dvoje se niti v istem stavku ne bi smelo pojavljat.:-))
[/quote]

Jah… če bereš tule na forumu izlive enih in drugih bodočih ločencev in že ločenih, je pomanjkanje “metuljčkov” skoraj primarni razlog za ločitev. :)))))

A veš, da me na trenutke tvoja togost prav razžalosti? “Bi moralo biti / ne bi smelo biti.” Še nisi v tisti fazi, da bi ti prihajale naproti prav take izkušnje, da ti pokažejo, kako se nima smisla opredeljevati in tako sebi zapirati vrata? Ali jih samo ne vidiš?
[/quote]
Ali pa so šle že mimo, kaj veš. Ja, vem, sem lesen. Za tičnik sem dober.:-))
Bi napisal kaj in zakaj, ampak je preveč idiotov na tem forumu, ki komaj čakajo kaj takega.
Sicer pa, če me večkrat bereš imaš verjetno že precej dobro idejo zakaj sem škart.

Jah… če bereš tule na forumu izlive enih in drugih bodočih ločencev in že ločenih, je pomanjkanje “metuljčkov” skoraj primarni razlog za ločitev. :)))))
[/quote]
Ja, ampak pri teh je stabilna samo njihova nestabilnost.


Ali pa so šle že mimo, kaj veš. Ja, vem, sem lesen. Za tičnik sem dober.:-))
Bi napisal kaj in zakaj, ampak je preveč idiotov na tem forumu, ki komaj čakajo kaj takega.
Sicer pa, če me večkrat bereš imaš verjetno že precej dobro idejo zakaj sem škart. [/quote]

Meni je iz prebranega (kljub prelivanju nickov) zelo jasno, zakaj misliš, da si škart. Jasno tudi, kje si potegnil črto in od kje prepričanje, da je varneje imeti (skoraj) živalsko zavetišče. Odgovori, ki jih nisi dobil v preteklosti, nekoč pridejo na plano. Potem razumeš.

A lej: dokler si živ, je pred tabo še ves preostanek življenja. Eni hlastajo za še možnim, vključno z metuljčki. In so posledično nenehno v nizkem štartu.

Če si rečeš, da je vse, kar je del današnjega dne, podarjeno, nimaš pretiranih pričakovanj. In potem se zgodi.

Poznam tudi zenske, ki ne marajo svojih otrok. Vse sorte ljudje zivijo na tem planetu.


Ja, ampak pri teh je stabilna samo njihova nestabilnost.
[/quote]

Hahaha! Dobra!
Mogoče pa do stabilizacije pride po ločitvi…

Prav tista ednina, trmoglava ednina včasih naredi nepopravljivo škodo.
Skuliranost je včasih dobra, včasih ne. Odvisno od situacije, a bistveno je, da partnerja pred otroki delujeta usklajeno, sicer to otroci spretno uporabijo za male manipulacije.
[/quote]

No, s tem glede ednine se pa ne morem strinjat. Ne morem mojim otrokom govorit, kaj misliva midva s partnerjem … ker on vseeno ni oče in tudi ne primarni vzgojitelj in skrbnik. Dvojina je vseeno rezervirana za naju z bivšim. Predstavljaj si sebe na mestu otroka, ali svojega otroka pri svoji bivši, kako mu tam ona in njen novi partner pridigata: Midva nisva zadovoljna s tvojimi ocenami, midva misliva, da moraš več sodelovati v gospodinjstvu, midva sva sklenila, da do nadaljnjega ne smeš hoditi ven … mah ne vem.

Očitno je bila dinamika v tvojem primeru čisto drugačna, kot je pri nas. Moj partner je z otroki predvsem kolega in mu jih res ni treba vzgajati, lahko se pa kdaj kaj pogovorijo in sem zelo hvaležna, če se. Ampak to so njihovi pogovori, ki so drugačni, kot ko se pogovarjajo z mano, ki sem neprimerno bolj obremenjena kot on. Je pa tudi res, da so bili že preveliki, ko se je vključil v družino, da bi lahko špilal vzgojitelja.

Meni je iz prebranega (kljub prelivanju nickov) zelo jasno, zakaj misliš, da si škart. Jasno tudi, kje si potegnil črto in od kje prepričanje, da je varneje imeti (skoraj) živalsko zavetišče. Odgovori, ki jih nisi dobil v preteklosti, nekoč pridejo na plano. Potem razumeš.

A lej: dokler si živ, je pred tabo še ves preostanek življenja. Eni hlastajo za še možnim, vključno z metuljčki. In so posledično nenehno v nizkem štartu.

Če si rečeš, da je vse, kar je del današnjega dne, podarjeno, nimaš pretiranih pričakovanj. In potem se zgodi.
[/quote]
Jaz nimam nobenih. Imam pa eno prednost pred marsikom, približno vem kaj me čaka.

Slovnične teroristke, welcome aboard! Niste zmogle se zadržati, kajne?

Ma jebelacesta: ko boste ve nakuckale en sestavek tukaj v minuti in pol po sistemu “čas je denar”, potem “slovničarskoorgazmirajte”, kolikor hočete.

Dajte no napisat – koliko časa porabite za napisat vaš perfecrt sestavek – 3, 5, 7 minut? – Pa še “lektoriranje pod debelo lupo” cca. 3 minute? Get a life!
[/quote]

podpiram te “teroristke”!

Prav bi mi bila sam ženska z otroci starimi manj kot 5 let in ali takrat, ko bodo otroci 20+

No, s tem glede ednine se pa ne morem strinjat. Ne morem mojim otrokom govorit, kaj misliva midva s partnerjem … ker on vseeno ni oče in tudi ne primarni vzgojitelj in skrbnik. Dvojina je vseeno rezervirana za naju z bivšim. Predstavljaj si sebe na mestu otroka, ali svojega otroka pri svoji bivši, kako mu tam ona in njen novi partner pridigata: Midva nisva zadovoljna s tvojimi ocenami, midva misliva, da moraš več sodelovati v gospodinjstvu, midva sva sklenila, da do nadaljnjega ne smeš hoditi ven … mah ne vem.

Očitno je bila dinamika v tvojem primeru čisto drugačna, kot je pri nas. Moj partner je z otroki predvsem kolega in mu jih res ni treba vzgajati, lahko se pa kdaj kaj pogovorijo in sem zelo hvaležna, če se. Ampak to so njihovi pogovori, ki so drugačni, kot ko se pogovarjajo z mano, ki sem neprimerno bolj obremenjena kot on. Je pa tudi res, da so bili že preveliki, ko se je vključil v družino, da bi lahko špilal vzgojitelja.
[/quote]

Situacija pri vas se meni zdi zelo zdrava. Mislim, da kar dobro razmišljaš o tem. To kar sem imel v mislih z ednino so bolj zadeve, ki se tičejo skupnega bivališča in skupnih reči. Skratka, bolj banalne osnove npr. uporaba kopalnice, čiščenje in pospravljanje za seboj. Mislim, da so ocene že drug nivo. Največji hec pri vsem skupaj je, da oče, ki mu pri ločitvi niso dodelili otrok zelo težko uveljavlja vlogo primarnega vzgojitelja, če mu mati otrok pri tem nagaja. Zato mora ravnati tako, kot tvoj partner – odnos se vzpostavi na novo, na prijateljski osnovi, kar pa otroci dostikrat izrabijo po svoje. Usklajenost matere otrok in njenega partnerja, če pri tem upoštevata tudi biološkega očeta, tu igra najpomembnejšo vlogo pri vzgoji. Otroci to začutijo in se manipulacij niti ne lotijo in s tem pridobijo zelo stabilne razmere.
Vsa čast ločenim staršem, ki se kljub nasprotjem znajo uskladiti.

To ne more bit res, da jih ne marajo.
Poznam enega,ki je vzel v paketu,z otrokoma, z enim še nepolnoletnim otrokom, žensko drugačnih navad, kar pomeni, da je povprečna, spi do desetih,če jo je volja,kot še mnogo drugih, sam vstaja ob petih, ženska nima niti izpita za avto, pa ne da ga ne bi mogla naredit,temveč so ji ga odvzeli zaradi alkota….zakaj ga ne gre delat…ker ji ga momgrede,spet lahko poberejo.
Otrok ona ne želi več, kar je v njenih letih in dotrajanosti edino pametno.Ta moški, je zensko sprejel z vsemi napakami, za njenega nepolnoletnega sina celo želi v hiši še živečih staršev kar na črno prizidek, da bo imel posvojenec sobo in svoj mir, ker mimgrede umetnik kot je in ce želi ustvarjat in mirno preživet najstništvo menda rab mir.
Nadalje jo ima tako rad,ko se je njegov oče uprl prizidavi na črno prizidka, je ta dobrodušnež ponorel in razgrajal in razbijal po hiši očeta in grozil vsem domačim, očeta in mater je celo davil in dušil.Jasno v odsotnosti njegove izvoljenke in posinovljenca.Po dvorišču je iskal sorojenko in tulil, da jo bo ubil, da je v strahu zbežala k sosedom.

Kako vi to potem mislite, da ne marajo žensk z otroki.
Pa tudi prejšnja izvoljenka je že imela odrasle najstnike, sam pa nobenega.

Res mi ni jasno kakšne moške vi to poznate? Morjo bit slabi in žleht taki ki ne marajo babnic s prtljago, ker za tega ko ga jaz opisujem vsi vejo, da je dober in predober.

Spet posploševanje na podlagi tega kar ti poznaš.

Kaj pa to, ko si je v mojem okolju kup tipov, ki nimajo otrok, dobilo ženske, ki jih že imajo? A potem naj rečem, da so vsi tipi takšni?

Jaz nimam otrok in tudi ne bi imela tipa, ki jih ima. Ko se s prijateljicami pogovarjam, so istega mnenja. A naj zaključim, da vse ženske brez otrok ne želijo tipa, ki jih ima?

no, ta možakar, ki takšen šoder sprejme od ženske pod svojo streho in to še z otrokom, ne more imet sto pik, še posebej, če svoje starše davi.

Muhahahha
Najprej se smejim,keri odgovori se ponavadi ponavljajo.Noben pa ne razmisli kaj dela….veliko ljudi poznam ki imajo otroka z prvim partnerjem v zivljenju….idioti….tudi ce nekaj casa isces ne bos tako zlahka nasel sorodne duse,kaj sele da bo prva oseba tista prava…problem je v inteligenci crede….vzgojeni smo da poslusamo in NE razmisljamo…ne naucijo nas nic koristnega- tisto pridobimo z iskusnjami….vse lepo po programu…hodi v solo,dobi delo,poroci se,zidaj hiso…BEDAKI
Naceloma se ljudje bojijo ostati sami,ker bi tako postali predmet zasmehovanja(ker nisi ovca)…ali pa nimajo prakse kako osvajati nasprotni spol in raje stisnejo zobe in ostanejo v zvezi dokler upajo-zmorejo….zato pa je toliko locitev…podlegli ste sistemu….
In ce ze imas otroka je pomembno da ne onesnazujes,da ne zapravljas in razvajas-poneumljas potomstva….najveckrat pa vidim da tudi starsi vzgajajo otroke v suznje in lepo po programu….cepci
Izgleda da se ljudje nic ne naucijo iz zivljenskih iskusenj ali pa jim je ljubse biti skupaj z ovcami z ovcjo mentaliteto,ker je tako bolj lagodno…nekateri niti ne poskusajo razmiljati s svojo glavo ,ker se bojijo sprememb…
Drugace pa :ce je zenska v redu in se dobro razumes,predvsem pa ce RAZMISLJA s svojo glavo jo je vredno porocit ne glede na to ali ima paket ali ne…

Svoji k svojim. Če ima moški otroke naj ne gleda za tistimi brez ampak naj izbere žensko ki jih tudi ima. Veliko več skupnega imata dva z otroci kot eden brez in drugi z.

BRAVO

Da bi bil cuck za njene otroke ki niso moji? Ni ene sanse na svetu. Ona kriva da se je z nekimi povprecnezi parila. Pa je lahko najčudovitejša punca na svetu 🙂

Enako s posvojitvijo. Predvsem pa, jaz hocem svoje, ne neke pofukane kurce od ofce male ki jih je nesigurna prasica skotila zanj ali celo za vec partnerjev, taksna je imela hude daddy issues da jo noben ne zadovolji.. In da financno in vzgojno skrbis za njih ko nimas svojih moras bit res najvecji cuck na zemlji, take succubuske hodijo okol ja, pa brez sramu so tudi, kot pravim, daddy issues

New Report

Close