Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški tako z lahkoto lažejo?

Zakaj moški tako z lahkoto lažejo?

Kot ženska lahko pritrdim, da veliko žensk pada na prazne besede (obljube), hvalisanje, neumen “humor”, celo take, ki imajo neko izobrazbo. Če pa je kakšen moški še bolj spreten v laganju, potem mu pa skoraj vedno uspe. Meni takšni moški niso všeč, mnogim ženskam pa so.

Odgovor na objavo uporabnika
rain214, 29.09.2022 ob 19:54

Kot ženska lahko pritrdim, da veliko žensk pada na prazne besede (obljube), hvalisanje, neumen “humor”, celo take, ki imajo neko izobrazbo. Če pa je kakšen moški še bolj spreten v laganju, potem mu pa skoraj vedno uspe. Meni takšni moški niso všeč, mnogim ženskam pa so.

Hja, sploh poročeni radi leporečijo. Najraje razlagajo okrog kako so samski.

Če pa ne morejo prikriti, da so poročeni pa jamrajo kako so ubogi, kako je žena grozna. Vse, samo, da bi prišli do seksa.

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 29.09.2022 ob 19:44

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 19:39

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 29.09.2022 ob 17:55

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 16:25

A je bolj zabavno piti skodelico zelenega čaja in brati knjigo (koristno za možgane in telo) ali se spraviti v kino gledat Hollywodski film z učinki, ki te vržejo iz stola, če tudi je zgodba totalen bullshit v primerjavi s knjigo in se potem še ustaviti na bigmeku in pomfritu, ker sta bolj okusna in vznemirljiva od sadja, čeprav redita in uničujeta telo? Se raje vsedemo v avto ali gremo peš?

Smem zamenjat zeleni čaj zamenjat za vodo, navadni čaj, sok? Potem vsekakor branje knjige. Kino mi je čista beda. McDonalds še slabše. Ne pomnim kdaj sem bila nazadnje v McDonaldsu, čeprav sem več let delala prav zraven njih.

Raje kot z avtom, grem s kolesom. Rada pa grem tudi peš.

Hočeš povedati, da si drugačna? Pa nisi. Še vedno te bo pritegnila barabica, ki bo znala skupaj spraviti par zanimivih stavkov. Lahko zamenjaš tudi sekret papir ali barvo na nohtih, pa boš še vedno produkt evolucije.

Hočem povedat, da pojma nimaš. Ne, nisem drugačna. Mislim, da bi kar večina mojih znank raje izbralo dobro knjigo pa recimo kakav, čaj kot pa kino in mcdonalds. Tako, da slabo poznaš ženske.

Nohtov si pa ne barvam, razen, če se treščim s čim po prstu pa potem spreminja barve.

Edino, kar si dokazala je, da te lahko vsak, ki ima pet minut časa, pelje žejno čez vodo. Ne poglabljaj se v detajle, ker ti ne gre dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
No no, 29.09.2022 ob 19:50

To morda velja za mlade in naivne punce. Pozneje si takšne, ki imajo dovolj izbire, za resnega partnerja izberejo resnega, pametnega in zrelega človeka. Jih tak prej navlaži, kot nek bebast barabin s sluzavimi besedami in kratko pametjo.

Ne podcenjuj barabic.

Odgovor na objavo uporabnika
ena samska, 28.09.2022 ob 18:49

Zakaj toliko moških tako enostavno laže, brez slabe vesti?

Recimo so poročeni pa nakladajo ženskam, da so samski. Zatajijo tudi otroke, ne samo ženo.

Ail pa, če so ločeni, s tako lahkoto najdejo žensko, ji govrijo vse mogoče, ampak se izkaže, da spet lažejo.

Nikoli ne čekiram mobitela moškega, nikoli ne brskam po žepih, ne prisliškujem, ne izprašujem drugih o njem… v glavnem zaupam. Pač sklepam, da so tudi drugi pošteni, odkriti, resnicoljubni. Meni osebno ne bi na kraj pameti padlo okrog razlagat, da sem samska, če bi imela partnerja. Tudi nobenemu moškemu ne izlivam ljubezni, če ne čutim nič resnega do njega.

Zakaj je moškim pa tako enostavno lagati? Zakaj s tako lahkoto ženski strejo srce? Pa jim prav dol visi kako se ona počuti.

 

Ker IQ seže samo do jajc.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 20:05

Ne podcenjuj barabic.

Mogoče rahlo pretiravaš. So tudi brihtne in pronicljive ženske, a te so, žal, “partibrejkerice”. Nezaželene na službenih novoletnih zabavah, piknikih in podobnih druženjih.

ja ja v statistiki ni ravno tako. prej obratno….

pamet gre s pametjo, neumnost pa z neumnostjo.

gliha vkup štriha ni iz trte zvito.

 

Ah rain, ko bi bilo le to… nobenih sladkih besed recimo niti pretiravanj. Seksa recimo sploh ne omeni, lepo gresta na kavo. Čisto normalen pogovor. Na koncu ti reče kako si fajn in da bi te rad še videl. Pa ni več duha ne sluha o njem… o takih lažeh govorim. Zakaj govoriti karkoli sploh? Ne bi rekel samo lahko noč ali nasvidenje?

Odgovor na objavo uporabnika
Ti bom jaz odgovoril zakaj iz prve roke, 29.09.2022 ob 20:03

Edino, kar si dokazala je, da te lahko vsak, ki ima pet minut časa, pelje žejno čez vodo. Ne poglabljaj se v detajle, ker ti ne gre dobro.

He, he, in edino, kar si ti dokazal, je, da pojma nimaš o ženskah. Blebečeš neumnosti, da glava peče. Ko te berem, imam občutek, da si en tak še nedorasel pobček: mislim to lapanja o kinu, mcdonaldsih in podobn. Odrasti. Ker dvomim, da si res star samo kakih 20 let.

Sodeluj z njimi, ne pojdi v vezo s čustvi, prepusti se. Kar ne daješ te ne more uničiti.

Odgovor na objavo uporabnika
ne joči kekec, 29.09.2022 ob 20:15

Sodeluj z njimi, ne pojdi v vezo s čustvi, prepusti se. Kar ne daješ te ne more uničiti.

Ah, ja, bolje je ne imeti opravka z moškimi. Vsaj ne, kar se tiča razmerja.

Za kolege, sodelavce so čisto ok.

Ampak, če pa gre za seks, potem je pa adijo. Potem pa se začnejo laži in moška brezčutnost.

Tako, da z vidika razmerij, seksa – ne hvala, ne bi več.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 29.09.2022 ob 20:11

Ah rain, ko bi bilo le to… nobenih sladkih besed recimo niti pretiravanj. Seksa recimo sploh ne omeni, lepo gresta na kavo. Čisto normalen pogovor. Na koncu ti reče kako si fajn in da bi te rad še videl. Pa ni več duha ne sluha o njem… o takih lažeh govorim. Zakaj govoriti karkoli sploh? Ne bi rekel samo lahko noč ali nasvidenje?

Ne sekiraj se, imaš tudi drugačno laž. Živi s teboj, te ljubi, oh in sploh sladko, potem pa te prevara, pa dve let samomore delata, da bi popravil s teboj. Izmečki ovako ili onako.

Nikoli ne čekiraš moškega telefona, nikoli mu ne prisluškuješ, pa vseeno obtožuješ moške 🙂 he he a ti ne živiš z moškim al pa po žensko lažeš. Moški lažemo direktno, enostavno, poznano. Ženske pa hinavčite, lažete še bolj kot moški predvsem pa bolj pokvarjeno in bedno. Tako pač je

Delam v firmi, kjer je vec moskih in vidim, kako zasedeni, poroceni precej probavajo; nekateri celo cisto pri vsaki osebi zenskega spola, tako da sploh ne verjamem vec, da obstajajo zvesti moski. Jih je zeelooooo malo takih sodelavcev, ki ne probavajo pecat….in to je zal realnost. Doma pa pac lazejo dalje kolk imajo radi svojo zeno/ punco…. 🤢

Moj se je naučil laganja doma.

Lagala mu je mama, babica in on je tradicijo nadaljeval.

Dobila ga na drugi pa je še vedno trdil, da ga ni imel not!

Moški gledamo. Zato nas ženske zavajajo z ličenjem. Ženske poslušajo. Zato jih moški zavajamo z besedičenjem. To je ključ. Od tu naprej pa igrajo vlogo socializacija in izkušnje.

Odgovor na objavo uporabnika
motorist 🏍, 15.10.2023 ob 11:24

Moški gledamo. Zato nas ženske zavajajo z ličenjem. Ženske poslušajo. Zato jih moški zavajamo z besedičenjem. To je ključ. Od tu naprej pa igrajo vlogo socializacija in izkušnje.

Haha res. Moški, ki se ličijo se ličijo za moške, ki gledajo. Moških, ki bi poslušali, namreč ni…

Isto vprašanje za vas.

Zakaj lahko ženska odjebe moškega,ki jo ima rad.Zakaj ste ženske postale tako “hladne” v čustvih do moškega….Z lahkoto nas zamenjate za drugega…

New Report

Close