Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Joj kolk ste blesave, zdaj ste se zapičile v tisto, ki je po pravici povedala, kako so ji moški padali pred noge. Kako ste lahko tako ljubosumne? Ona je živela in se iz svojega življenja nekaj naučila, to zdaj zna ceniti. Ve kokice si pa kaj takega ne bi niti upale (tudi, če bi sploh imele take preddispozicije), ker ne upate pogledati čez lastne planke. Potem pa verjamete v to, da ste najboljši zadetek v življenju vašega tipa/partnerja.

POnosna je lahko na to da se je dol dajala naokoli in ni mela toliko poguma da bi pustila moža. Sedaj pa s patetičnimi izgovori. Res, ženska ki pada pod direktorje, fitnes trenerje je občudovanja vredna. Sigurno ji lahko zaupaš da gre ven, sigurno ji brez težav zaupaš bančno kartico itd. Ženski pri 45 letih. Njen mož je samo bedak, ali pa mu je vseeno. Bi rekel tisto drugo. Najbrž se je tudi on kje učil naokoli. Itak isti ptiči skupaj letajo

Je pa premogla toliko modrosti, da ni zapustila svojega moža 🙂
Očitno se ji je splačalo in jaz ji lahko le čestitam. Večina moških dela tako kot ona. Ampak to je seveda normalno 🙂


Bo razmerje kar pol, pol. Razen če je žensk manj, pa so le te bolj aktivne. O modrosti te vrste- te zgodbe še ni konec. O tovrstnih koncih pa lahko bereš na sodiščih in pokopališčih. Tako pač je, če nosiš pamet v gatah.

Preluštno ti je, zato.
Ne verjameš, da si vredna ljubezni zato si moraš kar naprej to potrjevati z nekimi nepomembneži, šele v njih uzreš svojo vrednost, oz vsaj misliš tako. namesto da bi se praznina napolnila, z vsakim novim dejanjem proti sami sebi še bolj zazeva. Nmesto da bi popravila luknjo v steni namesto tega čeznjo obesiš lepo sliko.

Ja, pa na Mirelco iz šova smo tudi vsi ljubosumni. :))

Vas pa po eni strani razumem uboge duše, zakaj tako razmišljate, ker kot otroci niste dobili resnične ljubezni in preddispozicije za dobro kvalitetno partnerstvo od lastnih staršev (starša sta se varala, ločena, verjetno na to sploh ne boš upala odgovoriti, mar? :)). To razočaranje nosite globoko v sebi, samo priznate si ne. Da o tvojem nizkem nivoju izražanja niti ne debatiramo, že to vse pove o tvoji mentalni zrelosti, ujet otrok v odraslem telesu.

vsako jutro, ko vstaneš, se zahvali za vse kar imaš, vključno s poročenim ljubimcem. Potem pa še previdno zmoli, da te ne dobijo.

Koki moja,vsi tvoji streli so zgolj slepi zadetki v prazno.
BTW, kdo pa je ta Mirelca iz BB????? 🙂

Sploh pa, le kako imate čas za to? možje vam vse delajo ve se pa okol kurbate. Sem prepričan da možje dobro vedo kaj počnete pa so tiho. Ker so pezdeti, tako kot večina moških srednjih let. Le kaj imaš od tega da doma gledaš žensko k se ti kurba naokoli. Prav nič, samo sebe mučiš in držiš razbito sliko srečne družine. Ja, saj je bil kakšna pol leta en tak copatar pri meni. Glih toliko da ga nisem zbrcal da je dojel. Dol dajanje naokoli doma pa družina, to so današnje vrednote? bogi vaši otroci. Pa to leti na eno in na drugo stran. Saj ni čudno da je potem toliko svinjskih potez po svetu, toliko samomorov, uničenih življenj. Začne se v primarni družini in otroci to čutijo, veliko bolj kot si upate priznati. ja razumem, ni več ljubezni gresta pač narazen. Ampak da pa tako podlo delujete, tega pa ne razumem. Avtorica je tipična predstavnica tega. Ubistvu ji je fajn, nabija si ego, samo druge prepričuje kako ji je težko samo zato da bo dobila nekaj empatije, drugače ji je popolnoma vseeno. Taka oseba gre mimo človeka ki ga je zadel infarkt brez da bi se tega zavedala.


Ker so jim te zmajevske babetine zlomile hrbtenico.
Ampak vseeno je nekako grozljivo zanimivo to- da ravno take zmajevke imajo može.

pa sej se ni znucala, če jo še postrani uporablja.

Znano je da najhujše varalice imajo daleč najboljše može doma..

če bi imele take slabe može doma, ne bi imele ne časa, ne volje, ne denarja za postranske skoke.


Ampak zakaj?
Zakaj nočejo imeti dobre žene?
zakaj požirajo, da jih zmajevka vsakodnevno pohodi? da jim je zlomila hrbtenico?
Poznam ene par takih babšet, ki se še zadovoljno muzajo, kako vse naredijo ravno tako kot hočejo one.

Lepo povedano! Vse izvira iz primarne familije in potem se nadaljuje tradicija nespoštljivosti in nelojalnosti.

Morda smo pa avtorici in njeni soimenakinji dali kaj za misliti, se namreč sploh več ne oglasita.


Ampak zakaj?
Zakaj nočejo imeti dobre žene?
zakaj požirajo, da jih zmajevka vsakodnevno pohodi? da jim je zlomila hrbtenico?
Poznam ene par takih babšet, ki se še zadovoljno muzajo, kako vse naredijo ravno tako kot hočejo one.[/quote]

Preveč so dobri, preveč so pošteni in taki normalne ženske ne bodo dobili. Ker normalne ženske ne marajo takih tipov. Sedaj se bo plaz usul ampak to je dejstvo. To so družinski možje, njim je družina temelj, vrednota za katero bi naredili vse. Za družino bi uničili še sebe. To so možje iz nekaterih drugih časov, to danes ni vredno nič. In vsak si želi biti ljubljen, prav vsak na tem svetu in veliko ljudi v ta namen požre vse, dobesedno vse. Tudi to da jih žena žali, pohodi in ne vem kako nespoštljivo obnaša. Po eni strani jih razumem, težko jih prepričaš v nasprotno. Takšni pač so. Dolgoročno pa trpijo, zelo trpijo. Veliko jih stori samomor. Žleht ljudje se nikoli ne bodo ubili, vedno se ubijejo pošteni, zaradi drugih.


Ampak zakaj?
Zakaj nočejo imeti dobre žene?
zakaj požirajo, da jih zmajevka vsakodnevno pohodi? da jim je zlomila hrbtenico?
Poznam ene par takih babšet, ki se še zadovoljno muzajo, kako vse naredijo ravno tako kot hočejo one.[/quote]

Preveč so dobri, preveč so pošteni in taki normalne ženske ne bodo dobili. Ker normalne ženske ne marajo takih tipov. Sedaj se bo plaz usul ampak to je dejstvo. To so družinski možje, njim je družina temelj, vrednota za katero bi naredili vse. Za družino bi uničili še sebe. To so možje iz nekaterih drugih časov, to danes ni vredno nič. In vsak si želi biti ljubljen, prav vsak na tem svetu in veliko ljudi v ta namen požre vse, dobesedno vse. Tudi to da jih žena žali, pohodi in ne vem kako nespoštljivo obnaša. Po eni strani jih razumem, težko jih prepričaš v nasprotno. Takšni pač so. Dolgoročno pa trpijo, zelo trpijo. Veliko jih stori samomor. Žleht ljudje se nikoli ne bodo ubili, vedno se ubijejo pošteni, zaradi drugih.[/quote]
narobe svet.
In zakaj ta ljubeče in zveste ostajamo same? ker nočemo biti zmajevke in nočemo svojemu moškemu zlomiti hrbtenice?
narobe svet.

Takšne poštene, brez hrbtenice privlačijo ravno te zmajevke. Ker imajo v sebi zakoreninjeno, da si boljše ne zaslužijo. Isto kot fizično zlorabljene žene, ki ne zapustijo nasilnega moža in še iščejo izgovore zanj. Ampak vse ima rok trajanja, kot je Puma omenil, kopičijo trpljenje v sebi in dolgoročno klecnejo pod tem bremenom. Vsak človek bi. Ker nismo rastlinice. Ali se samopoškodujejo ali pa obrnejo ploščo proti ženi, psihično, fizično nasilje, tudi kakšni umori v družini. Obstaja pa tudi možnost, da na podoben način kot njihove žene igrajo dvojno življenje, imajo tudi ljubico in jim je za ženo vseeno, kaj počne.

Te čist razumem z menoj je podobno in imam doma kot ti pišeš.Moških sicer ne menjavam je pa eden stalni v mojem življenju že zelo dolgo.Ko sem z njim opažam kaj manjka možu,ko sem z možem vidim kaj fali ljubimcu.Rada bi celoto v enem vendar sta oba žal zelo različna in z napakami.Sigurnost in varnost v zakonu je boljša od veze z ljubimcem je pa zato seks z njim boljši oziroma drugačen.V bistvu vem zakaj sem z enim in zakaj z drugim pa krivda ni v meni v njima je saj vsak sam sebi dopušča kako nekdo ravna z njim.Moja težava je večno skrivanje pred početjem ampak tudi jaz se nisem sposobna odločiti .

Kot bi brala sebe.
Morda z razliko, da sem vedno imela rada svojega moža. Včasih bolj včasih manj. Včasih mi je bil pa res malo….. odveč.
Čudovit mož, očka, poslovno zelo uspešen, krasen prijatelj, odgovoren…… samo premalo iskric je bilo.
No, sedaj sem se umirila, stara sem 48 let, spolno življenje doma sva spravila na najstniški igrivi nivo, bom pa zelo odkrito povedala, da če ne bi bil tako hudičevo inteligenten in sposoben, ne bi ostala pri njemu. Vedel je za moje skoke čez plot, mi jih oprostil, je pa veliko tudi naredil za najin odnos, predvsem se je naučil biti ne samo odgovoren mož ampak tudi seksualni partner.
In prvič od začetka najine zveze mi je postavil pravila igre. Prav ta “strogost” me je streznila.

Sedaj ne bi več skakala okrog, sem srečna, da sem ostala pri njemu, drugi moški me ne mikajo več.
Prej sem dobesedno živela za “tuje komplimente”, za občutek, da sem privlačna, da lahko zmešam glavo vsakemu. Sem tudi jo, od 15 let mlajših fitnes trenerjev, do direktorjev znanih podjetij.
Adrenalin zmage nad moškim mi je bil kot hrana, energija.
Čim se je začelo kazati, da si tip želi več……. adijo in začetek iskanja nove žrtve.
Včasih sem se šla igrico….. zbrala sem si nekega sposobnega tipa in sama s seboj stavila, koliko časa bom porabila, da ga osvojim. To, da je bil poročen ni bila ovira, bolj izziv. Vsi, ampak čisto vsi so “padli”. Se zaljubili. Bili pripravljeni pustiti družino. In postali nezanimivi zame.
Na koncu sem skoraj izgubila svojega moža, šele, ko sem ga morala prepričati da ostane, sem očitno odigrala vlogo, ki me je zadovoljila.
4 leta sem že vzorna žena….

Je pa tako, z vsakim mojim skokom čez plot je enako naredil tudi “izbrani” moški. Zvestobe enostavno ni, še tako dober družinski oče poklekne pred privlačno žensko. Žalostno a resnično.[/quote]

Bistvo zgodbe:
Žena – plehka in preračunljiva ženska
Mož – copata, mamin sine in naivnež

… in takim na dolgi rok najbolje uspeva in so ponavadi dolgo “srečni” v zakonu.


Ampak jaz govorim o moških z hrbtenico, ki ob sebi želijo enakovredno partnerico. da se podpirata in si stojita ob strani.
če moški dopušča psihično naslje od ženske, kar zlom hrbtenice zagotovo je, potem so oni enaki kot ženska, ki dopušča zlorabo s strani moškega. In nihče od teh štirih varjant ni zrela za zdravo partnerstvo.

No, se bom ponovno oglasila, tista ta druga iz te teme.

Kot prvo, če bi doma dobila vse, kar bi rabila, ne bo iskala drugod.
Ker nisem in ker je pač mož bil, kot je bil, nisem izgubljala časa z raznimi terapevti, zakonskimi psihologi in kupovanjem tabletk za moža, temveč sem špilala svojo igro. Ter uživala.
Energije imam ogromno, uživam v poslu, uživam doma in uživala sem tudi drugje.

Glede mojih otrok….. hvala na skrbi, so krasni. Niti minuto niso bili prikrajšani nikoli za nič.
Čudno ne, da eni zmoremo vse in še več, nekaterim je pa že kuhanje kosila presežek v dnevu, kaj šele oprati stroj perila….

Moje avanture so bile moja terapija glede mlačnosti mojega moža. Prvo je treba poskrbeti zase, šele potem lahko poskrbimo za druge. Egoistično? Tudi malo, pa kaj.
Seks mi pomeni veliko, zakaj bi se mu odpovedala? Lahko bi leta in leta vlačila moža k spolnemu terapevtu, na koncu bi šla verjetno narazen, oba zagrenjena, sprta, naveličana.
Če ima nekdo doma “nezainteresirano” ženo in jo vara, je vse ok.
Obratno je pa obsojanja vredno….
Ženske, resno, kaj ste v resnici tako prestrašene, ko vidite, da so vaši možje izredno dojemljivi za skoke čez plot? Lahko ste, verjamite.
Neka znanka, zoprna do amena, tečna, polna sama sebe, doma tiranka, je večkrat v družbi poudarjala, kako ima moža na špagci, da še dihat ne upa brez njenega dovoljenja. Ker ona mu itak da nudi vse, mu opere, zlika, skuha govejo juho vsak vikend, nudi seks 1x mesečno. Skratka popolna žena. Za moža bi dala roko v ogenj, da je ne bi nikoli prevaral. 🙂
Evo, čudovit izziv zame, po 4 dneh sms-jev je bil zmešan, tako hitro gre to. Seks z njim je bil ok šele po tretjem ali četrtem zmenku, revež več od osnov niti poznal ni. Se je pa hitro učil, na koncu je bil res enkraten in vzdržljiv ljubimec
In mož sodelavke, po njenem najboljši družinski človek, očka, ki bi za svojo družino naredil po njenem vse, no saj je, ampak zase je naredil še malo več…… pa zame tudi! :), še sedaj po več letih dobim sms od njega, povabilo na kavico…..
V mojem poslu ( IT) je tega ogromno. Malo smo pod stresom, veliko na poti, pritiski so hudi, seks je enostavno ventil za sproščanje. Poslovna večerja, kozarec vina, hotelska soba za 1 uro. Denar nikoli ni bil problem, porabljen čas niti omembe vreden.

Drage ženske in žene. Vaši možje so veliki otroci. Za 5 minut igranja pozabijo na vse. Slabe vesti nimam, zakaj že?
To, da bi lahko razbila kakšno dužino, ni moj problem. Vsak ima možnost izbire. Če je kdo zaradi mene doma nasrkal ne vem, tudi me ne zanima. Prevarani ženi nisem dolžna nič, lahko se ji samo zasmejim v obraz ter ji dam nekaj nasvetov. Večina je itak zateženih frigidnic, na žalost. Vsaj po pripovedovanjih mojih ljubimcev.
Nekdo mi je rekel, da doma več časa posluša o tem, kateri pralni prašek je dober, kot imata z ženo skupnega pogovora. Da ne govorim o zanemarjenosti žensk, lenobi, pretirani skrbi za otroke, ne najdejo pa časa da bi si oprale lase.

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.

Dolgovezenje ob stran, tvoj mož je bil impotenten, ti si iskala potešitev drugje. Ni neke težke filozofije. Oba sta igrala svojo igro.

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.

To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]
To je res, ja.
Poznam nekaj takih u izi bejbik. Boli njih đoka za otroke in partnerja. samo da so si jo lako filale še z drugimi tiči. Ampak na koncu so same ostale, noben jih za kaj več, kot f u k ni hotel.
fatalke my ass. izgubljenke v širokem kozmosu. Ki predajajo svojim otrokom sporočilo- bodi k u r b a, bodi tak, ki bo z žensko grdo ravnal.
Krasno. Res perfektno.

New Report

Close