Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Jaz pa vas varalic res ne razumem. Zakaj toliko časa vztrajate z nekom, ki vas ne izpolnjuje.
O tej, ki se hvali, kako je vsak klecnil pred njo: po opisanih sodeč si si izbirala moške v neenakopravnem položaju. Niti enega opisa pravega moškega, ki ve kaj hoče. Same mevže in copate. Ni čudno, da postaja sifilis ponovno neozdravljiv, ko je pa toliko namakanja pri sodelavkah…

Uf tole pa si udarla mimo. Glede na moj status in stas sem stalno deležen ponudb, pa nisem niti trznil z očesom. Niti takrat ko sem bil z ženo niti sedaj ko imam partnerko. Močni karakterji ne palimo na take.[/quote]

No, vidim, da je lov nate odprt. Me prav zanima, kakšen ja ta status in stas…… spadaš med zaščitene vrste?
Poglej, dragi Puma, nisem tista iz prejšnjih postov, sem pa iz neke druge teme. Kjer me napadaš iz vseh strani.
Takih Pumic je v mojem življenju veliko. Na žalost so precej nezanimive. Sicer igrajo svojo vlogo odrasle, zmagovite, nedosegljive in strašne zveri, na koncu pa predejo kot debeli udomačeni lenobni mački.
Ponavadi imajo take Pumice precej visoko mnenje o sebi. Realnost je….. žalostna. Kot dobra igralka je seveda moja naloga, da jim dvigujem samozavest, jim bildam ego, prav zaradi tega se vračajo. Prepričani o svoji enkratni, neponovljivi in nedosegljivi karizmi. Bah,…… vse je igra. Razlika med mano in tabo je, da jaz z svojo igro služim, ti pa ……. životariš.
Verjemi, pri meni bi postal tako zelo majhen…… razen tistih 15 cm, ki upam, da bi zdržali svojih 5 minut.

Uf tole pa si udarla mimo. Glede na moj status in stas sem stalno deležen ponudb, pa nisem niti trznil z očesom. Niti takrat ko sem bil z ženo niti sedaj ko imam partnerko. Močni karakterji ne palimo na take.[/quote]

No, vidim, da je lov nate odprt. Me prav zanima, kakšen ja ta status in stas…… spadaš med zaščitene vrste?
Poglej, dragi Puma, nisem tista iz prejšnjih postov, sem pa iz neke druge teme. Kjer me napadaš iz vseh strani.
Takih Pumic je v mojem življenju veliko. Na žalost so precej nezanimive. Sicer igrajo svojo vlogo odrasle, zmagovite, nedosegljive in strašne zveri, na koncu pa predejo kot debeli udomačeni lenobni mački.
Ponavadi imajo take Pumice precej visoko mnenje o sebi. Realnost je….. žalostna. Kot dobra igralka je seveda moja naloga, da jim dvigujem samozavest, jim bildam ego, prav zaradi tega se vračajo. Prepričani o svoji enkratni, neponovljivi in nedosegljivi karizmi. Bah,…… vse je igra. Razlika med mano in tabo je, da jaz z svojo igro služim, ti pa ……. životariš.
Verjemi, pri meni bi postal tako zelo majhen…… razen tistih 15 cm, ki upam, da bi zdržali svojih 5 minut.[/quote]

Če ti je zaradi tega lažje, potem pa naj bo po tvoje. Drugače se ne gre za napihovanje, gre se za dejstva. Jaz sem znan da ne odstopim niti milimeter od svojih vrednot. Stas je pa tak da imam pod sabo cirka 20 ljudi nad sabo pa nobenega. Obenem dobivam stalne ponudbe za delo iz tujine, rešujem vedno tiste primere ki se drugim zdijo izgubljeni. Pač ljudje me cenijo, ker znam z njimi. Za vsakogar od njih vem kaj imajo radi, kje so njihove šibke točke, kako jih razveseliš in temu striktno sledim. O Pumi ne boš slišala slabih stvari, ne v zasebnem ne ve javnem življenju. Je pa res da sem na prvo žogo zajeban da ločim zrnja od plevel

Pazi zdaj reakcijo lahke. Ziher si slabič. 🙂


Podpis pod tole. Kaj vam je, ljudje. Očitno imate preveč časa. V življenju nisem prevarala, niti nikoli nisem imela partnerjev, ki bi obiskovali razne dejavnosti pod pretvezo, v resnici pa hodili k ljubicam. v Kakšnih krogih se to vrtite,. Jaz ne poznam nikogar, ki bi varal , nobenega para, ki bi s tem imel težave.

Kot bi brala sebe.
Morda z razliko, da sem vedno imela rada svojega moža. Včasih bolj včasih manj. Včasih mi je bil pa res malo….. odveč.
Čudovit mož, očka, poslovno zelo uspešen, krasen prijatelj, odgovoren…… samo premalo iskric je bilo.
No, sedaj sem se umirila, stara sem 48 let, spolno življenje doma sva spravila na najstniški igrivi nivo, bom pa zelo odkrito povedala, da če ne bi bil tako hudičevo inteligenten in sposoben, ne bi ostala pri njemu. Vedel je za moje skoke čez plot, mi jih oprostil, je pa veliko tudi naredil za najin odnos, predvsem se je naučil biti ne samo odgovoren mož ampak tudi seksualni partner.
In prvič od začetka najine zveze mi je postavil pravila igre. Prav ta “strogost” me je streznila.

Sedaj ne bi več skakala okrog, sem srečna, da sem ostala pri njemu, drugi moški me ne mikajo več.
Prej sem dobesedno živela za “tuje komplimente”, za občutek, da sem privlačna, da lahko zmešam glavo vsakemu. Sem tudi jo, od 15 let mlajših fitnes trenerjev, do direktorjev znanih podjetij.
Adrenalin zmage nad moškim mi je bil kot hrana, energija.
Čim se je začelo kazati, da si tip želi več……. adijo in začetek iskanja nove žrtve.
Včasih sem se šla igrico….. zbrala sem si nekega sposobnega tipa in sama s seboj stavila, koliko časa bom porabila, da ga osvojim. To, da je bil poročen ni bila ovira, bolj izziv. Vsi, ampak čisto vsi so “padli”. Se zaljubili. Bili pripravljeni pustiti družino. In postali nezanimivi zame.
Na koncu sem skoraj izgubila svojega moža, šele, ko sem ga morala prepričati da ostane, sem očitno odigrala vlogo, ki me je zadovoljila.
4 leta sem že vzorna žena….

Je pa tako, z vsakim mojim skokom čez plot je enako naredil tudi “izbrani” moški. Zvestobe enostavno ni, še tako dober družinski oče poklekne pred privlačno žensko. Žalostno a resnično.[/quote]

Kar strese me, ko tole berem. Kako ste ene ženske nemoralne, pokvarjene, egoistične … Samo, da si se ti lahko “igrala” … Ubogi tvoji otroci, ubogi tvoj mož![/quote]
Se strinjam, totalno zmešana ženska, ki išče samopotrjevanje.

Stara sem 40 let, izgledam zelo dobro, sem suha, lepe postave, luštna. Večino dedcov privlačim. Ampak kaj ima veze zunanji izgled ?Nikoli nisem moških vrtela okoli prsta, nikoli nisem flirtala, nikoli nisem zapeljevala, ker sem iskala nekoga, s katerim bi lahko živela skupaj. Ko sem tega našla, sem prenehala z iskanjem. Poročena sem 14 let, srečno, brez nemira v srcu. Imam najboljšega človeka za moža in srečna sem z njim. Težko razumem, da imate ljudje take težave, k sreči jih jaz nimam. Nikoli nisem varala, nikoli ne bom varala. Če bi bila prevarala, bi šla stran. Očitno sem lepo vzgojena, a ne.
Predvsem pa ne razumem, kako lahko pentljate s poročenimi moškimi. Vse se vrača, vse se plača. Verjemite, da drži.
In ena ki pravi da dela v IT in da se tam na polno vara. Mogoče govoriva o isti svetovno znani multinacionalki , v kateri sem tudi jaz delala in v kateri se res na polno med seboj krešejo,. Jaz nisem bila del tega, pa še marsikdo ne. Zelo mi je šlo to na živce, pa sem sem bila takrat stara 25 let, zato sem dala tam odpoved. Smešno, firmška kurbica se je spravila name, čeprav nisem z nobenim moškim imela ničesar, ona pa je bila od vseh moških. Če delaš v taki firmi, ni treba da si ti enak.To je samo izgovor za lastno sprijenost.

Seks malo naokoli kjerkoli je nekaj, kar sprejmem samo dokler nisi nekomu obljubil zvestobe. Vse od tam naprej je takšno skakanje naokoli znak nizke samopodobe, nesposobnosti reševanja problemov, lastni kompleksi, narcisoidnost. Nič, za kar bi si lahko čestital in bil ponosen nase.

V bistvu mi je zate vseeno, do točke kjer rečeš, da imaš otroka.
Se mi pa tvoja otroka smilita. Mama, ki ima tisoč in en izgovor, da je nikoli ni doma?
Tvoje početje in tvoja narcisoidnost bosta zapečena v novo generacijo. Svojo praznost in nezadovoljstvo boš privzgojila tudi njima, saj očitno nisi sposobna občutiti in zaznati sreče tam, kjer ta v resnici je. Slepa si kot kokoš, to je tvoj problem.

New Report

Close