Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Zakaj ne znam ceniti tega,kar imam

Cemu pa si se sploh porocila s taksnim moskim, s katerim sels ni stimal? Cemu sploh druzina, ce ti je skaknje okoli taksna sreca? Tega zadnjega moskega kaj si opisala, pa je odpadlo tisto zadnje se, da bi verjela, da je tudi kaj takega za nekoga normalno. Ce tega primera ne bi opisala bi se ti ploskala, ker levega brez hrbtenice v zakonu tako lahko vsaka uliovi…

Dobra si :-))! Ampak ta tazadnji odstavek pa se kako drzi. Ti se do moza najbrz cisto ohladila nikoli nisi, docim avtorica ga pa po moje nikoli ni prav ljubila. Pises, da zdaj te pa v spolnosti moz zadovolji? Od kod taksen preobrat? A svinger variante pa nista nikoli preizkusila?

Tipična egoistka, ki misli, da se vrti svet samo okoli nje. Ko pa doživi bum na realna tla, pa so spet ostali vsi krivi. Otrok v odraslem telesu. Zato pa iščeš druge otroke, moške, za katere sama praviš, da so kot otroci. A bi se upala spraviti na kakšnega zrelega in odgovornega moža? Ne, ker veš, da ne bi klecnil. In ja, se vidi, da problema nisi reševala s strokovno pomočjo, ker bi bila sedaj dovolj samokritična in na svoje nečednosti ne bi bila ponosna. Sedaj si približno kot nezdravljen alkoholik, ki ponosno pripoveduje o svojih dogodivšinah, ki jih je delal v pijanem stanju. Pa kaj, če je povzročil nesrečo in so drugi nastradali.

Hehe, in še sama si kontaktirala te moške. To veliko pove o tebi, spravila si se na šibkejše, prej si pa prečekirala, kak odnos ima doma z ženo. Takega bi, verjemi, še kakšna karizmatična debeluška ujela v posteljo.

Da so otroci krasni, v to ne dvomim, nisi pa odgovorila, če si ti vzorna mamica? 🙂 Biti vzorna mamica ni samo kuhanje, pranje, branje pravljic. 🙂 Omenila si, da še vsak dober oče poklekne, nisi pa odgovorila, če spada tvoj biser v to skupino Ali je tvoj vendarle izjema. 🙂

P.s.: Tvoji starši tudi varali oz. so ločeni, ne? Žebljico na glavico.

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]

Žival ne seksa zaradi užitka, temveč zaradi nagona po ohranitvi vrste.
Mene ni imel vsak, sem pa jaz imela vsakega, ki sem ga želela.
Resnica da je kruta? :), zakaj že? Zato, ker sem si vedno vzela kar sem želela? A to je kruto?
Kaj si drugi mislijo o meni, mi dol visi, če se pri nedeljski maši cela vrsta svetohlink zgraža nad mano, me briga, meni so bili bolj zanimivi njihovi možje! 🙂 Malo sarkazma, če ga razumeš?!

Ne vem kaj si, moški ali ženska, je pa dejstvo, da si nezadovoljen osebek. Širiš neka naučena pravila, sam-a bi jih sicer na veliki črti z veseljem kršila, pa se bojiš samega sebe.
Že z stavkom ” poznamo mi take radodajke”…. si kot oseba povedala veliko. Vi, društvo brezspolnikov, brezgrešnikov, morda celo brezmadežnikov? Seksaš 1 x na leto, ali celo to ne?
Se slepiš, da imaš doma trden zakon?

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]

Žival ne seksa zaradi užitka, temveč zaradi nagona po ohranitvi vrste.
Mene ni imel vsak, sem pa jaz imela vsakega, ki sem ga želela.
Resnica da je kruta? :), zakaj že? Zato, ker sem si vedno vzela kar sem želela? A to je kruto?
Kaj si drugi mislijo o meni, mi dol visi, če se pri nedeljski maši cela vrsta svetohlink zgraža nad mano, me briga, meni so bili bolj zanimivi njihovi možje! 🙂 Malo sarkazma, če ga razumeš?!

Ne vem kaj si, moški ali ženska, je pa dejstvo, da si nezadovoljen osebek. Širiš neka naučena pravila, sam-a bi jih sicer na veliki črti z veseljem kršila, pa se bojiš samega sebe.
Že z stavkom ” poznamo mi take radodajke”…. si kot oseba povedala veliko. Vi, društvo brezspolnikov, brezgrešnikov, morda celo brezmadežnikov? Seksaš 1 x na leto, ali celo to ne?
Se slepiš, da imaš doma trden zakon?[/quote]
O đizs še en, ki lomi hrbtenice. In seveda je ponosna na to.

Ti je res vseeno, ko sošolec reče tvoji hčerki, da ima za mamo k u r b o?
Ti je res vseeno, da sošolec reče tvojemu sinu, kako bi mu mamo poseksal?

A res no?
pa kaj misliš koliko sramo tvoji otroci nosijo v sebi?
A se res ne zavedaš, da si jim uničila možnost zdrave trdne zveze?

Babe, ki rade lomite hrbtenice, ker same nimate svoje- ne se potem zgražat, ko bodo otroci isto počeli. takrat bodite ponosne na to, ko bo cel konvaj moških čel šez vašo hčerko. Nič zatiskat oči- to ste same ustvarile.

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]

Žival ne seksa zaradi užitka, temveč zaradi nagona po ohranitvi vrste.
Mene ni imel vsak, sem pa jaz imela vsakega, ki sem ga želela.
Resnica da je kruta? :), zakaj že? Zato, ker sem si vedno vzela kar sem želela? A to je kruto?
Kaj si drugi mislijo o meni, mi dol visi, če se pri nedeljski maši cela vrsta svetohlink zgraža nad mano, me briga, meni so bili bolj zanimivi njihovi možje! 🙂 Malo sarkazma, če ga razumeš?!

Ne vem kaj si, moški ali ženska, je pa dejstvo, da si nezadovoljen osebek. Širiš neka naučena pravila, sam-a bi jih sicer na veliki črti z veseljem kršila, pa se bojiš samega sebe.
Že z stavkom ” poznamo mi take radodajke”…. si kot oseba povedala veliko. Vi, društvo brezspolnikov, brezgrešnikov, morda celo brezmadežnikov? Seksaš 1 x na leto, ali celo to ne?
Se slepiš, da imaš doma trden zakon?[/quote]

Daj še na to odgovori no….in te pustim v tvojem svetu…

Da so otroci krasni, v to ne dvomim, nisi pa odgovorila, če si ti vzorna mamica? 🙂 Biti vzorna mamica ni samo kuhanje, pranje, branje pravljic. 🙂 Omenila si, da še vsak dober oče poklekne, nisi pa odgovorila, če spada tvoj biser v to skupino Ali je tvoj vendarle izjema. 🙂

P.s.: Tvoji starši tudi varali oz. so ločeni, ne? Žebljico na glavico.

Dobra si :-))! Ampak ta tazadnji odstavek pa se kako drzi. Ti se do moza najbrz cisto ohladila nikoli nisi, docim avtorica ga pa po moje nikoli ni prav ljubila. Pises, da zdaj te pa v spolnosti moz zadovolji? Od kod taksen preobrat? A svinger variante pa nista nikoli preizkusila?[/quote]

Preobrat je nastal v moževi glavi, končno je ugotovil, da je dedec, ne mevža! 🙂
Moža sem imela vedno rada, škripalo je pač zaradi njegovega premajhnega libida.
Šele v srednjih letih si je zgleda dovolil spustiti svojo strast na plano, si dovolil biti lovec, s tem skupaj je prišlo tudi vse ostalo.
Svingala nisem in nisva nikoli, meni je dovolj 1 na enkrat.
Ja, kot moški me je zares prevzel šele pred leti, ko je prerastel svojo nesigurnost, s tem se mu je dvignila samozavest in seks je postal odličen. Tudi kot partner je sedaj čisto drug. Možat.
S tem, če me je kdaj prevaral se ne obremenjujem, če je bil skok čez plot z njegove strani potreben za njegovo spremembo….. hvala tisti ženski, ki in če ga je vzela v roke.

Tipična egoistka, ki misli, da se vrti svet samo okoli nje. Ko pa doživi bum na realna tla, pa so spet ostali vsi krivi. Otrok v odraslem telesu. Zato pa iščeš druge otroke, moške, za katere sama praviš, da so kot otroci. A bi se upala spraviti na kakšnega zrelega in odgovornega moža? Ne, ker veš, da ne bi klecnil. In ja, se vidi, da problema nisi reševala s strokovno pomočjo, ker bi bila sedaj dovolj samokritična in na svoje nečednosti ne bi bila ponosna. Sedaj si približno kot nezdravljen alkoholik, ki ponosno pripoveduje o svojih dogodivšinah, ki jih je delal v pijanem stanju. Pa kaj, če je povzročil nesrečo in so drugi nastradali.

Hehe, in še sama si kontaktirala te moške. To veliko pove o tebi, spravila si se na šibkejše, prej si pa prečekirala, kak odnos ima doma z ženo. Takega bi, verjemi, še kakšna karizmatična debeluška ujela v posteljo.

Da so otroci krasni, v to ne dvomim, nisi pa odgovorila, če si ti vzorna mamica? 🙂 Biti vzorna mamica ni samo kuhanje, pranje, branje pravljic. 🙂 Omenila si, da še vsak dober oče poklekne, nisi pa odgovorila, če spada tvoj biser v to skupino Ali je tvoj vendarle izjema. 🙂

P.s.: Tvoji starši tudi varali oz. so ločeni, ne? Žebljico na glavico.[/quote]

Moji starši so bili in so še vedno tipični predstavniki svoje generacije. Ponižni, tihi, v večnem strahu, kaj bodo rekli sosedje…… Mislim, da si nikoli, ampak zares nikoli nista drznila narediti nekaj zase, vedno samo stvari, ki so bile pričakovane od okolice, šefa, sorodnikov…. Vedno sta se nekaj “žrtvovala”, ker tako je pač bilo edino pravilno. Po njunem.
Poročena sta skoraj 50 let, večino časa preživita v nekem nezadovoljstvu eden do drugega, si očitata stvari zaradi katerih jaz zamahnem z roko, varala pa se nista nikoli. Škoda.
Vzgojena sem bila za pridno deklico, tako, ki je vedno ponižno tiho, ob pravem času reče prosim in hvala. Ni uspelo. 🙂
Glede mojega moža sem pa že zgoraj odgovorila.
Aja, izbirala sem vedno močne moške, lahek plen zame ni bil nikoli izziv. Moški mora biti persona, slabiči niso zame.

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]

Žival ne seksa zaradi užitka, temveč zaradi nagona po ohranitvi vrste.
Mene ni imel vsak, sem pa jaz imela vsakega, ki sem ga želela.
Resnica da je kruta? :), zakaj že? Zato, ker sem si vedno vzela kar sem želela? A to je kruto?
Kaj si drugi mislijo o meni, mi dol visi, če se pri nedeljski maši cela vrsta svetohlink zgraža nad mano, me briga, meni so bili bolj zanimivi njihovi možje! 🙂 Malo sarkazma, če ga razumeš?!

Ne vem kaj si, moški ali ženska, je pa dejstvo, da si nezadovoljen osebek. Širiš neka naučena pravila, sam-a bi jih sicer na veliki črti z veseljem kršila, pa se bojiš samega sebe.
Že z stavkom ” poznamo mi take radodajke”…. si kot oseba povedala veliko. Vi, društvo brezspolnikov, brezgrešnikov, morda celo brezmadežnikov? Seksaš 1 x na leto, ali celo to ne?
Se slepiš, da imaš doma trden zakon?[/quote]

Draga avtorica…

ne me narobe razumeti, ne želim te obsojati … ampak ti želim samo pomagati, oziroma na en način ti želim, da spregledaš, da to kar ti počneš ni zrelo in odgovorno.

Mogoče bi bilo dobro, da bi šla delati test mejne (borderline) osebnostne motnje.
Iz tvojega zapisa se razbere, da imaš vsaj tri izrazite simptome, ki so značilni za MOM.
In sicer:
– škodljiva in impulzivna vedenja ( npr. tvegano seksualno obnašanje)
– problemi v odnosih
– slabo samovrednotenje

Pa brez zamere.

Žival ne seksa zaradi užitka, temveč zaradi nagona po ohranitvi vrste.
Mene ni imel vsak, sem pa jaz imela vsakega, ki sem ga želela.
Resnica da je kruta? :), zakaj že? Zato, ker sem si vedno vzela kar sem želela? A to je kruto?
Kaj si drugi mislijo o meni, mi dol visi, če se pri nedeljski maši cela vrsta svetohlink zgraža nad mano, me briga, meni so bili bolj zanimivi njihovi možje! 🙂 Malo sarkazma, če ga razumeš?!

Ne vem kaj si, moški ali ženska, je pa dejstvo, da si nezadovoljen osebek. Širiš neka naučena pravila, sam-a bi jih sicer na veliki črti z veseljem kršila, pa se bojiš samega sebe.
Že z stavkom ” poznamo mi take radodajke”…. si kot oseba povedala veliko. Vi, društvo brezspolnikov, brezgrešnikov, morda celo brezmadežnikov? Seksaš 1 x na leto, ali celo to ne?
Se slepiš, da imaš doma trden zakon?[/quote]

Draga avtorica…

ne me narobe razumeti, ne želim te obsojati … ampak ti želim samo pomagati, oziroma na en način ti želim, da spregledaš, da to kar ti počneš ni zrelo in odgovorno.

Mogoče bi bilo dobro, da bi šla delati test mejne (borderline) osebnostne motnje.
Iz tvojega zapisa se razbere, da imaš vsaj tri izrazite simptome, ki so značilni za MOM.
In sicer:
– škodljiva in impulzivna vedenja ( npr. tvegano seksualno obnašanje)
– problemi v odnosih
– slabo samovrednotenje

Pa brez zamere.[/quote]

:), grem raje na joging z mojim psom, s tvojo MOM diagnozo pa prosim ordiniraj drugje!

Ravno o tem sem pisala…… ženske, namesto da bi se družile s svojimi možmi delajo neke osebne raziskave,se igrajo duhovno rast, delajo na sebi, buzerirajo svoje može s tem sranjem, namesto da bi delale na odnosu z možem.
Medtem ko so one na terapijah in duhovnih vajah, so moški….. nekje drugje. 🙂

Roger and out, grem v naravo.

Tipična egoistka, ki misli, da se vrti svet samo okoli nje. Ko pa doživi bum na realna tla, pa so spet ostali vsi krivi. Otrok v odraslem telesu. Zato pa iščeš druge otroke, moške, za katere sama praviš, da so kot otroci. A bi se upala spraviti na kakšnega zrelega in odgovornega moža? Ne, ker veš, da ne bi klecnil. In ja, se vidi, da problema nisi reševala s strokovno pomočjo, ker bi bila sedaj dovolj samokritična in na svoje nečednosti ne bi bila ponosna. Sedaj si približno kot nezdravljen alkoholik, ki ponosno pripoveduje o svojih dogodivšinah, ki jih je delal v pijanem stanju. Pa kaj, če je povzročil nesrečo in so drugi nastradali.

Hehe, in še sama si kontaktirala te moške. To veliko pove o tebi, spravila si se na šibkejše, prej si pa prečekirala, kak odnos ima doma z ženo. Takega bi, verjemi, še kakšna karizmatična debeluška ujela v posteljo.

Da so otroci krasni, v to ne dvomim, nisi pa odgovorila, če si ti vzorna mamica? 🙂 Biti vzorna mamica ni samo kuhanje, pranje, branje pravljic. 🙂 Omenila si, da še vsak dober oče poklekne, nisi pa odgovorila, če spada tvoj biser v to skupino Ali je tvoj vendarle izjema. 🙂

P.s.: Tvoji starši tudi varali oz. so ločeni, ne? Žebljico na glavico.[/quote]

Moji starši so bili in so še vedno tipični predstavniki svoje generacije. Ponižni, tihi, v večnem strahu, kaj bodo rekli sosedje…… Mislim, da si nikoli, ampak zares nikoli nista drznila narediti nekaj zase, vedno samo stvari, ki so bile pričakovane od okolice, šefa, sorodnikov…. Vedno sta se nekaj “žrtvovala”, ker tako je pač bilo edino pravilno. Po njunem.
Poročena sta skoraj 50 let, večino časa preživita v nekem nezadovoljstvu eden do drugega, si očitata stvari zaradi katerih jaz zamahnem z roko, varala pa se nista nikoli. Škoda.
Vzgojena sem bila za pridno deklico, tako, ki je vedno ponižno tiho, ob pravem času reče prosim in hvala. Ni uspelo. 🙂
Glede mojega moža sem pa že zgoraj odgovorila.
Aja, izbirala sem vedno močne moške, lahek plen zame ni bil nikoli izziv. Moški mora biti persona, slabiči niso zame.[/quote]

Kak te lahek plen ni zate, če ti je oni gori že po četrtem dnevu klecnil . :)) Torej močni, odgovorni, ki imajo spolno življenje poštimano v zakonu, kjer žena ni frigidna in tečna, so zate slabiči. 🙂

Jaooo, kakšne bučke sedaj že pišeš. In po pričakovanju, pri tvojima staršema ni ljubezni. Zato normalno, njuna hči tega ne zna nuditi naprej.

Dolgovezenje ob stran, tvoj mož je bil impotenten, ti si iskala potešitev drugje. Ni neke težke filozofije. Oba sta igrala svojo igro.[/quote]

Ja,ampak je impotenten (po njeno mlacen) SAMO pri njej doma. Drugje bi veselo skakljal kot zajec. Zakaj? Ker je tudi ona doma zagrenjena in tecna in govori o pralnih praskih in o vseh neseksualnih receh ter tezavah enega para. Pa misli da je drugje posebna! Ja, posebna samo v tem, da je lahka in rada da.

Berem že celo popoldne po obrokih tole temo.
Na eni strani spolno aktivna ženska brez predsodkov, na drugi strani nekaj vzornih žena. Ali pa ena sama, katera piše pod različnimi imeni.
Kot moški bi seveda raje imel tisto prvo, kot mož za ženo drugo, ta pridno, sračkal ga bi pa s ta prvo!
Resno, kakšna obsojanja.
Sploh ta “zazri se vase”. Kako ji uspe zapomniti se prav vsako besedo, ki jo napiše ta “lahka”.
In potem maha z njo kot z mečom.
In obsoja, obsoja….. po moje je bila že kdaj prevarana in sedaj dobi napad, ko pride v kontakt z kakšno potencialno tekmico!
Najboljše mi je, ko piše, da je ona druga brez hrbtenice. Da izbira slabiče.
Jaz sem varal, žena je po drugem rojstvu postala čisto nezainteresirana zame. Utrujena, vedno utrujena…. Naredil sem vse in še več, ostala je doma, čez vikende sem kuhal, pospravljal, med tednom vozil otroke po dejavnostih, ona je bila večno nezadovoljna in utrujena. Ker rojstvo baje žensko tako izčrpa, da ne pride k sebi 15 let. Po njeno. Ni se ukvarjala z nobenim športom, nobenim krožkom, imela je 2 prijateljici, prav tako zašpehanimi brezenergetskimi bitji.
Ja varal sem jo, leta in leta, nato sem se ločil, sedaj živim skupaj z čisto drugačno žensko. polno idej, ustvarjalno, nasmejano, kljub 3-em otrokom.
Nekje v zgodbi te naše prešuštnice sem se prav našel, malo je manjkalo, da nisem poklical sodelavke, s katero sem imel afero in jo vprašal, če je to ona? To bi bilo smeha!
No ja, dečva, polna strasti, drži se!

Ti si na stopnji živali.
Žal ne znaš in ne zmoreš krotiti svojega nagona.
In verjamem, da ti iz oči gledajo k*rci.
To moški začutijo in tudi dobro VIDIJO. Po moje te je lahko imel vsak, ki te je LE hotel.
In to takoj in zastonj. Brez truda.
To je dejstvo!
Ti pa si v svoji zblojeni domišljiji prepričana, da si fatalna ženska, pod katero moški pokleknejo.
Poznamo mi take radodajke, kot si ti.
Na koncu ti pa ostane samo še šlapa, ki ga nobena druga normalna baba noče.
Vem resnica je kruta… in perj, ko boš to dojela … lažje ti bo.
In tudi smešila se ne boš več pred drugimi, ker boš končno res spoznala samo sebe.[/quote]

Tako je. Tisti, ki umsko nismo tako zaostali, na svet gledamo drugace.


ja še en brez hrbtenice.
ti je ena držala pištolo na glavi? si jo moral poročiti? Moral varati? ker ti je tako ukazala?

Itak je varanje samo za slabiče, ljudi brez morale, duševne lenuhe.
lahko bi se ločil že prej, veš. Pa lahko se sploh ne bi poročil s to taprvo ženo. In ne bi jih dveh otrok naredil.
Vidiš- imel si veliko izbire.
A si se odločil za varanje.
kaj hočeš zdaj- da ti plosl+kamo, ker si ženi in otrokoma zajebal lajf??

Ne boš verjel, bila sem že prevarana, sicer so to bile še najstniške fore, ko sem tudi sama počela podobno. Ampak oboje se je takoj zaključilo, ker nima smisla v nečem vztrajati, če ne gre 🙂 in ni zaupanja, privlačnosti. Tudi bolj cenim, če partner pove, glej, to ne gre, zaključiva, kot pa da bi mi rožice sadil poleg pa bi jih drugi nabiral. Imaš pa tudi take kalibri, ki se še potem vračajo. Ti so pa najboljši biseri, ko se vrtijo okoli svoje repa. 🙂

Ampak hudiča, poglej, bila sem v zelo dolgi zvezi, kjer je tudi spolnost postala tabu tema, jaz sem si želela, pa bi komot partnerja varala, še celo brez otrok, pa mi srce, razum tega ni dopuščal. Ne bi mogla sebe pogledati v ogledalo, ne njega in familije iz obeh strani, skupne prijatelje. In sem ga zapustila, povedala zakaj … ni mu bilo vseeno, verjamem pa, da bi mu bilo 100x huje, če bi mu natikala rogove.

In jaz te podpiram, da si zapustil ženo, če se je res zanemarila, tako kot praviš. Ne podpiram pa tvojega varanja, da si si prej ustvaril teren. Komot bi jo prej zapustil in potem šel z drugo. Zakaj pa to ne?

V prostem času pa rada preberem kakšno psihologijo, o medosebnih odnosih, o razvoju otrok, predvsem me zanima, zakaj in kaj človeka vodi do nekega početja. V glavnem zanima me vzrok.

Ti si meni sumljiv.
Si ti mogoče, tisti močni moški, močna persona, ki je po štirih klicih ali sms- ih, zdaj ne vem točno … postal ves mehak in si klecnil pod ta “lahko”.
In potem te je ona tako izurila, da si postal pravi dec z veliko kondicije v postelji?

Ajde briši. Ne nateguj mene in folka!

MOž sodelavke? pa saj ne morem verjet kako nizke se spuščate ene

Kot bi brala sebe.
Morda z razliko, da sem vedno imela rada svojega moža. Včasih bolj včasih manj. Včasih mi je bil pa res malo….. odveč.
Čudovit mož, očka, poslovno zelo uspešen, krasen prijatelj, odgovoren…… samo premalo iskric je bilo.
No, sedaj sem se umirila, stara sem 48 let, spolno življenje doma sva spravila na najstniški igrivi nivo, bom pa zelo odkrito povedala, da če ne bi bil tako hudičevo inteligenten in sposoben, ne bi ostala pri njemu. Vedel je za moje skoke čez plot, mi jih oprostil, je pa veliko tudi naredil za najin odnos, predvsem se je naučil biti ne samo odgovoren mož ampak tudi seksualni partner.
In prvič od začetka najine zveze mi je postavil pravila igre. Prav ta “strogost” me je streznila.

Sedaj ne bi več skakala okrog, sem srečna, da sem ostala pri njemu, drugi moški me ne mikajo več.
Prej sem dobesedno živela za “tuje komplimente”, za občutek, da sem privlačna, da lahko zmešam glavo vsakemu. Sem tudi jo, od 15 let mlajših fitnes trenerjev, do direktorjev znanih podjetij.
Adrenalin zmage nad moškim mi je bil kot hrana, energija.
Čim se je začelo kazati, da si tip želi več……. adijo in začetek iskanja nove žrtve.
Včasih sem se šla igrico….. zbrala sem si nekega sposobnega tipa in sama s seboj stavila, koliko časa bom porabila, da ga osvojim. To, da je bil poročen ni bila ovira, bolj izziv. Vsi, ampak čisto vsi so “padli”. Se zaljubili. Bili pripravljeni pustiti družino. In postali nezanimivi zame.
Na koncu sem skoraj izgubila svojega moža, šele, ko sem ga morala prepričati da ostane, sem očitno odigrala vlogo, ki me je zadovoljila.
4 leta sem že vzorna žena….

Je pa tako, z vsakim mojim skokom čez plot je enako naredil tudi “izbrani” moški. Zvestobe enostavno ni, še tako dober družinski oče poklekne pred privlačno žensko. Žalostno a resnično.[/quote]

Kar strese me, ko tole berem. Kako ste ene ženske nemoralne, pokvarjene, egoistične … Samo, da si se ti lahko “igrala” … Ubogi tvoji otroci, ubogi tvoj mož!

Ti bi bil tudi en tak lahek plen 🙂
Ona se je spustila nizko? Kaj pa mož od njene sodelavke? Kdo je padel nižje?
Neverjetni licemerji ste eni, res!

Isti tiči skup letijo.

Uf tole pa si udarla mimo. Glede na moj status in stas sem stalno deležen ponudb, pa nisem niti trznil z očesom. Niti takrat ko sem bil z ženo niti sedaj ko imam partnerko. Močni karakterji ne palimo na take.

Ob branju taki zgodb o varanju se vedno najprej vprašam kdo v paru je dejansko varal prej: tisti, ki tu pišejo, da so varali ali njihovi partnerji(ce). Ob dejstvu seveda, da prevara ni nujno le seksualna.

New Report

Close