Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri moski ne marajo fit punc

Zakaj nekateri moski ne marajo fit punc

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 13.06.2021 ob 09:53

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 13.06.2021 ob 09:51

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno 3253331, 13.06.2021 ob 09:22

Jaz sem opazil da tiste ženske ki dajo zelo zelo veliko na zunanjost da so ponavadi tudi plehke, nimajo nobenih moralnih načel in imajo samo površinske materialistične.. Pa še velikokrat so pri spolnosti lahke, da dajo noge narazen vsakemu, ki ima 5 minut časa.

Debela pujsa, ki ji grozi diabetes, hipertenzija, asterosklerota, kardiloški problemi, itn. itn. itn. No, ali pujsek je pa ok. Veliko boljša je obsedenost z žretjem, kot obsedenost s tem, da imaš negovano telo, ki ga spoštuješ. Kako ste eni nori. Ploske pičke, kaj hujšega, če lahko gnetemo želatino. Čvrsta ritka? Zakaj? Če je lahko 5x, da imaš ritnico na ritnici. Fukjenost!

Da se zasvinjaš tako grdo, da ogroziš svoje  življenje je moralno!?!?!?! Pa kaj sploh še kaj razmišljate s pametjo???????

Debel je lahko skoradja vsak, bi težko zreti in ležati, trenirano telo pa je že del discipline. Kake nesmisle pišete eni. Raje imam ob sebi dekle, ki je obsedeno z zdravim organizmom, kot čunko, ki mi posede avto in jo infarkt po prehojenih petih stopnicah. Pomislite kakšen stroškek zdravstveni so nam  in koliko bonitet imajo. Bolezen je drugo.

Bistveno raje čistno normalno grajeno punco, kot eno ki je cela mišičasta in teži za vsako stvar. Mislite, da moški ne razmišljamo pragmatično?

To so ženske brez miline.. Jebeš žensko brez miline. Je pa nekaj res, da taprav možakar zna v ženski najti to milino, samo komu se da zajebavat s tem in biti potrpežljiv, se pač ne splača..

V zvezi ni napačno iskati nekoga, ki skrbi za svoje zdravje psihično in fizično, ravno nasprotno. Tako osebo si navadno želi vsak, sploh pa še toliko bolj, če je “oseba na mestu.

Če ima partner/partnerica pri tem neko zdravo mejo in se trudi držati ravnovesje še z ostalimi obveznostmi in ji/mu celo do precejšnje mere to uspeva (namreč nihče ni 100% časa podoba popolnosti in zgleda…) je to potencialno zelo dober ulov. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
svoji k svojim, 10.06.2021 ob 20:01

Ne razumem v čem je problem. Pač nekaterim nisi všeč. Iz kakršnih koli razlogov že. A tebi so pa vsi všeč?

Pač najdeš sebi podobnega oz. nekoga ki ceni iste stvari kot ti. Da lahko skupaj potem svoje riti občudujeta 🙂

Ne razumem te obsedenosti s prepričevanjem ljudi, ki pač niso zainteresirani za vas in stvari, ki jih vi radi počnete da je to super in bi jim moglo bit všeč. Pač živi svoje življenje, najdi prijatelje, partnerja…ki bo razumel tebe in tvoj življenjski stil. Kaj ima veze če te en franc iz sosednje vasi ne šmirgla?

Kje je težava? svoji k svojim…metroseksualka najde metroseksualca, ki ima v kopalnici več dnevno nočnih krem kakor sama, športnik najde športnico, kmetek gre dobro s kmetico , direktor s tajnico itn., kje je torej problem?

metroseksualci so več v fitnesu in solariju, zato tak k kmetici ne spada…

težava nastane, ko se nekdo dela/igra, da ni kmet, pa ima to celo v krvi:)

poparčkat kmeta in intelektualko, težka ne…

Je treba se malo speha v rokah drzat ne samo trde misice in kosti. Da se zvecer ne stisnes na trdo ampak mal na mehko.

Odgovor na objavo uporabnika
Otis, 10.06.2021 ob 19:07

Ne maramo obsedenih zensk. Npr. Pretiravajo s tekom, fitnesom, kolesarjenjem ,   doma pa zanemarjajo otroke, moza , hiso, druzino.  Ne znajo se pogovarjat o nicemer, samo se o : Smarni gori, maratonih….

Kokoška, če je samska naj tudi za možgane raje poskrbi. Knjigeee! Pa sprehodi v naravi ne v dvorani. In ne manicno pod ” obvezno” …ah ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Fit, 10.06.2021 ob 18:54

Nekateri moski ne marajo fit punc, ki hodijo v fintes, ker sami ne dohajajo, ali pa jim je grdo ker je ” mozace”.Zenske ste pa ljubusumne, ker nimate take lepe rike in pol isto pravite, da je to ” mozace”.

Kr nekaj, res, hodim 7 let v fitnes in nisem nic mozaca, morate biti malo nori, da lahko ena zenska naravno dobi toliko misicne mase.

 

marajo, seveda marajo, sam za Fit postavco moraš imet tudi čas, taki pa zmanjka časa za gospodinjit in otroke varvat….pa vsak izgovor prav pride, da jih ne marajo…

Danes so dve skrajnosti, ali so tiste natrenirane, ki slikajo rit v prvem planu, ali pa one z tono makeup-a na sebi in je vsaka slika ustnice kot babura.

Za pofukat obe, za porocit ne. Ponavadi je tako kar je lepo ni prakticno. Zenska more bit zenska, ne terminator.

Enim je fitnes nacin zivljenja, verjetno o teh govorimo. Je pa treba priznat, da tudi vrhunski sportniki ne pocno drugega kot trenirajo, se na grame natancno prehranjujejo in govorijo samo o sportu.

Hmmm možače. Poznam eno tako lovačo. Stokilska, nogo 43, joške do pasu. Povrh pa zanemarjena in vedno smrdljiva po švicu. Otroci in moz vedno sami, ko se ona lajdra povsod in nastavlja vsakemu dedcu, ki jo pogleda. Ogaba od ženske. Možača, fuj.

Odgovor na objavo uporabnika
Nežna, 11.06.2022 ob 12:42

Hmmm možače. Poznam eno tako lovačo. Stokilska, nogo 43, joške do pasu. Povrh pa zanemarjena in vedno smrdljiva po švicu. Otroci in moz vedno sami, ko se ona lajdra povsod in nastavlja vsakemu dedcu, ki jo pogleda. Ogaba od ženske. Možača, fuj.

Pa ji rata dobit koga?

Nobena ni ljubosumna na lepo postavo. Grdo zgleda, če so noge in rit preveč nabita. Če ima ženska vse to preveč mišičasto, zgleda kot moški in niti malo ne zgleda kot ženska. Žal tako je!

Odgovor na objavo uporabnika
Lol402, 11.06.2022 ob 17:56

Nobena ni ljubosumna na lepo postavo. Grdo zgleda, če so noge in rit preveč nabita. Če ima ženska vse to preveč mišičasto, zgleda kot moški in niti malo ne zgleda kot ženska. Žal tako je!

To, da nobena ženska ni ljobusumna na lepo postavo je velika laž.

S socialnimi in drugimi mediji, kjer se oglašujejo fotoshopirane slike in videji, ki postavljajo družbi nerealistične standarde lepote imamo velik problem. Še posebno mladi ljudje, ki po mojem mnenju res ne potrebujejo veliko, da izgledajo dobro.

Ima pa vsaka oseba možnost drastično izboljšat svoj izgled, počutje in zdravje z zdravim, aktivnim in premišljenim načinom življenja. Tudi če ti uspe zgolj priti do zdrave telesne konstitucije. Iz prakse lahko povem, da se skrb zase na krajši, srednji in predvsem daljši rok zelo obrestuje. En lep dan še naprej in go fuck yourself.

 

fit ne pomeni preveč mičičasto! Fit si komot tudi brez fitnesiranja, obstaja še kaka drugačna rekreacija.. že če vsak dan densaš pol urce je to telovadba za vse mišice pa še za dušo! 😊

pa ženske ki plešejo še kako imajo ženstvenost in milino, saj je ples tudi odraz ženstvenosti, že v njenem gibanju kaj šele plesanju kjer je nosilec gibanja predvsem medenica, ki določa valovanje telesa..

Mene ne moti če je punca malo bolj fit, me pa zelo moti, če se “meče ven”, če skoz omenja fitnes in tudi ko ga ne to očitno kaže (povsod s sabo stekleno flašo z vodo, športno uro itd…). Ok, tole zadnje dvoje ni tako kritično, me pa zelo moti hvaljenje, dajanje občutka, da je potem ta nekdo “nekaj več”, prezirljiv odnos do tistih, ki ne trenirajo itd…

Še bolj na živce pa mi gre fanatizem. Poznam par primerkov, bolj ali manj zavožen lajf, izhod našla v fanatični vadbi, in se tega loteva zalo na silo, “na ful” včasih že kar škodljivo za samo sebe (in težko gledat za ostale.

Glede izgleda pa takole: postave so lepe, samo še lepše so pri tistih, ki delajo namenske vadbe za recimo rit. Prav fitneserke, sploh te ta bolj fanatične, so včasih preveč mišičaste, da bi bile res lepe.

Opazil sem tudi, da (pretirano) športanje postara obraz, sploh pri tistih, ki tečejo zunaj. Že tako izguba teže naredi gube in čudno kožo po obrazu,


ker za tako nikoli ne bi pogledal, tudi moja zena ima svojih sexi par kil prevec, desk nikol nisem maral

bolje da julja nego da zulja 😁

ampak vsakemu svoje, saj si sama napisala “nekaterim”

Žalostno, da se žali posameznike, ki skrbijo zase in hvali posameznike, ki se zanemarjajo. Suhe / fit / natrenirane se lahko žali, deblih pa ne.

Vsak z normalno težo in predvsem z normalnim odnosom do sebe, pa četudi ima kakšno kilo preveč, ne bo nikoli žaljiv do drugih, ki imajo manj kil. Nikoli.

Dajte se kdaj v špegu pogledat.

Bravo. Enako mislim.

Kaj si sploh hotela povedati?

Odgovor na objavo uporabnika
🤦‍♀️, 13.06.2022 ob 18:12

Žalostno, da se žali posameznike, ki skrbijo zase in hvali posameznike, ki se zanemarjajo. Suhe / fit / natrenirane se lahko žali, deblih pa ne.

Vsak z normalno težo in predvsem z normalnim odnosom do sebe, pa četudi ima kakšno kilo preveč, ne bo nikoli žaljiv do drugih, ki imajo manj kil. Nikoli.

Dajte se kdaj v špegu pogledat.

Meni je pa vseeno, kako kdo izgleda.  Glavno, da se s to osebo razumem.

Pa Zartrose izven profiala,ali Ena južna umiri se.

Saj vemo, da si že 2000 krat omeinla,da si suha,da se ti zdi, da tvoja pička manj smrdi ,pa da tvoji dreki dišijo.

Meni je pa vseeno, kako kdo izgleda.  Glavno, da se s to osebo razumem. Imam prijateljice in prijatelje vseh postav in me ne moti kako izgledajo.

Pa Zartrose izven profila ,ali Ena južna umiri se. Če si ti taka, da se odpoveš prijateljstvu samo zato, ker se je ta oseba zredila za par kg , tvoja stvar .  Nismo vsi taka škartroba kot si ti.

Saj vemo, da si že 2000 krat omenila, da si suha, da se ti zdi, da tvoja pička manj smrdi ,pa da tvoji dreki dišijo.

New Report

Close