Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Zakaj se bojujeta izrael in palestina

Zakaj se bojujeta izrael in palestina

eeeeeee merimice tek si sad polupala lončiče…

državni zakon pred božjim… ehhh

nema tebi pomoči.. moliču se za tebe.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Jaz sem za samostojno, suvereno Palestino, da bo postala druga Švica kot samostojna Slovenija. Izobrazbena struktura Palestincev je na nivoju. Poglejte, kakšne home made rakete izdelujejo. Z malo tujega vlaganja bi bili prvi na Jupitru.

Ce v neki državi živijo versko in nacionalno mešani se ne moreš it verskega zakona. Pika

Verski zakon ti izvajanj pri sebi doma kot ti paše, drugim ga pa ne vsiljuj. Izrael je razvita in napredna država, vera je pa izbira posameznika.

nečete vi pametno. nečete vi kako treba. gospodski. NE!!!

zato pa je kot je… pa stari moj ja mlečnozobec znam šta valja a vi školovane bitange pojma nemate. pa slep vidi da je tale družbena ureditev in te zakoni eno samo eksperimentiranje… vama se čini da to prolazi??? da to radi??? hhhhh

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

stari js ne vem kaj mate vi u glavi… sploh mate kj??? pa to je profulan sistem.

glej jebote… jutr se nek janez al pa mujo odloči imeti otroka a sam sebe ne more preživljat… zakon mu to dopušča… zakon mu dopušča da stvara sirotinju in da je na plečih države. naskače ko koga stigne…
a sutra država treba da brine o djeci. kar je za mene bruka i sramota.
a ni sramota da mora država skrbet za tvojega otroka??? hhhhh
ma može to kod vas šta fali vi ste normalni

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

no vsekakor pa lahko na velkomarce na primeru somebodyja vidijo kam nas peljejo….

Muslimani kontrolirajo kaj počnejo druga verstva in tudi neverniki haha, če ste taki verniki začnite pri sebi. Imate več kot preveč dela. Kaj tebe briga koliko sem jaz pobožna ali nekdo drug, razumeš da vernik pomeni to da se s seboj in s svojim duhovnim napredkom ukvarjaš, ne pa da izigravas nekega božanskega policista. Nihče ti ni dal te funkcije. To funkcijo so si blazni verski fanatiki izmislili ker so za v umobolnico.

Ti bodi vernik kakršen hočeš, nihče ti ne brani, samo nehaj nos vtikati v tuja življenja. Dojkami ljudje živijo kot oni hočejo in ne kot jim velijo verski blazeni norci.

halo pa nije đabe gore u strasburu sedež EU u obliki “tower of babel”
pa glup i slep vide da to nije ništa drugo nego pobuna protiv boga
pa pred nosom maš člouk. NE NE NE…

stari js ko sm prvič bral o Daejjal-u… to je u islamu lažni mesija… rečeno je da ga bo sledilo največ judov… ok neču da ulazim u debatu…
u opisu stoji da bo slep na eno oko… da bo mel samo enega…
pa ko sem prvič to bral prvo kar mi je na pamet pršlo je NWO…
njihov simbol je eno oko.
i rečeno je da bo mel napis na čelu “kafir” to je nevernik… in usak pismen in nepismen vernik bo lahko to prebral.. mu bo razvidno

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

kr verski policaj… itak… stari moj pa men se u reali jebe za druge. totalna flegma. ti u reali sploh nebi dobila da se pogovarjaš z mano. ti sploh nebi dovolu da prideš u moj osebni prostor, da z mano kramljaš debatiraš čilaš kakorkoli… ništa… hladen tuš bi dobila… tudi odgovore bi ti dajal take da bi videla da sploh ne moreš razvit ne dialoga ne pogovora ne nič. samo paljba

kam vas pa peljem?? u propast? zato pa mate kot mate.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Hamas ima dobro vizijo za razvoj regije. Izraelcem bi bilo najbolj perspektivno in pametno, da zamenjajo vero in se priključijo napredni Palestini.

Evo njega spet čučuk pa čučuk. To kar verjamejo muslimani ni važno za druge vere, ker vsaka vera ima svojo verovanja. A ti sploh razumeš.? Drugi ne verjamejo v to v kar verjamete vi.

Židje verjamejo, da bog ni za globalizacijo (zato je ljudem pomešal jezike – babilonski stolp ) muslimani verjamete obratno, da bog hoče da so vsi na svetu muslimani. Kdo ima prav.? Vsak ima zase prav, dokler pustijo en drugega pri miru.

Kaj se sploh vtikate v druge. Zase se začnite že enkrat brigat , vse v razsulu v islamskih državah ampak drugim bi govorili kako naj živijo.

 

Bojujeta se za abecedo. Izumili so jo stari Palestinci, potem se je razširila po svetu, ker je bila preprostejsa od klinopisa in hieroglifov.Izraelci ne morejo tega prebaviti še danes. Oba naroda sta semitska. Večni boj za prevlado na ozemlju.

nisi ti vidla unga “benanega” plakata EU mislim da iz 2002…
slika babilonskega stolpa odspodaj pa piše “many tounges one voice” kakšen glas se uprašam… na sliki pa odrasli z kockasto glavo otrok pa z okroglo… nije još “opran”

A kad bismo htjeli, svakog čovjeka bismo na Pravi put uputili, ali Ja sam već istinu rekao: “Napuniću, zaista, Džehennem džinima i ljudima zajedno!”

glej to je širša tema… ko ti praviš za globalizacijo… zadnjič sem poslušal enega… Bog je vedel da boste takšni in je tako tudi zapisal… in da bi vi če bi lahko večno živeli, večno bili neverniki…

rekel je tudi da je to da maš “uputu” božja milost.. da si nekje zaslužil… da pa si nevernik oz da obračaš glavo je pa pravda. ker bi kot sem ti zgoraj napisal vi večno bili takšni…

sej piše da so te ki zanikajo-“oholi” oz naduti, nepravedni in zli in da nevem točno kako piše v vsaki stvari mejo prekoračili

piše u mislim da hadisih da komu Bog hoče dobro da mu razumevanje u veri. to sicer ne piše ampak lahko bi se reklo tudi obratno…

kakorkoli… ajde rečmo da Bog je… ko je upravu? ko je u zabludi? ko je neznalica? nemaran? nepravedan?

pa stari moj tudi glede molitve… posta itd… pa znanost potrjuje da ma to “zdravilne učinke” na telo

pa haloooo

ko se umivaš da greš molit… moraš si umit roke do “za komolcev” znanost pravi da ti to niža tlak oz pritisk

pa šeeeee je stari tolk tega ti lahko povem al vi čete opet glavu okrenut

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Meri, tole o ne-vtikanju se lepo sliši, a za kristjane in muslimane (ne vem, kako je to pri Židih) je to skregano z osnovnim verskim naukom, saj naj bi veren kristjan in musliman svetu oznanjal svojo edino pravo vero in jo širil med nevernike. Širjenje vere je ena glavnih nalog kristjana/muslimana in tega ne more spremeniti noben zakon, žal.

Krščanstvo in islam sta kot brata dvojčka, enaka, da ju komaj ločiš, a skoz v laseh kdo je prvi začel, kdo je pametnejši, kdo ima prav… Sicer pa v Izraelsko-palestinskem konfliktu  resnici ne gre za vero ampak za ozemlje. Ki ga imajo Palestinci vedno manj, jih je pa vedno več.

https://www.google.com/search?q=banned+eu+poster+many+tongues+one+voice&rlz=1C1CHZN_slSI942SI942&sxsrf=ALeKk02pB-rW2bRbalwEAu9BTfiNmUmTzA:1621501644745&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Ba0keRBcB7A3OM%252CUxo28Tm3iSjUdM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kT_Undg11Yxm0gXiG4daHCabGZMlQ&sa=X&ved=2ahUKEwj4-6Ws9NfwAhXJ_CoKHZx-D-0Q9QF6BAgIEAE#imgrc=Ba0keRBcB7A3OM

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary nep, 20.05.2021 ob 10:49

Evo njega spet čučuk pa čučuk. To kar verjamejo muslimani ni važno za druge vere, ker vsaka vera ima svojo verovanja. A ti sploh razumeš.? Drugi ne verjamejo v to v kar verjamete vi.

Židje verjamejo, da bog ni za globalizacijo (zato je ljudem pomešal jezike – babilonski stolp ) muslimani verjamete obratno, da bog hoče da so vsi na svetu muslimani. Kdo ima prav.? Vsak ima zase prav, dokler pustijo en drugega pri miru.

Kaj se sploh vtikate v druge. Zase se začnite že enkrat brigat , vse v razsulu v islamskih državah ampak drugim bi govorili kako naj živijo.

 

Tako bi naj bilo.
Zato pa bi bilo treba vse verske objekte, kot so cerkve, džamije…porušiti, ker so to simboli zlorabe božjega imena s strani verskih fanatikov.

Zato ker ene hočjo da so tipi obrezani, druge pa hočjo da so včasih obrezani, včasih pa ne.

Ne velja, da je ena stran herojska, druga pa zlodejska.

Na eni strani je koruptivni premier, ki izkorišča in poganja trenutni konflikt, ker drugače ne more sestaviti vlade, na drugi strani pa je teroristični Hamas, ki nima nobenih zadrškov se skrivat med civilisti in njih uporabljat kot živi zid. Netanyau je nastavil versko provokacjo, Hamas pa je prostovoljno nasedel in začel obstreljevati z raketami civiliste, Izrael pa je potem izkoristil dano.

Pri nas isto, obe frakciji izkoriščajo izraelsko-palestinsko vojno stanje za lastno promocijo, levičarji se grejo neke človekoljube, desničarji pa zemljobrane, rezultat je pa ist, eden na drugega moralistično kažejo s prstom. Pa dol jim visi za Palestince/Izraelce.Kot pri migrantih, do sedaj še nismo videli, da bi levičarji v svoje stanovanje sprejeli nove družine, prav tako pa nismo videli zaobljub desničarjev, da bo ob njihovem vladovanju romanje migrantov = 0. Vse je le lažna morala izkoriščena kot propaganda.

 

 

Kjerkoli so muslimani so konflikiti, ker je  za muslimane vojni svet povsod, kjer ni islam. Indija je stalno v konfliktih s Pakistanom (tam se kar s palicami in kamenjami teptajo). Srbija s Kosovom. Izrael in Palestina je samo najbolj znano.

Sicer pa muslimani pobijajo po Afriki in jo islamizirajo, ampak ker nimajo resnega sovražnika, to niti v časopis ne pride.

Vi pa glejte, dokler ne bodo pršli iz Afriki še nad vas, ko bodo tehnološko bolj razviti, kot so nad Afričani.

Itak da spremljajo cel svet in upraljajo s svetovno speltko in zaroto preko levičarstva in komunizma, zato pa je tako brutalen, izrojen in proti evropski. A mislite, da oni pa ne želijo vladati? Razlika je samo ta, da je spletka pri njih najbolj sprejemljiva in se v kriminalu podpirajo, česar mi ne poznamo, zato je itak komunizem iz islama, povojni poboji. Nemčija je priznala, komunisti pa ne, itak da ne, sej tudi še muslimani še niso prizanli genocida, ker ga sploh tako ne vidijo…. niti armenskega niti kateregakoli drugega. Preveč podobnosti je.

Pa samo islam se 64 % ukvarja z drugimi verstvi, kako jih poraziti, podrediti ali uničiti. Najbrž vsak ta drug pod krinko dela proti vam…. To je šokantno dejstvo, ki je znanstvenika, ki ga je odkril šokiralo, ker je preučil tudi druga verstva, pa tega ni odkril nikjer drugje. 64 % se ukvarjajo z vami, ne z lastnimi. Zato je Kranj šiptarski, pa celo EU.

Zato so povsod konflikti, kjer je islam, ker se bolj ukvarjao z drugimi kot z lastnimi…. Eu notranje razpada, moralno, sistemsko, Izrael, ki ima trdnejši sistem, ga pa hočejo zrušiti….

Kdo mislite, da bo zmagal, tisti, ki se  ukvarja z drugimi ali tisti, ki se s sabo?

tako kot tisti ki ne hodi v cerkev, ne bere biblije in ne dela po njej, spletkari, laže, krade, se ne drži zapovedi itd… ni katolik

tako tudi tisti ki ne dela po kuranu in nima temeljev itd ni musliman

to da je nekdo dobil od očeta oz mame prednikov kogarkoli v nasledstvo islam še ne pomeni da je musliman

in neumno je nekoga “oklicat” muslimana a nikoli ni bil v đamiji, ne moli ne posti itd… to ni musliman

musliman je lepa narav, lepo obnašanje, norma, standard, lepe besede, odpuščanje, milost

sej razumete vi izobraženci kar vam skušam povedat??

zadnjič sem se pogovarjal z enim kosovarjem al albancem kaj je niti ne vem…

pravi ja učasih se napijem, vidim ga kako za ženskami gleda, siguren sem da ne moli, ne živi po kuranu a zase pravi da je musliman… halo

jedeš haram lažeš kradeš itd… jel to po islamu? po sunetu? ne se zajebavat…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

A ni zanimivo, da enkrat, ko vam paše, nekdo ni musliman, drugič pa je. Ko razstreli nekaj, za vas uradno ni, ko pa npr. hoče izstopiti iz islama, je pa to nemogoče. Go figure…

ne razumete vi vidim…

če je nekdo kriminalec? kaj mora delat? s čim se mora ukvarjat?
torej kriminalec ne more biti nekdo ki se s kriminalom ne ukvarja. je tako?

to so šizmatiki… jeretiki…

sej ste ko un pikuljet ko mi pravi ti si ladikalj (kao radikal)
neka vi ste kao normalni… prou res ste nedokazni. nedokazni stari moj…
ne vem od kje vam take… iz vrtca? kafane??

Nepravda se može uzvratiti istom mjerom, a onoga koji oprosti i izmiri se Allah će nagraditi; On, uistinu, ne voli one koji nepravdu čine.
Neće odgovarati onaj koji istom mjerom uzvrati za pretrpljenu nepravdu,
a odgovaraće oni koji ljude tlače i bez ikakva osnova red na Zemlji remete; njih čeka bolna patnja.
Strpljivo podnositi i praštati – tako treba svaki pametan postupiti.

glej kaj ti piše. sploh razumeš? no vidiš to je po kuranu.
piše ti: nepravdo lahko vnreš ampak tist ki oprosti in se pobota bo imel nagrado.. znači po vašoj debilnoj logiki če oprostiš in se pobotaš si radikal če pa inatiš in se ne pobotaš si normalen… odgovarjali bodo tisti ki tlačijo ljudi in ki bodo delali nered… piše al ne piše? znači če ne delaš nereda si radikal a če ga delaš si normalen… a piše potrpljivo prenašat in oproščat??? znači da bi bio normalan moraš kontra… torej biti nestrpen in zamerljiv? jel tako?

Napunite mjeru kad mjerite na litru i pravo mjerite na kantaru! To je bolje i posljedice su ljepše.

evo za trgovino… torej če mu daš točno mero/kilažo si radikalen… treba ga nategnit da bi bil narmalne…

a ste vi uredu??? neki vam ni dobr? kje ste poslušal o islamu???

sej zato pa so taki stereotipi za nogce pa eksploziv…
jst sm to za pranje nog prvič slišal od učiteljce… sploh nisem vedel kaj me sprašuje oz kaj hoče povedat…

ma ne kontate vi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Mi smo objavili Tevrat, u kome je uputstvo i svjetlo. Po njemu su jevrejima sudili vjerovjesnici, koji su bili Allahu poslušni i čestiti ljudi, i učeni, od kojih je traženo da čuvaju Allahovu knjigu, i oni su nad njom bdjeli. Zato se, kada budete sudili, ne bojte ljudi, već se bojte Mene, i ne zamjenjujte riječi Moje za nešto što malo vrijedi! A oni koji ne sude prema onome što je Allah objavio, oni su pravi nevjernici.

Mi smo im u njemu propisali: glava za glavu, i oko za oko, i nos za nos, i uho za uho, i zub za zub, a da rane treba uzvratiti. A onome ko od odmazde odustane, biće mu to od grijeha iskupljenje. Oni koji ne sude prema onom što je Allah objavio pravi su nasilnici.

glej stari moj… merimice aj pročitaj ovo… državni zakoni… bla bla… tisti ki ne sodijo po tori so kaj???

glej piše… mi smo (to se nanaša na toro ampak piše ti da se lahko nepravda vrne z isto mero) predpisali oko za oko, zob za zob itd.. AMPAK tisti ki od “spora” (nevem kako bi ti odmazdo prevedu) odstopi bo imel nagrado… znači če ne nadaljuješ z sporom si radikal a če greš do konca normalen… pa vi ste telad stari moj. telad… vi mate čist izkrivljeno normalnost… ko na posteru… kockaste glave

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kazna za one koji protiv Allaha i Poslanika Njegova vojuju i koji nered na Zemlji čine jeste: da budu ubijeni, ili razapeti, ili da im se unakrst ruke i noge odsijeku ili da se iz zemlje prognaju.* To im je poniženje na ovome svijetu, a na onome svijetu čeka ih patnja velika,

kaj piše tukaj? kako si tolmačiš to??? tist ki dela nered razčetvert al pa sterat…

Ko ubije jednog nedužnog čovjeka, kao da je ubio cijeli svijet

pa kakav državni i demokratični zakon??? halo???? to je vrhovni zakonik… fazoni direkt od Boga. kakšna kokošarska pravila bi ti uvajala to pol K ni vredno… ne pije vode.
stari moj pa tuki nema manjkavosti. nema odstupanja. si vi lahko ta vaš lepopis nekam… ajde dej napiši nešto slično

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

New Report

Close