Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj se bojujeta izrael in palestina

Zakaj se bojujeta izrael in palestina

Najbolji su među vama koji su najbolji prema svojim ženama, a ja sam najbolji među vama prema svojim ženama

evo hadis…

znači če si dober do ženske si radikalen… ni ok… če hočeš bit normalen jo moraš pretepat

bezumnici a se vam kaj sveti???? nič? na kaj te nagovarja islam??? na barbarstvo? to je norma… znači fino lepo dobro…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Daj ti kekconjo, noben ne bere tvojih bruharij. Drži se svojih kekconjotov, ostale pa pusti na miru. Če ti kaj ni prav, lahko greš komot v kraje, kjer lajnajo enake blodnje (ajd, držijo se jih bolj ne kot ja, pa hej, boste skupaj isti grešniki). Boš blažen med enako mislečimi.

Somebody, bi ti rilc naribal s svinjskim rilcem, da boš malo utihnil.

vi ste kekci. ste preveč prosti in nemarni. keremu od vas se pa da rit umit po opravljeni potrebi? z vami nič ne moreš. nič. kot z gnilo in zažgano hrano. je neuporabno. lah sam zavržeš al pa si škodo nardiš.
piše ko stoka su. in res je tako. zato pa mate razvaljena, razturena in profulana življenja, propale brakove, tegobe, nedače i probleme. al nije to ništa napram onome šta vas tek čeka.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ima onih koji dolaze da te slušaju, ali Mi smo na srca njihova zastore stavili, da Kur’an ne bi razumjeli, i gluhim ih učinili, pa i ako bi sve dokaze vidjeli, opet u njih ne bi povjerovali. A kada ti dolaze da se s tobom raspravljaju, govore oni koji ne vjeruju: “To su samo izmišljotine naroda davnašnjih!”

Oni zabranjuju da se u Kur’an vjeruje, i sami se od njega udaljavaju, i sami sebe upropaštavaju, a da i ne primjećuju.

A da ti je vidjeti kako će, kad pred vatrom budu zadržani, reći: “Da nam je da povraćeni budemo, pa da dokaze Gospodara našeg ne poričemo i da vjernici postanemo!”

Ne, ne! Njima će očevidno postati ono što su prije krili; a kada bi i bili povraćeni, opet bi nastavili raditi ono što im je bilo zabranjeno, jer oni su doista lažljivci,

i rekli bi: “Nema života osim na ovome svijetu i mi nećemo biti oživljeni!”

A da ti je vidjeti kako će, kada pred Gospodarom svojim budu zaustavljeni i kad ih On upita: “Zar ovo nije istina?” – odgovoriti: “Jeste, tako nam Gospodara našeg!” – a i kako će On reći: “E pa iskusite onda patnju zbog toga što niste vjerovali!”

Oni koji ne vjeruju da će pred Allaha stati nastradaće kad im iznenada Čas oživljenja dođe, i reći će: “O, žalosti naše, šta smo sve na Zemlji propustili!”, i grijehe svoje će na leđima svojim nositi, a užasno je ono što će uprtiti!

Život na ovome svijetu je smo igra i zabava, a onaj svijet je, zaista, bolji za one koji se Allaha boje. Zašto se na opametite?

Mi znamo da tebe zaista žalosti to što oni govore. Oni, doista, ne okrivljuju tebe da si ti lažac, nego nevjernici poriču Allahove riječi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ima li nepravednijeg od onoga koji o Allahu govori laži ili ne priznaje dokaze Njegove? Nepravedni zaista neće uspjeti!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kdo bo bral te nebuloze? Zato vsi rinete k Evropi, ker je tam doli tako fino.

pa ja… nečeš ti da imaš životnu uputu i kompas… lutaj, lutaj…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

stari moj… jedem datlje. malo čitam, čekam vakat… boli me k… res. Bože molim Te samo nek vako ostane.

a ti? smrdiš tamo za računalnikom sa neopranom guzicom i neznaš šta bi sam sa sobom a ni sa životom.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ako ti je smisao života oprana guzica, neka ti. Revčk

ehhh

jesil ti ia

šta te muči? godine? ne sme se biti zadivljen samim sobom al kad pogledam nema toga. prav nepodoben. sve je to od gore došlo. dobro mi je Šef to dal.
sej smo prijatelji.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Israelski politki so pametni, hkrati pa vplivni. Slovenski se niti na nekaj deset let staro Slovensko zgodovino niso pri meji sklicevali, zgubili so po 1.sv.v., po 2.sv.v. po osamosvojitvi, pa še z arbitražo,  pa bi se lahko tudi na 80, 100, 200, 300, 500 ali več let staro zgodovino sklicevali. Izgube tako na severu, zahodu kot jugu…  Izraelci stojijo tudi za svojo 2000 in več let staro zgodovino na tistem področju. Mislim pa da so se tudi kanček razširili od ustanovitve države- mogoče se motim. Toliko o zavednosti naših politikov in ljudi. Še večje čudo je ta vsakdanja nevoščljivost in maščevalnost med domačimi ljudi. Lep primer tega je tudi v politiki, kjer bi včasih raje nasprotne stranke videle da tujci vodijo državo, samo da sosedov Janez ni. Skratka Izrael je držal, drži in bo držal skupaj. S podporo vplivne ZDA je to še toliko lažje. Mislim da jim letno dobavijo za 3,5 miljarde dolarjev orožja.

Pa tudi ko berem, stalno se omenja Krim v prav vsaki novici. Tam so imeli glasovanje, na Kosovu ga niso imeli pa so vseeno ustanovili državo, Sr bi so se pa potem izselili…. Politika je včasih čudna reč. Ne verjamem, da bi Slovenci lahko ustanovili svojo državo na Koroškem ali Furlaniji tako kot so jo lahko Albanci. Isti narod (Iliri) pa dve ločeni državi…  Ahrtisaari in Clinton…

 

Ker Bosna, Turčija in ves islamski svet je fuuul znan po dobri higieni in čistoči 😂🤣😆

V Indiji si tudi rit perejo s flašo vode, po možnosti iz Gangesa😆

ne bi vedu. Me zanima, zakaj naši mediji doživljajo take travme. Ne razumem, zakaj to more bit sploh novica na RTV. Pa koga briga in palestina in izrael, pa kaj imamo mi z njimi, razen da so nam izraelci pred leti prodali pokvarjene topove

enkrat sem tole bral: Kosovska bitka — Vikipedija, slobodna enciklopedija (wikipedia.org)

ne vem koliko je res ampak če na nekem ozemlju nek narod npr začne odhajati, drug narod se pa priseli in postane na nekem delu večinski, se potem začne boj za nove pravice, avtonomijo in celo zahteve po novi državi. In nekako tako se naj bi zgodilo na Kosovu.

V Arzejbedžanu, kjer so Armenci večinski in zelo čudno v SSSR postavili mejo, naj gre nekdo za hec pogledat kako čudno je meja med država čudno postavljena, brez repa in glave (Ja Zmago verjetno ne bo komentiral o Azerbejdžanu nič…), pa na žalost niso upoštevali da so ponekod Armenci večinski pa da ozemlje spada pod Azerbejdžan… politika.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary nep, 20.05.2021 ob 10:16

Ti somebody… Samo v vednost, Izrael je sekularna država in v njej veljajo državni zakoni in ne verski in prav je tako. Izrael mora zaščititi vse državljane, zato je državni zakon edina možnost. Izrael ima dovolj notranjih težav z lastnimi fanaticnimi ultraortodoksnimi sektami (ja prav si prebral sektami ) zato ne rabi še težav s fanatičnimi muslimani in njihovimi sektami.

Zakaj pa Kitajska potrebuje težave s fanatičnimi muslimani (Ujguri)?

New Report

Close