Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Ženska pa 190 plus karate mojster – help, jaz bi bila ful prijazna do nje 🙂
Moškim ponavadi jezikam. Me še noben ni fizično napadel verjetno ker sem ženska. Pri taki babnici bi pa razmislila pa mislim da marsikateri moški tud.

Saj se jih ne bojijo? Samo enostavno ne želijo, da je višja od njih. A ni to nekako logično?
Jaz tudi ne bi imela moškega, ki bi imel večje prsi od mene :))))

Relacija nizkorasli – visokorasli:

Izrek:
1.Nizkorasli moški imajo pogosto manjvrednosti kompleks (višina telesa,penisa).
2.Nizkorasle ženske imajo nemalokrat manjvrednostni kompleks (do večjega izraza,pozornosti/vstavi poljubno/, pridejo ponavadi visokorasle simpatične punce.

Obrazložitev:
Visokorasli moški in ženske se ne pritožujejo in obrekujejo oseb na podlagi njihove višine.Nimajo razloga.Nimajo kompleksa manjvrednosti.

Pritožba ne zadrži izvršitve.

Vse drugo je lapanje v prazno!

Naj ugibam, si bolj male rasti?

1. Tu ne govorimo o strokovnih udarcih ampak o genetsko prvinskem udrihanju
2. V borilnih veščinah in športih nekoč ni bilo kategorij. Ko pa so pogruntali, da imajo večji in težji tekmeci izrazito prednost pred manjšimi, so uvedli kategorije.
3. Malce smešno je primerjati enega izrednega posameznika manjše rasti z nekim povprečnim visokoraslim. Tipičen 170 centimetraš v večini primerov popuši proti tipičnem 190 centimetrašu
4. kar se Tysona tiče…proti slabih 20 centimetrov višjem Holyfieldu ni imel nobenih možnosti
5. najboljši boksar vseh časov M. Ali ni bil pritlikav, ampak je meril 191 centimetrov
6. 190 centi ženska z borilnim pedigrejem te tolk nalomi, da nam je kar hudo, ko si zamislimo tako teoretično situacijo.
[/quote]

Sej vseeno kakšne rasti sem. Sem pa nalomil že nekaj 2 metrašev.

Vaš link

Vaš link

Sej vseeno kakšne rasti sem. Sem pa nalomil že nekaj 2 metrašev.
[/quote]

Verjetno kakšne iz doma za ostarele…lej, če ti pri svojih 175 centimetrih celo življenje treniraš borilne veščine, se da zagotovo nalomit tudi kakšnega visokega, po možnosti takega, ki nima pojma o pretepanju.

Ampak, če vzamemo na kup 50 malih vs 50 dvometrašev, pa se morajo stepsti, bo v večini parov zmagal dvometraš…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Debelosti nisem nikjer omenil.
Si pa ne predstavljam, da bi ženska visoka 186 cm delovala nežno… 😉
[/quote]

Jaz imam samo nekaj centimetrov manj, pa pravijo, da delujem nežno. Pa nisem suha k trska. Pravzaprav me praktično vsi kličejo s pomanjševalnico. Višina je le ena karakteristika…

Ko zmanjka argumentov, se pričnejo t.i. žalitve. Skoraj pri vsaki temi… Tipično slovensko? Hm….
[/quote]
Kar pri vsaki temi ane se potem začnejo žaljivke. Mislim da je to bolj tipično človeško pri nas v sloveniji. Saj tudi iz Srbije, Bih niso boljši. Sem jih imela v srednji šoli 4 leta in je isti šmorn, tako da ja.

Saj se jih ne bojijo? Samo enostavno ne želijo, da je višja od njih. A ni to nekako logično?
Jaz tudi ne bi imela moškega, ki bi imel večje prsi od mene :))))
[/quote]

Hehe večje prsi od tebe kera huda pa današnji mišičnjaki ne boš verjela imajo nekateri večje kot njihova izbranka hehe kar ni naravno seveda hehe umiram od smeha ej. Tako da se najdejo moški z večjimi prsmi kot jih ima katera izbranka.

Vsi si zbirajo z najbolšim avtom tipe no ja. Jaz sem si pa svojga, ker ma tanartabulš trahtor na vas, ee tko mal za nasmejat se 🙂 pa tanartabolš tovornjak ma 🙂 ehhehe malo se nasmejte monovci no 🙂

Zanimivo pa je, da so poslovno ponavadi prodorni mali moški in visoke babe. Z.ajebani direktorji so vsi mali. Napoleon je bil mali. Putin je mali. Hitler je bil mali. Veliki dedci ponavadi opravljajo fizična dela, ali pa so neki povprečni uslužbenci.

Spet teoretik.

Lej, ni vse višini, preveč filme gledaš. Veliko pove splošna postava, velikost in oblika lobanje, poudarjene ličnice, velike dlani in bicepsi. Ponavadi je vsak itak raje mimo šel. :))))

Jaz nisem bil žaljiv, očitno pa sem ti stopil na žulj. Napisal sem samo dejstva. Velike zenske večini moškim pač niso všeč, zato si ne dajo opravka z njimi. Tako kot s pretirano debelimi, pretirano majhnimi itd. Napisal sem tudi, da višina ni vrlina, ne vem zakaj bi se kdo z njo hvalil, če pa nimamo vpliva nanjo. Se je pa precej bab oglasilo in bilo ponosnih na svojo višino…..kaj naj zdaj naredi tista, ki je 160? Se ubije?

Zakaj pa jaz ne spadam med normalne, pa mi razloži.
[/quote]
Tvoje besede: večini je pač najbolj sprejemljiva večina, to pa pomeni, da je večini normalnih moških všeč normalna ženska.
Govoris o normalnosti, sem po tvoje ne spada previsoka zenska.
Nisi mi stopil na zulj, moje mnenje je, da so nizki, srednji in visoki lahko VELIKI ljudje, kakor so lahko VELIKI pokvarjenci. Nic ni bolj prav ali narobe. Narobe je predalckanje in vedno me jezi, ko se govori in zali zunanjost osebe. Izvzeti so predebeli in presuhi, ki so za svoje stanje krivi izkljucno sami.
Se pa strinjam, da se visokih zensk v glavnem ne bojijo ampak gre za to, da to komu ni privlacno. Sama sem visoka in prav cutim, kako se nekateri nizki moski pocutijo neprijetno. Kar nekaj jih poznam, kjer se pa to ne dogaja in ne razmisljamo o nasih razlik v visini.
Se vedno smo lahko spostljivi, ne zmerjamo in stopimo iz okvirjev predsodkov. Nic ni bolj prav in nic bolj narobe, sploh s tem na kaj nimamo vpliva.


Tvoje besede: večini je pač najbolj sprejemljiva večina, to pa pomeni, da je večini normalnih moških všeč normalna ženska.
Govoris o normalnosti, sem po tvoje ne spada previsoka zenska.
Nisi mi stopil na zulj, moje mnenje je, da so nizki, srednji in visoki lahko VELIKI ljudje, kakor so lahko VELIKI pokvarjenci. Nic ni bolj prav ali narobe. Narobe je predalckanje in vedno me jezi, ko se govori in zali zunanjost osebe. Izvzeti so predebeli in presuhi, ki so za svoje stanje krivi izkljucno sami.
Se pa strinjam, da se visokih zensk v glavnem ne bojijo ampak gre za to, da to komu ni privlacno. Sama sem visoka in prav cutim, kako se nekateri nizki moski pocutijo neprijetno. Kar nekaj jih poznam, kjer se pa to ne dogaja in ne razmisljamo o nasih razlik v visini.
Se vedno smo lahko spostljivi, ne zmerjamo in stopimo iz okvirjev predsodkov. Nic ni bolj prav in nic bolj narobe, sploh s tem na kaj nimamo vpliva.
[/quote]
Resne težave z razumevanjem? Napisal sem, da večini je všeč najbolj normalno ali če hočeš povprečno visoka ženska. S tem nobenega ne žalim. To so pač dejstva. Sprijazni se. Moški nimamo komleksov pred visokimi ženskami, pač pa nam niso všeč, zato jih večina tudi ne obrajta..tako preprosto je to, ni potrebno nobeno filozofiranje. Pa da ne boš mislila, da sem kaksen palček, kot se ženske pogosto izražate….188 v višino in nimam problemov z visokimi deklinami, mi pa niso všeč, ker kot pravijo drugi v večini nimajo tiste ženstvenosti, tistega ženskega naboja, ki ga prej najdeš, opaziš, začutiš, pri povprečno visokih.


Resne težave z razumevanjem? Napisal sem, da večini je všeč najbolj normalno ali če hočeš povprečno visoka ženska. S tem nobenega ne žalim. To so pač dejstva. Sprijazni se. Moški nimamo komleksov pred visokimi ženskami, pač pa nam niso všeč, zato jih večina tudi ne obrajta..tako preprosto je to, ni potrebno nobeno filozofiranje. Pa da ne boš mislila, da sem kaksen palček, kot se ženske pogosto izražate….188 v višino in nimam problemov z visokimi deklinami, mi pa niso všeč, ker kot pravijo drugi v večini nimajo tiste ženstvenosti, tistega ženskega naboja, ki ga prej najdeš, opaziš, začutiš, pri povprečno visokih.
[/quote]
Brez resnih tezav z razumevanjem. Ker zame normalna ni samo povprecna visina. Kaj je pa tebi vsec pa verjetno pravilno predvidevas, da mi je vseeno.


Brez resnih tezav z razumevanjem. Ker zame normalna ni samo povprecna visina. Kaj je pa tebi vsec pa verjetno pravilno predvidevas, da mi je vseeno.
[/quote]

Mislim, da si preveč občutljivo reagirala. On ni mislil “normalno” višino v smislu, da so visoke ženske “nenormalne”, ampak kot povprečno višino, le da se je nerodno izrazil.

Mislim, da si preveč občutljivo reagirala. On ni mislil “normalno” višino v smislu, da so visoke ženske “nenormalne”, ampak kot povprečno višino, le da se je nerodno izrazil.
[/quote]
Torej se je izrazil nerodno. Tudi prav.
Saj bi isto napisala, ce bi pisali o nizkih zenskah ali moskih.


Tvoje besede: večini je pač najbolj sprejemljiva večina, to pa pomeni, da je večini normalnih moških všeč normalna ženska.
Govoris o normalnosti, sem po tvoje ne spada previsoka zenska.
Nisi mi stopil na zulj, moje mnenje je, da so nizki, srednji in visoki lahko VELIKI ljudje, kakor so lahko VELIKI pokvarjenci. Nic ni bolj prav ali narobe. Narobe je predalckanje in vedno me jezi, ko se govori in zali zunanjost osebe. Izvzeti so predebeli in presuhi, ki so za svoje stanje krivi izkljucno sami.
Se pa strinjam, da se visokih zensk v glavnem ne bojijo ampak gre za to, da to komu ni privlacno. Sama sem visoka in prav cutim, kako se nekateri nizki moski pocutijo neprijetno. Kar nekaj jih poznam, kjer se pa to ne dogaja in ne razmisljamo o nasih razlik v visini.
Se vedno smo lahko spostljivi, ne zmerjamo in stopimo iz okvirjev predsodkov. Nic ni bolj prav in nic bolj narobe, sploh s tem na kaj nimamo vpliva.
[/quote]
Ane da se ob bolj visokih ženskah res počutijo neprijetno nizki moški? Tudi sama sem to opazila, da nekaj je na tem. In ja ni fora v tem, da bi se jih bali, jim je neprijetno in pa tudi niso jim privlačne ja.Ja in je res da mali šefi so zajebani in to še kako, ko je eden gori napisal nekaj glede tega.


Pa 186 cm, se mi zdi takšna neuporabna ženska, ki pravzaprav nima niti prave izbire moških.

Pa daj povej mi eno medijsko poznano žensko s cca 186 cm, da dobim občutek za takšno višino.
Moja jih ima 170 pa se mi zdi ravno prava višina.


Pa 186 cm, se mi zdi takšna neuporabna ženska, ki pravzaprav nima niti prave izbire moških.

Pa daj povej mi eno medijsko poznano žensko s cca 186 cm, da dobim občutek za takšno višino.
Moja jih ima 170 pa se mi zdi ravno prava višina.
[/quote]

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Ana_Ivanovi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Marija_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A0arapova
Bo dovolj?


Resne težave z razumevanjem? Napisal sem, da večini je všeč najbolj normalno ali če hočeš povprečno visoka ženska. S tem nobenega ne žalim. To so pač dejstva. Sprijazni se. Moški nimamo komleksov pred visokimi ženskami, pač pa nam niso všeč, zato jih večina tudi ne obrajta..tako preprosto je to, ni potrebno nobeno filozofiranje. Pa da ne boš mislila, da sem kaksen palček, kot se ženske pogosto izražate….188 v višino in nimam problemov z visokimi deklinami, mi pa niso všeč, ker kot pravijo drugi v večini nimajo tiste ženstvenosti, tistega ženskega naboja, ki ga prej najdeš, opaziš, začutiš, pri povprečno visokih.
[/quote]

Ja manj ženstvenosti pa imajo res v sebi te malo večje se strinjam.


Pa 186 cm, se mi zdi takšna neuporabna ženska, ki pravzaprav nima niti prave izbire moških.

Pa daj povej mi eno medijsko poznano žensko s cca 186 cm, da dobim občutek za takšno višino.
Moja jih ima 170 pa se mi zdi ravno prava višina.
[/quote]
Jaz pa sem 173 in se mi tudi zdi ravno pravšnja višina

Sem pa opazila da kakšne nizke ženske, ki so malo bolj močne in imajo ostre poteze tudi zelo delujejo možačo.


Brez resnih tezav z razumevanjem. Ker zame normalna ni samo povprecna visina. Kaj je pa tebi vsec pa verjetno pravilno predvidevas, da mi je vseeno.
[/quote]
Normalno ima v sskj več pomenov oz. Možnosti uporabe. Normalni ljudje nimajo težav z razumevanjem konteksta v katerem sem pisal. Da ti bo lažje, nisem mislil na nasprotno od nor ali kaj podobnega


Normalno ima v sskj več pomenov oz. Možnosti uporabe. Normalni ljudje nimajo težav z razumevanjem konteksta v katerem sem pisal. Da ti bo lažje, nisem mislil na nasprotno od nor ali kaj podobnega
[/quote]
Beremo v kontekstu. Dajva zakljuciti, tudi s cinizmom. Ok?

New Report

Close