Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Zakaj se moški bojijo visokih žensk?


Eh, saj to on blodi v tri karsne, misli če je on čisto sfuzlan in ne ve za kaj ima rit in za kaj čurka, da potem so pa kar vsi. Želel bi si že, ampak tega filma ne bo videl.
[/quote]
Sej on posplosuje po sebi. Njemu ženske pač niso spolno privlačne in tudi nihče ga ne sili naj mu bojo., kar pa ne pomeni da drugim moškim tud niso. Eni imajo radi samo ženske in jim moški niso spolno privlačni. Zato sem mu tudi rekla naj si najde pač tipa. Men je čist vseeno koga bo on imel.


Nekam veliko govoriš o babah in “pecanju”, glede na to da si aseksualec golobučna general. 🙂

No, ko boš 186, se pa oglasi…grdote pa ni, nadpovprečen videz…
[/quote]

Ne bom ne bom pre skrbi sem nehala z rastjo že pri 15ih letih, od tega je tudi že 14 let tako da ja ostajam na 173 cm, ne skrbi hehehe


Sej on posplosuje po sebi. Njemu ženske pač niso spolno privlačne in tudi nihče ga ne sili naj mu bojo., kar pa ne pomeni da drugim moškim tud niso. Eni imajo radi samo ženske in jim moški niso spolno privlačni. Zato sem mu tudi rekla naj si najde pač tipa. Men je čist vseeno koga bo on imel.
[/quote]
Seveda posplošuje in blodi, saj pravim da tega filma ne bo videl, posnetega po sebi, ki si ga tako želi videt. 🙂


Ti si drobižek v tej temi, jaz pa tudi ;).
Pa še vedno me ne ogovarjajo ravno visoki moški. Hm. So kar tam večinoma moje velikosti.. kot ta višjih ne bi bilo ?
[/quote]

Ja zgleda da v tej temi sem mala palčica ja s 173 zgleda tako ja hehehe 🙂

Strup je pa itak v malih flaškah. Vse tiste 163 ko so 10 cm manjše so veliko bolj pokvarjene, sem pogruntala. Lej pravim da do mene ni nobenemu bed do mene pristopit s tokimi cm in vztrajam pri tem, tudi istih velikosti, tudi kakšen ko je 3cm manjši, tako da ja ljudje no ni vse v cm ah no. Tudi v tvoji energiji je malce pa le ane.

Videla sem žensko veliko 190 cm ki je imela moškega velikega samo 165cm. Zakaj bi se sekirali, če drugače štima?

Ja zgleda da v tej temi sem mala palčica ja s 173 zgleda tako ja hehehe 🙂
[/quote]V temi ja, ker so same “visoke manekenke, super lepe” :-), v reali je pa veliko več žensk manjših od 170, kot višjih. Ženska nad 180 je pa nerodna prekla, seveda si ni sama kriva, Imam nečaka, ki še ni star 12 in je visok 186 in še kar raste, tako da starša kar pošteno skrbi, pa recimo ni noben v nobeni od družin tako visok.

Ne. ne marajo tipov z malimi… Mali tipi z velikimi pa jim niso problem :))))

Jahm če si ti tudi bolj pigzigmerski za moškega s svojimi naprimer 170 cm:))))). Tisti, ki so okoli 2m, jime je pa ženska med 185 in 185 ganz OK. 🙂

Jahm če si ti tudi bolj pigzigmerski za moškega s svojimi naprimer 170 cm:))))). Tisti, ki so okoli 2m, jime je pa ženska med 185 in 185 ganz OK. :)
[/quote]

175 in 185cm, popravek…


Seveda posplošuje in blodi, saj pravim da tega filma ne bo videl, posnetega po sebi, ki si ga tako želi videt. 🙂
[/quote]

Ja očitno mu ni jasno da tisti moški ki ni homo usmerjen ne bo nikoli izbral moškega. Ce bi imel hetero tip na izbiro enega lepega moškega in eno grdo babo bo raje grdo babo izbral. Isto kot če bi imel homo na izbiro grdega tipa in lepo babo bo zgrabil raje tipa. Enim osnove niso jasne zato pa je kot je. On jezo usmerja na napačna vrata saj nismo ženske krive če imajo hetero moški raje nas kot njega.

Najbolj agresivni smo pod 155 (ženske) in moški pod (165). Ker smo bližje peklu.

Daj ti meni nekaj zaupaj….a če ima torej 180+ si naj noge odreže…
Adijo pamet,ma kaj istospolno usmerjeni,črni beli,vera,politična usmerjenost,….eni še najbolj osnovnih dejstev ne morete sprejeti, da smo ljudje RAZLIČNI! Razumeš? Ti in jaz nisva enaka! Niti si ne ti,ne jaz nisi izbraz slovej barve las, višine,potez, …

Žalostno. In potem taisti ljudje držijo pridigo o enakopravnosti, raznoraznih pravicah, solidarnosti, zrelosti, razvitosti, razgledanosti…..
Včasih je lahko človeka res strah nečloveškega človeštva!
[/quote]

Sem napisala, zame preveč, to ne pomeni, da teh ljudi ne sprejemam, ampak moje mnenje je, da je to previsoko za žensko, a ne smem imet mnenja. A ne smem napisat, da so roza in rdeče fasade hiš zame too much? Se vedno sprejemama ljudi, ki v teh hišah živijo, ampak take hiše meni ne sedejo.

V temi ja, ker so same “visoke manekenke, super lepe” :-), v reali je pa veliko več žensk manjših od 170, kot višjih. Ženska nad 180 je pa nerodna prekla, seveda si ni sama kriva, Imam nečaka, ki še ni star 12 in je visok 186 in še kar raste, tako da starša kar pošteno skrbi, pa recimo ni noben v nobeni od družin tako visok.
[/quote]

Najin sin je pa pri 15ih 195 cm, 56 št. noge, pa še raste…. Odlično se počuti v svoji višini. Da ti vidiš, kako se šele moj mož in njegov oče pri 2m dobro počuti.. In na sina se lepijo prav male štopličke. On ima pa dolgonoge punce rad :))))
Jaz imam čez 1, 80 cm.. Nobena jola štorasta nisem, da ne bo pomote. Elegantno znam nosit svoje cm, tudi v petkah z užitkom, ker jih lahko, ker imam moža, ki se mu lahko. še vedno pod ramo skrijem, pa dooooolge noge ku ponedeljek- športno negovane, pa ne s fuzbalerskimi bodlni 🙂

Kaj pa me ki nam samo 1 cm manjka do 170. Me smo zgleda na pol poti do pekla 🙂

Tudi če mate 190cm ste proti šakilu o nilu pritlikavke
https://www.youtube.com/watch?v=pwXdyQAOpco
[img]http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Shaquille+O+Neal+United+Nations+Every+Woman+OsDYz4MattNl.jpg[/img]

velikost je relativna stvar

Najin sin je pa pri 15ih 195 cm, 56 št. noge, pa še raste…. Odlično se počuti v svoji višini. Da ti vidiš, kako se šele moj mož in njegov oče pri 2m dobro počuti.. In na sina se lepijo prav male štopličke. On ima pa dolgonoge punce rad :))))
Jaz imam čez 1, 80 cm.. Nobena jola štorasta nisem, da ne bo pomote. Elegantno znam nosit svoje cm, tudi v petkah z užitkom, ker jih lahko, ker imam moža, ki se mu lahko. še vedno pod ramo skrijem, pa dooooolge noge ku ponedeljek- športno negovane, pa ne s fuzbalerskimi bodlni 🙂
[/quote]

pardon, 46 številka noge, zatipkano :)))))))

Najin sin je pa pri 15ih 195 cm, 56 št. noge, pa še raste…. Odlično se počuti v svoji višini. Da ti vidiš, kako se šele moj mož in njegov oče pri 2m dobro počuti.. In na sina se lepijo prav male štopličke. On ima pa dolgonoge punce rad :))))
Jaz imam čez 1, 80 cm.. Nobena jola štorasta nisem, da ne bo pomote. Elegantno znam nosit svoje cm, tudi v petkah z užitkom, ker jih lahko, ker imam moža, ki se mu lahko. še vedno pod ramo skrijem, pa dooooolge noge ku ponedeljek- športno negovane, pa ne s fuzbalerskimi bodlni 🙂
[/quote]
VI ste zgleda vsi velikani v družini 🙂
Pri nas hb samo mož in sin. Midve babnici sva pa bolj pri tamalih 🙂


Ta baba si svoje visine ni izbrala sama in je ne more spremeniti. Ti in tebi podobni pa ste si svoje obnasanje in odnos izbrali sami. In izgleda, da ste celo nanj ponosni.

Najin sin je pa pri 15ih 195 cm, 56 št. noge, pa še raste…. Odlično se počuti v svoji višini. Da ti vidiš, kako se šele moj mož in njegov oče pri 2m dobro počuti.. In na sina se lepijo prav male štopličke. On ima pa dolgonoge punce rad :))))
Jaz imam čez 1, 80 cm.. Nobena jola štorasta nisem, da ne bo pomote. Elegantno znam nosit svoje cm, tudi v petkah z užitkom, ker jih lahko, ker imam moža, ki se mu lahko. še vedno pod ramo skrijem, pa dooooolge noge ku ponedeljek- športno negovane, pa ne s fuzbalerskimi bodlni 🙂
[/quote]Ne ti meni tralala, pretirana višina nujno nosi s sbao svoje težave, vpliva na to koliko bo nekdo zrasel , pa res nima nihče. In višina ni nobena vrednost, kot kažeš , da bi se rada z njo hvalila. Čisto realno gledano, pa je veliko več lepih žensk med majhnimi, kot pa med velikimi. Seveda, tudi tega si niso same izbrale.


VI ste zgleda vsi velikani v družini 🙂
Pri nas hb samo mož in sin. Midve babnici sva pa bolj pri tamalih 🙂
[/quote]

Smo visoki, ne velikani, – pravijo pa , da smo fejst družina ( 4 člani), tudi za pogledat, ko kam skupaj pridemo in gremo :))). Sploh na kakšnen tamal frčaplan ala Canadair 🙂

Tamala samo še malo nižja od mene. Na prste stopa vštric mene in me heca: kaj je tamala, kaj je tamala – kdaj boš tamala? Je tudi rada visoka, je samozavestna, zna nosiiti svojo višino, a ne oholo in vzvišeno. In tudi fantje so radi v njeni družbi, največkrat dosti nižji od nje, pa tudi višji…

Ne ti meni tralala, pretirana višina nujno nosi s sbao svoje težave, vpliva na to koliko bo nekdo zrasel , pa res nima nihče. In višina ni nobena vrednost, kot kažeš , da bi se rada z njo hvalila. Čisto realno gledano, pa je veliko več lepih žensk med majhnimi, kot pa med velikimi. Seveda, tudi tega si niso same izbrale.
[/quote]

Lepo te prosim, umiri se no.

Jaz se v svoji višini že od pubertete naprej počutim zelo dobro – ker sem imela izdelano samopodobo in samozavest. In s športom skrbim za svojo postavo, ni lepšega kot ravno prav trenirano žensko telo. In ja, moški so se vedno lepili name. Tako nižjerasli za 20 cm od mene, kot višjerasli. Sem pa imela sošolko v srednji šoli, še 1 cm višjo od mene, tako zakompleksana reva, da je bilo joj. Nesamozavestna, zelo. Je pa res, da je imela druge hibe – velik orlovskoi nos, močne ušesne mečice -skratka, tak bolj “moški ” izgled ženske. Pa je danes tudi poročena, ima 2 luštna otroka in fejst moža ( že 16 let sta poročena)….. Vse je pošlihtala v glavi, pa je.

Dolge noge so pa velikokrat prednost tako pri teku, hoji, kot pri izbiri oblačil 🙂

Smo visoki, ne velikani, – pravijo pa , da smo fejst družina ( 4 člani), tudi za pogledat, ko kam skupaj pridemo in gremo :))). Sploh na kakšnen tamal frčaplan ala Canadair 🙂

Tamala samo še malo nižja od mene. Na prste stopa vštric mene in me heca: kaj je tamala, kaj je tamala – kdaj boš tamala? Je tudi rada visoka, je samozavestna, zna nosiiti svojo višino, a ne oholo in vzvišeno. In tudi fantje so radi v njeni družbi, največkrat dosti nižji od nje, pa tudi višji…
[/quote]
Pol bi bila tvoja hči lih za mojega sina haha k je tud velik. Sam da nebojo pol otroc dvo in pol metrasi :))


Pol bi bila tvoja hči lih za mojega sina haha k je tud velik. Sam da nebojo pol otroc dvo in pol metrasi :))
[/quote]
Mater, kot v starih cajtih, bodo kar mame sparile tamlade. 🙂 Jaz vem, da ni tako visoke, da mi, ko jo položim v vodoravni položaj, ne bi ustrezala. 🙂

New Report

Close