Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

višina ni vrlina, kot tudi majhnost ni. hvaliti se s tem, pa kaže zgolj na intelektualni primanjkljaj.

da bi se pa moški bali velikih žensk, lahko slišiš samo od žensk….moškim niso zanimive, zato jih pač ne šmirglajo…..tako kot recimo pretirano debelih….a se jih bojijo ali jim niso všeč? bojijo se jih ne, jim pa niso všeč…..torej moramo enačiti velike in debele….ni tu nobene razlike pri strahu do žensk, ker ga ni, samo v oči ne pade…

večini je pač najbolj sprejemljiva večina, to pa pomeni, da je večini normalnih moških všeč normalna ženska.


Pol bi bila tvoja hči lih za mojega sina haha k je tud velik. Sam da nebojo pol otroc dvo in pol metrasi :))
[/quote]

:-))

Se ni za bat… ker lahko tudi tvoj sin prenese tvoje gene, pa se višina pogliha potem….

Imamo pa primer v rodbini, ko sta tamladadva tudi precej visoka ( On 1,87cm, ona 1, 79 cm), njun sin pri 10ih letih pa 1,32cm. Najin je bil takrat že 1,52 naprimer….
No, ta sin je čista kopija mamice 🙂 . Je pa res, da je fantkova babica ( torej njena mama) nižje rasti – 1, 68cm…. Oče pa visok 1.82m. In je očitno prenesla mamine gene kar se vizuelnosti in višine tiče na svojega sina.

:-))

Se ni za bat… ker lahko tudi tvoj sin prenese tvoje gene, pa se višina pogliha potem….

Imamo pa primer v rodbini, ko sta tamladadva tudi precej visoka ( On 1,87cm, ona 1, 79 cm), njun sin pri 10ih letih pa 1,32cm. Najin je bil takrat že 1,52 naprimer….
No, ta sin je čista kopija mamice 🙂 . Je pa res, da je fantkova babica ( torej njena mama) nižje rasti – 1, 68cm…. Oče pa visok 1.82m. In je očitno prenesla mamine gene kar se vizuelnosti in višine tiče na svojega sina.
[/quote]
Mater, ti si pa očitno obsedena s temi višinami, da veš za vsak centimeter vsakega v sorodstvu za vsako leto posebej? Ni to že za kako diagnozo? Sam recimo za žlahto ne vem za nobenega točne višine, le za tega nečaka, kjer starša skrbi, da bo čisto preveč zrasel in se pogovarjajo o tem.


Mater, kot v starih cajtih, bodo kar mame sparile tamlade. 🙂 Jaz vem, da ni tako visoke, da mi, ko jo položim v vodoravni položaj, ne bi ustrezala. 🙂
[/quote]
Ja kaj pa, kaj si pa ti mislil prjatu, tko bom saj jaz res kriva. Itak so tašče vsega krive. Če že mormo bit pa naj bomo tud zares 🙂

Glede Vodoravnega položaja pa itak moški ste zelo prilagodljivi

:-))

Se ni za bat… ker lahko tudi tvoj sin prenese tvoje gene, pa se višina pogliha potem….

Imamo pa primer v rodbini, ko sta tamladadva tudi precej visoka ( On 1,87cm, ona 1, 79 cm), njun sin pri 10ih letih pa 1,32cm. Najin je bil takrat že 1,52 naprimer….
No, ta sin je čista kopija mamice 🙂 . Je pa res, da je fantkova babica ( torej njena mama) nižje rasti – 1, 68cm…. Oče pa visok 1.82m. In je očitno prenesla mamine gene kar se vizuelnosti in višine tiče na svojega sina.
[/quote]

Pol pa najbolj da se mojo hči s tvojim sinom poročimo( sam Mal se počakaj je še premlada) , da bova ziher za vsak slučaj 🙂 tako imamo več možnosti da bojo eni večji, drugi manjši, ma DR. PROF.genetiki se lahko skrijejo pred nama :))
Pri mojem možu so tud vsi visoki v familji. Pri nas pa neka srednja žalost ampak glej smo pa lepi :))))

Ja očitno mu ni jasno da tisti moški ki ni homo usmerjen ne bo nikoli izbral moškega. Ce bi imel hetero tip na izbiro enega lepega moškega in eno grdo babo bo raje grdo babo izbral. Isto kot če bi imel homo na izbiro grdega tipa in lepo babo bo zgrabil raje tipa. Enim osnove niso jasne zato pa je kot je. On jezo usmerja na napačna vrata saj nismo ženske krive če imajo hetero moški raje nas kot njega.
[/quote]
Veš kaj, vas tako zanima zakaj je nekdo gej in izmišljujete razne bolne teorije. Potem ko vam pokažemo in dokažemo da ste grde pa ste užaljene. Je pa dejstvo da takšne kot ste niste niti hetero seksualnim moškim všeč, če ne bi bile popolnome narave. Sori resnica boli. To si jaz nisem izmislil, ste prisiljene biti izumetničene. Me pa heteroseksualni moški niti pod razno ne zanimajo. Tako da ti in bipolarni ne serjita nekaj v tri krasne.


Moški imamo radi kjut ženske. S 186 cm pa nisi ravno kjut, morda le za kakšnega +200 cm.
Veliko sreče! 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Mater, ti si pa očitno obsedena s temi višinami, da veš za vsak centimeter vsakega v sorodstvu za vsako leto posebej? Ni to že za kako diagnozo? Sam recimo za žlahto ne vem za nobenega točne višine, le za tega nečaka, kjer starša skrbi, da bo čisto preveč zrasel in se pogovarjajo o tem.
[/quote]

polarni, prosim obvoz s svojim zajedanjem, najedanjem in objedanjem….

In nič ne bomo “parili” svojih otrok… Naši otroc si bodo sami lahko izbirali svoje partnerje, kakor bodo hoteli. It’s free country…. Oziroma: to je zaenkrat še zastonj in neobdavčeno v tej državi.


Ti pac ne spadas med normalne. Si se ze sprijaznil s tem?

Sem napisala, zame preveč, to ne pomeni, da teh ljudi ne sprejemam, ampak moje mnenje je, da je to previsoko za žensko, a ne smem imet mnenja. A ne smem napisat, da so roza in rdeče fasade hiš zame too much? Se vedno sprejemama ljudi, ki v teh hišah živijo, ampak take hiše meni ne sedejo.
[/quote]

Tvoje mnenje je nično proti selektivnim zakonom narave – eni so selekcionirani z visokoraslostjo, drugi z niskoraslostjo. Tvoje mnjenje žal ne šteje popolnoma nič :))). NArava že ve, zakaj tako naredi :)))


Moški imamo radi kjut ženske. S 186 cm pa nisi ravno kjut, morda le za kakšnega +200 cm.
Veliko sreče! 😉
[/quote]

Moški z majhnim orodjem imajo radi kjut majhne ženske, ja :). Visokorasle pa imajo mnogo prostora v trebušni votlini, tudi za bolj obdarjene moške – pa ne v širino, da ne bo pomote – v dolžino – da jim črevc v usta ne poriva 🙂


Veš kaj, vas tako zanima zakaj je nekdo gej in izmišljujete razne bolne teorije. Potem ko vam pokažemo in dokažemo da ste grde pa ste užaljene. Je pa dejstvo da takšne kot ste niste niti hetero seksualnim moškim všeč, če ne bi bile popolnome narave. Sori resnica boli. To si jaz nisem izmislil, ste prisiljene biti izumetničene. Me pa heteroseksualni moški niti pod razno ne zanimajo. Tako da ti in bipolarni ne serjita nekaj v tri krasne.
[/quote]
Gej je nekdo ker pač je, ni tukaj neke velike filozofije. Mene geji ne motijo in mi je čisto vseeno so Al niso geji dokler so kot ljudje vredu. Motijo me samo peedercine ki žalijo ženske zato ker so zakompleksni ker ne dobijo dedca. Nismo ti mi krive če ga nimaš. Tako pač je. Še pa ne čudim da ga nimaš saj si težek kot svinc. Kdo te bo pa prenašal? Noben pri zdravi sigurno ne.
Me ne zanima komu sem jaz grda. Važno da mojemu nisem.


Gej je nekdo ker pač je, ni tukaj neke velike filozofije. Mene geji ne motijo in mi je čisto vseeno so Al niso geji dokler so kot ljudje vredu. Motijo me samo peedercine ki žalijo ženske zato ker so zakompleksni ker ne dobijo dedca. Nismo ti mi krive če ga nimaš. Tako pač je. Še pa ne čudim da ga nimaš saj si težek kot svinc. Kdo te bo pa prenašal? Noben pri zdravi sigurno ne.
Me ne zanima komu sem jaz grda. Važno da mojemu nisem.
[/quote]
Glej žalite same sebe, ker niste zadovoljne same s seboj in se spreminjate, mažete, kar je odraz notranje praznine in čustvenega primankljaja. Svoj odnos pa kažeš že z uporabo izraza pederčina, ki meni ni prav nič žaljiv. In jaz nisem zakompleksan, ker nimam deca. Vidiš ti si taka brez hrbtenice, da ti je nujno da imas deca zraven sebe, kateremu ne bos grda. Zato pa ste kot neke cunje in dec z vami lahko počne kar si zamisli. Poglej malo ženske okoli sebe pa tudi medije, ki vam narekujejo da niste dovolj lepe take kot ste. Gre se napumpat za deca, gre plesat okoli droga za deca, gre se namazat da bo decom všeč. Halo postavite se zase.

Moški se ne bojijo visokih žensk, ampak jim verjetno niso všeč. Sploh, ker visokim ženskam pogosto manjkajo “ženski atributi”, zaradi česar delujejo še bolj moško, sploh če imajo velika stopala. Imaš pa tudi zelo majhne ženske, ki tudi nekomu niso všeč, ker jim delujejo otroško. Vsak ima svoj okus. Zanimiva je primerjava Nicole Kidman in Grace Kelly, katero je igrala….Katera je bolj “kjut”? :)))

Moški z majhnim orodjem imajo radi kjut majhne ženske, ja :). Visokorasle pa imajo mnogo prostora v trebušni votlini, tudi za bolj obdarjene moške – pa ne v širino, da ne bo pomote – v dolžino – da jim črevc v usta ne poriva 🙂
[/quote]

Škoda, da nisi šla za zdravnika…..ahahahahaha.

Tako je.
In ženska. ki izgleda kot kobila, skoraj nikoli nima tiste nežnosti, ko jo imajo 170-centimeterske.

Pa še nekaj je: Moški so občutljivi čisto na vseh področjih, kjer je možno biti občutljiv.

Kobilasta donda pa daje vtis Amazonke, celo domine.
In podzavestno mnogi moški zelo verjetno pomislijo: kaj pa, če ima 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} večjo in globljo, kot tiste s 170 cm.. Četudi ni pravila. Misel pa je…

In ja, nekatere tako visoke so po izgledu zelo možačaste…
Vtipkajte Razija Mujanovič. Čisto dovolj bo tale link:
Vaš link

Seveda Grace. Ce bi srecal Nicole z njenim strupenim pogledom nekje zvecer na ulici…ma jo pobrisem v sekundi. :))

Moški z majhnim orodjem imajo radi kjut majhne ženske, ja :). Visokorasle pa imajo mnogo prostora v trebušni votlini, tudi za bolj obdarjene moške – pa ne v širino, da ne bo pomote – v dolžino – da jim črevc v usta ne poriva 🙂
[/quote]

Vsakemu svoje.
Meni so všeč kjut, nežne ženske. Če so komu všeč močne in visoke amazonke ob katerih se bo počutil varno in zaščiteno – naj izvoli… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jasno,da Nicole – pa še “plavutke ima na nogah – size 11, številko 42…..

In na sina se lepijo prav male štopličke.

Ja, ni čudno. Od dvometraša se pričakuje najmanj 20cm orodje.

Znanec ima 21, zato ima čakalno vrsto daljšo, kot večina zobozdarvnikov…

Tako primitvne ste pač ženske!


Glej žalite same sebe, ker niste zadovoljne same s seboj in se spreminjate, mažete, kar je odraz notranje praznine in čustvenega primankljaja. Svoj odnos pa kažeš že z uporabo izraza pederčina, ki meni ni prav nič žaljiv. In jaz nisem zakompleksan, ker nimam deca. Vidiš ti si taka brez hrbtenice, da ti je nujno da imas deca zraven sebe, kateremu ne bos grda. Zato pa ste kot neke cunje in dec z vami lahko počne kar si zamisli. Poglej malo ženske okoli sebe pa tudi medije, ki vam narekujejo da niste dovolj lepe take kot ste. Gre se napumpat za deca, gre plesat okoli droga za deca, gre se namazat da bo decom všeč. Halo postavite se zase.
[/quote]
Jaz sem s sabo čist zadovoljna. Dedca pa imam zato ker ga imam rada in on mene. Seveda si zakomleksan samo si ne priznaš. Fovz si ženskam ker lažje pridejo do moškega kot ti. Poglej med geji (sigurno je kje kak fejst, samo če boš tako zatezen te ne bo noben hotel za resno vezo) ker hetero tipi ne bojo zainteresirani pa si ti lahko lep ko angel.

Seveda Grace. Ce bi srecal Nicole z njenim strupenim pogledom nekje zvecer na ulici…ma jo pobrisem v sekundi. :))
[/quote]

No, ena košarkašica je recimo dokaj luštna, celo lepa, čeprav je precej visoka….Antonija Mišura.

Vsakemu svoje.
Meni so všeč kjut, nežne ženske. Če so komu všeč močne in visoke amazonke ob katerih se bo počutil varno in zaščiteno – naj izvoli… 😉
[/quote]

Pa zakaj posplošuješ in vlečeš ven nek JUS standard – če je visoko, mora bit nujno še gojazno, močno?

Nismo vse visoke ženske po defaultu tudi deble in močne…..

Jaz sem najbolj sovražila kupovat oblačila v rajnki Jugoslaviji – tisti glupi JUS standard…. Imela sem dooolge noge- za številko 52 -mere pa 92-65-95 :). Primorana potem sama šivat ali kupovat v Angliji, kjer so že takrat imeli Tall sizes. Ampak pazi TALL, ne /inBIG – to je pa velika razlika :))))

Spuščeno namenoma na tvoj nivo – si pogledal morda v hlače mojega sina ali moža, da lahko posplošuješ? NO, jaz v sinove nisem, se pa že po paketku vidi, da je “kopija “svojega očeta :)))

Nežne ženske imajo rade ornk dedce. če ni velik, mora vsaj zgledat robusten. Nežni uvidevni tipi imajo šanse samo pri možačah.

New Report

Close