Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Odgovor na objavo uporabnika
alfa samec, 05.02.2021 ob 11:28

Imam kolegico, ločena z otrokom, s katero se občasno dobiva. Ona mi je kot oseba kul bejba in moram dodati, da tudi izgleda vrhunsko. Nekajkrat sva bila intimna in sedaj mi je povedala, da ona pričakuje nekaj več. Tukaj pa nastane težava.

Jaz sem karakterno alfa samec in neglede na to, da imam rad otroke, imam rad samo svoje. Ne razumem, da ženska ne razume, da njenih ne morem sprejeti oz. da jih ne želim sprejeti. Še vedno me kliče in pomoje res misli, da se bo to spremenilo, kar se seveda ne bo. Imam pa nekaj kolegov, ki so drugačni, samo oni so tudi karakterno papki/copatarji.

Zakaj se takšne ženske enostavno ne sprijaznijo s tem, da alfa samci niso več dosegljivi za njih, vsaj ne za vezo? Tretjerazredni konji bodo naredili vse, da lahko občasno skočijo na kobilo, zmagovalni tekmovalni konji pa sigurno ne.

Vsakemu moškemu, so mladiči drugega odveč, da ne govorim o ostalih nevšečnostih, ki pridejo s tem (napr. umor v Kamniku).

Dajte si že enkrat zabičat v glavo, da si izberete enega copatarja! Ta vas bo morda imel res rad in razumeli se boste veliko boljše!

v bistvu je obratno. alfa moski bi sprejel njene otroke, papak pa ima rad samo svoje, ker se pocuti ogrozenega.

Imam eno tako locemko z dvema otrokoma.

Nora zenska za pogledat super v glavo pa totalno odbita.

Bivsega ne mara vec, a fukat jo pa se vedno hodi ker mu je dolzna denar.

Ima osnovnosolska otroka ki jih cez noc pusti same ona gre pa obcasno se cez noc gonit v hribovsko koco. Vedno v isto.

Hvala lepa za take sem bil totalno razocaran in sokiran.

Imel sem o njej drugacno misljenje.

 

 

Ljubček dragi. To da si moral izraziti svoje mnenje tu pove samo, da nisi “alfa samec” si pa “alfa zafrustiriran ego”. In tisti, kot jih imenuješ “tretjerazredni konji” so sposobni čutiti. Ti si mali razvajen otročaj. Najdi sebi primerno pa bo.b

Alfa samec, ki ne dobi samske zenske za spraznit se. Dobiva samo tisto, kar pravi alfa samci pustijo. Mamina mazica

Ma kaki alfa. Če bi bil, bi prijateljici lepo povedal, da pač kaj več ne misliš imeti z njo, ker ne moreš sprejeti tujih otrok. Čisto tako, direkt.

Si pa en navaden brezjajčni lolo.

To ni nič slabega. Eni sprejmejo otroke, eni ne. Jaz sem se tudi ločila in imam zdaj drugega partnerja. Ampak, tip, ki ne bi sprejel mojega prvega otroka, adijo. Otrok je del mene in, ko je bil še majhen, je nujno, da je sprejet in enakovreden potencialnim novim otrokom.

Imej jajca in se pogovori. Če pa potem ne bo razumela, pa ni več tvoje.

Tudi sam se ne strinjam z avtorjem posta. Že 15 let iščem eno normalno deklico srednjih let. Prej bi našel zlato v Muri kot pa eno resno žensko.

Nategni in pobegni. Razen če ima kakšno seksi ćerku. U tom slućaju pa boš moral mamicu malo dlje brusiti – pač dok ne pride prilika.

Preberite si knjigu Lolita od Nabokova. Tut zato da se malo izobrazite u klasičnoj literaturi.

Res en navaden kre.ten

Sam sebi všeč, sam sebi alfa in omega. 🤣🤣🤣 Preživet si že honey

Alfa samci…. Da se uščiješ. Alfa samec se ne rabi samooklicati za alfo, niti se ne boji tujih otrok. Takim kot ste vi se reče loleki.

Jaz bi zelo težko bil z žensko, ki ima od prej otroka. In ne poznam moškega, ki bi raje izbral žensko z otrokom, kot žensko brez otroka, če bi imel to možnost.
Avtorjev zapis je sicer malo žaljiv, do žensk, ki imajo otroka in so se ločile,.. Ampak je pa kar resničen. Taki smo v resnici moški.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Ne da se boji. Ogabni je beseda.

Pa ker ti bo gledal tuje otroke? Za njih placeval… Se prilagajal?? Pa kaje z vami?

 

In pol jamrate kako vam je slabo. Vesele bodite da se najde revez ki to tolerira. Spet smo pri tisti odaji. Ze kolkic. Samo locena. 25 let stara brez otrok. Noben ni hotu slisat.

Eto kaj je samospostovanje.

Gospoda. A ne vi. Malo kodonog malokod ovog… In se da ti drug otroke gleda???

Niste ok.

Mislim pametne ste ve. Ja ja. Samo halo?

Ti si Alfa tele.

Vukašin, ki bi naj čital Lolito, tega čtiva ni dojel, še manj razumel. Lik, ki je zlorabil 12 letnico, je namreč klasičen primer psihopata. Vsak normalen človek to lahko že po nekaj straneh dojame.

Eh, fejk tema.

Neveš pojma Alfa samca, tko da si še daleč od tega. S takim razmišlanjem nikol ne boš alfa samec. Srečno

Razprava je odveč.

1. Kaj naj z žensko, ki ni sposobna biti niti z očetom svojega otroka? Če je njega pustila, koliko bo pomišljala, ko se bo treba znebit tebe, ki ji nisi nič?

2. Ko je bila mlada in lepa, takrat ni bilo šans, da bi bila s tabo, vsaka low life baraba je bila boljša od tebe, zdaj ko je že rahlo obvenela z otrokom in je nihče ne mara, zdaj si pa kar naenkrat tudi ti dober, da skrbiš za njenega otroka?

3. Ona, njen otrok in ta njen bivši so družina, tudi če so 100x narazen. Ti tam med njimi nimaš kaj počet.

+ …. do konca veseolja in nazaj.

Samohranilke so skurbani škart, pa obračajte kakorkoli hočete.

 

 

Upam da za vedno ostanes sam, da nam zenskam ne bo treba prenasat tretjerazrednih oslov, ki mislijo da so alfa samci. In da te na starost nobena ne bo pripravljena pedenat tolk sitnega dedca. Ker si ze zdej siten ko drek.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 28.02.2022 ob 08:27

Razprava je odveč.

1. Kaj naj z žensko, ki ni sposobna biti niti z očetom svojega otroka? Če je njega pustila, koliko bo pomišljala, ko se bo treba znebit tebe, ki ji nisi nič?

2. Ko je bila mlada in lepa, takrat ni bilo šans, da bi bila s tabo, vsaka low life baraba je bila boljša od tebe, zdaj ko je že rahlo obvenela z otrokom in je nihče ne mara, zdaj si pa kar naenkrat tudi ti dober, da skrbiš za njenega otroka?

3. Ona, njen otrok in ta njen bivši so družina, tudi če so 100x narazen. Ti tam med njimi nimaš kaj počet.

+ …. do konca veseolja in nazaj.

Samohranilke so skurbani škart, pa obračajte kakorkoli hočete.

 

 

 

Nisi alfa!

Ja!

Tolk da veeeš!!

 

Ne sej ne…

Evo druga polobla… Par tisoc km stran…

Isto.

https://www.quora.com/Why-dont-most-men-date-women-with-children

Zakaj se izogibajo ločenk? Verjetno iz istega razloga kot se ženske moških z otroci. Ne bodo nosile njihovega bremena. Vsaj tako se po forumu piše. Zakaj bi bilo obratno kaj drugače.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 05.02.2021 ob 13:17

Vsi ki napadate…
Postavite se v vlogo ocima ali macehe… Bi se lahko prilagajali, trpeli, placevali, gledali tujega otroka?? Jaz osebno ne. Zajebano je to.

Fukal bi, drugac pa jebi se a ne? E pa se jebi se sam!

Odgovor na objavo uporabnika
Vsi smo ljudje, 05.02.2021 ob 13:34

Jaz še levih in desnih ne prenašam, kaj šele samskih očetov in mam. Tako mi ustreza.

Ti se sam sebe tezko prenasas, kaj sele druge.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 28.02.2022 ob 08:40

Fukal bi, drugac pa jebi se a ne? E pa se jebi se sam!

 

O cem ti?

Dej preberi si no. Zacetni post je skrit… Odgovore pa lahko beres. Samo skrolaj dol. Isto pise stari.

 

https://www.quora.com/Why-dont-most-men-date-women-with-children

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 27.02.2022 ob 16:54

Jaz bi zelo težko bil z žensko, ki ima od prej otroka. In ne poznam moškega, ki bi raje izbral žensko z otrokom, kot žensko brez otroka, če bi imel to možnost.
Avtorjev zapis je sicer malo žaljiv, do žensk, ki imajo otroka in so se ločile,.. Ampak je pa kar resničen. Taki smo v resnici moški.

No pri teh letih kaj dosti izbire ni več, ne? Za 25letnice si oča.

Odgovor na objavo uporabnika
Božó, 27.02.2022 ob 16:55

Ne da se boji. Ogabni je beseda.

Pa ker ti bo gledal tuje otroke? Za njih placeval… Se prilagajal?? Pa kaje z vami?

 

In pol jamrate kako vam je slabo. Vesele bodite da se najde revez ki to tolerira. Spet smo pri tisti odaji. Ze kolkic. Samo locena. 25 let stara brez otrok. Noben ni hotu slisat.

Eto kaj je samospostovanje.

Gospoda. A ne vi. Malo kodonog malokod ovog… In se da ti drug otroke gleda???

Niste ok.

Mislim pametne ste ve. Ja ja. Samo halo?

Zato smo nekatere pametne, brez dedca, brez otrok, brez nezrelih otrocajev izpod maminega krila. Zasluzimo zadosti, da se nam jebe za par budal.

New Report

Close