Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj smo katoliki zadnje čase tako diskriminirani?

Zakaj smo katoliki zadnje čase tako diskriminirani?

Točno tako, ateisti so vedno bolj agresivni, ker oni ne verjamejo v nič in tudi niso sposobni darovati pri sveti maši tako kot mi, ampak denar raje porabijo za oslarije, potem se pa jezijo na nas.

Točno tako, ateisti so vedno bolj agresivni, ker oni ne verjamejo v nič in tudi niso sposobni darovati pri sveti maši tako kot mi, ampak denar raje porabijo za oslarije, potem se pa jezijo na nas.
[/quote]

Draga Majda, ateistom dol visi za vas – vi ste tisti, ki stalno nekaj oznanjate in poskušate bolj ali manj agresivno druge prepričati v svoj prav. Ker vam ne uspeva – še vaše vrste se redčijo -, pa to prekvalificirate v diskriminacijo ali, kot ji praviš, kristjanofobijo.

Glede tvoje zgornje izjave: “Ni prav, da se to dogaja, prejšnja obdobja, ko ni bilo toliko kristjanofobije (vedno smo bili preganjani, a nikoli tako kot danes)…”

To niso besede kristjana… to ustreza definiciji paranoje, preganjavice:

“a mental condition characterized by delusions of persecution, unwarranted jealousy, or exaggerated self-importance, typically worked into an organized system. It may be an aspect of chronic personality disorder, of drug abuse, or of a serious condition such as schizophrenia in which the person loses touch with reality.”

Kdaj točno ste bili preganjani (pustimo Jezusa osebno)? V čem se ta preganjanost – ki je danes bojda najbolj izražena – kaže? Kaj bi bilo potrebno, da se ne bi več počutili preganjani? Zakonska uvedba vašega enoumja? Vaša religija vas uči ljubezni do bližnjega, strpnosti – pa ničesar od tega niste sposobni v resničnem življenju (morda samo pod pogojem, da nekdo ustreza vašim ozko določenim kriterijem). Vaš Bog bo imel še največ dela z vami, svojimi ovčicami…

Oh, kaj bi nam zgodovina, če je blažena nevednost toliko bolj prikladna….


Ha, ha, ha…. Kakšna bedarija. :-)))
Tako sem se nasmejal, da sploh ne morem verjeti, da misliš resno ali je le bil sarkazem.


Ha, ha, ha…. Kakšna bedarija. :-)))
Tako sem se nasmejal, da sploh ne morem verjeti, da misliš resno ali je le bil sarkazem.
[/quote]

Lahko bi vedel, saj sva že skor prijatelja :).

Ker se cerkev preveč vtika na področja vsakdanjega življenja ljudi v medije v politiko, ne ukrepa proti svoji. Ljudem npr.pedofiliji v cerkvah… in take so prav vse vere, vsi bi radi imeli svoje objekte, vsi tekmujejo med seboj, kdo bo imel več vernikov, skratka vsaka vera bi rada bila glavna in prevladovala in to je zelo nevarno, vemo koliko že je bilo vojen v zgodovini zaradi verskih prepričanj…diskriminirani smo ateisti, ker moramo ves čas gledati objave, verske objekte cerkve, kapelice, mošejo…vere bi morali biti take, da naj vsak moli v tisto kar verjame doma, ne pa da se reklamirajo, kot npr.reklame za pralni prašek.

Ker se cerkev preveč vtika na področja vsakdanjega življenja ljudi v medije v politiko, ne ukrepa proti svoji. Ljudem npr.pedofiliji v cerkvah… in take so prav vse vere, vsi bi radi imeli svoje objekte, vsi tekmujejo med seboj, kdo bo imel več vernikov, skratka vsaka vera bi rada bila glavna in prevladovala in to je zelo nevarno, vemo koliko že je bilo vojen v zgodovini zaradi verskih prepričanj…diskriminirani smo ateisti, ker moramo ves čas gledati objave, verske objekte cerkve, kapelice, mošejo…vere bi morali biti take, da naj vsak moli v tisto kar verjame doma, ne pa da se reklamirajo, kot npr.reklame za pralni prašek. Pa vse verske skupnosti bi morale plačevati državi davek za objekte, ki jih imajo kot je davek za stavbno zemljišče in nepremičnine. Če ateisti lahko plačamo za stanovanje ali hišo davek naj še verske skupnosti plačujejo.

Ker se cerkev preveč vtika na področja vsakdanjega življenja ljudi v medije v politiko, ne ukrepa proti svoji. Ljudem npr.pedofiliji v cerkvah… in take so prav vse vere, vsi bi radi imeli svoje objekte, vsi tekmujejo med seboj, kdo bo imel več vernikov, skratka vsaka vera bi rada bila glavna in prevladovala in to je zelo nevarno, vemo koliko že je bilo vojen v zgodovini zaradi verskih prepričanj…diskriminirani smo ateisti, ker moramo ves čas gledati objave, verske objekte cerkve, kapelice, mošejo…vere bi morali biti take, da naj vsak moli v tisto kar verjame doma, ne pa da se reklamirajo, kot npr.reklame za pralni prašek.
[/quote]

Jaz ne verjamem v ljubezen, zato sem diskriminirana, ker moram v vseh filmih, reklamah, na ulicah, gostilnah, plažah, prireditvah itd. gledati zaljubljence. Vsak naj se ima rad doma, za 4 stenami. V javnosti imate, da ste kot roboti.

Jaz ne verjamem v ljubezen, zato sem diskriminirana, ker moram v vseh filmih, reklamah, na ulicah, gostilnah, plažah, prireditvah itd. gledati zaljubljence. Vsak naj se ima rad doma, za 4 stenami. V javnosti imate, da ste kot roboti.
[/quote]

O moj bog ja.

Ljubezen ni enaka organizirani religiji.

Verjeti na besedo nekumu, da je Jezus obstajal?! halo, zakaj že. Zaradi nasilja. To je krščanstvo. Za seboj kup ropanja in pobijanaj. V imenu Koga? Jazusa. Zakaj? Da so plenili in ropali in zasužnjevali ljudi.Zopet v imenu koga? Jazusa. Cela Amerika in Avstralija je taka. Majo kršanarji vest. Ne za sebe, od drugih pa to zahtevajo. Se me ne da več..

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Bog obstaja. Saj ne rabiš verjeti, samo pusti drugim, da verjamemo.

Krasna izjava..sicer pa ateist ne obstaja…

Krasna izjava..sicer pa ateist ne obstaja…
[/quote]

Nekaj v stilu:

Če ne verjameš, zakaj sploh zanikaš?

Si vis pacem, para bellum.

Nekaj v stilu:

Če ne verjameš, zakaj sploh zanikaš?
[/quote]

Aaaaaaa hudaaaa izjava :).

Bog obstaja. Saj ne rabiš verjeti, samo pusti drugim, da verjamemo.
[/quote]

Besedo bog, si je izmislil človek. Temu ne verjamem, nisem ovca. Verjamem pa v druge stvari, mogoče podobne tvojim, samo ne v boga.

Kaj kdo verjame, je njegova osebna odločitev. Spoštujem jo, dokler ne poseže v mojo sfero. Takrat je pa za tistega jeba, dobesedno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Besedo bog, si je izmislil človek. Temu ne verjamem, nisem ovca. Verjamem pa v druge stvari, mogoče podobne tvojim, samo ne v boga.

Kaj kdo verjame, je njegova osebna odločitev. Spoštujem jo, dokler ne poseže v mojo sfero. Takrat je pa za tistega jeba, dobesedno.
[/quote]
V kaj potem verjameš? Kaj se zgodi po smrti? Seveda smo si izmislili besede, ker je to naš način sporazumevanja :).

Besedo bog, si je izmislil človek. Temu ne verjamem, nisem ovca. Verjamem pa v druge stvari, mogoče podobne tvojim, samo ne v boga.

Kaj kdo verjame, je njegova osebna odločitev. Spoštujem jo, dokler ne poseže v mojo sfero. Takrat je pa za tistega jeba, dobesedno.
[/quote]>O kakšno arogantno mnenje, gospod, ki oglašujete svoje poslanstvo.

Upam si trditi, da vera v Boga prej ozdravi, kot vera v konopljo.
čeprav verjamem v učinke zdravilne rastlin. Toda tudi te je dal Bog 🙂
Hvala.

Aaaaaaa hudaaaa izjava :).
[/quote]

[img]https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/180907100732-elon-musk-smokes-marijuana-podcast-1-large-169.jpg[/img]

Si vis pacem, para bellum.

Besedo bog, si je izmislil človek. Temu ne verjamem, nisem ovca. Verjamem pa v druge stvari, mogoče podobne tvojim, samo ne v boga.

Kaj kdo verjame, je njegova osebna odločitev. Spoštujem jo, dokler ne poseže v mojo sfero. Takrat je pa za tistega jeba, dobesedno.
[/quote]

Ti nič ne spoštuješ drugače mislečih, sploh kar se tiče tvojih packarij. Ker kdor ne verjame vanje, poseže v tvojo sfero ali drugače povedano, tak človek ne polni tvoje denarnice. Tvoj odziv na to pa poznamo.

>O kakšno arogantno mnenje, gospod, ki oglašujete svoje poslanstvo.

Upam si trditi, da vera v Boga prej ozdravi, kot vera v konopljo.
čeprav verjamem v učinke zdravilne rastlin. Toda tudi te je dal Bog 🙂
Hvala.
[/quote]

Pomagaj si in bog ti bo pomagal…

Si vis pacem, para bellum.

Ti nič ne spoštuješ drugače mislečih, sploh kar se tiče tvojih packarij. Ker kdor ne verjame vanje, poseže v tvojo sfero ali drugače povedano, tak človek ne polni tvoje denarnice. Tvoj odziv na to pa poznamo.
[/quote]

Po čem to sklepaš? In zakaj ga napadaš na osebnem nivoju? In potem pridige kdo je tukaj strpen 🙂


V kaj potem verjameš? Kaj se zgodi po smrti? Seveda smo si izmislili besede, ker je to naš način sporazumevanja :).
[/quote]

Verjamem v naravo in naravne zakone.
Kaj se zgodi po smrti. Enostavno, človeška energije se vrne v vseobčo energijo, ki je okoli nas. V SLO so bila na vsakem hribčku naravoverska svetišča. Kaj tam sedaj stoji in kako je do tega prišlo. Enako kot v Ameriki in Avstraliji. Kdo je to izvajal, krščanarji z ognjem in mečem. To je resnica, dokazljiva. Da je pa Jezus obstajal? So pa samo besede, brez dejstev. Kdo je tu nor?!
Znanstveno ji rečejo črna energija v vesolju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

>O kakšno arogantno mnenje, gospod, ki oglašujete svoje poslanstvo.

Upam si trditi, da vera v Boga prej ozdravi, kot vera v konopljo.
čeprav verjamem v učinke zdravilne rastlin. Toda tudi te je dal Bog 🙂
Hvala.
[/quote]

Tudi tak placebo ima lahko vera v nekaj. Se strinjam, “draga moja gospa”. Spoštujem komentar, mi je všeč.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ti nič ne spoštuješ drugače mislečih, sploh kar se tiče tvojih packarij. Ker kdor ne verjame vanje, poseže v tvojo sfero ali drugače povedano, tak človek ne polni tvoje denarnice. Tvoj odziv na to pa poznamo.
[/quote]
Se strinjam pritlehneš. V nečem pa imaš prav, aneda nooo

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Verjamem v naravo in naravne zakone.
Kaj se zgodi po smrti. Enostavno, človeška energije se vrne v vseobčo energijo, ki je okoli nas. V SLO so bila na vsakem hribčku naravoverska svetišča. Kaj tam sedaj stoji in kako je do tega prišlo. Enako kot v Ameriki in Avstraliji. Kdo je to izvajal, krščanarji z ognjem in mečem. To je resnica, dokazljiva. Da je pa Jezus obstajal? So pa samo besede, brez dejstev. Kdo je tu nor?!
Znanstveno ji rečejo črna energija v vesolju.
[/quote]

Nihče ne zanika narave, ker to je nekaj, kar vidiš, čutiš, četudi nočeš. To te spremlja. Pri bogu je drugače, zahteva več tvoje energije, bolj poglobljenega razmišljanja, kar večina ne razume, ker ne znajo. Zanikati nekaj, kar se je obdržalo skozi zgodovino, je absurd. In noro je, da mečeš v isti predal s črno magijo. Očitno se nisi dovolj pozanimal, da bi vsa razumel drugače misleče.

Nihče ne zanika narave, ker to je nekaj, kar vidiš, čutiš, četudi nočeš. To te spremlja. Pri bogu je drugače, zahteva več tvoje energije, bolj poglobljenega razmišljanja, kar večina ne razume, ker ne znajo. Zanikati nekaj, kar se je obdržalo skozi zgodovino, je absurd. In noro je, da mečeš v isti predal s črno magijo. Očitno se nisi dovolj pozanimal, da bi vsa razumel drugače misleče.
[/quote]
Vsak ima svojo pot. Ne zanikal nekaj, kar se je obdržalo skozi zgodovino. Ampak ti nočeš priznati, da je bilo to narejeno z ognjem in mečem. Živi in veruj ali umri. Oprosti, bruha se mi na to.
Črna magija, kaj je to? Duhec iz Marsa, mogoče?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close