Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj smo katoliki zadnje čase tako diskriminirani?

Zakaj smo katoliki zadnje čase tako diskriminirani?


Vsak ima svojo pot. Ne zanikal nekaj, kar se je obdržalo skozi zgodovino. Ampak ti nočeš priznati, da je bilo to narejeno z ognjem in mečem. Živi in veruj ali umri. Oprosti, bruha se mi na to.
Črna magija, kaj je to? Duhec iz Marsa, mogoče?
[/quote]

Ti si pobral vse tisto, kar je slabo, ker si se tako odločil. Jst mislim samo na tisto, kar je dobro, ker v tem je neka višja sila, ki ima dobre namene. In kako lahko mešaš črno z belo magijo. Bruha se ti zaradi sovraštva, ki te je prevzelo, celotnega tvojega duha. Očisti se s kakšno dobro tinkturo ali kako bi ti temu rekel :). Samo da ni konoplja, ker le-ta zadimi misli.

Nihče ne zanika obstoja krščanske neosnovane zgodbe, ki je najverjetneje zmota in ki se je obdržala in ki služi v glavnem služenju denarja, saj se je marsakatera druga taka neosnovana zgodba tudi ohranila, ki krščanski konkurira, pa jo ti “absurdno zanikaš”. Ateisti samo verjamejo eni manj od tebe.

zakaj slovenci non stop žalijo druge narode, ko pa nekdo nazaj pove z enako mero pa desni ne znajo sprejet kontra kritike?

bere se veliko o marsičem kar so počeli v rkc

Nihče ne zanika obstoja krščanske neosnovane zgodbe, ki je najverjetneje zmota in ki se je obdržala in ki služi v glavnem služenju denarja, saj se je marsakatera druga taka neosnovana zgodba tudi ohranila, ki krščanski konkurira, pa jo ti “absurdno zanikaš”. Ateisti samo verjamejo eni manj od tebe.
[/quote]

Zgubljate rdečo nit, iščete slabe stvari, um se vam zamegljuje, ker nočete priznati, da smo si ljudje različni in da imamo v določenem momentu vsi prav. Bog je, ker je največ zgodb osnovanih, dokazanih, sprejetih, potrjenih in še sto drugih primernih izrazov bi lahko naštela. Tebe se pač ni dotaknilo v srce, nimaš prostora za kaj več, na zemlji si da mine čas :).

RKC ima bogato zgodovino:

10 najbolj porednih papežev

Govorimo o verovanju, o Bogu, ne o instituciji RKC.

Ti si pobral vse tisto, kar je slabo, ker si se tako odločil. Jst mislim samo na tisto, kar je dobro, ker v tem je neka višja sila, ki ima dobre namene. In kako lahko mešaš črno z belo magijo. Bruha se ti zaradi sovraštva, ki te je prevzelo, celotnega tvojega duha. Očisti se s kakšno dobro tinkturo ali kako bi ti temu rekel :). Samo da ni konoplja, ker le-ta zadimi misli.
[/quote]
Nimaš argumentov, samo besede. Verjemi jim, jaz jim ne. Da se grem besedni Pink Pong, bi žalil svoj intelekt. Žal.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Govorimo o verovanju, o Bogu, ne o instituciji RKC.
[/quote]

Govorimo o tem, zakaj drugi na katoličane gledajo postrani. Ker podpirajo skorumpirano institucijo RKC, to je glavni razlog. Oni so pa tudi kao božji predstavniki na zemlji – zato ta zgodba še toliko bolj smrdi.


Nimaš argumentov, samo besede. Verjemi jim, jaz jim ne. Da se grem besedni Pink Pong, bi žalil svoj intelekt. Žal.
[/quote]
Za to, kar verjamem imam dovolj argumentov. In ne dovolim, da drugi mislijo, kako z nekimi navideznimi protiargumenti rušijo vrednote drugih. Nihče ne pravi, da sprejmi mojo resnico, samo ne posmehuj se zadevam, kjer se omenja Bog.

Po čem to sklepaš? In zakaj ga napadaš na osebnem nivoju? In potem pridige kdo je tukaj strpen 🙂
[/quote]

To sklepam po lepem številu prebranih postov, ki jih je tukaj gor namenil tistim, ki niso takega mnenja kot on, kar se tiče zdravljenja raka in drugih bolezni. Na osebnem nivoju ga “napadam”, če že hočeš ta izraz, ker tako “napade” tudi on. Glede strpnosti pa tudi ti nimaš kaj pridigati.

Ker da bi škodovali drugim vejam krščanstva (pravoslavje), so pripravljeni paktirati z najbolj degeneriranim islamskim fundamentalizmom.


Za to, kar verjamem imam dovolj argumentov. In ne dovolim, da drugi mislijo, kako z nekimi navideznimi protiargumenti rušijo vrednote drugih. Nihče ne pravi, da sprejmi mojo resnico, samo ne posmehuj se zadevam, kjer se omenja Bog.
[/quote]
Sprejmem komentar. Se ne posmehujem, spoštujem to, če se ne vsiljuje tega drugemu, v katerikoli obliki. Ni tu mišljeno slabšalno, karkoli. Vsak ima neko oblikovano stališče, verovanje, kaj drugega. Lepo je to, če je zrelo in korektno do vseh. Kar v miru, Cenim ta komentar. Rad imam korektno izmenjavo stališč. In ta tvoj komentar je to. Lepo je, da si nestrinjanje z menoj, v taki obliki izkazala. Take stvari imajo moj priklonček. Iskren, brez fige v žepu.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Za to, kar verjamem imam dovolj argumentov. In ne dovolim, da drugi mislijo, kako z nekimi navideznimi protiargumenti rušijo vrednote drugih. Nihče ne pravi, da sprejmi mojo resnico, samo ne posmehuj se zadevam, kjer se omenja Bog.
[/quote]
No vidiš, jaz se pa z veseljem posmehujem zadevam, kjer se omenja bog. Proti budalizaciji se nima smisla boriti z intelejtom.

Govorimo o verovanju, o Bogu, ne o instituciji RKC.
[/quote]

Pač pa se institucija RKC z velikim veseljem dela žrtev, to vtepa svojim vernikom pri pridigah, na drugi strani pa krade slovenski državi.

Katoliki niste cist nic diskriminirani. Na zivce pa greste marsikomu zato, ker se ne ukvarjate z osebno vero, dobrodelnostjo in podobnim, pac pa se cerkvene strukture vtikujejo v vse zivo, kar pac na vero niti na dalec ne spominja, temu pa sledijo se mnogi “zaslepljenci”. Kaj ma cerkev za vtikat se v solstvo, gozdove, politiko?

Bog obstaja. Saj ne rabiš verjeti, samo pusti drugim, da verjamemo.
[/quote]
Zdaj še človek svojega mnenja ne bi smel povedati, da se ego vernikov ne bi počutil ogroženega in diskriminiranega ?
Diskriminirani smo kvečjemu ateisti, ker se verniki imate za nekaj več.

Zgubljate rdečo nit, iščete slabe stvari, um se vam zamegljuje, ker nočete priznati, da smo si ljudje različni in da imamo v določenem momentu vsi prav. Bog je, ker je največ zgodb osnovanih, dokazanih, sprejetih, potrjenih in še sto drugih primernih izrazov bi lahko naštela. Tebe se pač ni dotaknilo v srce, nimaš prostora za kaj več, na zemlji si da mine čas :).
[/quote]
Če gledaš z vidika domišljije, potem imamo res vsi prav. 🙂
In vera v boga ni nič drugega kot domišljija, ker vernik hoče imeti vedno prav.
Saj vernik sam kreira božjo podobo in njegovo voljo.


Za to, kar verjamem imam dovolj argumentov. In ne dovolim, da drugi mislijo, kako z nekimi navideznimi protiargumenti rušijo vrednote drugih. Nihče ne pravi, da sprejmi mojo resnico, samo ne posmehuj se zadevam, kjer se omenja Bog.
[/quote]
Kaj pa je vera drugega kot nek navidezni argument ? 🙂

Otrok tudi verjame v Božička in ima dovolj argumentov. Zato se ne posmehuj zadevam, kjer se omenja Božiček. 🙂


No vidiš, jaz se pa z veseljem posmehujem zadevam, kjer se omenja bog. Proti budalizaciji se nima smisla boriti z intelejtom.
[/quote]

Čist kul, ščij proti vetru in si na koplji hudiča na ramo :).

Pač pa se institucija RKC z velikim veseljem dela žrtev, to vtepa svojim vernikom pri pridigah, na drugi strani pa krade slovenski državi.
[/quote]

Fokusiraj se na Boga, ne na RKC. Kdor si pusti prati možgane in ob tem pozabi na svoja razmišljanja, svojo pamet, zmožnost presojanja, potem mu ne moreš pomagati. Nekateri so pač rojeni, da zgolj sledijo, pa magari slepi in gluhi.


Zdaj še človek svojega mnenja ne bi smel povedati, da se ego vernikov ne bi počutil ogroženega in diskriminiranega ?
Diskriminirani smo kvečjemu ateisti, ker se verniki imate za nekaj več.
[/quote]
Vidiš tisto, kar hočeš videti. In ti si se že zdavnaj odločil, da karkoli napišem, boš pristopil kritično, utemeljeno ali ne, samo na izpodbijaš vsakršno moje razmišljanje. Tudi prav. Bog vse gleda hahahaha.
Če pa misliš, da se imamo verniki za nekaj več, to zgolj pomeni, da imaš si nesamozavesten, s slabo samopodobo. Človek s hrbtenico se ne bo zamajal ob mnenju drugih, niti se ne bo ustrašil za svoj košček prostora pod soncem.


Če gledaš z vidika domišljije, potem imamo res vsi prav. 🙂
In vera v boga ni nič drugega kot domišljija, ker vernik hoče imeti vedno prav.
Saj vernik sam kreira božjo podobo in njegovo voljo.
[/quote]

Robi, saj ni nič narobe s tem, da ne verjameš v Boga, da ne verjameš v zdravstveni sistem, da ne verjameš politikom…ampak človek no, čedalje več imaš nekih notranjih konfliktov, ki odražajo to, da si v prvi vrsti nezadovoljen sam s sabo in posledično s svetom. Daj prižgi si dišečo svečko in globoko vdihni :).


Kaj pa je vera drugega kot nek navidezni argument ? 🙂

Otrok tudi verjame v Božička in ima dovolj argumentov. Zato se ne posmehuj zadevam, kjer se omenja Božiček. 🙂
[/quote]
V kaj ti sploh še verjameš? Tudi v brezpogojno ljubezen ne. Kaj je tisto, kar pri tebi pije vodo in se ne braniš?

Po moje zato, ker verjamete v neke pravljice, brez vsake logike in nelogičnega življenja pripovedovalcev.

New Report

Close