Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so slovenski moški samski?

Zakaj so slovenski moški samski?

Ja, vse moraš bit, če hočeš bit z babo. Lahko si pa samski.[/quote]
Pa daj s že enkrat dopovedat, da ti nisi baba, zgolj iz razloga ker bi rit nastavljal, pa vedno odgovarjaš v imenu žensk…..jaoooooo. 🙂

Ne nisem baba. razlagam pa vam bizgecom, da avs nič ne sili imeti kaj z babami. No, sej nimate. Dr.kanje ni seks.

Pa dokler ste take zgube, da babe sprašujete, kako naj jim boste zanimivi, nimate sploh nobenih šans, mislim, smešni ste. Pravi kavsač sam pogrunta, kako do peechke, zato taki kavsajo, ostali pa otepače polirate. Napisal sem že stokrat, alternativa je spolna vzdržnost, no, sej jo0 že izvajate, naj postane prostovoljna, ekr bolj šalabajzerski, kot d ana med.over.net sprašuješ, kaj je babam všeč, si že težko..


A razumeš da nisi baba? Ne potem vsak post pisat v imenu babe. Kvečjemu bi lahko bil novo definirana peta vrsta spola in sicer: ujet v lastni riti ali zgolj z glavo v lastni riti, to boš ti sam najbolje vedel……ker po pisanju sodeč niti med srednji spol ne spadaš. 🙂

Vsak pameten moški tako ostane samski. Ker če je pameten, ima denar in s tem avtomatsko ženske, kakršne koli hoče na izbiro. 😀 Tako da predvidevam, da mi v zvezah premalo zaslužimo in so nas pametne ženske okrog prinesle. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Daj daj polarni sij, ti boš govoril, babe na forumus prašuješ, če naj si brado pustiš. Taki, ko babe sprašujete, nič ne kavsate, ne se sprenevedat nekaj.


Ja , zajebancija je bila namenjena ženskam in spet se ti poistovetiš z babo in odgovarjaš prelevljen v babo, a ni to malo problem pri tebi? 🙂 Namareč to počneš v vsaki temi, vendar se očitno tega sploh ne zavedaš.

ja ja, ločeni luzer, brez izobrazbe, v neperspektivnem okolju, brez smisla za humor, nesposoben za nič, ciničen, tečen sam sebi, zajedljiv…ti si terna za babe, to bo ja.

Grda resnica postrežete z prigrizkom :))) tukaj je zabava….


Kaj boš zaplesala, bosa? 🙂 Ti si vsaj baba, uno tele se pa takoj čuti da je baba, ko je tema o ženskah, pol se pa normalno pogovarjaj s takimi, jaoooooo:-)

Kaj je kretenčino, kaj tebe brigajo moji odgovori, da se veobesiš name s svojo glupo repliko? Sem ti stokrat razložil, da išči razumevanje drugje, če rabiš moško družbo, idi na pir s kolegi, ne pa da mene driblaš gore dole in pričakuješ razumevanje. Kako razumevanje, biser, jaz dedce sovražim, ker nisem p.eder, da bi jih imel rad, a tebi ni nič jasno o lajfu, meni je v interesu, da ti ostaneš v dreku, da več resursov meni ostane. So it goes. Vi pravi moški bedastega značaja s epa idite te svoje mačo orgije man power. še babe se vam režijo.

Mirne duše ti bom prepustil vse resurse tam kjer jih imaš….jaooooooo 🙂 Ne, ti res nisi peder, sodeč po tem kar pišeš si pedruša, pa še to močno prikrajšana, zato ti vsi hetero dedci gredo na živce. 🙂 Obračaš pa res stavke kot je zančilno za babe, ker ti skoz o nas pišeš mimo teme kdo smo in kaj počnemo.

Matjazko, ampak ti si zgleda vseeno pameten :))

pačso

Če sodim po zakonih, ki so v moji bližini v zadnjih letih propadli, bi lahko rekel, da nič od tega ne drži.
Če je odgovoren, je dolgočasen, če ga noče pit z njo, je zategnjen, če je zaščitniški, je posesiven in psiho, če ji poskuša biti najboljši prijatelj, postane nezanimiv pošvedran copatar…
Če dobro premislim, si niti ne želim zveze z ženskami, ki bi rade, da sem jim nadomestek očeta in takih je večina… Ostale pa imajo kriterije ala Mojca Mavec in jim normalen slovenček itak ne sede, ker ni dovolj dober.
Skratka. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab se poja za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kvazi uspešnih tipov, ki pa so vsi po vrsti kvazi alfe, v resnici pa navadni cepci tipa “bad boy”.
Začaran krog je sklenjen in bo tak ostal, vsaj dokler ne bo Mohamed imel dovolj podmladka.

če ti noče stat ob ženski pač noče

res je

Kwaje babe zoprne !?
[img]https://img.rtvslo.si/_up/upload/2009/11/09/64638837_ivan-serpentinsek-2_fp-xl.jpg[/img]

Si vis pacem, para bellum.


Moski “rad daje” oz. se razdaja za karist zensk le dokler je blu pill naivnez. Ko mu je dinamika med spoloma jasna, dá le ce ima dobro racunico. Tudi po tem prepoznate kdo zenske razume in kdo ne.

Kje pa piše, da smo samski? A ni logično, da v vsaki družbi obstajajo samski ljudje. Pa ja ne misliš, da jih v Avstriji ni??

Ženske s predstavami ste v klubu samskih. 🙂 Realistične , prizemeljene ženske niso nikoli samske. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

zanimivo

New Report

Close