Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so slovenski moški samski?

Zakaj so slovenski moški samski?

Nekateri pač uživajo v samskem stanu. Jaz osebno v tem ne vidim nič slabega.


Bolje biti tako kot da se moraš prilagajati ženski za vsako stvar.
Nikoli nisi dovolj dober.
Če ne delaš tako kot gospa hoče pa nisi družinski človek.
Žlehtnobo ,kuhanja mule in ignoriranje šibkejšega spola pa tudi poznamo.
Tako da je odgovor jasen.
Po novem z žensko samo prijateljstvo resne zveze pa odpadejo.

Bolje biti sam kot pa u losoj vezi. Odkar zenske boksajo, igrajo fusbal, sluzijo v vojski in nosijo hlace, niso vec zenske v pravem pomenu besede.

Je v tem, da samski moški sploh ne marajo žensk. Šovinizem še nikoli ni pripeljal do dobrega odnosa, gre za podrejeni položaj žensk ( takrat, ko se ženske prilagajajo je vse ok, ko ne, poči film in je za vse slabo kriva ženska). Nekateri moški so nesposobni do te mere, da si sploh ne znajo poiskati ženske in mislijo, če nekaj na internetu komentirajo, da bo ženska, kar z interneta ven skočila in imajo v glavi neke ideale žensk, ki v reali sploh ne obstajajo.

Cela tema incelskega jokanja. Nič novega.

to, ja
[/quote]

celo tv voditeljica Darja Gajšek , ki vodi narodnozabavni program, je zdaj gospa Janković

https://govorise.metropolitan.si/traci/domaci-traci/darja-gajsek-presrecna-da-ima-tako-krasnega-moskega-v-hisi/

Odgovor na objavo uporabnika
A vas zanima?, 15.03.2014 ob 13:49

Nobena si ne želi pesimističnega tipa, ki vidi vse samo črno, nobena si ne želi pijančka. Slovenke imamo rade inteligentne moške. Moški mora dati nekaj tudi na higieno. Slovenke imamo rade odgovorne moške. Za začetek bodite sproščeni in imejte ponos(v mejah normale). Partnerja si slovenke predstavljamo kot zaščitnika in najboljšega prijatelja hkrati. Kompliciramo toliko kot vi, mal preveč strahov se plete po vaših glavah, stran z njimi in v akcijo.

lahke zlovenke in pijani zlovenci   https://onaplus.delo.si/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-seks

Mah to so neke zgodbice za lahko noč. Po mojih izkušnjah v tujini sem v 3 dneh lažje navežel stike z ljudmi (sever) tukaj v 3 letih. Tukaj so do tujcev nekaj osladno prijazni, vsakodnevno pa ljudje nesramni, nedostopni, polni predsodnikov in podobno.

Se spomnim, ko sem imel premor s študijem in sem kasneje ponovno začel študirati. To so se do mene sošolci in sošolke obnašali nesramno in zviška da mi je bil vsak dan katastrofa. Kot peto kolo. Jaz se tako ne bi obnašal do nikogar, če bi bil jezen nanj. Ampak saj če so že na medicini takšni zvišeni po odnosu, ni čudno da imajo nekateri zdravniki podoben odnos.

Jaz mislim da v večini iz istega razloga kot ženske. Ljudje so groteskno čustveno zakrneli. Vsi imajo neke spiske kaj mora drugi imeti (zase seveda ne). Vsi vidijo samo površino (izgled, denar, status…). Vsi vidijo samo sebe, nihče se ne bi prilagodil. Nihče tudi ne razmišlja o tem da bi bilo mogoče pametno da najde nekoga, ki ima podoben življenjski stil, ki ima isti pogled na družino, moralne vrednote, podobne cilje v življenju….predvsem pa da se zna izražati ter povedati kaj rabi in tudi poslušati kaj drugi rabi. Večina gleda na vezo ali skozi neka rožnata očala kako je to sama romantika (narejena itak), ali samo trpljenje (opravičujejo to s slabimi primeri vez), ali pa vidijo vezo kot izmenjavo (recimo jaz tebi kavo plačam, ti meni sex :)). Majčkeno patetično je vse skupaj. Če bi ljudje imeli resno željo spoznavati ČLOVEKA, zgraditi odnose, se zaupati komu, mu verjeti da je tam zate …. bi bilo dosti več srečnih vez. Ampak taki ljudje so redki. Odgovornost (do sebe in drugih) je ena grozno redkih vrlin. In jaz razumem če želiš nek globji odnos da težje koga najdeš.  Ampak taki običajno ne javkajo in ne kritizirajo celotnega spola. Ne posplošujejo na vse. Ker so dovolj čustveno razviti da vejo da ni cel spol tak kot ljudje, ki jih je srečal. Najbolj jamrajo ljudje, ki mislijo da jim pripada nekdo ki so si ga zamislili v glavi. In ker jih taki ne pustijo blizu, stresajo jezo na vse okoli sebe. Ker če si on zamisli da želi postavno, lepo, finančno samostojno, dobro gospodinjo in ekspertno ljubimko mu ja to pripada. Čeprav on nič od tega ni. Isto velja za ženske. Če si je ona zamislila da rabi moškega, ki je zaščitniški, ki ceni ženske, ki je družinske sorte, ki je finančno preskrbljen….ji to seveda pripada. Čeprav ona ni ženstvene sorte in skrbna, da bi ustrezala večini takih moških, nima družinskih vrednot, ne ceni moških, ni samostojna….

Odgovor na objavo uporabnika
ena radovednica, 15.03.2014 ob 14:25

Ne maram nasilja, ki je podkrepljeno z alkoholom.

https://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/slovenija-ostalo/627899b32e53e/grozno-nekdanji-slovenski-nogometni-reprezentant-na-koroskem-umoril-zeno-otroka-v-casu-tragedije-doma

Lažje je biti samski kot v zvezi. Dandanes se moški mora preveč truditi, da bi sploh kakšno nedostopno spoznal… Škoda energije.

Se pravi, da jaz ki ne kadim, pijem, sem arbeitslos, nimam premoženja…  bom bil večno sam. Super.

.https://youtu.be/XcaOLz3Iq_k

ja

New Report

Close