Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so slovenski moški samski?

Zakaj so slovenski moški samski?

Odgovor na objavo uporabnika
telovadec, 15.03.2014 ob 13:54


ponos v mejah normale? kaj misliš s tem “v mejah normale”, da je dovolj ponosen a vseeno ne preponosen da bi on nosil hlače v družini?
lepo da imaš določene zahteve ampak upam da tudi sama ustrezaš opisanim karakteristikam ki jih pričakuješ od moških
problem veliko slovenskih moških sta 2 neprijetni skrajnosti in sicer, ali totalno copatarstvo in ponižnost ali pa nasilje podkrepljeno z alkoholom ki ga sproščajo nad ženskam

podpisujem, videno, doživeto…

copatarji tam do 50…

Odgovor na objavo uporabnika
idi, 19.05.2022 ob 18:06

podpisujem, videno, doživeto…

copatarji tam do 50…

pijančki z malimi lulčki.

Odgovor na objavo uporabnika
resnica o butalcih., 20.09.2022 ob 12:20

pijančki z malimi lulčki.

 

zato slovenceljskih bab ne zadovoljite

Onaplus – Dr. Veronika Podgoršek: Vedno več poročenih Slovenk išče moške za seks (delo.si)

LOL, katera bedna tema. Zakaj bi Slovenski moški morali spuščati svoje kriterije in biti z modernimi ženskami, ki so s čedalje več spolnimi partnerji? Pa to ja same si pljuvate v skledo in ne opazite tega, višek ironije.

Odgovor na objavo uporabnika
A vas zanima?, 15.03.2014 ob 13:49

Nobena si ne želi pesimističnega tipa, ki vidi vse samo črno, nobena si ne želi pijančka. Slovenke imamo rade inteligentne moške. Moški mora dati nekaj tudi na higieno. Slovenke imamo rade odgovorne moške. Za začetek bodite sproščeni in imejte ponos(v mejah normale). Partnerja si slovenke predstavljamo kot zaščitnika in najboljšega prijatelja hkrati. Kompliciramo toliko kot vi, mal preveč strahov se plete po vaših glavah, stran z njimi in v akcijo.

Res je. Mora biti pravnik in športnik, dober očka, lep za pogledat, dober v postelji, zabavna družba, uspešen in družaben, pozitiven, prijazen, sočuten in normalen, brez raznih psihoz, odvisnosti od alkohola, drog itd.

Popolnost ne obstaja, se pa nekateri zelo približajo 🥰

dLib.si – Fenomen ZLOvenija

Življenje alkoholika – Slovenec

Bilo nekoc…

Zenska v votlini skrbela za ogenj,  da ni pogasnil.

Moski uplenil in privlekel domov mamuta.

Imeli so se radi in veliko so sexali.

Danes moski prinese domov kaksnega zanikernega zajca,  zenska ga nahruli,  radi se kaj prevec nimajo, sexajo tudi ne in pleme izumira! 🤭

 

Odgovor na objavo uporabnika
undostres, 15.03.2014 ob 14:40

Kolikor se jaz spomnim še iz časov, ko sem bila samska imajo slovenski moški neverjetno previsoke kriterije. Logično je, da si iščeš partnerja v podobnem rangu kot si sam tako, da vas previsoko letanje lahko stane kar nekaj let. Poleg tega je največji problem alkoholizem med slovenskimi moškimi, nimajo spoštovanja do žensk in so škrtuški.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 05.06.2023 ob 10:07

 

Vsi nismo taki kot si zgoraj prilepila. Spoštljivi, delavni, radi poskrbimo za žensko, marsikaj tudi plačamo pa je vseeno težko dobiti vredu žensko.

Odgovor na objavo uporabnika
ena radovednica, 15.03.2014 ob 14:25

Ne maram nasilja, ki je podkrepljeno z alkoholom.

 

Je pa interesantno, da ima (skoraj) vsaka samska ženska svoje stanovanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Hubert, 20.07.2023 ob 11:41

Je pa interesantno, da ima (skoraj) vsaka samska ženska svoje stanovanje.

ali dedovanje, ali pa kombinacija starši + kredit + kej od ljubčka

ločenka pa vsaka.

Odgovor na objavo uporabnika
mavrični vitez, 15.03.2014 ob 14:42

saj vemo zakaj se gre

sam da ni slovenc
ostalo so pa brezvezni izgovori

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja sej, 12.12.2022 ob 15:15

 

zato slovenceljskih bab ne zadovoljite

Onaplus – Dr. Veronika Podgoršek: Vedno več poročenih Slovenk išče moške za seks (delo.si)

 

.https://youtube.com/shorts/l8lAMR8x7T8?si=Y1FsyV5wyfHyDfrF

https://ljubljanainfo.com/novica/slovenija/ste-vedeli-povprecen-slovenec-letno-spije-31-litrov-piva-48-litrov-vina/6837

nič niso samski. sam ne žeijo imet vas slovenk. ker slovenka je največja golazn kar je je.  lena ,debela, ugabna, intateld, feminsitka, naduta, arogantna, ima neko vs mrdljivo diplomoco, ker so ji levičarji podarili. to so leve fašistke, to so ugabnice lene nagnusne.  to so marskistke in femisnitke.  in to so jih naredile njhove ločene mamicek omunistke kot moja mati. in poznam velik oteh starikul ločenih udbaških, vse imajo zjebane hčerkice. te hčerkice so sedaj od 40 do 50. brez frocov brez moža. doma muca, vino in đole. pa druga droga. pomirjevala. služb tko imajo če nimajo močnih vez še od ateka.  noben noče slovnske pokveke. z konstnimi duševnimi problemi,  z konastantnim jokanjem in slabo voljo. menzes 3 tedne na mesec.  glejte, slovenke smrdulje.  so drugje druge ženske. že če greš malo ven  na vas najdeš kakšno uredu punco.  sam stran od mestnih pokvek, spak , lenuhinj, jokanja in stokanja. bolanega hujšanja ali pa ugabne debeljsike. ki ji je špeh tudi možgane zalil. kar se pares zgodi, mimogrede.  torej,  jaz če bi bil amski, bi si šel iskat žensko nekam ja jug. italija verjetno, mogoče kam ukrajino, rusijo polsko,  mogoče celo slovenijo, malo na vas nekam.  ženske iz mesta, z tanim vratom, debelo ritjo švoh rokicami, shiranko pofukano leno, ki je študirala  na družboslovju torej levičarskem faksu,  pa jo lahko imam samo in izključno da si spraznim jajca in mehur.  tko je.   slovenske ste luzerke največje., ugabnice smrdljive največje.   niti redno s ne umivajo  te mestne princeske.  vem, ker delam z njimi veliko.  slovenke ste govno od govna. pa sem slovenc pa imam slovenko, ampak ni iz mesta.

Odgovor na objavo uporabnika
Dragi telovadec, 15.03.2014 ob 13:56

Mislila sem zdravo zmernost, copate se sami naredite, ženske ne maramo copat.

 

Hvala,za razlago, ampak se vedno sem rajši,sam. Zapravim,za alkohol na leto 60 eurov. Za cigarete nič niti centa. Včasih sem iskal pošteno žensko in nisem našel,zdaj pa sem sam in tako mi paše že 15 let. Imam vse kar rabim in ženske res ne rabim več. Pa srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
general Glanzkopf, 25.04.2017 ob 15:26

Pa dokler ste take zgube, da babe sprašujete, kako naj jim boste zanimivi, nimate sploh nobenih šans, mislim, smešni ste. Pravi kavsač sam pogrunta, kako do peechke, zato taki kavsajo, ostali pa otepače polirate. Napisal sem že stokrat, alternativa je spolna vzdržnost, no, sej jo0 že izvajate, naj postane prostovoljna, ekr bolj šalabajzerski, kot d ana med.over.net sprašuješ, kaj je babam všeč, si že težko..

 

sploh pa ne maramo pijanega butalca ki žensko ponižuje

New Report

Close