Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?


Imeli bi že.. Samo med želeti in imeti je velika razlika
[/quote]
Je razlika ja. Ne samo da bi jih imeli, tudi jih veliko ima tako mlado veš v praksi namreč. Je primerov malo morje. Jih poznam dosti.

Sej prov, jst sm brez prtljage!
[/quote]
Js tut pa jih mam 29 🙂 Zaenkrat še nimam partljage 🙂

Jaz pa poznam cel kup moskih, ki bi svoje otroke podturili kaksni zenski, samo, da jim njim ne bi bilo treba skrbet zanje. Ce jim to ne rata, jih pa vpisujejo po raznoraznih popoldanskih krozkih.

Sploh se pa vecinoma moski ponujate zenskam, ne obratno…le zakaj!?
[/quote]

Pr men je obratn, se mi zmer babe ponujate.
Pa usako k je 35+ mogoč pofookam, pol jo odjebeem.

Jaz pa poznam cel kup moskih, ki bi svoje otroke podturili kaksni zenski, samo, da jim njim ne bi bilo treba skrbet zanje. Ce jim to ne rata, jih pa vpisujejo po raznoraznih popoldanskih krozkih.

Sploh se pa vecinoma moski ponujate zenskam, ne obratno…le zakaj!?
[/quote]

Ja le zakaj ane, tudi sama se to isto sprašujem?


Js tut pa jih mam 29 🙂 Zaenkrat še nimam partljage 🙂
[/quote]

Pol zdele k nimaš prtljage poišč pravga deca, k pol ko bo prtljaga bo težko najt pravga.

Sevede bi 10 let mlajšo, brez prtlajge. Samski dec, ki si pr 40+ ne poišče 10 let mlajše je ******. Kva nej delam z 38+ ovenelo butaro? Tašne so za 50 letnke!
[/quote]

No vidis kaksni ste, dvojna merila.
Zenska bi pa morala vse sprejet, tudi, ce je alkoholik, ni vazno.
In kaj bi ena mlada delala z enim ovenelim dedcem z nivojem razmisljanja od starega ateka!?

Pr men je obratn, se mi zmer babe ponujate.
Pa usako k je 35+ mogoč pofookam, pol jo odjebeem.
[/quote]
To mi pa ni všeč dj mene taki direkt odbijate ko take pišete jo pof.kam in grem.

Pol zdele k nimaš prtljage poišč pravga deca, k pol ko bo prtljaga bo težko najt pravga.
[/quote]

Tako ja se strinjam.

No vidis kaksni ste, dvojna merila.
Zenska bi pa morala vse sprejet, tudi, ce je alkoholik, ni vazno.
In kaj bi ena mlada delala z enim ovenelim dedcem z nivojem razmisljanja od starega ateka!?
[/quote]

Se strinjam s tabo. Dvojna merila so to

No vidis kaksni ste, dvojna merila.
Zenska bi pa morala vse sprejet, tudi, ce je alkoholik, ni vazno.
In kaj bi ena mlada delala z enim ovenelim dedcem z nivojem razmisljanja od starega ateka!?
[/quote]

Ma kašnga alkoholika, sam pejt od alkoholika.
Jst sam pravm da 40+ tip k si ne izbere 10 let mlajše je idiiot!


To mi pa ni všeč dj mene taki direkt odbijate ko take pišete jo pof.kam in grem.
[/quote]

Tko je, napišm tko kokr je.

Ma kašnga alkoholika, sam pejt od alkoholika.
Jst sam pravm da 40+ tip k si ne izbere 10 let mlajše je idiiot!
[/quote]

Zakaj bi si ena zenska zelela 10 let starejsega tipa!? Ki je ze na pol ovenel…

Zakaj bi si ena zenska zelela 10 let starejsega tipa!? Ki je ze na pol ovenel…
[/quote]

To upraš 10- bejbe k se mi ponujajo.

Pr men je obratn, se mi zmer babe ponujate.
Pa usako k je 35+ mogoč pofookam, pol jo odjebeem.
[/quote]

Ti si mi pravi prijatelj,
Milfe če je še kokr tolk v redu se jo pofooka in pol adijo, če se je potrudla, mogoče še enkrat, pa poišče mlajšo samsko brez kovčkov

Ti si mi pravi prijatelj,
Milfe če je še kokr tolk v redu se jo pofooka in pol adijo, če se je potrudla, mogoče še enkrat, pa poišče mlajšo samsko brez kovčkov
[/quote]

Ma sej to zmer pišem! Stare so za pofookt, za resno vezo so mlajše brez prtljage.

To upraš 10- bejbe k se mi ponujajo.
[/quote]

Ves kako pravijo, lastna hvala, cena mala, in res je tako.
Ze po tvojem nacinu pisanja in samohvale, se ti vse bejbe sveta ponujajo, ti pa jih kenslas.
Sweet dreams se naprej

Zakaj bi si ena zenska zelela 10 let starejsega tipa!? Ki je ze na pol ovenel…
[/quote]

sej že 18 letnice gledajo za starejšimi, normalno si vsaka želi starejše izkušemne moške že dobro stoječega samskega moškega 😉

Ti si mi pravi prijatelj,
Milfe če je še kokr tolk v redu se jo pofooka in pol adijo, če se je potrudla, mogoče še enkrat, pa poišče mlajšo samsko brez kovčkov
[/quote]

Neumni so samski deci k si pr 40+ poiščejo kašne 5 let mlajše.

Ves kako pravijo, lastna hvala, cena mala, in res je tako.
Ze po tvojem nacinu pisanja in samohvale, se ti vse bejbe sveta ponujajo, ti pa jih kenslas.
Sweet dreams se naprej
[/quote]

Za resno vezo jih kenslam k ne mislm ob seb met stare babure bi mi blo nerodn.

Kako nej pr 40+ dec okol hod z npr 38 letnco? Men bi blo nerodn s tok staro.
Velik lepš je met ob seb 30+ letnco.

Ma sej to zmer pišem! Stare so za pofookt, za resno vezo so mlajše brez prtljage.
[/quote]

sej starih potrebnih samskih in ločenk je zmer dovolj na trgu….
pa vsako leto spet nova generacija mladih in neizkušenih, ki iščejo starejše kerlce

sej že 18 letnice gledajo za starejšimi, normalno si vsaka želi starejše izkušemne moške že dobro stoječega samskega moškega 😉
[/quote]

Točn tko!

sej starih potrebnih samskih in ločenk je zmer dovolj na trgu….
pa vsako leto spet nova generacija mladih in neizkušenih, ki iščejo starejše kerlce
[/quote]

Ločenk je zmer dovolj na trgu…
Sam men so bol une samske, mlade.

sej že 18 letnice gledajo za starejšimi, normalno si vsaka želi starejše izkušemne moške že dobro stoječega samskega moškega 😉
[/quote]

Pol se pa cudite, da je z vami samo zaradi denarja!? Sponzoruse, ki imajo v glavi malo nic izbirajo starejse dedce, ki imajo na banki vse in se vec :))

To upraš 10- bejbe k se mi ponujajo.
[/quote]

Presenetljivo dosti casa imas, da visis tu na forumu, glede na to kolk se ti mlade bejbe ponujajo, a ne bi bil raje z njimi ta cas!??

Presenetljivo dosti casa imas, da visis tu na forumu, glede na to kolk se ti mlade bejbe ponujajo, a ne bi bil raje z njimi ta cas!??
[/quote]

Sej bom sam ne dons.

New Report

Close