Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Samo res. Samski je, dva otroka ima, menda briljantna, z bivšo se vlači po sodiščih in jo blati javno po forumih tako, da ni panike, da bi vam bila konkurenca. Z veseljem bo poročal vse o njunih tožbah, razprtijah. Vsak dan, če bo treba. Ni panike, da bi gledal z samskimi ženskami, sovraži tako večno samske kot ločenke. Tako, da bo zvest.
V glavnem odličen primer samskega moškega. Same kvalitete ima.

Tudi Miles ne zaostaja dosti s svojim gnevom do ločenk (kante za spermo, lovače na portalih), za mlade samske brez otrok zaradi svojih let in prtljage verjetno samo pogojno zanimiv, nima pretirano veliko stikov, tako da njegovi otroci ne bodo v napoto, tudi najstniki so že, skratka, idealen. Če bi mu ena dala, bi jo po mojem častil kot kraljico. Ne vem, kaj še čakate.


Jaz sem 36 in moj sedanji 53 in ima dva odrasla otroka. Jaz nimam otrok in jih ne bom imela, zaradi zdravstvenih težav. Njegove otroke sem lepo sprejela in oni mene. Ko sem imela mlajše tipe brez otrok, ojoj, nisem zdržala en mesec z njimi. Lahko so izobraženi in imajo denar, ampak so vsi neki mamimi sinkoti. Ni mi problem sprejet otroka, ampak moškega, ki je sam otrok, pa ne hvala.

Ni vsak samski ati dober partner.


Malo kasno si se spomnila pri skoraj 50. igrat mamo, se ti ne zdi? Da bi bila mama, bi morala otroke rodit, bit ob njih skozi odraščanje v lepem in malo manj lepem, ne pa šus, ki bi se tujim skoraj odraslim otrokom špilal mamo, to bi ti moralo bit jasno in tudi posledice tega.
[/quote]

Jih ima krepko cez 50.

poročeni itak ne pridejo v poštev. če pa so samski, potem pa:

če že dolgo ni imel zenske, je z njim nekaj narobe, ker se ga vsaka izogiba. ravno zako, če jo je pred kratkim končal ker mu je verjetno ona ušle ali pa še ni prebolel.

če zivi sam, potem je verjetno samotar in ni sposoben odnosov. če je še pri starših pa je mamin sinko, ker mu mama pere, kuha in pospravlja.

če ima dobro službo in placo, je karietist in mu je služba na prvem mestu. če ima normalno službo ali po možnosti celo dela za minimalca, je premalo ambiciozen.

če je ločen, je sigurno z razlogom. ce ima še otroke, potem so mu ti na prvem mestu in nova partnerka bo kdove na katerem. če mu ozroci niso na prvem mestu, je egoist in se ga je za izogibat.

kako naj potem danes normalna ženska dobi primernega psrtnerja?

Pred 4 mesci sem meu 39 letnico z 9 pet staro mulo.
Nikoli več! Zmer prilagajanja, baba je zmer prisiljeno plazla po men, se ljubljansko afnala, par seksom že resna veza.
Nikol več!
Pr svoji 43 si izbiram še izključno le 33 samske babe!

Njena mula je igrala klavir in Sm zmer sam o tem poslusu kako je supr, lepa.
Sm jo mislu vprašat če je neumna k mula ni nč posebnega, baba pa tut ni bla.
Se je vidl da je u krizi k je bla tok prisiljena. Babe k seb se spravte in ne bit tok obupane.

Njena mula je igrala klavir in Sm zmer sam o tem poslusu kako je supr, lepa.
Sm jo mislu vprašat če je neumna k mula ni nč posebnega, baba pa tut ni bla.
Se je vidl da je u krizi k je bla tok prisiljena. Babe k seb se spravte in ne bit tok obupane.
[/quote]
svojga otroka pac. V cem je tezava? Hb ena normalna,ki ji otrok pri gonitisu ni peto kolo. Teh gonitisev sicer ne razumem,mora biti kak problem z samopodobo ali odvisnostjo od odnosev. Jaz bi ob otrocih imela samo se enga gospoda za kak vecer in vikend izlet..torej za prijetne zadeve,druzenje, odhod na vecerjo,kino..vsekakor pa si ne bi iskala nekoga s komer bi skupaj zivela in poslusala kako si nohte strize,vohala kako wc zasmradi,mu stumfe prala…ojoj ne hvala.

Njena mula je igrala klavir in Sm zmer sam o tem poslusu kako je supr, lepa.
Sm jo mislu vprašat če je neumna k mula ni nč posebnega, baba pa tut ni bla.
Se je vidl da je u krizi k je bla tok prisiljena. Babe k seb se spravte in ne bit tok obupane.
[/quote]

Ja kako pa to, da si se ti kot eden bolj zaželenih samcev v Sloveniji šel tako ponižat z 39-letnico, če pa za tabo hodi truma seksi 30- in manj-letnic brez otrok? A ti je bilo slabo?


svojga otroka pac. V cem je tezava? Hb ena normalna,ki ji otrok pri gonitisu ni peto kolo. Teh gonitisev sicer ne razumem,mora biti kak problem z samopodobo ali odvisnostjo od odnosev. Jaz bi ob otrocih imela samo se enga gospoda za kak vecer in vikend izlet..torej za prijetne zadeve,druzenje, odhod na vecerjo,kino..vsekakor pa si ne bi iskala nekoga s komer bi skupaj zivela in poslusala kako si nohte strize,vohala kako wc zasmradi,mu stumfe prala…ojoj ne hvala.
[/quote]

Če bi imela otroka tok rada ga ne bi vozila k staršem, ga tam pustila neki dni in pol po vsej sili rinla vame. Dva dni je bla pr men, otrok pr tastarih, in dva dni vlačenja po men, hotela takoj resno veza. Hb sm jo nagnal, pol sm poslušu kako sm jo prizadel. Nej si poišče novga bedaka!

Ja kako pa to, da si se ti kot eden bolj zaželenih samcev v Sloveniji šel tako ponižat z 39-letnico, če pa za tabo hodi truma seksi 30- in manj-letnic brez otrok? A ti je bilo slabo?
[/quote]

Enkrat sm probal, ampk ni to zame! Sm hitr pogrunto kako je obupana in je lazla po men. Fuj.

Če bi imela otroka tok rada ga ne bi vozila k staršem, ga tam pustila neki dni in pol po vsej sili rinla vame. Dva dni je bla pr men, otrok pr tastarih, in dva dni vlačenja po men, hotela takoj resno veza. Hb sm jo nagnal, pol sm poslušu kako sm jo prizadel. Nej si poišče novga bedaka!
[/quote]

Takšna ni bila, ker je mama ali ker ima toliko in toliko let ampak ima tak karakter. Je imela istega pri dvajsetih. Drugič se osredotočite na dejanja in karakter človeka, ne pa takoj sex in stiksanje. Malo več samospoštovanja.

Itak 30 letnice že stojijo v vrsti zate hahahaha 43 letni ded bi mladega meseka. Lej tud star lev nima več tako močnih zob.
Vesel bod če boš sploh kakšno dobil glede na to da nisi ravno mladenič.
Stari Jarac si. Sprijazni se.


svojga otroka pac. V cem je tezava? Hb ena normalna,ki ji otrok pri gonitisu ni peto kolo. Teh gonitisev sicer ne razumem,mora biti kak problem z samopodobo ali odvisnostjo od odnosev. Jaz bi ob otrocih imela samo se enga gospoda za kak vecer in vikend izlet..torej za prijetne zadeve,druzenje, odhod na vecerjo,kino..vsekakor pa si ne bi iskala nekoga s komer bi skupaj zivela in poslusala kako si nohte strize,vohala kako wc zasmradi,mu stumfe prala…ojoj ne hvala.
[/quote]
a tvoj otrok pa mora za tabo vohat kako ti wc zasmradiš, pa oče tvojega otroka je tudi moral… aja ne… ti ga odišaviš, ko greš na veliko potrebo. Tvoj izloček po rožicah diši.
Pa tvoji štumfi se operejo, ko jih imaš na nogah… nohtke si pa kar pogrizeš ane elegantno, da se ne sliši…
brez skrbi, si mislim, a tud noben tip neb bil s tako zateženko.
Sam da je bil tvoj gonitis ok, ko si plodila svoje otroke in si se gonila (po tvoje s tvojimi izrazi torej) naokoli, tisto pa ni bil gonitis, ker si ti to počela in vse kar ti počneš je ok, vsi ostali se pa gonijo, smrdijo, karkoli naredijo je zate odurno in odvratno. samo ti si čista, iz porcelana, kot solzicam, ti ne hodiš na wc, ti si ne strižeš nohtov, ti nikoli si ne umažeš rok, itd. itn.
Damica zlata.

Pri vsem se strinjam edino s tem,da je imela ženska rada svojo hči.

Samski ateki so propalice deluxe, ki jim še vedno mama pere in gate lika, in kosilo kuha. Živijo doma v hotelu mama in imajo jezo do vseh žensk.In problem jim je za otroka plačevat preživnino vsak mesec. In potem škrtajo pri novi punci na pune, ker so besni da morejo otroku keš dat… itd…nikdar nebojo živeli več ljubeče in iskreno z žensko.


… je najbolj zanimivo,d a tisto kar najbolj sovražijo in se pritožujejo čez – to je skrb za otroka in plačevanje zanj in jim je to najbolj odveč… vse to še sami počno v odrasli dobi – živijo pri starših in na njihov račun tudi in v njihovi skrbi.
mečejo očitke lastnemu otroki, ki je še otrok, sami pa so veliki otroci – in to neupravičeno. če kdo bi se morali oni sami zbrihtati, ker bi njihovi starši upravičeno jim kaj takega povedali kot oni neupravičeno svojo jezo stresajo na nič krive otroke.
Ampak oni se hvalisajo kako so super, da so tako dolgo pri mamici, ki jim kuha, pere lika in vse zanje počne…
me zanima kaj bi bilo, če bi oni morali tako dolgo skrbeti za njihovega otroka – mislim tudi še v odraslosti – kakšne bi potem zganjali.
sami pa kar nočejo odrasti, ker je fino biti mamin sinek in vseskozi pri mamici, ki vse počne zanj.

Njena mula je igrala klavir in Sm zmer sam o tem poslusu kako je supr, lepa.
Sm jo mislu vprašat če je neumna k mula ni nč posebnega, baba pa tut ni bla.
Se je vidl da je u krizi k je bla tok prisiljena. Babe k seb se spravte in ne bit tok obupane.
[/quote]

A sva isto fookala? 🙂
Tut jst sm meu 39 ne doug nazej z mulo.
Tok prisiljena kokr je tale baba fuj, za vikend pr men, mula pr njenih tastarih.
Sm jo nateral ko sm pogruntu, da išče samskega deca sevede brez otrok, za oplodit in fotra špilat. Tut čudn mi je blo k je zmer govorila kako so jo deci okol prnesl, kako je supr, itd.
Je frendica omenila, da je zdele napalila na samskega deca, brez otrok, starga 42/43 z svojo bajto, supr službo k si ne želi otrok, una mu je tut rekla da si jih “ne želi”, u bistvu hoče froca z njim, zarad bajte, dobrga šihta, da bi ga nase priklenila.
Upam, da bo dec hitr pogrunto kašna je.

Ja to vse je res zgoraj kot si napisala. Ne vem kako. Mamini sinčki pah ja imamo vse najbrž izkušnje z njimi ane ko vse kima doma ko neki kimavec, daj nehaj hehehe 🙂 vse neke čudne kategorije so gori pa resnične ja žal.


Pa se nehajte ločevat, a ne? 🙂 Keč je v tem, da najdete pravega že preden se poročite z njim.

Pa ne, da bomo počasi le prišli do tega, da ni prav kar tako povprek nekaj trditi (nočemo ločenk, nočemo očkov…). Vse je odvisno od posameznikov. Eni so OK, drugi niso. Eni gredo skupaj, drugi pač ne.

A sva isto fookala? 🙂
Tut jst sm meu 39 ne doug nazej z mulo.
Tok prisiljena kokr je tale baba fuj, za vikend pr men, mula pr njenih tastarih.
Sm jo nateral ko sm pogruntu, da išče samskega deca sevede brez otrok, za oplodit in fotra špilat. Tut čudn mi je blo k je zmer govorila kako so jo deci okol prnesl, kako je supr, itd.
Je frendica omenila, da je zdele napalila na samskega deca, brez otrok, starga 42/43 z svojo bajto, supr službo k si ne želi otrok, una mu je tut rekla da si jih “ne želi”, u bistvu hoče froca z njim, zarad bajte, dobrga šihta, da bi ga nase priklenila.
Upam, da bo dec hitr pogrunto kašna je.
[/quote]

Grozno. Pa kakšne ženske so to?
Z vsakim tipom po enega froca, potem naj pa starci skrbijo za njih, da se bo ona lahko gonila okoli?
Tip, ki je s tako cipo se očitno ne ceni, ker je to škart roba.

Grozno. Pa kakšne ženske so to?
Z vsakim tipom po enega froca, potem naj pa starci skrbijo za njih, da se bo ona lahko gonila okoli?
Tip, ki je s tako cipo se očitno ne ceni, ker je to škart roba.
[/quote]

Ma tole so butare! Sam vstran od tašnih bab!
Tale prov hoče tega deca zarad bajte, dobrga šihta. Neki jo je skenslu zarad mlajše k mi je tale butara jokala kok jo je prizadel. Kok deleč sta zdele s temle decom nevem.
Sam da sm jo jst nateral.

Ma tole so butare! Sam vstran od tašnih bab!
Tale prov hoče tega deca zarad bajte, dobrga šihta. Neki jo je skenslu zarad mlajše k mi je tale butara jokala kok jo je prizadel. Kok deleč sta zdele s temle decom nevem.
Sam da sm jo jst nateral.
[/quote]

To so izkoriscevalske ženske! Iščejo tipe z dobrim šihtom, finančno preskrblejnega.
Dobro da si se je rešil!
Tisti drugi ki jo ima je butec!
Poznam takšno, vedno so vsega krivi moški, ona nič. Čez njo je šelo cel avtobus moških, hvali se kako dobro seksa, je pa daleč od tega. Fuj pa take babure.

Vse enake, hočejo samske tipe brez frocov. Resne veze. Afnaste.

New Report

Close