Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

haha- ne ločiš dobre robe od slabe.
slaba roba je, če ima froce…
samska s froci pa še brez denarja, je pa vsekakor škart roba.

haha- ne ločiš dobre robe od slabe.
slaba roba je, če ima froce…
samska s froci pa še brez denarja, je pa vsekakor škart roba.
[/quote]
V kakšno robo se pa uvrščate večne iskalke, ki vas že malo fejst EMŠO v rit brca, pa še vedno nič ne najdete? 🙂

kakšna samska monklja usmilu polarnega, no. on je tud samski ati, samo da mu je deco nekdo drug delal in je ko sv. Jožef, samo da je za razliko od originala njemu še Marija sp*izdila. ali res ne vidite kako človek trpi?

Začela? Ha, ha, ti pa ga biksaš :). Je se počutim povsem spoštovanja vredno. Že dolgo. Tako, da mi ni treba začeti.
Verjamem, da imate muslimani drugačna videnja, samo, če živiš pri nas, se boš pač moral vklopiti v našo kulturo.
[/quote]

Glej, ce bi se pocutila spostovanja vredno, bi ne potrebovala ekstremnih odklonov v smislu “a si muslic”, temvec bi se bila v stanju dostojanstveno pogovarjati z drugace mislecimi. Jaz verjamem, da je dovolj razlogov zato, da bi se lahko pocutila, mi je pa ze od dalec jasno, da ti tega ne cutis.

Prvic: iz tvojega pisanja veje nestrpnost do muslimanov. Kar je predsodek. Vidis, jaz izhajam iz pravoslavne druzine in kljub nekaterim tudi bolecim spominom, se vedno gojim stike z mislimanskimi kolegi, ki jih – kot sama ugotavljas – v Nemciji ne primanjkuje.

Drugic: impliciras, da kot moski zensko tretiram kot lastnino, ne da bi to znala utemeljiti. Kar je spet predsodek. Namenjen zgolj poskusu diskeditacije sogovornika. Po domace: prepucavanje. Cemu to sluzi? Bo zaradi tega ta svet kaj lepsi?

Tretjic: ker si ne znas predstavljati, da bi bilo mozno drugace, raje mojo stvarnost oznacis kot pravljico, kakor da pravljico udejanis. Spet smo pri poskusu diskreditacije.

Vse to meni pove: ker se ne cutim vredne boljsega, vzrajam v lastni mizeriji in raje poskusam diskreditirati drugega, kateremu zavidam, kakor da bi storila korak naprej.

In da se ne bova napak razumela. Jaz sem (bil) ocka s prtljago. Od rojstva prvorojenke, do moje poroke je preteklo 10 let. Nekih sest ali sedem let sem bil (prehodno) samski. Ker sem vedel, kako stvari stojijo.

A meni ni bilo tezko govoriti o tem, da sem samski zato, ker so okoliscine taksne, kot so in si zelim zenske, ki se cuti vredno ljubezni in spostovanja in ki me bo sprejela taksnega kot sem in me spostovala z vsemi mojimi pomanjkljivostmi.

Jaz se nisem skrival za krinko “blazene samskosti”, temvec sem jasno izrazal svoje nezadovoljstvo z njo, kakor tudi ideje o tem, kako si glede na okoliscine predstavljam svoje (bodoce) zivljenje.

Zato pravim: zacni se cutiti spostovana vredno. Ker ko bo temu tako, se ne bos do drugih apriori odzivala na tak nacin kot se (s poskusi diskreditacije). Jaz vejamem vate, ceprav te ne poznam.

😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Glej, ce bi se pocutila spostovanja vredno, bi ne potrebovala ekstremnih odklonov v smislu “a si muslic”, temvec bi se bila v stanju dostojanstveno pogovarjati z drugace mislecimi. Jaz verjamem, da je dovolj razlogov zato, da bi se lahko pocutila, mi je pa ze od dalec jasno, da ti tega ne cutis.

Prvic: iz tvojega pisanja veje nestrpnost do muslimanov. Kar je predsodek. Vidis, jaz izhajam iz pravoslavne druzine in kljub nekaterim tudi bolecim spominom, se vedno gojim stike z mislimanskimi kolegi, ki jih – kot sama ugotavljas – v Nemciji ne primanjkuje.

Drugic: impliciras, da kot moski zensko tretiram kot lastnino, ne da bi to znala utemeljiti. Kar je spet predsodek. Namenjen zgolj poskusu diskeditacije sogovornika. Po domace: prepucavanje. Cemu to sluzi? Bo zaradi tega ta svet kaj lepsi?

Tretjic: ker si ne znas predstavljati, da bi bilo mozno drugace, raje mojo stvarnost oznacis kot pravljico, kakor da pravljico udejanis. Spet smo pri poskusu diskreditacije.

Vse to meni pove: ker se ne cutim vredne boljsega, vzrajam v lastni mizeriji in raje poskusam diskreditirati drugega, kateremu zavidam, kakor da bi storila korak naprej.

In da se ne bova napak razumela. Jaz sem (bil) ocka s prtljago. Od rojstva prvorojenke, do moje poroke je preteklo 10 let. Nekih sest ali sedem let sem bil (prehodno) samski. Ker sem vedel, kako stvari stojijo.

A meni ni bilo tezko govoriti o tem, da sem samski zato, ker so okoliscine taksne, kot so in si zelim zenske, ki se cuti vredno ljubezni in spostovanja in ki me bo sprejela taksnega kot sem in me spostovala z vsemi mojimi pomanjkljivostmi.

Jaz se nisem skrival za krinko “blazene samskosti”, temvec sem jasno izrazal svoje nezadovoljstvo z njo, kakor tudi ideje o tem, kako si glede na okoliscine predstavljam svoje (bodoce) zivljenje.

Zato pravim: zacni se cutiti spostovana vredno. Ker ko bo temu tako, se ne bos do drugih apriori odzivala na tak nacin kot se (s poskusi diskreditacije). Jaz vejamem vate, ceprav te ne poznam.

😉
[/quote]

Veš zakaj sem te vprašala, če si musliman?
Ker si me povsem spomnil na bogate muslimane. Ona polna keša (od moža), mu lahko kupi draga darila, tudi hišo. Ampak zavita v burko in vedno odvisna od moža.

Priznam pa, da nisem brala celega romana, ki si ga napisal, ker se mi ne da.

Vem. Ker samospostovanje in samodisciplina vedno nastopata v paru.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vem. Ker samospostovanje in samodisciplina vedno nastopata v paru.
[/quote]

Ha, ha, samodisciplina bi bila, če sploh ne bi brala tvojih zapisov tu gor. Če bi imela dovolj samodicipline, sploh ne bi pisala sem gor in ne bi brala nič. Imam pa toliko samospoštovanja, da ne berem celih romanov enih tipčkov, ki jim je smisel življenja MON.

Jaz bi mela pa vdovca z otroki.

Čakaj na britofu, pa iz zasede.

In kaj pričakuješ? Tuji otroci niso njihova skrb. Zakaj bi si nepotrebno težili življenje?

Ha, ha, samodisciplina bi bila, če sploh ne bi brala tvojih zapisov tu gor. Če bi imela dovolj samodicipline, sploh ne bi pisala sem gor in ne bi brala nič. Imam pa toliko samospoštovanja, da ne berem celih romanov enih tipčkov, ki jim je smisel življenja MON.
[/quote]

Ah, daj no. Tu smo zato, ker lahko izrazimo razlicne poglede in sprostimo te in one frustracije. Evo, jaz sem ujet v umetnost vzorcenja podatkov v informacije z neko pragmaticno vrednostjo. Na MON-u pa debatiram o zivljenjskih zadevah, da si oblikujem misli za dnevne zivljenjske izzive. Vcasih dobim kako zanimivo nadgradnjo, pogosteje skozi kritizerstvo drugih uspem idejo utrditi in povezati v smiselno celoto.

Mi osmisljamo to spletisce. Mi sodelujoci. Ti, jaz in preostala mnozica. Ne potrebujes se znova in znova zavracati. Kdor od tebe pricakuje popolnost je naiven ali celo bedak. Mi, ki ti ponujamo vsak na svoj nacin drobec, ki ti morda pripomore kot opora, orientir, te sprejemamo v tvoji nepopolnosti.

In zato komuniciras z menoj. Ker cutis ljubezen, cutis zivljenje, ki veje iz mojih zapisov. In ti prija. Tako zelo, da se vedno znova vracas. Disciplina bo, ko si dopustis cutiti se vredno te naklonjenosti. Ko odvrzes masko in se pokazes v vsej svoji resnicni lepoti.

P.S.: Zna pa to vplivati na tvojo (ne-)samskost, zato previdno. 😉

Ah, daj no. Tu smo zato, ker lahko izrazimo razlicne poglede in sprostimo te in one frustracije. Evo, jaz sem ujet v umetnost vzorcenja podatkov v informacije z neko pragmaticno vrednostjo. Na MON-u pa debatiram o zivljenjskih zadevah, da si oblikujem misli za dnevne zivljenjske izzive. Vcasih dobim kako zanimivo nadgradnjo, pogosteje skozi kritizerstvo drugih uspem idejo utrditi in povezati v smiselno celoto.

Mi osmisljamo to spletisce. Mi sodelujoci. Ti, jaz in preostala mnozica. Ne potrebujes se znova in znova zavracati. Kdor od tebe pricakuje popolnost je naiven ali celo bedak. Mi, ki ti ponujamo vsak na svoj nacin drobec, ki ti morda pripomore kot opora, orientir, te sprejemamo v tvoji nepopolnosti.

In zato komuniciras z menoj. Ker cutis ljubezen, cutis zivljenje, ki veje iz mojih zapisov. In ti prija. Tako zelo, da se vedno znova vracas. Disciplina bo, ko si dopustis cutiti se vredno te naklonjenosti. Ko odvrzes masko in se pokazes v vsej svoji resnicni lepoti.

P.S.: Zna pa to vplivati na tvojo (ne-)samskost, zato previdno. 😉
[/quote]

A si ti z MON-om poročen?

A tisti, ki tukaj pišete (proti zvezam z očki in proti mamicami), mislite resno ali se malo zafrkavate? Ker pred prihodom na MON se mi še nikoli ni zazdelo (niti nisem od nikogar slišala), da samski brez otrok ne bi hoteli hoditi ali imeti zveze s samskim staršem.


Malo kasno si se spomnila pri skoraj 50. igrat mamo, se ti ne zdi? Da bi bila mama, bi morala otroke rodit, bit ob njih skozi odraščanje v lepem in malo manj lepem, ne pa šus, ki bi se tujim skoraj odraslim otrokom špilal mamo, to bi ti moralo bit jasno in tudi posledice tega.


Malo kasno si se spomnila pri skoraj 50. igrat mamo, se ti ne zdi? Da birnibila mama, bi morala otroke rodit, bit ob njih skozi odraščanje v lepem in malo manj lepem, ne pa šus, ki bi se tujim skoraj odraslim otrokom špilal mamo, to bi ti moralo bit jasno in tudi posledice tega.
[/quote]

Polarni….ti kar lajaj. Me ne zanimaš, ne ti, ne tvoje mnenje.

Polarni….ti kar lajaj. Me ne zanimaš, ne ti, ne tvoje mnenje.
[/quote]
Saj te ne rabim zanimat, tudi ti mene ne :-), resnice, ki jo napišem pa ne boš spremenila tudi, če ti ni všeč in nobeno namerno zatiskanje oči ne bo pomagalo. 🙂


Saj te ne rabim zanimat, tudi ti mene ne :-), resnice, ki jo napišem pa ne boš spremenila tudi, če ti ni všeč in nobeno namerno zatiskanje oči ne bo pomagalo. 🙂
[/quote]

:-S

kadar grem kam na krajsi dopust sama z otroci se ves cas lepijo taki in drugacni deci. Ko grem kam sama pa sploh. Pa mam moza tako, da mi ni jasno jambranje,da ima kdo kaj proti m/z z otroci. Ne vem avtor. Meni to ne bi bila ovira tj ali imas ali nimas otroke,pomembno bi mi bilo kaksen clovek si. Ampak verjetno,ce se mi zakon ne bi izsel ne bi niti iskala vec dokler otroka ne bi odrasla. Ali pa sploh ne :). Ce pa imas zeljo in iskrene namene se gotovo tudi zate najde par. Srecno!

Sama z otroki na morju al pa celo sama!? Ja take so za poofukat in greš dalje

ha-ha ti pa misliš, da te bi vzel k sebi domov za vedno
si pa res blond

Sama z otroki na morju al pa celo sama!? Ja take so za poofukat in greš dalje

ha-ha ti pa misliš, da te bi vzel k sebi domov za vedno
si pa res blond
[/quote]
To je pa moski omejen um (mislim teh ponudnikov :)), jaz bi pa kako to izvedla..otroke v omaro zaprla al 🙂 ? Ma mislim,da grem sama kam po obicajnih opravkih pa se povsod nekako osvajalsko ponujajo. Verjetn pa bi bil kak za resnejse stike. Al pa tud ne. Na sreco me to niti najmanj ne zanima ker sem samostojno in samozadostno bitje in kot pravim,dvomim,da bi se tudi ob kaki locitvi ubadala z nekimi novimi partnerji.

Ah, daj no. Tu smo zato, ker lahko izrazimo razlicne poglede in sprostimo te in one frustracije. Evo, jaz sem ujet v umetnost vzorcenja podatkov v informacije z neko pragmaticno vrednostjo. Na MON-u pa debatiram o zivljenjskih zadevah, da si oblikujem misli za dnevne zivljenjske izzive. Vcasih dobim kako zanimivo nadgradnjo, pogosteje skozi kritizerstvo drugih uspem idejo utrditi in povezati v smiselno celoto.

Mi osmisljamo to spletisce. Mi sodelujoci. Ti, jaz in preostala mnozica. Ne potrebujes se znova in znova zavracati. Kdor od tebe pricakuje popolnost je naiven ali celo bedak. Mi, ki ti ponujamo vsak na svoj nacin drobec, ki ti morda pripomore kot opora, orientir, te sprejemamo v tvoji nepopolnosti.

In zato komuniciras z menoj. Ker cutis ljubezen, cutis zivljenje, ki veje iz mojih zapisov. In ti prija. Tako zelo, da se vedno znova vracas. Disciplina bo, ko si dopustis cutiti se vredno te naklonjenosti. Ko odvrzes masko in se pokazes v vsej svoji resnicni lepoti.

P.S.: Zna pa to vplivati na tvojo (ne-)samskost, zato previdno. 😉
[/quote]

Ojej kako nakladanje, domnevno srečno poročenega tipa.

Ojej kako nakladanje, domnevno srečno poročenega tipa.
[/quote]
Haha jaz sem pa za zgornjo osebo domnevala,da je muslic, ker sem kot sama z otroki na dopustu (z otroci si lahko privoscimo pac vec dopustom kot samo z mozem,ki ima pogodbeno omejeno st.dni dopusta_ ali celo ko grem kam sama.. percepirana kot (nedopustno) logicen plen :).

Mislim, da imaš napačne predstave o vdovcih. Z mrtvo svetnico ne moreš tekmovat in ji ne sežeš do kolen. Ti bi bila samo en slab nadomestek s kitajske, in to bi ti dal vedno znova vedeti. Spoznala sem tri vdovce, sami nadljudje, če njih vprašaš, in žena svetnica. Verjetno je celo njen kakec dišal po vijolicah.

Mislim, da imaš napačne predstave o vdovcih. Z mrtvo svetnico ne moreš tekmovat in ji ne sežeš do kolen. Ti bi bila samo en slab nadomestek s kitajske, in to bi ti dal vedno znova vedeti. Spoznala sem tri vdovce, sami nadljudje, če njih vprašaš, in žena svetnica. Verjetno je celo njen kakec dišal po vijolicah.
[/quote]

aha a ti si tiista, ki se vsak dan sprehaja med mrliškimi vežicami in čaka na vdovce?

Tule na MON-u imamo primer samskega atija: Bipolarni psihipat.

Zdaj pa, ženske, povejte no, kaj za vraga imate proti zvezi s takim samskim atijem? Zakaj se vendar že kakšna ne odloči zanj, da revež ne bo tako hudo zagrenjen in da mu Desanka ne bo vsak večer edina prijateljica?

New Report

Close