Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj ste samohranilci ni provokacija

zakaj ste samohranilci ni provokacija

jaz pa res ne razumem,. od kod toliko sovrastva do soljudi. in od kod toliko idej, ki so pametne samo enostransko…

prvic: vsem ljudem ne gre enako dobro. sama verjamem, da bi vecina zelo rada posteno zivela in delala; se najraje od vsega bi pa placevali ogromne davke in prispevke materi drzavi, ker to pomeni, da veliko zasluzijo. in ce ne, niso nic slabsi ljudje, kot ostali, ki ja.

drugic: od kod ideja, da se drzavna malha najbolj polni od vas, ki veliko zasluzite, in veliko vplacujete. en del drzava res dobi od osebnih dohodkov, tistih ki imajo streco da so zaposleni………drugace pa se polni od cisto vseh. ce hoces zivet, ni ena stvar zastonj, cisto pri vsem se placujejo davki, ce se niste opazili.

in tretjic: sploh ne razumem, kako se lahko te ideje vcepujejo tako veliki mnozici v glavo!!!!!!!!!!!!! da so za stanje drzave krivi samohranilci, pa bolniske, pa vrtci, pa…. ta denar gre za zivljenja, za ljudi! za prihodnost… KAM GRE DENAR, KI GA VLADA ZAJEBE? za avijone, novo orozje za drzavo, … kar slabo mi je, ko razmisljam o tem. ja, drzavljane je treba napumpat, da ni denarja, ker ma soseda,ki nima sluzbe, tri otroke. na njo bodite jezni. pa na onega, ki placa vse poloznice in mu ostane 15 jurjev..kaj so njegovi dedeki sploh mislili, kaj so delali otroke pred 200 leti, ce niso bili bogati…ja, na take je treba kazat. in pol lahko drzava dela z denarjem kaj hoce. samo da ima folk na koga za s prstom kazat, da je kriv.

probajte vzet svincnik in racunat… ena darsova cestninska kabina na eno smeno nakasira 8 miljonov. v enem dnevu ena smena. ko naredijo 5 km ceste, pa mormo vsi ploskat, pa se boga drzava se mora zakreditirat…
v vojski ne zalaufajo tankov, ker je predrago. a nove rabijo. zakaj tocno?
en odvzem krvi in 4x rocno merjenje tlaka, eno kosilo in ginekoloski pregled…zavarovalnico sem stala 140.000 sit. ZAKAJ?

jaz res ne verjamem, da bo kdo imel kaj manj, ce bo kdo imel 5 jurjev vecje doklade. sploh se pa ne gre za neki uvav denar, s cimer bi lahko tisti, ki si ga “prigoljufajo”, ne vem kako lepse ziveli!

po drugi strani pa…tisti ki nimajo dovolj (koliko sploh to je), naj ne bi imeli otrok. res najboljse ja… po drugi strani pa ne bi imeli dzamije. uvozene otroke pa ocitno ja. ze veste… no, ker nekdo bo moral delat za vaso penzijo.

vem, da se pol prevec sekiram za tole naso “drzavo”; se vedno pa mi ni jasno, ali je tricetrt ljudi slepih in gluhih, al vidijo samo do prvega soseda!???????????

Vinko,
a če se boš priplazil v moje stanovanje skozi okno in mi pokradel vse, kar se bo pokrati dalo, boš potem na sodišču rekel “Vrata so bila zaklenjena, okno pa sem lažje odprl – sama si je kriva, zakaj je pa to dopustila, jaz sem se pač znašel, ker sem dobro vzgojen”?

Če se to zgodi… te skrajšam za glavo! Ker sem pač tako vzgojena.

Nihce ni obesil vse zlo tega sveta na navidezne samohranilke. A del tega nosijo tudi same. Majhen, a vseeno. Predvsem tiste, ki ob tem da se za taksna dejanja tolcejo po prsih povedo, da denar pac ne smrdi.

Majhne stvari so tiste, ki velike ljudi delajo res velike!

Ocka

Očka, ti ploskam že od začetka!!

Ko nekdo ukrade TVOJE kolo izpred bloka, ti to daje cisto vest ukrasti vsako naslednje kolo ki ga vidiš, lastnika pa ne?

Ljudje smo si očitno precej različni. In prav je tako.

Sam namreč ne bi hotel biti takšna gnida, kot se nekateri opisujete tu gor. In da bi bil še ponosen na to? Takrat je bolje, da me strpajo v belo sobo.

Ocka

ocka, ves, vse steje. za mala dobra dela in dejanja. tudi to, da kermu otrocku ne “privoscis”, da zivi, ker si ni mamica zasluzla..kaj pa nima dobre sluzbe. v eno plesnivo sobico ven iz lj bi ga dal, ce ze ravno mora zivet…kak ste lahko tako kruti?
pa katro si naj ena kupi, ste ji rekli.. a ko je govora o otroskih zicih, naj bo vsaj za 89 jurjev, ker samo tak je dovoj varen…
in en, ki ima namesto 5 jurjev dokladov 20, je kar tako slab, da bo sel po hisah ropat. pa dajte no, kaj vam je vroce tolko al kaj???

ne se bat, vsem se enkrat vrne, dobro in slabo.

pikicaa, saj, tako se začne. Mala kraja je dovoljena, potem srednje velika, potem… Saj res, kaj mi je? Debatiram z gnilobami…

Tudi sama sem samohranilka.Ze noseca sem ostala sama.Zdaj imam hcerko staro 2.5 let.Sem brez sluzbe in sem prijavljena na zavod za zaposlovanje.Od zavoda dobim 34.000 sit in otroski dodatek.

A JE TO TUDI MODERNO.

sanči, hvala lepa, res. no, pa ok, saj se vse vrne.
sicer pa, sem srecno porocena in nimam NIC od tega ,da se tule zavzemam za svoja stališča.

aja, pa lepo si pokazala, kakšen človek si.

Brezposelen partner se lahko že kako znajde, gre delat na črno ali pa začasno ali pa doma kaj postori, skuha, opere, da lahko tisti partner, ki dela, morda več zasluži. Kjer sta dva odrasla, je vedno lažje. Razen tam, kjer je eden od njiju lenuh.

Majhen otrok pa nima nobenih možnosti prispevati v družinski proračun.

takole,,sedaj ste malo gneva izlili po nas,,naj vam povem svojo zgodbo..ko stara sem 20 let,,..ko sem zanosila prvič,,sem bila zaposlena pet mesecev,,ko bi mi bilo treba podaljšati pogodbo se je delodajalec odločil,,da mi ne podalšja več,,rekel pa je da lahko po takoimenovani porodniški,,ki je niti nisem imela pri prvem otroku ker me je delodajalec malo zafrknil.po porodniški oz po osmih mesecih sem se zaposlila v računovodstvu in že takrat sem povedala da bom v kratkem imela še enega otroka.zgodilo se mi je isto,, s tem da sedaj pač dobivam socialno in nekaj malega porodniške ki sem jo izvrtala po luknjah,,ki mi jih je svetovala soc.delavka na žalost morda..

sedaj pa le pridno pljuvajte naprej

lep,,sončen dan vam želim

Če bi si “pljuvanje” dobro prebrala, bi razumela, kaj sem želela povedati in predvsem komu je bilo namenjeno, prav? Ampak eni očitno znate brati samo med luknjami v zakonu al kako, kakšnega teksta v celoti pa ne, ali pač?

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Auč.

:))
:))
:))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

zato ker me je pustil 5 tednov pred porodom.. prostovoljno sigurno da ne… mislim, kako vprašanje

New Report

Close