Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ženske ne snubijo moških?

Zakaj ženske ne snubijo moških?

Krasno!
Mlada in devica mora biti in normalna in materinska, res je.
Ja, pa ene dvajset let mora imeti, taka najlaže rojeva otroke.

drug drugega programiramo


Strinjam se, da smo ljudje samo vrsta zivali, ampak a res vse dosezke civilizacije iznicimo in zreduciramo na tisto prvinsko parjenje z namenom razsirjanja semena? Ali res nismo nic boljsi od tega? A bodo samci zaceli pobijati svoj zarod, da se bodo spet parili s samicami?

Prav je, da priznavamo in prepoznamo tisto zivalsko v nas, a vseeno nismo samo to. Ce se navezem na osnovno temo avtorja, poroka je kot zrelostni izpit, da zmoremo sprejeti odlocitev in se je drzati ter prevzeti odgovornost za lastna dejanja. Ali ce se navezem na tvoje besede, poroka je eden izmed pokazateljev, ali je moski primeren za razplod.
[/quote]

Civilizacija nam omogoca udobje. Udobje nas ubija (v smislu odsotnosti potrebe po razvoju vseh potencialov). Edina varovalka, ki omogoca obstoj vrste je torej podvajanje vijacnic z najboljsim zapisom (kot diametralno nasprotje spocenjanju otrok z vsakim tepcem, ki zenski prekriza pot). Odprt sem za vse morebitne boljse predloge. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

P.S.: In ko smo ze pri civilizaciji… Kaj drugega pa je odnos zenske do moskega, ko ga ona postavi v friend zone, kakor sporocilo: “Saj si cisto civiliziran mozakar, a zal tvoj genski zapis ni primeren za podvajanje!”?

😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa je. Po naravi. Moski je tisti, ki poskusa vsiliti svojega tica v vsako voljno luknjo. Zenska je tista, ki odloca, ali je primeren osemenitelj ali ne. In tu (kot je razvidno iz prakse) noben zakon ne pomaga. Ker je slabi dve tretjini moskih (tako izpricuje zgodovina) neprimernih za razplojevanje. Tako da… lahko se odbijamo kot ping-png zog’ce in se sprasujemo, zakaj je temu tako. Lahko pa igramo po pravilih igre. Lahko pa postavljamo neka kvazi pravila, ki pa nimajo ucinka. Ker je pac premalo taksnih moskih, ki bi bili odgovorni.
[/quote]
“Narava” je moskemu dala nagon, da poseksa cim vec zensk. Nekoc je to rezultiralo v mnozici otrok. Medtem, ko je v casu kontracepcije malo drugace. Alfe v skladu z mosko naravo tudi zivijo. Bete se oklenejo ene in zivijo vzdrzno zivljenje. Zenske pa jim recejo “pravi” moski.

Civilizacija nam omogoca udobje. Udobje nas ubija (v smislu odsotnosti potrebe po razvoju vseh potencialov). Edina varovalka, ki omogoca obstoj vrste je torej podvajanje vijacnic z najboljsim zapisom (kot diametralno nasprotje spocenjanju otrok z vsakim tepcem, ki zenski prekriza pot). Odprt sem za vse morebitne boljse predloge. 😉
[/quote]

Desipetra je pobegnila, bom pa jaz na svoj način skušal odgovoriti.
Pri genskem zapisu se vedno lahko pojavljajo napake, zato je zelo težko najti perfektne in popolne ljudi.
Ravno to področje odpravljanja napak mene zelo zanima. 🙂

drug drugega programiramo

Pa je. Po naravi. Moski je tisti, ki poskusa vsiliti svojega tica v vsako voljno luknjo. Zenska je tista, ki odloca, ali je primeren osemenitelj ali ne. In tu (kot je razvidno iz prakse) noben zakon ne pomaga. Ker je slabi dve tretjini moskih (tako izpricuje zgodovina) neprimernih za razplojevanje. Tako da… lahko se odbijamo kot ping-png zog’ce in se sprasujemo, zakaj je temu tako. Lahko pa igramo po pravilih igre. Lahko pa postavljamo neka kvazi pravila, ki pa nimajo ucinka. Ker je pac premalo taksnih moskih, ki bi bili odgovorni.
[/quote]

IN ravno taki, ki ste najmanj primerni za razplojevanje, se najbolj intenzivno gonite okrog. Potem se pa še na monu hvališ kako si se včasih okrog gonil pa kako si ženski, ki je nisi ljubil, naredil otroka.


S takim razmisljanjem moskega odvezes vsakrsne odgovornosti. Kot da so vetrocvetke, ki svoje seme odlagajo, kamor jih pac zanese, kot da je to edini njihov namen.

Ce moski ni zmozen poskrbeti za svoj zarod, naj ne seksa brez zascite. Ce zenska ni sposobna poskrbeti za svoj zarod, naj ne seksa brez zascite.
Ce moski ni zmozen poskrbeti za svoj zarod, ga to ne odvezuje dolznosti. Isto velja za zenske. Nezmoznost ne more biti opravicilo. Nezmoznost ne more biti odgovornost drugega.
[/quote]

Nima smisla se z njim ubadat. Pač še en luzer, ki ne zmore svojega nagona kontorlirati. Če tiča da v kondom pa ni erekcije. Da bi šel na vazektomijo pa nima poguma.
Zato bo v nedogled lajnal kako je ženska kriva, če zanosi in da dedec nima nič pri tem.
Težko verjeti, ampak ja, tudi v današnjem času se najdejo taki gnoji.


“Narava” je moskemu dala nagon, da poseksa cim vec zensk. Nekoc je to rezultiralo v mnozici otrok. Medtem, ko je v casu kontracepcije malo drugace. Alfe v skladu z mosko naravo tudi zivijo. Bete se oklenejo ene in zivijo vzdrzno zivljenje. Zenske pa jim recejo “pravi” moski.
[/quote]
Joj a ste same Životinje.? Al smo ljudje.
Živali nimajo takega razuma kot ga ima človek. Pri živalih gre za nagonsko preživetje vrste. Tudi pri človeku sicer ampak s to razliko da zdravstveno svohoten mladiček pogine medtem ko zdravstveno svohoten človek s pomočjo človeške inteligence (zdravstvo, farmacija, terapije itd..) preživi in normalno živi brez da bi bil hitro kosilo.
Človek se je z inteligenco povzpel nad nagon. Vsaj naj bi se no. Nima smisla oploditi 15 različnih žensk če moski samec dejansko ne more skrbeti za silni zarod. Ker potem je njegov zarod na plečih družbe in to ni najbolj smiselno za perspektiven razvoj vseh njegovih mladičev.
Saj nismo v džungli.

Pa ne mi več teh otročjih mgtow linkov limat.
Dejte se mgtowci že enkrat odločit, ali vas ženske zanimajo, ali ne.
Ker kolikor jaz vidim, cel ljubi dan ne delate drugega, kot se ukvarjate z ženskami.
Če bi vso to energijo, ki jo porabite za šinfanje “grdih grdih” žensk porabili za kaj koristnega, bi bil svet rešen.
Evo predlog: pejte plastiko pobirati po plažah, bo vsaj kaj haska od vas.
Al pa jarke za brezžično napeljavo kopat….spredej eden odkopava , zadej drugi zakopava – ti garantiram, da vam ne bodo šle več kozlarije po glavi.

Ženske pa lepo pri mer pustite, sej me vas tudi.
[/quote]
Kaj pa potem nenehno kokodakaš, če nas pustiš pri miru ?
Spravi se delat nekaj, ne samo širit neko seksistično ideologijo o večvrednosti ženskega spola.
Si samo tipičen ženski primer zafrustiranega MGTOW-ca.

Poznam več prepotentnih in predvsem lažnivih moških, ki so zjebali več družin. Se selili od ženske do ženske in z vsako “zdaj pa zares” imeli otroke….ženska je vsaj omejena samo na eno.
[/quote]

Ja, je kar nekaj takih moških, žal.
Večina alkohoolikov ima otroke. Lahko si mislimo kako je otroštvo teh ubogih otrok.

Desi je pa itak tipičen primer lažnivega moškega. Tule pridiga o pomenu družine in bla bla bla. Pozabi pa omenit, da je on okrog štepal otroke. Aja, seveda, saj to ni on kriv. Ženska je kriva, ker mu je spermo ukradla in posledično ni on kriv, da je eni ženski kar tako malo naredil otroka. In isti človek potem ženskam pridiga, da so same krive, če jim nepravi tip naredi otroka. Hja s tem vse pove o sebi.


Kaj pa potem nenehno kokodakaš, če nas pustiš pri miru ?
Spravi se delat nekaj, ne samo širit neko seksistično ideologijo o večvrednosti ženskega spola.
Si samo tipičen ženski primer zafrustiranega MGTOW-ca.
[/quote]

Robi…tale tvoj zapis je na toliko nivojih napačen, da se mi niti ne da naštevati. ..
Včasih si znal vsaj dva smiselna stavka skupaj spraviti, kaj se je zgodilo s tabo?

Robi…tale tvoj zapis je na toliko nivojih napačen, da se mi niti ne da naštevati. ..
Včasih si znal vsaj dva smiselna stavka skupaj spraviti, kaj se je zgodilo s tabo?
[/quote]

Žena ga je sterala, zato sovraži vse ženske :). To se mu je zgodilo.

Ja, je kar nekaj takih moških, žal.
Večina alkohoolikov ima otroke. Lahko si mislimo kako je otroštvo teh ubogih otrok.

Desi je pa itak tipičen primer lažnivega moškega. Tule pridiga o pomenu družine in bla bla bla. Pozabi pa omenit, da je on okrog štepal otroke. Aja, seveda, saj to ni on kriv. Ženska je kriva, ker mu je spermo ukradla in posledično ni on kriv, da je eni ženski kar tako malo naredil otroka. In isti človek potem ženskam pridiga, da so same krive, če jim nepravi tip naredi otroka. Hja s tem vse pove o sebi.
[/quote]

Pozablja, da se je treba na eni točki odločiti, ali si žival, ali filozofsko bitje na višji stopnji zavedanja, kot se včasih poskuša predstavljati. …
Po mojem, ko gre za njegove potrebe je žival, ko jih je treba pa opravičiti, postane pa neznosen filozof…

Pozablja, da se je treba na eni točki odločiti, ali si žival, ali filozofsko bitje na višji stopnji zavedanja, kot se včasih poskuša predstavljati. …
Po mojem, ko gre za njegove potrebe je žival, ko jih je treba pa opravičiti, postane pa neznosen filozof…
[/quote]

Moški, ki govoričijo take neumnosti kot on: da je ženska sama kriva, če zanosi in podobne bedarije, sami sebe ponižujejo. S takim govoričenjem oz. pisanjem samo dokazujejo, da so brez pameti, brez uma, da jih vodi samo živalski nagon. S tem njegova filozofiranja izpadejo še bolj usmiljenja vredna. Tako, da ja, imaš prav, ko gre za njegove potrebe, je žival (pa ne katerakoli, ker pri nekateirh živalih samci ostanejo zvesti samici in skrbijo za potomce), tisto filoziranje pa je kako opravičiti, da je ženska last moškega.

IN ravno taki, ki ste najmanj primerni za razplojevanje, se najbolj intenzivno gonite okrog. Potem se pa še na monu hvališ kako si se včasih okrog gonil pa kako si ženski, ki je nisi ljubil, naredil otroka.
[/quote] A lahko na kratko- kakšni pa so najbolj primerni?

A lahko na kratko- kakšni pa so najbolj primerni?
[/quote]

Taki, ki spoštujejo ženske, ki imajo ženske za enakopravne, taki, ki skrbijo za otroke, ki jih naredijo. Ne pa taki, ki se okrog gonijo, delajo otroke različnim ženskam. Ko se pa s katero poročijo pa visijo noč in dan na monu. In predavajo šovinistično sranje.


“Narava” je moskemu dala nagon, da poseksa cim vec zensk. Nekoc je to rezultiralo v mnozici otrok. Medtem, ko je v casu kontracepcije malo drugace. Alfe v skladu z mosko naravo tudi zivijo. Bete se oklenejo ene in zivijo vzdrzno zivljenje. Zenske pa jim recejo “pravi” moski.
[/quote]

Vprasanje je, ali to zares drzi. Drznil si bom celo trditi, da je obratno. T.i. alfe se razmnozujejo z alfa samicami. Monogamnost je tu nekako samoumevna, saj gre za uparjanje najboljsih genov in prenasanje najboljsih genov na potomce, pri cemer “kontaminacija” ni zazelena, poleg tega pa je tu se argument manjse zastopanosti medsebojno kompatibilnih partnerjev. In alfa samec je alfa zato, ker je v stanju poskrbeti za druge, kar pripelje do argumenta zaupanja (statusa), kar je spet argument za monogamijo.

Preostali morajo staviti na sreco in spoceti cimvec potomcev z razlicnimi partnerji, da bi morda ena kombinacija uspela. Zato je promiskuiteta nekako bolj verjetna me manj sposobnimi posamezniki. Zato je tudi potrebna medsebojna hierarhija, ki zagotavlja varnost (socialno varnost v skupini, napram alfam, ki so onkraj hierarhije, prepusceni z vidika sredstev za prezivetje sami sebi).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

IN ravno taki, ki ste najmanj primerni za razplojevanje, se najbolj intenzivno gonite okrog. Potem se pa še na monu hvališ kako si se včasih okrog gonil pa kako si ženski, ki je nisi ljubil, naredil otroka.
[/quote]

&

Nima smisla se z njim ubadat. Pač še en luzer, ki ne zmore svojega nagona kontorlirati. Če tiča da v kondom pa ni erekcije. Da bi šel na vazektomijo pa nima poguma.
Zato bo v nedogled lajnal kako je ženska kriva, če zanosi in da dedec nima nič pri tem.
Težko verjeti, ampak ja, tudi v današnjem času se najdejo taki gnoji.
[/quote]

Resnica mora vedno skozi tri faze:
1.) norcevanje
2.) napad (argument “ad hominem”)
3.) sprejetje (kot nekaj samoumevnega)

Glede na to, da je zgornje pisanje tipicno za drugo fazo, lahko recem zgolj, da me veseli, da napredujes/napredujeta.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ext:
zeli povedati, da taksni kot sem jaz. Edino ne more si priznati, da ji je zal, ker me ni spoznala prej, pred tekmicami. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne vem zakaj, ampak občutek imam, da se eni moški smatrajo, da so alfa samci in to samo zato, ker so zaplodili nekaj otrok :).

Desi s tem svojim nakladanjem boš izgubil vse šanse pri ženskah.
Ni težko ugotoviiti zakaj visiš po slovenskih portalih in zakaj obešaš svoje fotke gor pa svoje oprijete hlače in kaj vem kaj še vse. Zraven pa se hvališ, da imaš polno keša.
Takih tipčkov je kar nekaj. Lovijo ženske. Samo s tem tvojim pisanjem si težko verjamem, da je še katera tako neumna, da bi se ujela na tvojo vabo. Še najbolj trapaste keš p. ti ne bodo več nasedle.

Tipičen način enih južnajkov, da lovijo po Sloveniji ženske in jih potem oberejo za keš. Samo mislim, da ti ne bo uspel.

Dovolj je ljudi, za katere mora Desi skrbeti in nobene potrebe ne cuti, da bi si nakopal se nekoga, ker je na robu svojih zmogljivosti. Poleg tega… malo je zensk, ki bi zadostile mojim kriterijem. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V bistvu je tvoja trditev blizu resnici. Le iz drugega zornega kota. Reciva, da se mi je vsaj ducat deklet/zensk ponujalo, da bi “rade imele tako lepe otroke, kot jih delam (jaz)” (skoraj dobeseden povzetek). In govorim o samoiniciativnem ponujanju (povsem neposrednem) in ne o tem, da bi kakorkoli (hote) jaz asociral na to, da bi me privlacile (nekatere so bile celo “srecno” porocene).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ha, ha, tole pisanje Desija je pa na nivoju najstnika.
Nekateri, taki bolj nesamozavestni, najstniki se hočejo delat frajerje v smislu, da so poseksali veliko punc. Točno veš, da je nedolžen, on pa se na veliko hvali koliko punc je že obdelal in kako se mu vse ponujajo :).
Ampak ok, razumem, da to počne najstnik. Pač neizgrajena osebnost, hormoni pa vse to.
Da pa odrasel moški pride ven s takimi bedastočami je pa res kriza.

Naj te potolazim… Nisem spolno obceval z mnogo zenskami. Tako da se na tem podrocju ne morem ravno hvaliti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close