Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakompliciral sem si življenje

Zakompliciral sem si življenje

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2671, 02.11.2022 ob 11:29

Ženi sem kupil lep nakit za najino obletnico poroke. Ko je bil nakit doma spravljen na mestu kjer ga žena ne bi mogla najti, je začela, da ona nebi nobenega darila, da bi rajši proslavila lepo obletnico z večerjo, ker trenutno niso časi, da bi denar razmetavali za darila, ki so sama sebi namen. Najina obletnica sovpada z maminim rojstnim dnem. Tokrat je bila okrogla. Odločil sem se, da nakit podarim mami, ženo pa peljem nekam na lepše. Vse sem zaupal sestri, ki se je na praznovanju zarekla pred mojo ženo. Žene je pobesnela, ker da bi lahko če sem imel nakit doma, vseeno ga ji dal za darilo. Da je neprimerno, da sem ga izbral zanjo in ga dal mami. Vmes se je vključila še mama in mi vrnila nakit. Sedaj ga nobena od njiju noče, zameril sem se pa obema, ker baje ne razumem kaj pomeni osebno darilo. Obedve mi servirat ob vsaki možni priliki kako sem zadevo zaje_al in kako nobena tega ne bo pozabila. Zraven se je vmešala še sestra, ki je zakuhala vso to jezo in zamero. Misli, da sem totalen bebec. Sem zelo nekonflikten in umirjen človek, ki uživa v slogi in miru. Vse to kar prestajam zadnje čase me nervira in kali moj mir. Vse bi naredil, da rešim situacijo. Pa ne, da mislil, da sem naredil kaj narobe, pač pa zato, da imam spet končno lahko svoj mir. Pametne rešitve dobrodošle! Trenutni situaciji nisem kos.

Mogoče res malo splet nesrečnih okoliščin, namen pa dober in babnice bi pravzaprav morale biti vesele. Se pravi na koncu si ti ženo za obletnico peljal na lepše, [no vsaj plan je bil tak], kam pa je tebe povabila ona oz kaj ti je podarila za obletnico? Saj menda jo imata oba.

 

Ta nakit definitivno prodam,ker po Jin jangu se ga drži negativna energija. Nitin e bi želel,da ga ktera nosi od imenovanih žensk. Kot dvignjen in nato spuščen vrteči JOJO se je nabil z negativno energijo. Denar lepo porabi zase. Babam pa nič več nikol ne kupuj daril .ETO z moje strani. To je najboljši odgovor. Sestri pa v življenju ne zaupaj nobene skrivnosti, seveda razem,ko pride na obisk, a boš kaj pila, si žejna in morda kako je bilo v službi. Jaz se niti malo ne bi s tem obremenjeval. Na takih malih kamenčkah se jaz ne spotikam. Stopim preko.

Odgovor na objavo uporabnika
bedenkekec, 02.11.2022 ob 11:33

nakit daj ljubici.

Se strinjam

Nikol ne poslušaj ženske da ni treba darila :-)))

 

Z ženo pojdi v trgovino pa nsj si izbere sama. Tisto pa vrni nazaj

Ne ukvarjaj se s tem. To so ene brezveznarije in jima tudi povej, da naj ne kuhata mule, ampak naj raje povesta, kaj si želita in česa ne- za naprej:))

Raje bodi prijazen do žene, pomagaj pri pospravljanju stanovanja, odnašaj smeti, sesaj in jo pelji čim večkrat na sprehod ali v kino.

Vse ostalo ni pomembno. Tudi če bi jaz dobila nakit, bi razmišljala, kje ga lahko či m dražje prodam, da kupim kaj za svoje hobije ali da grem na potovanje v Grčijo.

O moj bog, kako otročji sta tvoja mama in žena. Obe si obdaril, pa nista zadovoljni.

Znebi se obeh kač in obdrži nakit. Da ne boš čez 10 let razmišljal o samomoru.

Lepo reci sestri kar ji gre, stopi do mame in se opravici in zeni reci da si dal mami ker je tako govorila in da se je gedo obnasala tudi ona.

Vidis zato pa so ljubice, ce zeni kako darilo ni vsec mas backup

ocitno zena in mama nimajo bolj pomembnih stvari s katerimi bi bile obremenjene in jih je treba resit ma da se jim da zjedat zarad takih malenkosti ti si svoje naredu da bi ble obe zadovolne ne sekiraj se skoda zivcev otrocje se obnasajo

ne razumem zensk ki nekaj dobijo in hocejo se vec in niso zadovolne s tistim kar dobijo sama sem zadovolna z objemom in poljubom pa da mi rece da je srecen z menoj kam lepse darilo ga ni nakita

Če je bilo namenjeno ženi, nameniš ženi.

To je ista zgodbica kot zadnjič, ko je stara mama dala vnukinji denar za čaj (ali wtf, ne vem kaj) in je potem babica ta denar porabila za čaj za vnukinjo (v trgovini).

Se pa res nič ne naučite.

Je pa itak izmišljeno.

Vsaj tolko bi modificiral zgodbo, da ne bi v celoti sledila tv scenariju. Pa ker cepec misli, da ima edin tv v dnevni sobi

Kako sta se sploh lahko ženla na mamin rojstni dan? Nista vedela, da se v letu ostane 364dni? Fak no.

Odgovor na objavo uporabnika
Mici 291, 02.11.2022 ob 12:12

nice strory!

kaki zapleti in twisti, ko v filmu! sam še glavne junake izbereš med slavnimi , pa bo BESTSELLER!

Če bi živela moj življenje bi se šele križala kaj je mogoče bolj neverjetno kot v filmu!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10048, 14.11.2022 ob 14:31

Vidis zato pa so ljubice, ce zeni kako darilo ni vsec mas backup

Tako je. Nikoli se ne sprašuješ kako rešiti tako situacijo, saj imaš ljubico in te drugo ne zanima.

Tole je pa iz ene serije.

New Report

Close