Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper odpovedala nastop, ker nista dobila višjega plačila?

Zala in Gašper odpovedala nastop, ker nista dobila višjega plačila?

Organizatorji festivala TrNOVfest so prek Facebooka sporočili, da sta Zala Kralj in Gašper Šantl brez opozorila odpovedala nastop, pri čemer so dodali, da se ne bodo “pustili izsiljevati z višanjem že dogovorjenega honorarja”.Center slovanskih kultur France Prešeren, ki organizira enega najbolj obiskanih festivalov v Ljubljani, TrNOVfest, je na Facebooku sporočil, da nastop Zale Kralj in Gašperja Šantla v torek, 27. avgusta, odpade.

Da ju ne bo, sta se odločila glasbenika sama, ki sta na Facebookovi strani dogodka zapisala: “Žal morava sporočiti, da naju to leto ne bo na odru Trnovfesta. Prideva k vam čim prej. Vsi, ki ste že kupili vstopnice, se prosim obrnite na organizatorja. Rada vas imava in hvala, da razumete.”

Vir Siol


Spet sta se pojavila znana lenuha,ki bi živela na račun drugih! Kdo ju sploh posluša! Razen premožnega očija?

Ja in kaj zdaj? In kaj bi sicer odpela? Tisto mrmrajočo pesem? Tudi, če ju ni.

Lol, sem brala to njihovo dopisovanje – tipični milenijci na eni in na drugi strani 😁😁😁


Spet sta se pojavila znana lenuha,ki bi živela na račun drugih! Kdo ju sploh posluša! Razen premožnega očija?
[/quote]
eno občestvo mona, ki se je maja ves čas drlo kako sta top, delovna in oh in sploh – že takrat sem rekla,da jima je vse skupaj že na evrosongu stopilo v glavo, zdaj pa je to več kot očitno jasno potrjeno.

Premal prodanih kart?

Bravo organizatorjem, ki se ne pustijo zafrkavat.


[/quote]

se strinjam tudi jaz. vse pohvale organizatorjem. Se je pa še enkrat več izkazalo,da znam kar dobro oceniti ljudi. Več kot očitno se pri tema dvema nisem niti malo zmotila, čeprav so me pjuvali tu za čas evrosonga, ko sem kritizirala njun neresen in vzvišen in odnos, ki je izražal odvečnost in nespoštljiv odnos, čeprav sta bila plačana iz našega denarja. Sram naj ju bo. Zdaj se je pokazala resnica, kakšni osebni zares sta.

Kdo sploh posluša tisto nerazumljivo momljanje? Še ust ne znata odpirat.

Men sta ta2 sicer antipatična na kubik, ampak od Trnfesta je pa tudi izjemno neprofesionalno, da grejo delat screenshote nekih poslovnih dopisovanj in jih objavljat na svojo FB stran. Tako se obnašajo užaljeni 15-letniki, ne neki resni organizatorji javnih dogodkov.

Zala in gasper sta na instagramu lepo zapisala. Organizator je brez da bi bila pogodba podpisana oglaševal njun nastop. Kljub njumima pozivoma da podpišejo pogodbo.


naj se ve koliko jima je vredno občinstvo. če bi odpovedali brez razloga, bi lahko oni izpadli neresni in nevredni zaupanja. tako pa se ve, da je odgovornost na njuni strani.


naj se ve koliko jima je vredno občinstvo. če bi odpovedali brez razloga, bi lahko oni izpadli neresni in nevredni zaupanja. tako pa se ve, da je odgovornost na njuni strani.
[/quote]

lublančani bi že od nekdaj radi vse zastonj!
Hvala Bogu, da se najdejo tudi taki, ki se brez sramu znajo cenit, podobno kot oni od dole.

Ste nepismeni ali zabiti? Odpovedala sta, ker pogodba ni bila podpisana v več kot enem mesecu zaradi “pokvarjenega računalnika” kljub njunim pozvimo. Organizator je nategoval s podpisom pogodbe do konca… Vmes sta onadva postavil nove pogoje. Na koncu sta se odločila pravilno. Saj nekateri izvajalci niso dobili plačila še za lanske nastope.
Ni pogodbe zato ni nobene obveznosti, nobene kršitve obveznosti. Nista se pustila nategovati in nategniti. Simple.
Bravo Zala in Gašper, da se ne pustita!

Podpiz!

se strinjam tudi jaz. vse pohvale organizatorjem. Se je pa še enkrat več izkazalo,da znam kar dobro oceniti ljudi. Več kot očitno se pri tema dvema nisem niti malo zmotila, čeprav so me pjuvali tu za čas evrosonga, ko sem kritizirala njun neresen in vzvišen in odnos, ki je izražal odvečnost in nespoštljiv odnos, čeprav sta bila plačana iz našega denarja. Sram naj ju bo. Zdaj se je pokazala resnica, kakšni osebni zares sta.
[/quote]Ti prihaja sedaj v valovih, ker si bila tako vidovita Gela?

se strinjam tudi jaz. vse pohvale organizatorjem. Se je pa še enkrat več izkazalo,da znam kar dobro oceniti ljudi. Več kot očitno se pri tema dvema nisem niti malo zmotila, čeprav so me pjuvali tu za čas evrosonga, ko sem kritizirala njun neresen in vzvišen in odnos, ki je izražal odvečnost in nespoštljiv odnos, čeprav sta bila plačana iz našega denarja. Sram naj ju bo. Zdaj se je pokazala resnica, kakšni osebni zares sta.
[/quote]

S tem kar si napisala se je samo potrdilo to, da si nepismeno, prtegnjeno in blesavo pizdovje.

Zarukani milenijci pač.


v kolikor je tako, pa se tudi jaz opravičujem, jima dam prav.

Totalno neprofesionalni organizatorji. Bolj spominjajo na tise študentske organizatorje kjer je lansko leto neznano kam izginilo 20 k eur (ali celo še več).

Po drugii strani pa jih ne morejo plačati kot neko Raven ali Leo Sirk, saj sta Zala in Gašper dosegla boljši mednarodni uspeh in jima pripada več.

S tem kar si napisala se je samo potrdilo to, da si nepismeno, prtegnjeno in blesavo pizdovje.
[/quote]
glej, kar se tiče njunega odnosa na evrosongu stojim za tistim – bila sta popolnoma neprofesionalna, v obnašanju, v odgovornosti… ja nekako tako kot so zdaj drugi na drugi strani, ki jih kritizirata. Tokrat jima dam prav, ker sem vedno na strani profesionalnosti, poštenosti in odgovornosti – in tega pač onadva na evrosongu nista pokazala – pa sta bila tam za naš denar…
danes pa sama govorita o čistih poštenih odnosih in tudi denarju – kjer ja onadva ne nastopata zastonj, razumljivo… in tudi na evrosongu nista bila zastonj – obnašala pa sta se neodgovorno, nesramno in nespoštljivo. Točno nekako tako kakor se podobno sedaj druga stran, ki svojega dela ne opravlja korektno in jo kritizirata.
Morebiti sta dobila svoje ogledalo.
vedno bom kritik neprofesionalnega obnašanja.
malo neprofesionalno se mi zdi tudi, da če se gre za podpis pogodbe, zakaj potem vmes ceno zvišujeta – to je tudi kritika njunega enega dejanja… sicer pa popolna kritikam tudi organizatorju, ker na roke brez pogodbe se pač ne dela poslov in ne posluje, še manj tako,da se ne drži rokov – in obveznosti, ki se pričakujejo od nekoga.

tako sem tudi njiju dva kritizirala, ki sta odpovedovala obveznosti in raje hodila na plažo itd.

pač imam enake vatle za vse. In stojim za kritiko njunega odnosa na evrosongu, ki je bil prav enako neprofesionalen kot je zdaj odnos tega organizatorja. Vi hinavci pa neglede na vse njiju hvalite, tudi kadar sta neprofesionalna onadva.

in koliko od vas je že kdaj šlo v službo brez predhodno podpisane pogodbe?
pravilno sta se odločila … na koncert grem lahko kamorkoli …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ja, kako si drzneta zaslužit? Nam pa vsem zastonj kruh na mizo pade!

A vi tud zastonj delate?

Festival še lanskih izvajalcev ni poplačal.

In to naj bi bil nek uspešen festival, ja, za ciganska posla. Kdo bo sploh še hotel nastopati. Še Fredi Miler je predober za njih.

New Report

Close