Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi igranja sem verjetno izgubila ljubezen svojega življenja

Zaradi igranja sem verjetno izgubila ljubezen svojega življenja

Ne vem ali so mi ta prepričanja vcepili v glavo starši, vzgoja ali so zrastla na mojem zeljniku. Sveto se držim pravila pri moških: obvoz sodelavci, obvoz poročeni, obvoz kurbirji, obvoz zasedeni, obvoz sedanji in bivši od prijateljic. Sem butasto prepričana, da ne bi bila srečna z nekom, ki je zapustil partnerko ali družino zaradi mene oz. da je nekoga prizadel zaradi mene, ker imam vcepljeno v glavo prepričanje, da ne moreš biti srečen, če gradiš svojo srečo na nesreči nekoga drugega.

Prišel je na mojo pot v trenutku, ko sem začela dvomit v vse kar sem vedno verjela. Z majhnimi in velikimi dejanji je postavil moj svet na glavo in me s tem prepričal, da obstaja to kar sem si vse življenje želela. Namesto, da se prepustim in delam na tem, da ga osvojim, pa proti svoji volji  na razumski bazi delam vse kontra. Naredi nekaj res zelo plemenitega zame, mu rečem samo vljuden hladen hvala namesto, da ga objamem in poljubim na lice.  Me pospremi, namesto, da se prisrčno zahvalim, mu očitam, da brezveze troši energijo zame. Me pričaka v meni ljubem vzdušju, namesto, da bi se mu vrgla okrog vratu, hladno ignoriram njegov trud in se naredim kot da sploh nisem opazila. Opazim, da si vedno pase oči po meni, ko sva skupaj, jaz se pa prav trudim, da ne bi izgledala zapeljivo in se obremenjujem s tem kaj naj oblečem, da mu majn padem v oči. Sem se od njega poslovila s hladnim hvala in srečno, srce pa se mi je sesuvalo v prah. Slišim za sabo žvenket ključev.  Vem, da je stopil do vrat in gleda za mano, ampak se ne obrnem nazaj in pospešim korak, da si ne premislim.

Danes bi lahko bila neizmerno srečna v objemu moškega s katerim bi si upala na konec sveta brez vprašanja kam me pelje, ker bi se ob njem vedno počutila varno in ker vem, da bi mu lahko popolnoma zaupala in se mu predala. Namesto tega pa se zjutraj zbujam sama v solzah ob misli nanj, ker pač moja glupa prepričanja morajo zmagat nad vsem.

ti boga reva. tak jok zaradi enega poročenega kurbirja?

No, ja… pamet je tudi prilagajanje prepričanj realnosti, ne pa vztrajanje pri enakem za vsako ceno.

Po drugi strani pa so tvoja prepričanja kar OK, vprašanje kaj točno bi kršila, če bi šla v to. Nekatera so bolj smiselna in realna od drugih…

Odgovor na objavo uporabnika
Čebela_adela, 15.03.2023 ob 15:00

ti boga reva. tak jok zaradi enega poročenega kurbirja?

Ni kurbir.

Odgovor na objavo uporabnika
moja glupa prepričanja, 15.03.2023 ob 15:12

Ni kurbir.

Kaj pa je pol.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 15.03.2023 ob 15:12

No, ja… pamet je tudi prilagajanje prepričanj realnosti, ne pa vztrajanje pri enakem za vsako ceno.

Po drugi strani pa so tvoja prepričanja kar OK, vprašanje kaj točno bi kršila, če bi šla v to. Nekatera so bolj smiselna in realna od drugih…

Prepričanje, da ne moreš biti srečen, če gradiš svojo srečo na tuji nesreči in verjamem, da bi bilo par ljudi nesrečnih, če bi midva pristala skupaj. Ne bi mogla v miru živet z občutkom krivde, da je nekdo (partnerka, otroci,..)prizadet, ker sem jaz na to vplivala s svojimi dejanji. Pa nisem nobena svetnica, mogoče samo preveč empatična in prijazna.

Odgovor na objavo uporabnika
moja glupa prepričanja, 15.03.2023 ob 15:19

Prepričanje, da ne moreš biti srečen, če gradiš svojo srečo na tuji nesreči in verjamem, da bi bilo par ljudi nesrečnih, če bi midva pristala skupaj. Ne bi mogla v miru živet z občutkom krivde, da je nekdo (partnerka, otroci,..)prizadet, ker sem jaz na to vplivala s svojimi dejanji. Pa nisem nobena svetnica, mogoče samo preveč empatična in prijazna.

Če je poročen oz v zvezi, tvoja prepričanja in odzivi niso prav nič butasti.

Saj ne piše da je poročen, zgleda da je našla takšnega kot si je želela, zdaj jo je pa strah. Verjetno ker je bila toliko časa sama pa jo skrbi da kljub vsemu ne bi našla kakšne napake na njem. Ampak zgleda nekaj dela prav če se on kljub hladnosti trudi okoli nje. Moški so lovci. Je pa res težko najti nekoga z visokimi moralnimi, etičnimi načeli. Glede na vse zapisano po moje to išče. Kakšen policaj mogoče?

Kaj vse bi lahko bilo pa ni bilo je le fantazija.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahnojej, 15.03.2023 ob 15:24

Saj ne piše da je poročen, zgleda da je našla takšnega kot si je želela, zdaj jo je pa strah. Verjetno ker je bila toliko časa sama pa jo skrbi da kljub vsemu ne bi našla kakšne napake na njem. Ampak zgleda nekaj dela prav če se on kljub hladnosti trudi okoli nje. Moški so lovci. Je pa res težko najti nekoga z visokimi moralnimi, etičnimi načeli. Glede na vse zapisano po moje to išče. Kakšen policaj mogoče?

policaj z visokimi etičnimi načeli:-DD?

To razumem in spoštujem. A ni nujno, da je realnost taka kot jo vidiš ti. Na tvojem mestu bi sicer vztrajal na tem prepričanju, a bi mu to tudi povedal. Mogoče se da pošteno razrešiti in ne bo na tebi ležala krivda. Potem morebiti lahko gradiš naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 15.03.2023 ob 15:53

To razumem in spoštujem. A ni nujno, da je realnost taka kot jo vidiš ti. Na tvojem mestu bi sicer vztrajal na tem prepričanju, a bi mu to tudi povedal. Mogoče se da pošteno razrešiti in ne bo na tebi ležala krivda. Potem morebiti lahko gradiš naprej.

Je že prepozno. Sva se poslovila. On mene ne bo poiskal, jaz pa njega tudi ne.

lekcija za dalje, da ne glumiš, ko ti je nekdo všeč in igraš na odprte karte.

@ moja glupa prepričanja

D`oh no… toliko drame okoli tega, kaj nisi hotela. Kaj boš v culico za popotnico zapakirala takšna jamranja?… Ali raje izkušnje, nauke, lekcije… na kratkih sticky notes. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=IJvI0WNihyM

Če sta se poslovila, potem so to priročna razmišljanja za naprej. Za drugič, s kom drugim.

Ja in zakaj bi gradila srečo na nesreči drugih, trpljenju partnerke, otrok, kot je napisala, če ne bi bil ta tip v zvezi? Itak da je. Gotovo kak mutibarič, ki bi rad ob ženi še katero ob strani. Morda celo res zaljubljen… Saj tako se začne večina afer. Z zaljubljenostjo. Pa menda ja ne mislite, da pride tip do ženske in ji reče, ej, a bi ti šla f…t z mano. Sem sicer poročen, ampak bi rad malo popestritve. Seveda ne. Začne se s spogledovanjem, dolgimi pogledi, zaljubljenim gledanjem, osvajanjem. Draga avtorica, če bi bili zaradi vsebine zveze njegova partnerka in otroci nesrečni, si storila prav. Nobena ljubezen tvojega življenja ni to. Je samo iluzija. In bo minila. Srečna si lahko, da se niso spustila v ta zos. Če greš tako daleč, si vedno ti tista, ki potegne kratko.

jesi mu  dala pičku da omiriše?

Ma kaki lovci lepo te ptosim, danasnji moskeci so vecinoma pozensceni v oprijetih hlacah, ne pa v gozdu s pusko na lovu za divjadjo.

Avtorica, nasedla si zasedenemu sex lovaču, ne sicer z samo predajo fizicno ampak pac psihicno.

Čisto prav si ravnala, drži svoja načela. Oprosti ampak lahko bi bil “tvoja velika ljubezen” a nikoli ne bi bil, če sam ne pogrunta, da je sedaj na napačnem mestu. Že sama dejanja, ki jih je delal proti tebi to nakazujejo. Nič nisi izgubila, le izgubljenega luzerčka, ki ne ve kaj bi sam s sabo. Tudi če bi se ločil, ne bi bila ti kriva, ti si prišla v njegovo življenje, da bi on dokončno pogruntal da ni ok tako kot je. V resnici bi se moral ločiti davno, preden je tebe spoznal. In ti tega nisi kriva. Se pa drži in se n zapletaj.

Mene bi veliko bolj bolelo imeti moža, ki gleda in išče druge, se čustveno povezuje z drugimi in leže vsako noč k meni.  Bolečina ločitve in končane veze, le iz ene strani je veliko bolša, kot bolečina, ko uvidiš, da je tvoje življenje zlagano in mož tujec, ki se le pretvarja. To je sreča v nesreči, še vedno bolje, kot zlagana sreča, ki je v bistvu nesreča…

Delaj vse isto in beži.

 

Ne stekam kaj avtorica bluzi.

Odgovor na objavo uporabnika
moja glupa prepričanja, 15.03.2023 ob 16:25

Je že prepozno. Sva se poslovila. On mene ne bo poiskal, jaz pa njega tudi ne.

Vse to v enem samem dnevu?

Kakšna ljubezen tvojega življenja neki. Zaljubljenost temelji na spolni privlačnosti in večina moških, ko ga ženska privlači, je čisto nora, zaljubljena,… To čisto nič ne pomeni. Ko bi dobil, kar bi hotel, bi se šele skristaliziralo, ali je prpa, ki si ni upal pustiti žene, preden ni spoznal druge, ker ga je strah biti sam, ali je prpa, ki bo vse življenje tičal z ženo, ki je ne ljubi, ob strani bo pa fural afere z drugimi. To nima zveze s pravo ljubeznijo. Ljubezen tvojega življenja je nekdo, ki ti stoji ob strani v dobrem in slabem, ki mu lahko zaupaš, da se za tvojim hrbtom ne bo spogledoval z drugimi, ki ne bo jamral, da previjanje in čiščenje wc-ja ni moško delo, ki ti bo skuhal čaj, ko boš bolna, s katerim ti bo lepo še po 20 letih skupnega življenja. Ne pa nek brezhrbteničnež, ki te kljub ženi in otrokom zasanjano gleda, ker se mu pač dvigne na tebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je tudi prav, 15.03.2023 ob 19:13

Čisto prav si ravnala, drži svoja načela. Oprosti ampak lahko bi bil “tvoja velika ljubezen” a nikoli ne bi bil, če sam ne pogrunta, da je sedaj na napačnem mestu. Že sama dejanja, ki jih je delal proti tebi to nakazujejo. Nič nisi izgubila, le izgubljenega luzerčka, ki ne ve kaj bi sam s sabo. Tudi če bi se ločil, ne bi bila ti kriva, ti si prišla v njegovo življenje, da bi on dokončno pogruntal da ni ok tako kot je. V resnici bi se moral ločiti davno, preden je tebe spoznal. In ti tega nisi kriva. Se pa drži in se n zapletaj.

Mene bi veliko bolj bolelo imeti moža, ki gleda in išče druge, se čustveno povezuje z drugimi in leže vsako noč k meni.  Bolečina ločitve in končane veze, le iz ene strani je veliko bolša, kot bolečina, ko uvidiš, da je tvoje življenje zlagano in mož tujec, ki se le pretvarja. To je sreča v nesreči, še vedno bolje, kot zlagana sreča, ki je v bistvu nesreča…

Delaj vse isto in beži.

 

Ne vem kako je pri njem, zato ne morem sodit in obsojat. Poznam primere, ko sta partnerja ostala skupaj zaradi otrok, zaradi skupne firme,.. in sta praktično živala vsak zase in se vsak po svoje čustveno povezovala. Nekateri premorejo toliko morale in spoštovanja do trenutnega partnerja, da dokler živijo z družino pod isto streho, se zapletejo samo čustveno in ne gredo na fizično povezanost. Če je pri njem tako, ne vem. Ve pa on, da bi si pri meni zaprl vsa vrata in mu nikoli več ne bi zaupala, če bi mi izpovedal ljubezen dokler je v zvezi.

Odgovor na objavo uporabnika
jesi il nisi, 15.03.2023 ob 18:15

jesi mu  dala pičku da omiriše?

Nisem. Če bi mu, se ne bi več premaknil vstran od mene.

Pha, med.over.troli imajo danes akcijo +25%!

New Report

Close