Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zbiranje denarja za zdravljenje Emily

zbiranje denarja za zdravljenje Emily

Sem verjela Renejevi mamici, donirala in ugotovila, da sem se nasankala. Da me je preslepila. Zato sem toliko bolj previdna in ne dam več donacij, dokler me res ne prepričajo, da so izčrpane vse možnosti v Slo.
Vsak pač po svoje.[/quote]

Verjemi, vse več je takih.[/quote]

Kako te je preslepila? Saj je bilo povedano, da če bi ga operirali pri nas, ne bi obdržal noge.


Verjemi, vse več je takih.[/quote]
Kako te je preslepila? Saj je bilo povedano, da če bi ga operirali pri nas, ne bi obdržal noge.[/quote]

Pa kdo vam prodaja take buče? Kakšno nogo naj bi mu odrezali? Uredili bi mu protezo za tisti del, kjer je sedaj imel samo štrcelj brez kosti in kit! Bomo videli v prihodnje.
Se pa čudim, da vas fizioterapevti lahko obirajo do onemoglosti. Ker očitno vedo, da boste denar napaberkovali pri dobrih ljudeh, pa imajo zato neprimerne cene.
Če bi morali doplačati za vsak recept 5 evrov, bi vas pa vse kap in bi vsi vpili.
Ko pa stane ura fizioterapije očitno 50/60/70 evrov, (kar je mimogrede preveč) potem ste tiho in to mirno plačujete- ne vi, ampak vsi dobrotniki. Pa zdravstvena blagajna tudi, vsaj delno!

Verjemi, vse več je takih.[/quote]

Kako te je preslepila? Saj je bilo povedano, da če bi ga operirali pri nas, ne bi obdržal noge.[/quote]

Če bi bil operiran pri nas, bi mu odrezali del stopala, kar je recimo ena dvajsetina vaše tako opevane odrezane noge! Nogo bi obdržal, bil bi ob del stopala, ki je bil preveč deformiran in je fantka samo še oviral.
To operacijo bi mu opravili tudi drugje za približno desetino zneska, kot ga je zahtevala njegova mati zaradi operacije pri zvezdniškem zdravniku po svojem izboru. Ker si je tako vpičila v glavo.
Nikoli mu tudi pri nas ne bi kar na pamet odrezali nogo do kolena (spet sploh ne cele noge, ampak pol), ampak bi po operaciji stopala bili dve opciji. To je vse v skladu z doktrino zdravljenja take okvare, kot jo ima Rene. Povsod po svetu imajo ljudje na volji ti dve možnosti in odločajo se približno fifti-fifti. Torej približno pol ljudi se odloči za podaljševanje, pol pa takoj ali nekoliko pozneje za amputacijo.
Od teh, ki nogo podaljšujejo, se jih nekaj tudi pozneje odloči za amputacijo, ker je taka noga samo pogojno uporabna, predvsem pa veliko manj od proteze.

Torej naši zdravniki niso nobeni mesarji, ki komaj čakajo, da lahko majhnim fantkom režejo proč ude, ampak sledijo doktrini, ki velja povsod po svetu.

V tem primeru je vprašanje na mestu. Na Hrvaškem so imeli takšen primer, ko je deklica umrla, ostalo je veliko denarja in starši so se potem delali neumne. Ljudje so dali denar za zdravljene deklice, za zdravljenje raka. In če je deklica umrla, bi se spodobilo, da bi bil denar potem darovan za druge otroke z rakom. Ne zato, da si starši kupijo stanovanje ali karkoli že. Ne vem, kako se je ta škandal potem zaključil.

Ponudba, povpraševanje. Ker je ponudbe tako malo (ker so postavili standard, da je v javnem zdravstvu en fizioterapevt na 5000 ljudi, če ni številka še hujša), imajo vsi fizioterapevti vse termine polne (vsaj dobri) in se je treba naročati mesece naprej. Ni v ekonomski logiki, da bi nižali ceno. Ceno nižaš in popuste daješ, če storitve ne moreš prodati.

No, če ti fizioterapevt za 60 minut dela zaračuna 40 evrov (cena s popustom, v večini primerov) in vidiš, da URI Soča ZZZS za 45 minut dela zaračuna 120 evrov, se ti pa ne zdi tako veliko, a ne?

Jaz pa pogrešam pri nekaterih,da nič ne povedo kako je bilo na operaciji,kako napreduje zdravljenje,….Prej rompompom okoli zbiranja dokler se zbira, ko naberejo pa nič več…..ja,dokler se spet ne bo zbiralo….

Ne vem, za katere otroke misliš. Jaz spremljam tri otroke, za katere se je zbiralo. Gaja. Mama obvešča na FB. Jakob. Mama obvešča na FB. In Rene. Mama obvešča na FB.

Sem verjela Renejevi mamici, donirala in ugotovila, da sem se nasankala. Da me je preslepila. Zato sem toliko bolj previdna in ne dam več donacij, dokler me res ne prepričajo, da so izčrpane vse možnosti v Slo.
Vsak pač po svoje.[/quote]

Verjemi, vse več je takih.[/quote]

Res je, eno spretno, ki na ta način deluje imamo tu, je moderatorka foruma.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Samo nehaj. Moj mož te je povabil, da skupaj pregledata vse do zadnjega evra, kako so potrabljene donacije za najino hčerko, pa povabila nisi sprejel. Zato bodi tiho.

Samo nehaj. Moj mož te je povabil, da skupaj pregledata vse do zadnjega evra, kako so potrabljene donacije za najino hčerko, pa povabila nisi sprejel. Zato bodi tiho.[/quote]Ja seveda, vse bi verjel, ko bi bil star dvanajst let, pa nisem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Samo nehaj. Moj mož te je povabil, da skupaj pregledata vse do zadnjega evra, kako so potrabljene donacije za najino hčerko, pa povabila nisi sprejel. Zato bodi tiho.[/quote]Ja seveda, vse bi verjel, ko bi bil star dvanajst let, pa nisem.[/quote]

Ne, nisi star 12 let, si pa en grozen škodljivec. Trosiš tukaj laži, blatiš, tako na pamet, ker pojma nimaš. In ko ti nekdo ponudi, da pregledaš vso dokumentacijo, se seveda ne boš pojavil, ker to te ne zanima. Zanima te samo blatenje in delanje škode.

Preskoči me.

Kako te je preslepila? Saj je bilo povedano, da če bi ga operirali pri nas, ne bi obdržal noge.[/quote]

Če bi bil operiran pri nas, bi mu odrezali del stopala, kar je recimo ena dvajsetina vaše tako opevane odrezane noge! Nogo bi obdržal, bil bi ob del stopala, ki je bil preveč deformiran in je fantka samo še oviral.
To operacijo bi mu opravili tudi drugje za približno desetino zneska, kot ga je zahtevala njegova mati zaradi operacije pri zvezdniškem zdravniku po svojem izboru. Ker si je tako vpičila v glavo.
Nikoli mu tudi pri nas ne bi kar na pamet odrezali nogo do kolena (spet sploh ne cele noge, ampak pol), ampak bi po operaciji stopala bili dve opciji. To je vse v skladu z doktrino zdravljenja take okvare, kot jo ima Rene. Povsod po svetu imajo ljudje na volji ti dve možnosti in odločajo se približno fifti-fifti. Torej približno pol ljudi se odloči za podaljševanje, pol pa takoj ali nekoliko pozneje za amputacijo.
Od teh, ki nogo podaljšujejo, se jih nekaj tudi pozneje odloči za amputacijo, ker je taka noga samo pogojno uporabna, predvsem pa veliko manj od proteze.
Torej naši zdravniki niso nobeni mesarji, ki komaj čakajo, da lahko majhnim fantkom režejo proč ude, ampak sledijo doktrini, ki velja povsod po svetu.[/quote]

Točno to, osebna promocija ne prispeva k otrokovemu zdravju. Vodenje plesnih delavnic pa že mogoče. (glej FB mame).
In pisanje o tem, kako je otrok velik oboževalec nogometa pri 3 letih tudi ni v skladu z otrokovimi razvojnimi sposobnostmi. Mame triletnikov, ali vaši otroci poznajo vse slovenske fuzbalerje pri teh letih, si srčno želijo njihove pozornosti … ali pa tale mati zganja en odličen in še dobro plačan marketing. Sedaj, ko je bil otrok operiran v Ameriki in je tako rekoč zdrav,(po zatrjevanju njegova matere je samo operacija manjkala do popolne ozdravitve) res ne vem več, zakaj bi morali o njem sploh še kaj vedeti in/ali zbirati zanj. Zdaj je zdrav. Pika!

Bravo avtorica. To se tudi jaz že dolgo sprašujem. Zakaj je treba rinit na operacijo v tujino, če jih lahko opravijo tukaj oz. zakaj je potrebno zbirat denar za operacijo v tujini, če jo krije naš ZZZS?
TOle zbiranje denarja je postalo prava modna muha in že vsak drugi nekaj fehta. Običajno tisti, ki imajo dolge jezike in zahtevajo za svoje otroke samo najboljše, ker v SLoveniji pač ni nič dobro.
Ja mater, pol pa naj še plačajo sami.

Samo nehaj. Moj mož te je povabil, da skupaj pregledata vse do zadnjega evra, kako so potrabljene donacije za najino hčerko, pa povabila nisi sprejel. Zato bodi tiho.[/quote]Ja seveda, vse bi verjel, ko bi bil star dvanajst let, pa nisem.[/quote]

Še enkrat, ker, oprosti vnaprej, si več kot očito preveč neumen, da bi razumel v prvo! Z donacijami upravljajo tretje osebe, obstajajo pogodbe zanje, preden ena od tretjih oseb plača račun za fizioterapijo, ga mora še ena oseba podpisati. S svojim podpisom pravno jamči!! OBSTAJAJO PISMENI DOKAZI, ki jih ne hraniva midva, temveč oseba, ki upravlja z računom, kaj tebi sploh še ni jasno?

In, da ne bo pomote, ponudba še vedno velja, jaz sem pokazal obraz in ti dal ponudbo, ti si stisnil rep med noge, ne midva, toliko da smo si na jasnem. Zaradi mene se lahko prikažeš en dan tudi na vratih z zahtevami, zdaj ko sem na bolniški za rehabilitacijo, se mi ne mudi nikoli v službo in sem lahko cel dan na voljo za tvojo revizijo. A kje da živimo? Ja, ljuba duša, če si bil že toliko sposoben, da si našel Žogčin prastar blog in nato mojega (je res bilo težko, ane?), boš pa ja izvohal še naš naslov, mar ne?

Jaz sem na voljo. Vzemi ali pusti. In če boš še enkrat pustil, forikaj v kot in benti čez našo spletno stran. Morebiti pa lahko začneš trositi laži kakšen slab oče sem, ker sem operacijo SDR označil za najboljšo odločitev, ki sva jo sprejela v življenju!

Škoda besed, Žogca in BlueRed…, sploh ob tej uri, ko tule strašijo samo še največji nedoyebanci in zafrustriranci…..

Toliko da povem da je bila vse prevara in veš denar ki ga je bilo ogromno se zadaj troši za potrebe in ugodje starsev.

Resnica, govorim ker sem njena prva soseda in vse je to bila prevara najbolj žalostno je da prodala svojega lastnega otroka

Prva soseda, je otrok zdaj zdrav ali bolan?

Otrok je zdrav niso bili v Londonu ampak v Parizu in to 14dni ko smo klicali A kanal da se preveri kam je šel ves denar ki so ga ljudje težko dali oni se zbirajo informacije nismo pa edini s prijavo

Lahko samo še to rečm glede te družine da vsakodnevno vozi se iz gostiln hrana na dom da vsak vikend hodijo po dopustiih uglavnem živi še na veliki nogi s prodajo svojega otroka

Če dopustujejo med vikendi, potem med tednom delajo? Če delajo, potem si mogoče hrano in dopuste plačujejo od svojih plač? Je prav, da se to razišče (kaj so ti odgovorili na Kanalu A?), se mi pa ne zdi prav, da tukaj pišeš takšne stvari, dokler tega ni nobeden raziskal.

Govorim tisto v kar sem prepričana ,ZZZS je krilo vse stroške ,kar se tiče dela, ne ne dela nikjer ji ni pored takega denarja treba a vse ostalo ja rečem tisti čas kar sem prepričana in drži

Lej, jaz osebno bolj verjamem tebi kot njim, ker je operacija v tujini preprosto muha staršev in bi deklico lahko operirali tudi tukaj, na stroške zavarovalnice. To je dejstvo.
Sem pa skoraj prepričana, da A kanal in noben drug od medijev ne bo šel raziskovat zadeve, ker bi to pomenilo, da bi morali raziskovat tudi druge podobne primere, to se jim pa ne ljubi. Novinarji rabijo samo senzacije, naj bodo resnične ali ne. Enako je bilo tudi v drugih primerih. Koliko časa bo to funkcioniralo na takšen način, bomo pa videli. Narod se bo menda tudi nekoč naveličal igrati norca ali kako?

Posluša čisto vseeno mi je kome ti verjameš moja vest je čista zakaj sem se tako odločila iz enega in samega razloga dajali smo ji denar sicer 20e a zvečer otroku ni imela ista oseba kaj dati za jest na koncu pa gledaš kam gre praktično tvoj denar.in še to vrjami take stvari ne greš govoriti če nisi v to prepričan in če nimaš dokazov

Sicer je pa tako vsak ki ne verjame ji lahko poteka na njeno vest in ni rece naj dokaže svojo nedolžnost in naj pokaže vse račune kam je dala kar se podarjenega denarja

New Report

Close