Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj sem pa res zadnji brez družine

Zdaj sem pa res zadnji brez družine

Odgovor na objavo uporabnika
ponosnež, 30.11.2021 ob 00:47

V bistvu si s tem, da nimaš otrok, prihranil nekomu trpljenje in smrt. To dobro delo ti bo dvakrat povrnjeno v nebesih. Ne sekiri se

Poleg tega pa slovencev itak več ne bo v 100-150 letih. Slovenski narod bo izumrl, tako ali tako. Premalo nas je, da bi obstali, medtem ko so nekateri razmnožujejo kot ščurki in podgane in preplavljajo Evropo. Nič nisi izgubil in nič pridobil. Konec bo isti, ali si špricnil v babo in naredil froce ali ne.

Pa še dosti Slovencev in Slovenk vleče tujce sem in se poročajo z njimi. Ali vidiš v trgovini Slovenca s črnko ali pa Slovenca s Kitajko ali Slovenko z Afričanom. Potem pa vidiš žensko staro 60 let pa vozi vnučka, ki nekako ni takšnih potez kot smo v Sloveniji. Skratka čudno je to ampak vsak se sam odloči. Zoprno je edino, če se ločita potem pa partner oddide domov, pa otrok nikoli več ne vidi očeta ali matere. Ampak verjetno to ne razmišljajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Hjcg, 30.11.2021 ob 20:59

Na fb daj boljše slike, kontakt in povabi punce ven. Ena bo že. Lepo se obleci nadišavi. Kupi knjigo popolni ljubimec, da boš vedel, kje se žensko prime. Če s tabo ne bo nič v pistelji pozabi otročke.

Jaz nimam nobenega elektronskega medija, ženske tukaj se pa držijo večinoma kot kipci, če jih vsakodnevno kaj ogovori. Po drugi strani se pa preko spleta zapletajo z neznanci, ki so nekaj 1.000 km stran. Pa razumi ta današnji svet in čudne ljudi.

Fotke so eno, realnost pa drugo! Nekatere želje se ne izpolnijo in včasih je celo v tvoje dobro, da se ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5393, 30.11.2021 ob 22:00

Jaz nimam nobenega elektronskega medija, ženske tukaj se pa držijo večinoma kot kipci, če jih vsakodnevno kaj ogovori. Po drugi strani se pa preko spleta zapletajo z neznanci, ki so nekaj 1.000 km stran. Pa razumi ta današnji svet in čudne ljudi.

Razumi… Ja, kako se pa ti vedeš, če bi te en kar ogovarjal na cesti brez očitnega razloga. Splet je “varen”, ker si fizično 1000km stran.

Pač res oprosti, pri nas smo zelo odprti do neznancev npr. Če vprašaš za pot ali kaj takega, samo glih “ej živjo” pa ni dovolj za telefonsko.

Hups.. Če misliš, da so vse te fotografije od prijateljev resnično življenje, se hudo motiš. Verjemi, ni tako. Na vseh družabnih omrežjih je zgolj želja kako bi ti prijatelji želeli živeti. V večini staršev si želi, da bi bili samski in večina samskih si želi imeti družino. Pravkar sem priča razpadli sanjski zvezi, kjer smo vsi začudeni, da se ta dva zakonca ločujeta, saj je bilo vse kot v pravljici, hups samo navzven in za družbena omrežja. V resnici je bilo vse prej kot čarobno. Življenja nikoli ne glej iz perspektive družbenega omrežja, ker ni resnično niti 1%. Ker si samski lahko iz sebe na praviš karkoli želiš, le če hočeš. Verjemi, ko imaš partnerja je to težje, saj se moraš prilagajati, ko so pa otroci, pa pozabi na svoj razvoj. Zagrabi življenje s polno žlico in ne išči izgovorov, da se ne da, tako si zgolj sam sebi ovira. Nisi star 70 let in ne išči izgovorov in zapri TIK-TOK. Življenje je zunaj in ne pred ekrani. Naredi zase vse kaj je možno in se ne smili samemu sebi. Vse se da, če se hoče!!!

Kaj pa če bi raje skrolal tinder? Al pa še boljše, kaj če bi se naučil bit srečen sam s sabo? Mi samski smo kul..pa mam lih sam tri prjatlce, pa vse štiri smo mal čudne..ampak se imamo rade čeprav smo včasih res trčene 🤣🤣 ne rabiš za eno vojsko prjatlov, babo pa otroke zato, da boš zadovoljen v lajfu. Bajdvej, me tiktoka sploh ne znamo uporabljat…ker je kr neki spremljat popolna življenja fejmičev(kao…so bolj fejk k božični filmi)

Plačljive zmenkarske strani so ene najbolj bednih in lažnih portalov.

Škoda časa in denarja  Nikoli ne izveš z kom si pišeš ali je vresnici tam oseba za katero se ima. Verjetno pa je to plačani operater z lažnim imenom da ti jemlje kredite oz. kovance. Tudi po mescu dni ne boš dobil zmenka v živo.  Ampak zavajanje samo pisanje sporočil, da porabiš čim več denarja oz. kupiš kovance.

35 letnik na tik toku hm.

Spravi se raje nekam v kot in razmisli, kaj bi pri 50+ rad imel. Če je to družina, potem začni načrtovati korake, da do tega prideš. Najbrž boš moral marsikaj pri sebi spremeniti, naj te lenoba ne ovira. Kdor ne riskira, ne profitira. Pa ne zaradi fotk prijateljev na omrežjih, ampak zaradi sebe.

Oj..vsaj eden ki mi je podoben. Stara 36 in ze 10 let se mi zdi, da gre zivljenje kr mimo…vsi majo druzine, partnerje, otroke..js pac nc. Pac ne najdem pravega..ne da se mi niti iskat vec..cel svet je sel po svoje ce mene vprasas..same lazi, prevare, ni vec pristnega cloveskega odnosa..pac mormo prezivet..sami

Ce se mas kaj rad ne hodi na aplikacije za zmenke ker je vcista izguba casa, 90% so gori samo zafrustrirane zenske ki so ali preponosne da odpisejo al pa se majo za princeze in mislijo da bodo na tak nacin nasle lepega,mladega po moznosti se bogatega. Zivljenje ni kafeavtomat da dobis kaj izberes…

Odgovor na objavo uporabnika
Tina339, 01.12.2021 ob 15:18

Oj..vsaj eden ki mi je podoben. Stara 36 in ze 10 let se mi zdi, da gre zivljenje kr mimo…vsi majo druzine, partnerje, otroke..js pac nc. Pac ne najdem pravega..ne da se mi niti iskat vec..cel svet je sel po svoje ce mene vprasas..same lazi, prevare, ni vec pristnega cloveskega odnosa..pac mormo prezivet..sami

Kako žalostno je to prebrat…

Se prav bojim v kakšen svet sva spravla otroke…

In ja, dejansko.imate prav… sama npr.”niti ne upam” kaj prevec objavljat slik nas 4-ih, ker bi si folk mislil, eh to je vse sfejkano…

In pol se menima zvecer, zakaj smo prisli tako dalec, zakaj ni vec spostovanja med partnerji, iskrene ljubezni…vsi nekaj po svoje, vsak od partnerjev svoj hobi…

Jaz vseeno uoam, da se taksni, ki se verjamete v iskreno partnerstvo najdete med seboj 🤗❤

nimaš druge, kot da greš naprej – nazaj itak ni možno.

vzemi se v roke…razčisti sam pri sebi kaj bi rad od življenja – vsaj osnovne cilje; najdi si hobi, ki te veseli; začni redno telovadit (če že ne); mogoče si najdi še kakšno psihološko pomoč, da boš hitreje našel rešitve in da ne boš taval v temi…

predvsem pa odloži telefon – najbolje da izbrišeš vse aplikacije, ki ti požirajo čas. ko ti bo dovolj dolgčas in ne boš zijal v telefon, se boš na hitro zmigal novim zmagam naproti 🙂

ko se boš postavil na noge boš tudi našel partnerko s katero bosta šla skupaj naprej.

Ti si še le en pecikl. 3/4 družin kaže navidezno srečo. Časi so takšni da res moraš paziti, kateri boš naredil otroka…

Sem v precej podobni situaciji. Tudi jaz sem pri 35 samski.
Okoli 20 leta sem še šel na kakpen zmenek, sedaj bi dal vse za enega.
Seveda nikamor ne grem in posledično nobene ne spoznam.

Tiktok itd sama kurbarija gor se zenske dobesedno prodajajo

98% njih uporablja filtre ce ne pa isti procent saj 1kg licil

Neprepoznavne osebe k tega ni vec

Ampk tipe briga vazn d si ga zmece na neko nerealnost,joske al p rit p tud ce j ksiht grd

To se zgodi, ko ljudje namesto da bi živeli svoje življenje izberete raje to da opazujete tuja (olepšana za net) življenja. Izbriši sranje od tik toka (pri 35ih resno?) in začni živeti!

New Report

Close