Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek želim si otroka, on pa ne

želim si otroka, on pa ne

Dejstvo: Z leti si bos otroka vedno bolj zelela. Bolj ti bo bila bioloska ura, bolj bi ga imela.

Dejstvo: z vsakim letom se ti bo tezje pretvarjat, da saj je ok in z vsakim letom se ti bo bolj kopicila zamera. Ne vem, ce obstaja kdo s tako mocno zeljo, ki lahko kar odneha samo zato ker on ne rabi bit drugic fotr.

Dejstvo: otroka lahko tudi posvojita, ni treba cez IVF.

Dajta se vidva resno pogovorit, ne pustit, da se te odkriza s tem, da kok je zdej fajn, da on ne bi vec. Razlozi kaj tebi pomeni otrok. Poskrbi, da bo dragi res slisal kaj govoris. Pa razne “a ti bi?” diskusije odpadejo. Bodi fer, odkrita in odprta ter nedvomuna. Po pogovoru se odloci. Jaz bi spokala kufre. Ampak to sem jaz. Ti se moras odlocit tako, da bos s tem ti lahko zivela.

Pa srecno!


No o “lezbačah” jaz na tvojem mestu ne bi bila tako glasna. Če je ženska istospolno usmerjena, to še ne pomeni, da si otrok ne želi. Naj te še bolj razočaram, marsikatera “lezbača” ima celo svoejga biološkega otroka oz. se zanj odloči, ko že ima partnerko.

Žal so primeri mater, ki imajo otroke, tudi za Ruglja. Mnoge med njimi sploh niso sposobne biti matere, vendar zaradi svoje nezmožnosti presoje o tem vprašanju vseeno rojevajo siroteke.[/quote]
Mislim, da si ti tudi lezbača N1. Žal…

Si želiš otroka le zaradi želje po materinstvu ali si dejansko želiš vajinega otroka, kot piko na i vajini zvezi, vajini pripadnosti? Glede na iskren odgovor sama sebi, boš vedela, kaj narediti.

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]
Njene želje so naravne, njegove hedonistične.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Aha, ja… Spoštovanje, ljubezen, pa to…

Oh takim privoščim partnerja, kot je moj. On bi rad še tretjega, pa jaz nisem za to. Sicer je rekel, da sta dva tudi čisto okej ampak da ima željo še za enega. Tako, da nisem pod kakšnim pritiskom ampak mi vseeno ni fajn občutek, kot da mu odrekam pravico do otrok. Ne vem, težko razložit. V glavnem želim ti, da si tvoj premisli ali pa da najdeš partnerja, ki ima bolj temi podobne vrednote in cilje 🙂

Kako si lahko šla v razmerje ne da bi se prej o takih zadevah pogovorila. Drugo je če se vmes premisli.

ok, ampak tvoj primer niti približno ni isti 🙂

pa če ti mož reče da mu je ok, ne vem zakaj se počutiš tako kot pišeš … razen če se pogovor ni zaključil in so želje obvisele nekje v zraku.

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]
Njene želje so naravne, njegove hedonistične.[/quote]
Njegova želja je čisto naravna. Noče otrok.

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]

On že ima otroka, ona pa ne, zato taka definicija.

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]

On že ima otroka, ona pa ne, zato taka definicija.[/quote]

Ja kaj a zdaj, če jaz nekoga spoznam, ki ima otroka in si jih tudi jaz želim in ker on noče otrok imeti je zaradi tega on grdi jaz pa dobra. V takih primerih se gre narazen. Če si jaz želim on pa ne. Ali obratno. Tisto se pa jaz drugače predstavljam. Da ti že imaš otroka in svoje potrebe postavljaš pred otrokom. Piješ, žuraš, se drogiraš, menjavaš partnerje. Moški ali ženkska. Ali če konc koncev kupiš psa in furaš s starim življenjem psa pa prvežeš na verigo. Ali kupiš hišo in jo zanemarjaš. Ali imaš partnerja pa ga varaš, ker tebi tič stoji ali te tamala srbi. Če pa nekdo noče otrok drug partner pa, se je treba pogovoriti in konec koncev iti narazen. Ker tu so samo različne želje, različna prepričanja. Ne da bi nekdo zanemarjal kaj. Ali svoje potrebe postavljal na prvo mesto. Če bi imela skupnega otroka bi ona lahko pizdila.

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]

On že ima otroka, ona pa ne, zato taka definicija.[/quote]

Aha. In tega ni prej vedela?

p.s. In kaj ima to pravzaprav veze, če imaš otroka ali ne? Jaz in moj bivši mož imava otroka. Jaz jih nočem več, on ima še enega. Pa?

Torej njene želje so superiorne, njegove pa zgolj egoizem?[/quote]

Neki takega…ja. 🙂

Niti ena žena se ne more čutit izpolnjena če ni imela otroka.
In zato …prosim …. ne nakladajte.

To so precej resne stvari, če si ona želi otroka, on pa ne, ne razumem, zakaj bi se ona odrekla svojim željam zaradi njega. naj menja dedca.

Teh par dni, ko tukaj nakladate in pametujete, bi lahko en monovc avtorici tega otroka že naredil, ni vrag. :)))


Njene želje so naravne, njegove hedonistične.[/quote]
Njegova želja je čisto naravna. Noče otrok.[/quote]Ni, ker če bi bilo to res bi se naravno rodili brez reprodukcijskih organov.
Nenaravno je ne imeti otroke.


Mogoče ji ravno sedaj nekdo pomaga… saj vidiš, da niti odpisat več nima časa 😛


Njegova želja je čisto naravna. Noče otrok.[/quote]Ni, ker če bi bilo to res bi se naravno rodili brez reprodukcijskih organov.
Nenaravno je ne imeti otroke.[/quote]

Narava je dala vse možnosti. Imaš otroka. Nimaš otroka. Vsak po svoji presoji. Na živce mi gredo ljudi, ki drugače naravo tako radi izpostavljajo kaj nam da kaj ne. Spregledajo pa potem, da narava da tudi ODLOČITEV. Če bi bila nosečnost naravna bi ženske bile noseče same po sebi. ODLOČITEV ti je dala narava.

Predvsem ženski je dala naravo veliko moč. Večjo kot moškim. Če noče biti noseča in imeti otrok ji ni treba biti. To je narava super poskrbela. Tudi pri živalih se večkrat vidi. Ko samica noče “legla” samca napodi ga napade ali celo ubije. Ženska se sama odloča ali bo noseča ali ne. To je nam dala narava. ODLOČITEV. Ne pa da so ženske, ki nimajo otrok nenaravne.


Njegova želja je čisto naravna. Noče otrok.[/quote]Ni, ker če bi bilo to res bi se naravno rodili brez reprodukcijskih organov.
Nenaravno je ne imeti otroke.[/quote]

nenaravno je tudi nosit obleke, vozit avto, tapkat po napravah, viset na internetu itn. pa vse to počneš… hinavščina? ker naravno bi moral bit ti gol in bos v nekem brlogu…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Očitno tu narava ni ravno rekla DA.

Ni, ker če bi bilo to res bi se naravno rodili brez reprodukcijskih organov.
Nenaravno je ne imeti otroke.[/quote]

Narava je dala vse možnosti. Imaš otroka. Nimaš otroka. Vsak po svoji presoji. Na živce mi gredo ljudi, ki drugače naravo tako radi izpostavljajo kaj nam da kaj ne. Spregledajo pa potem, da narava da tudi ODLOČITEV. Če bi bila nosečnost naravna bi ženske bile noseče same po sebi. ODLOČITEV ti je dala narava.[/quote]
Meni gredo pa na živce taki, ki ne razumejo, da jim je narava dala reproduktivne organe in pripadajoč “sofwer” zato, da bodo nekoč nadaljevali svojo vrsto. Pika. To je dala narava, njen namen je bil razmnoževanje, če to ne bi bilo tako ne bi imeli teh organov. Zalo preprosto je to, mar ne?

To, da otrok NE želiš je tvoj upor? proti naravi, tvoja odločitev. Zakaj je tvoja odločitev taka je druga zgodba.
Zakaj ženske niso noseče same po sebi tako kot so nap enoceličarji bi lahko še pisal. Si manjkala v OŠ pri biologiji? 😛

New Report

Close