Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena hoče da kupim nov avto

Žena hoče da kupim nov avto

Če hoče novega, naj si ga kupi..

 

Tisti ki ne spravi vozička v kuferam od golfa, pa mislim da potrebuje strokovno pomoč.

Kar se pa tiče ostale prtljage, obstaja pa stvar, ki se imenuje strešni kovček.

Odgovor na objavo uporabnika
Joke farm, 03.08.2021 ob 09:32

Ko boš spravil voziček za novorojenčka v kuferam golfa, ji le povej kaj ji gre.

Ko.

Like never.

Še marsičemu se boš moral odpovedat, da se boš lahko prilagodil novemu članu in tu 100% držim s tvojo ženo.

Ne gre se samo za voziček. Dopusti, izleti…bi te rada vidla parkirati kufre in voziček v golfa. Pa ko bo otrok malo večji…poganjalček,kolo.

Res nimaš pojma o čem govoriš.

 

ja. Celo bajto je treba s sabo vzet na dopust ali izlet. Vse igrace, tvojo omaro, …… Ocitno ti vozis tovornjak. Sam da se bo otrok sam igral,ti pa frej

Protestrala sem edino ko si je on zamislu vozit 2 vratni sportni avto ko smo dobili otrocka…pred tem mu je stal 2 leti😂😂pa se je le premislu in smo ga zamenjali za peugeot 5008 ( ni med novejsimi ampak je varen) …velik avto, cenovno ne najdražji  reeesss tooop ker lahko marsikaj nalozis,polno predalov, z otrokom pa res ni nikoli prevec prostora in mislim da avto ni lih za važenje 🙈 je pa res da smo povno na terenu in mamo zmeraj rezrvne stvari z sabo in rajsi malo vec kot premalo( nikoli neves)

Ne komplicirati! Nabavi montano ali pa si jo izposodi za dopust, tamrat res rabis vec prostora. Pri nas smo imeli samo kia ceed 5 vratna in dva mulca vse je bilo ok. Je pa res, da so nas prijatelji se pred rojstvom prvega sprasevali kaksen avto bova kupila. V glavnem da se, ce ne komplociras.

 

Ne vem zakaj zadnja leta toliko serjete s temi enoprostorci? Koliko staršev je prej imelo Yugote in ostalo sranje, pa smo danes vsi normalni?

Aj ne seri. Voziček gre v prtljažnik, za kam dalj daš pa trugo gor, pa še bolj dostopna prtljaga.

    Jaz sem imela starejšega Polota pa sem vedela da želim v prihodnosti otroke… Menjava avta je bila prva stvar. Vozička niti pod razno ne spraviš v tako majhen avto, kje so pa še vsi ti XXL ADAC testirani avtosedeži. Če ti seveda ni škoda denarja za varnost otroka… V nasprotnem primeru jih raje ne imej.

V golfa gre voziček čist enostavno. Za dopust se pa tudi da notri vse spravt, razn če ma samo ženska 3 kovčke zase pol pa mal težje. Potem ko bo pa kolo rabil čez 3 leta se pa lahko pol zamenja avto. Golf je eden zelo varnih avtomobilov. Sem ga imela in vem kako je.

Odgovor na objavo uporabnika
sem ženska, 31.07.2021 ob 13:21

ni mo jasno zakaj golf ni ok za tričlansko družino.

Zato, ker imajo frendice večhega in novejšega.

Včas jih je 5 šlo s fičotom na dopust, banda presrana!

Sem lahko tvoja žena? Enkrat bom hotela, da kupiš večji avto, drugič vikend, tretjič bazen…Ti pa le glej, da boš vse kupil. Ker brez tega ne moreva imeti otroka.

Odgovor na objavo uporabnika
ženska norija, 31.07.2021 ob 12:25

Imam 11 let star avto, dela brez problemov, ženi pa je na pamet padlo da ker bova imela otroka, bo treba večjega. Ja lepo vas prosim, a v golfa res ne gre vozič pa ostalo noter?! Imam na sumu, da hoče samo za važnanje.

 

Bos potem povedal, ce gre vse v golfa 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Babe nore, 06.08.2021 ob 19:57

Včas jih je 5 šlo s fičotom na dopust, banda presrana!

Ej misko 50 let nazaj ni blo treba v avtomobile otroskih sedezev tlacit, tako kot zdej, ko morajo bit vse sorte testirani, pa poseben pas, pa ne vem kerga boga se. Pa vozicek, sploh pa ce gres na dopust, ne vem kako bos vse skupaj s prtljago to stlacil v malega golfa.

Odgovor na objavo uporabnika
koj b, 31.07.2021 ob 12:36

Tej tvoji ženi reči, če ji kaj ne paše, naj sama financira nakup novega avta. Proklete babe frdamane, delale ne bi nič, a luksuz bi pa stalno vozile. Jaz bi jo že zdavnaj odjebal.

Ti si sigurno z Gorenjske

Odgovor na objavo uporabnika
Mechanik, 03.08.2021 ob 15:09

V fiatu 125 p se nas je pet peljalo v Makarsko na dopust.

V otroskih sedezih?

Odgovor na objavo uporabnika
Strokovnjak, 05.08.2021 ob 09:30

Ne vem zakaj zadnja leta toliko serjete s temi enoprostorci? Koliko staršev je prej imelo Yugote in ostalo sranje, pa smo danes vsi normalni?

Ja strucko, danes pa brez avtosedeza za otroke ne smes na cesto. Kaj loli, pa tebi ni jasno? Pa sedaj so vozicki tako veliki, da ga komaj spravis v avto.

Odgovor na objavo uporabnika
tinesi, 04.08.2021 ob 18:52

Če hoče novega, naj si ga kupi..

 

Ja se novega deda naj kupi. Tale je outdejtan.

Ker pa vcasih ni blo malih otrok itd. V golfu 2ki pa 2mala otroka pa so bli vozički pa sedeži za jest za otroke pa šotor pa vse… point je da ste razvajene včasih je vse šlo ne glede na velikost avta zdaj pa mlade namice zanosijo more bit pa že kar kombi da ni treba vozička razstavit… iz principa bi kupo limuzino da bi mogla voziček zložit in malo pazit da ne nese na kafe pou omare oblačil pa 50planic lp.

Odgovor na objavo uporabnika
Mas tudi vecje avte ki niso za vazenje, 04.08.2021 ob 23:31

Protestrala sem edino ko si je on zamislu vozit 2 vratni sportni avto ko smo dobili otrocka…pred tem mu je stal 2 leti😂😂pa se je le premislu in smo ga zamenjali za peugeot 5008 ( ni med novejsimi ampak je varen) …velik avto, cenovno ne najdražji  reeesss tooop ker lahko marsikaj nalozis,polno predalov, z otrokom pa res ni nikoli prevec prostora in mislim da avto ni lih za važenje 🙈 je pa res da smo povno na terenu in mamo zmeraj rezrvne stvari z sabo in rajsi malo vec kot premalo( nikoli neves)

Dve leti mu je stal? Neverjetno.

Pri nas si ga je že sama kupila za 35 jurjov ,jaz si ga pa tudi lahko privoščim pa mi nič ni do tega raje vozim svojga 11 letnika za me je dobr, kazat drugim se pa itak ne mislim.

Kupi ji volvo xc60 je dovolj velik za tričlansko družino. In še vsi ji bodo zavidali.

Keri kekci,otrok mali a rabi tovornjak za vozit,dejte no

Največji tepčki so tisti,ki zarad otroka kupijo večji avto hahaa

Slovenssko se ne reče važnanje ampak važenje.

New Report

Close