Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena se je zredila

Žena se je zredila

Manj naj je za začetek. Če si naloži trojne porcije, je logično da se bo poredila

Pri tej temi se pa ze na dalec vidi da je bila napisanana s strani kaksnega admina na Monu ali pa celo 24ur ipd.

Ne sprasevat zakaj.

Res je. Samo bašejo vase vse kar vidijo. Pol pa pravijo da so “močne, oktogle, zalite.” Nak punca, zamaščena in ogabna požeruhinja. Moz naj ji pove, da preveč je in da naj si naloži normalen obrok. Jasno in pošteno n

Heh.. Če bo prevzel njena opravila, se bo še bolj zredila… 🤥

Odgovor na objavo uporabnika
malorazočaran, 01.07.2021 ob 15:58

Skupaj sva 10 let, bila je postavna, športnica, v zadnjih dveh letih pa je res precej “vzhajala”. Priznam, da tudi sam nisem v taki formi kot nekoč, a se trudim.

Pri njej pa vidim, da samo dela in si ne vzame časa zase, šport. Kar precej tudi poje, ko že vsi nehamo, si ona še 3x naloži. Opravlja sedeče delo, zato bi mogla migat, pa ne zaradi videza, zaradi zdravja.

Nekako sem ji namignil, da bi ji plačal trenerja, da se spravi v red na vseh področjih.

Sem ravnal napačno?

 

Loči se.

Najboljši recept, da si najdeš suhico lepotičko.

Simpl k pasulj.

To je lahko napisal samo idiot  začni ji pomagat budalo ne bit sovinist poznam primer ko se je ona zelo zredila in na koncu so zdravniki ugotovili da ji ne dela ledvica in jo zaliva voda budalo sovinisticno

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7587, 05.07.2022 ob 07:14

To je lahko napisal samo idiot  začni ji pomagat budalo ne bit sovinist poznam primer ko se je ona zelo zredila in na koncu so zdravniki ugotovili da ji ne dela ledvica in jo zaliva voda budalo sovinisticno

Ti si ziher tolsta kot nasedli kit na obali. Za zavaljenost vam vse prav pride. Vsaka druga ima že težave s ščitnico in ledvico, da so vse mastno rejena al kaj. Ma daj nehaj…

 

Odgovor na objavo uporabnika
O jezus marija no, 05.07.2022 ob 08:03

 

Ti si ziher tolsta kot nasedli kit na obali. Za zavaljenost vam vse prav pride. Vsaka druga ima že težave s ščitnico in ledvico, da so vse mastno rejena al kaj. Ma daj nehaj…

 

Ja,ker vi suheci in suhice bote živeli dolgo? Nikoli ne bote bolani?

Ne bote imeli težave z srcem ,ali zboleli z rakom??

Daj pojdi  v cerkev in tam moli,fanatik.

Ja vids to je pa tko ko zenska ni vitka po naravi

ce je ostane vitka tud na stara leta

sportanje sportanje ce nisi po naravi vitek pa ko enkrat to nehas vemo kaj sledi in kako zgledas

obupno 🙂

sm ze 100x rekla in to govorim vedno

neki je po naravi suha zenska neki pa une k so po naravi mocnejse al pa pac niso debele ne suhe povprecje ampak taka zenska se bo slej ko prej zredila do grdega razn ce bo skos na solati kar se mi pa prov smiljo 😃

Slikaj jo potem pa daj sliko zraven izpred parih let… Bo hitro začela hujšat. Je preveč v komfort coni…

Odgovor na objavo uporabnika
Gledam in se čudim, 05.07.2021 ob 10:08

Človek je iskren in izbranki na lep način hoče povedat da bi rad mel zdravo partnerico. Pol pa preberem replike…

 

Same zagrenjene ženske ki iščejo izgovore in krivca v moških namesto da bi … Eh.

Jaz sem svoji povedal da hočem imeti zravo partnerico ko se je začela širit in je bilo potem par mesecev izredna slaba volja in depresija, ker kile niso šle dol kljub temu da je migala. Potem sem bil kar naenkrat jaz kriv da se redi… Po še kakem mesecu slabše volje sem jo posedel in se z njo pogovoril… na kar ugotovim da sem kriv jaz, ker sem ji dal nemogoče cilje kar se tiče odvečnih kilogramov … In ko ji razložim da od nje zahtevam manj kot 10% zmanjšanje telesne teže se razpištoli da to ni res, na kar jo vprašam koliko kil je res imela…

 

In glej ga zlomka nikoli ni bil problem v meni … V resnici se mi je ona lagla, ker se ni za malo kil zlagala ko sva določila cilj. In potem jo je ta frustracija žrla mesece in mesece psihološko in fizično, jaz pa sem kasiral slabo voljo in hladen odnos.

 

Ko smo res vse razčistila sem ji predlagal mojo dieto in odkar se te drži grejo tudi kile dol in seveda sva dvignila ciljno težo da ni nekega hudega psihičnega pritiska. Zadovoljna je pa itak zdaj veliko bolj in ni več tistega klasičnega ženskega trmanja+ sikanja.

 

Skratka. Nehajte iskat krivce drugje in se poglobitev vase. Pa ne iščite nasvetov od zagrenjenih ljudi. Velja za oba spola

 

Skupaj sva pa 8 let, če kaj pomeni.

OK, ce se je zredila 30 kg razumem. Če se je 5 in hočeš popolno, je bolano, da se vtikaš. Ne gre pol za njeno zdravje, enostavno za nesprejemanje drugega kot je in ker se ne moreš več hvalit s kako mačko si. Meni tudi moj teži za 3 kg. Še vedno sem lahko sama, ker me ne spoštuje in nekaterim sem všeč taka kot sem.

Odgovor na objavo uporabnika
obup378, 05.07.2022 ob 13:31

Ja vids to je pa tko ko zenska ni vitka po naravi

ce je ostane vitka tud na stara leta

sportanje sportanje ce nisi po naravi vitek pa ko enkrat to nehas vemo kaj sledi in kako zgledas

obupno 🙂

sm ze 100x rekla in to govorim vedno

neki je po naravi suha zenska neki pa une k so po naravi mocnejse al pa pac niso debele ne suhe povprecje ampak taka zenska se bo slej ko prej zredila do grdega razn ce bo skos na solati kar se mi pa prov smiljo 😃

Ampak imela bo še pa vedno visok IQ, medtem ko nekateri boste ostali neumni.

ma vse so take, imajo dijeto…potem pa najdejo tipa in začne se žretje kot pred tem…a je to ljubezen ne vem, vem samo to, da je baba nezadovljna sama s sabo, slaba samopodoba,…ah brez veze debele babe mi ne sedjo, ker nimajo volje za nič- nič!

Končno nekdo prizna, da se njegov bližnji ne redi zaradi zraka ampak, ker preveč žre… jaz tudi požrešnosti ne prenesem, ampak taki so ljudje. Pa stavim, da ona reče, da ne ve od česa se redi, da skoraj nič ne je 🤣

Za obup 378

Nihče ni “naravno vitek” je lepo povedal, da se prenazira… 4 porcije, halo!!! Ob tem nihče ne more biti “naravno vitek”. Nekaterim je pač prenažiranje ogabno…

New Report

Close