Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

A veš da poznam podoben primer, imamo v žlahti gospo. Pred tem bi rekla no go, a poslušaj sledeče.

Isto se je zgodilo, ona se je v službi zaljubila, ga vrgla ven (mansardniki pri njenih), bila slabi dve leti z novim. Po skupnem dopustu je novi izginil, ona pa je začela nazaj klicati bivšega, ki je imel med tem novo partnerico. Rezultat, sta srečna ponovno skupaj, zdaj že nekaj let, ne moreš da verjameš. Razlika je edino ta, da sta njuna “otroka” takrat v času teh scen že študirala, sedaj imata že enega vnuka in spet so happy family. Sta pa tam malo čez 50, niso to stari ljudje.

Priporočam vama družinskega terapevta. Vse dobro ti želim.

madona mon sledi modnim trendom. začelo se je z vzponi in padci, ki so v vsaki zvezi. Sedaj pa že skupaj ustvarjate spomine, tako kot oni, ki v hgtv kupujejo bičfront hiše. Če imata sedaj fantastičen krivdni seks, potem jo obdrži.

Žal doživel to ni še obneslo.Skoda časa Samo norca dela od tebe njej je vseeno

Če ti res ni iskreno razložila stvari in svojih postopkov in čustev, nikoli rekla, da želi nazaj k tebi – pač pa samo k otrokom…

Samo podaljšuješ svoj čas odvisnosti od nje in si zapiraš možnosti, da spoznaš drugo – “pravo” zase.

vsaka ti cast,dokazal si tudi,da lahko za otroke sam poskrbis.kaksna je to mati ne vem,da zaradi jebaca zapusti otroke,jaz je ne bi vzel nazaj,samo ljudje smo razlicni,mogoce je tudi prav,da si se ji dal moznost,samo tukaj zaupanja ni cec in ga nikoli ne bo.vsaka cast dober si clovek samo upam,da ne bos zopet nastradal.vso sreco ti zelim.

Odgovor na objavo uporabnika
prava kava, 20.01.2022 ob 07:11

A veš da poznam podoben primer, imamo v žlahti gospo. Pred tem bi rekla no go, a poslušaj sledeče.

Isto se je zgodilo, ona se je v službi zaljubila, ga vrgla ven (mansardniki pri njenih), bila slabi dve leti z novim. Po skupnem dopustu je novi izginil, ona pa je začela nazaj klicati bivšega, ki je imel med tem novo partnerico. Rezultat, sta srečna ponovno skupaj, zdaj že nekaj let, ne moreš da verjameš. Razlika je edino ta, da sta njuna “otroka” takrat v času teh scen že študirala, sedaj imata že enega vnuka in spet so happy family. Sta pa tam malo čez 50, niso to stari ljudje.

Kako lahko rečeš da 50+ niso stari? Po 50 te že čaka kolonoskopija si preko 2/3 svojega življenja in še kar nisi star? Kaj star si 2 leti pred smrtjo?

Torej bosta otroka naučila, kako živeti brez ljubezni. Kakšna krasna popotnica…

Dones je desc baba, baba ni pa nč

Tipična ženska

Stare župe se ne povreva, se jo z balkona na vrt flikne.

Stari, svaka ti čast, da si šel lahko čez prevaro. Jaz nisem mogel, niti zaradi otrok ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Kiki789, 19.01.2022 ob 20:56

Odgovor na objavo uporabnika
Kranjčan, 19.01.2022 ob 19:53

Ti nisi resen, kolega!!

Na kratko.. Povzetek..

Drugi so jo pedenali, da ne recem ubijali s tići… Ja drugi, ker verjemi, da ni bil samo en..

Ubijali so jo, ko sta bila se skupaj.. Potem se nadaljne 15 mesecev…. Pustila otroke pri tebi, seveda, ker z njimi se okol ne bi mogla fukarit..

Zdaj, ko je pa usa prefukana dobesedno in odjebana s strani jebaca, si jo pa ti nazaj vzel!??

No coment.. Vso sreco ti zelim, od srca.

Ne, nisi copata. Prav si naredil. Ravnal si zrelo in odgovorno. Daj pa ji zelo jasno vedeti, da tretje priložnosti ne bo.

Se strinjam. Potrudi se za odnos, maksimalno. Ni ga lepšega, kot če je družina skupaj. To, da je težko zaupati, je nekaj običajnega, ampak odnos se da izboljšati. Upam, da vama uspe. Imej pa odprte oči.

Mogoce bos imel sreco in bo mogoce povabila se katerega v trojcka🤣🤣🤣, ker ce si jo vzel nazaj si popolnoma nesamozavesten in zato je tudi sla na f. turnir!!!!

Ne poslušaj okolice, poslušaj srce, seveda pa tdi pamet. Če te mika probat, probaj. Saj tisti, ki ti tukaj govorijo, da je ona smet, ne bodo s tabo oni, ona bi bila spet s tabo, tebe pa tudi zanima, zato, kaj te briga, kaj pravijo neki tretji ljudje.

Pač bodi pripravljen na najslabše, upaj pa na najboljše. Pa še otroke imata skupaj, kontakt bosta itak imela, a zdaj se misliš do nje obnašat do celo življenje kot užaljen froc, da se ne bo okolica iz tebe norčevala?

Ali pa bodita samo prijatelja ali se pa ti z njo izpogajaj za en skok čez plot, če ti bo to olajšalo dušo. Če bo, je vredno. Nekaj bosta morda skombinirala, da bo funkcioniralo. Človek se naveliča, rabi spremembo. Po pavzi se želja spet pojavi. To je naravno pri ljudeh. Nekateri to pač potlačijo, nekateri pa ne. Kaj misliš, da ne bi 90 % poročenih žensk skočilo čez plot, če bi jim Brad Pitt požvižgal? Pač, vedno bo nekdo bolj lušten in zanimiv od tebe. Ni treba, da se vzame ful osebno.

Pa vso srečo.

Res si budala. Ampak okej, tvoj lajf.. sam jeba da v to vlačiš še otroke!

Otroke z njo že ima, kako jih vlači noter? A naj jih zdaj v flajšmašino vrže, ker se monogamija  z njo ni obnesla?

Pa ti si res eno tele a še res taki osebki obstajajo baba se ti skurba ti jo pa nazaj jemleš

Fukni babo čez okn

Odgovor na objavo uporabnika
Tolažilna nagrada, 19.01.2022 ob 16:18

Meni se je najin zakon zdel kar vredu, ženi očitno ne. Med kregom mi je priznala, da je takrat, ko naj bi bila na službeni poti, preživela 3 dni z drugim moškim. Ne bi me rada zapustila, vsaj toliko časa ne, dokler ne vidi kako se bo razpletla zgodba z ljubimcem. Njen predlog je, da takrat, ko delam ponoči ona preživi z lover boyem in tako vidi, če jima sploh gre skupaj. S svojim priznanjem, še bolj pa z predlogom, me je pustila odprtih ust. Kaj se je zgodilo me je doletelo šele naslednji dan in vse kar sem lahko naredil je bilo, da sem vse njene stvari spakiral v vrečke in jih pustil pred vrati, ter zamenjal ključavnico. Zdaj, 15 mesecev kasneje se želi vrniti, ker je spoznala svojo zmoto in ker pogreša otroka, ki sta ostala pri meni. Zelo sem negotov. Vem, da ji ne morem zaupati, brez zaupanja pa res ne vem kako naj bi odnos obstajal. Pravi, da pograša otroka, ne reče pa nikoli da tudi mene. Čutim, da sem samo orodje za popravilo trenutne situacije, a vseeno bi rad da smo spet družina. V resnici vem, da ji ni nič do mene. Še vedno sem jezen nanjo in na celo situacijo, ki jo je povzročila. Po nekaj tednih njenega dobrikanja sem popustil in preselila se je nazaj k nam.

Srce mi pravi, da lahko spet obudiva tisto kar sva imela , a moja glava mi non stop govori, da to ni vredu. Otroka pa sta zadovoljna. V tem trenutku mi je to najbolj važno. Jemljem vsak dan posebej in poskušam uživati v vsakem trenutku. Ustvarjamo nove spomine. In če se bo spet vse sfižilo, bom lahko vsaj rekel, da sem naredil vse da naša družina obstane. Če nama ne uspe, tretjič ne bo obstajal. Z razlogom se imenuje »druga priložnost«.

Prijatelji pa me »zasmehujejo«. Mislijo, da sem neumen, da sem copata in ne vem kaj še vse. Kaj pa po vaše? Vesel bom iskrenih odgovorov.

Sem bila v tej situaciji…ampak imas rad partnerja…mimo prevare nisem mogla…in verjemi,da se bo tebi enako dogajalo. Ker tisti mali crvek bo vrtal in te opominjal na to….

Ne delaj si utvar, da bo enkrat samo tvoja. Je pač tip ženske, ki se jim drugače reče kurba.

Tule  te predvsem ženske občudujejo, kako si ooooh in sploooh super. In to prav tiste, ki bi svojega desca,če bi jih varal, v naslednjem trenutku nagnale in nikoli več hotele videti.:):)

Če te je enkrat, te bo vedno.

Ti pa čičaj lepo in čakaj,kdaj se te spet usmili, ko ne bo imela drugje enega trdokurčnega na uporabo..

Le kaj ti je mama naredila,ko si bil mali?

tako to je po določnem času, letih, pač paše akcija telo na telo z nekim drugim modelom, jebi ga.. ampak se pač marsikdo ne bi ločil zaradi tega..

Me pa spominja zgodba na enga zelo zoprnega sodelavca, dostkrat sem bil na meji pretepa z njim, sem pa vedno čakal, da bo prvi zamahnil, pol bi bilo pa konkretno fajtanje.. Stalno sva bila na bojni nogi.. ampak ga nisem jebal pet posto.., proti men je bil itak qurčev dim kar se posla tiče.. Pol pa 1x pride tip zjutraj v službo in joka, solze tečejo, hehe…  Pa mene prosi, če se lahko umaknem, da bo ostal s starejšim sodelavcem, bil sem 10 let mlajši od njega.. Jst, valjda, grem, itak ga nisem mogel gledat, manj sem ga videl, raj sem ga imel.. ampak ko sva videla s sodelavcem med hojo, da joka in gre proti nama, sva rekla.., uhh, temu je ziher kdo umrl….

Pa ajde jst pridem čez kakšne pol ure nazaj, njega več ni bilo…, pa vprašam starjšega sodelavca, kaj pa je bilo…. On odgovori…., žena ga pustila, hehe…. Ne me jebat, rečem in se začnem smejat, hehe…  ampak ajde, sodelavec je bil starejši, bolj resen pa sem se hitro nehal, ker me je malo čudno gledal, čeprav me je dobro poznal.. Mine kakšen teden, sodelavec, ki ga je žena zapustila spet pride v službo in stalno govori o ženi.., ki je šla tipu v njegovo hišo živet, s katerim sta se spoznala na enem prijetnem kraju za uživanje…

Kje je fora…, še men se je ta zoprn sodelavec zasmilil.. in sem pač pomislil, da je žena od sodelavca qurbica…, nisem jo pa prej poznal.. Sodelavec je vidno trpel, tako, da v tistem času nisva bila na bojni nogi.., mene pa itak nikoli ni zanimalo kaj se dogaja z njim privat.. Pa se je žena od sodelavca vrnila po dveh mesecih, heh.. in sodelavec je spet ist postal, zoprn, ko sto mater… Pa pride pomlad in smo imeli služben piknik.., pride tud žena od sodelavca… Se pogovarajmo z njo…, žena čist ok., kulturna in v vseh pogledih na nivoju, tud za svoja leta je dobro zgledala, proti sodelavcu ko avion..

Ajde gre to mimo…, pride drugi, jesenski piknik.., sodelavec v službi čedalje težji postajal, spet klasika, dreza, skače, izaziva.., pride brez žene na piknik, se malo napije na tem pikniku in začne brezveze težit…, jst mu lepo rečem, opozorim, lej, ko ne bo nobenega, te bom tako sesul, da boš mislil, da te je buldužer podrl.. Istočsno mu pa rečem, krele, od tebe bi vsaka ženska pobegnla na Mars, če bi imela možnost, ne samo 30 km stran…

Avtor tega posta piše tako kot, da je on priden in car v vseh pogledih v tej vezi.. ampak treba stvar pogledat od starta…, ta ženska tega tipa definitivno nikoli ni imel rada tako kot se pač gre, videla ga je pač kot primernega in ziheraškega tipa za družino ustvarit, pa ni bilo bolj primrnih tipov v njeni bližini v tistem času, ko se je naštelala za jebačino na polno, tip je bil pa verjetno vztrajen pri osvajanju, ženska malo materialistka, pa je… Je pa ok., da jo je sprejel nazaj zaradi otrok, zakaj pa ne, zdaj pač lahko on z njo dela šale male.., tud z njeno psiho se lahko spodjebava, če se mu bi dalo, kar pa ne odobravam in je brezveze, če skup živiš.. Furaš dokler pač gre, vsak dan ji pa pokažeš vrata, da lahko svobodno odide kamor hoče, če je njegova bajta, če sta jo pa skup naredila, se j pa treba dogovriti, fair play je religija  katero je treba upoštvat…..

Kot jih je nekaj pred mano napisalo – JA si tipčna slovenska copata. Da se to zgodi južno od Kolpe ali ženske ne bi bilo več ali pa bi imela vedno plav uč, ko bi prišla na obisk (po otroke). Ampak tvoj lajf, verjetno si tudi v fantaziji predstavljaš kako so drugi tiči rili po tvoji ženi in te to vzburja, samo tega nisi tu napisal. Nič narobe s tem, ljudje smo različni.

Takim ženskam se po domače reče K.urbe. So super za v posteljo, s kolegi se pa delamo norca iz tistega, ki jo poroči. Imel sem en tak primer kot je tvoj. Dec jo je vzel nazaj, pa se je spet skurbala, vmes je pa prišla po dvojnem ločitvenem postopku do dveh stanovanj.

Ženske, ki zagovarjajo kaj si naredil so tudi same k.urbe. Meni je vseeno, glavno da moja ni taka:)

Po skoraj vsaki babi so drugi tiči rili, bolj je redkost, da se katera devica poroči, tako da si ne delaj utvar. Kakšni naivneži ste to, da mislite, da si vaša žena po 15 letih vohanja vaših prdcev ne želi, da bi jo naskočil kak drug?

K.urbe so pa tiste ženske, ki seksajo za denar in materialni status. To pa ponavadi s svojimi zanemarjenimi možmi. Tiste, ki seksajo iz užitka, pa četudi s 100 različnimi desci, so pa nasprotje od k.urb. Koliko je pa zakonov šlo narazen zaradi neizživetih fantazij in koliko premoženja se je zaradi tega razdelilo na pol in družin razdrlo – dosti dosti več kot takih, ki so jemali partnerja, ki je varal, nazaj.

Tu je polno incelov, zagrenjenih ločencev, ki pravijo, kako naženi  babo, ne je jemat nazaj. Oni so emocionalni, ne prenesejo realnosti, da tudi ženske rabijo malo spremembe. Ampak če njih poslušaš, boš še vedno osamljen, tako kot so oni v večini. Če pa jo vzameš nazaj, pa mogoče ne boš več osamljen, mogoče bo pa spet šla z drugim. Glede na to, da sprašuješ, si jo želiš nazaj, očitno neke druge ženske boljše ni na vidiku, tako da izkoristi šanso, tudi če je nevarnost, da boš spet sam. Pa saj lahko medtem, ko bo ona prišla nazaj, tudi ti spoznaš katero boljšo. In če boš spoznal boljšo, boš njo zapustil in šel k boljši, ne delaj si utvar, da ne. Ne rabiš se zdaj šparat kot kakšna devica. Če si osamljen, če te mika, izkoristi priložnost. V najslabšem primeru se ti nič ne bo zgodilo, kar se ti že ni. Bodi dec in ne cmera užaljena, pač vzami malo z rezervo in izklopi ljubosumje, ti bo boljše, garantirano.

Pa pač bodi “copata”. Če maš željo biti v dvoje, je pač bolje biti “copata”, kot pa osamljeni zagrenjenec, ki misli, da ga pa zaradi tega po bifejih spoštujejo, ker fura celibat zaradi prevare. Menjaš pa babo še vedno lahko. Pa pustiš jo še vedno lahko, če se ponovno ne obnese.

Odgovor na objavo uporabnika
Buio, 19.01.2022 ob 16:27

Najprej sem pomislil da si nor da si jo sprejel nazaj.

Pol pa ,otroci so veseli vidva se pred njimi nekregata. Mogoce tud ko sta sama ne vec.

Vsak si zasluzi drugo priloznost in ona in ti.

Ce  tKo cutis tko delaj.

Mi ko gledamo od vzuni smo najbolj pametni, ce bi bli pa v tvojihcevljih bi drugac mislil

    Pozdravljeni,

Kaj si Vaši prijatelji mislijo, to sploh ni pomembno. Važno je kaj vi čutite in samo vaše mnenje velja, kar se tiče vaše bivše oz. bodoče trenutne partnerice. Ni ji potrebno zaupati, naj dokaže in pokaže, da želi drugo priložnost,da želi imeti to, kar želite Vi. DRUŽINO.In če ni prepričana, ne si dovoliti biti ponovno njena igračka in Karitas. Raje si ustvarite nov navdih…

VSE DOBRO IN USPEŠNO ŽELIM.

LP, Rozalija H

New Report

Close