Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

Ženi sem samo »tolažilna« nagrada

    Nič jajcat….se men partnerka skurbala…..pa sem se še jaz in to kar 6 debelih let …..pa tu podrl po 2 različne na dan ,pa dopusti ,pa razvajanja….ni da ni….sam doma pa ne komunicirama normalno…..tisto nujno….itak pa ve da mora počasi pakirat sem ji jasno in glasno povedo pa tudi k stroßkom  mora prispevat če ne takoj čau papa….če nebi imela hčerke skup bi jo takoj za pizdo fukno na cesto ….pa naj še pol z pičko dodatno služi da bo mela streho nad glavo….zame kurba enkrat,kurba za vedno…!to drži ko pribito!!!

ne oziraj se na nobenega, misli le nase in na svojo družino. Srecno v drugo, naj trajaaaa!

Večkrat smo žrtev situaciji,za mene ste velik človek!!! Vsa čast,spoštovanje za vašo odgoornost do družine do otrok! Hvala,da ste Vi tak,ker ona si ne zasluži biti vaša partnerka. ❤ Otrok trpi in celo življenje te spremlja to.

Za nobeno ceno jo ne vzemi nazaj, naj plača za svoje grehe. Je pa itak tako, vse so kuzlice in se jahajo povsod, samo čakajo na skok, ene bolj druge manj.

Odgovor na objavo uporabnika
Tolažilna nagrada, 19.01.2022 ob 16:18

Meni se je najin zakon zdel kar vredu, ženi očitno ne. Med kregom mi je priznala, da je takrat, ko naj bi bila na službeni poti, preživela 3 dni z drugim moškim. Ne bi me rada zapustila, vsaj toliko časa ne, dokler ne vidi kako se bo razpletla zgodba z ljubimcem. Njen predlog je, da takrat, ko delam ponoči ona preživi z lover boyem in tako vidi, če jima sploh gre skupaj. S svojim priznanjem, še bolj pa z predlogom, me je pustila odprtih ust. Kaj se je zgodilo me je doletelo šele naslednji dan in vse kar sem lahko naredil je bilo, da sem vse njene stvari spakiral v vrečke in jih pustil pred vrati, ter zamenjal ključavnico. Zdaj, 15 mesecev kasneje se želi vrniti, ker je spoznala svojo zmoto in ker pogreša otroka, ki sta ostala pri meni. Zelo sem negotov. Vem, da ji ne morem zaupati, brez zaupanja pa res ne vem kako naj bi odnos obstajal. Pravi, da pograša otroka, ne reče pa nikoli da tudi mene. Čutim, da sem samo orodje za popravilo trenutne situacije, a vseeno bi rad da smo spet družina. V resnici vem, da ji ni nič do mene. Še vedno sem jezen nanjo in na celo situacijo, ki jo je povzročila. Po nekaj tednih njenega dobrikanja sem popustil in preselila se je nazaj k nam.

Srce mi pravi, da lahko spet obudiva tisto kar sva imela , a moja glava mi non stop govori, da to ni vredu. Otroka pa sta zadovoljna. V tem trenutku mi je to najbolj važno. Jemljem vsak dan posebej in poskušam uživati v vsakem trenutku. Ustvarjamo nove spomine. In če se bo spet vse sfižilo, bom lahko vsaj rekel, da sem naredil vse da naša družina obstane. Če nama ne uspe, tretjič ne bo obstajal. Z razlogom se imenuje »druga priložnost«.

Prijatelji pa me »zasmehujejo«. Mislijo, da sem neumen, da sem copata in ne vem kaj še vse. Kaj pa po vaše? Vesel bom iskrenih odgovorov.

Oprosti, ampak ti si LOLEK. Ni je ženske, ki bi ti kaj takega oprostila, mogoče kakšna totalno neprivlačna. Potem se pa čudite kakšen odnos imajo do moških…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 20.01.2022 ob 11:08

Torej bosta otroka naučila, kako živeti brez ljubezni. Kakšna krasna popotnica…

Da lahko nekomu delaš, kar hočeš, brez kakršnegakoli spoštovanja oz. pustiš drugim, da tebi delajo vse. Žalostno, da avtor ni videl tega na ta način, ker si želi le najboljše za otroke, vsaj jaz dobim tak vtis.

Tudi mene je žena prevarala. Prej se je v postelji prakticiral samo misionarski položaj. Živ dolgčas. Sam pa potrebujem veliko spolnosti. Po prevari sem določil, če hoče ostati z mano, se.ks vsaki drugi dan. Razen ko ima tetko 1 teden frej. Pa vključujoče je tudi fafanje, tudi pogoltne. Tko je to.

Tvoja zgodba je samo ena izmed mnogih.Pa dejte se ljudje malo cenit.Pa nehajte otroke imeti za izgovor,da ste nekaj naredili ali ne. So lahko srečni ,tudi če nista skupaj.Če si hodil ves poklapan po hiši,ja kakšni pa naj bodo kot nesrečni.Saj tako ne vidijo razlog ,da so srečni ,če vidijo da ti nisi.Zdaj si jo pa vzel nazaj .Zakaj? Res zaradi otrok ali ker je navada in je lažje.Se mi zdi ,da so se vloge kar obrnile zadnja leta in ste moški tisti,ki se ponižujete in se ne spoštujete . Koliko časa bo pa trajala ta “idila”.? Kako pa veš ,da te samo ne izkorišča,ker nima kje bit .oz.se ji ne splača.? Pa da morda še vedno koga nima ?Kot,da ni bilo zadosti ponižanje ko te je prevarala,pa ti še daje predloge kako bi to šlo v njeni glavi še naprej .A si resen ? Sej ok če bi bli vsi zato,pa niste bili . Ona edino kar je spoznala je to ,da niso vsi tako naivni kot ti pa misli,da te lahko ma za norca ponovno. Dej se v roke vzem pa si najdi pravo žensko,Vsak začetek je težek,ampak se splača in verjem,da se ti bo isplačalo ,ker tale farsa zdaj je recept za katasrofo. Ne vem o čem sanjaš ko še nista stvari od prej razrešila in ob prvem prepiru bo vse počilo in ji boš vse vrgel v obraz .Se bosta potem objela ,bla vsa nasmejana .Daj no ,trajalo bi do naslednjega trenutka in si bosta celo življenje potem to delala.Lepo gospo za roko,posedet in povedat zakaj si zaslužiš več in ti bo bolje brez nje .Pa jo pospremi do vrat in uživaj v novem življenju in priložnostih.Pa srečno 🙂

Jah vzemi jo nazaj.

Če te prvič ni izučilo, te bo drugič

Si bom vzel 5 minut časa in ti dal par namigov, kako bi lahko rešil tale zaplet. Nikakor namreč ne smeš pristati na to, da si jo vzel nazaj in da je sedaj vse preprosto pozabljeno. In sicer zaradi enega razloga – v tem primeru te tvoja partnerka ne bo spoštovala, kar pa je temelj vsake zveze.

1. Postavi jo pred dejstvo, da si ji odpustil, a da ne boš nikoli pozabil.

2. Povej ji, da jo vzameš nazaj, ker jo imaš še vedno rad (sklepam, da je tako, sicer tega ne bi naredil) in ker želiš otrokom zagotoviti vsakdanjik z mamo in očetom.

3. Nalijta si čistega vina. Pove naj ti, zakaj je šla z drugim. Sklepam, da zato, ker te ni cenila in ker se nista znala pogovarjati. Vprašaj jo, kakšni so njeni pogledi na zvestobo, kaj potrebuje, da je seksualno potešena itd. In vklopi “bullshit” detektor, zahtevaj absolutno odkritost. Ko si bosta na jasnem, kakšne so vajine potrebe in želje, skušajta najti kompromis.

4. Nerealno je, da bo vajin kompromis “mirno monogamno življenje do konca vajinih dni”. V najboljšem primeru bosta izgradila trden odnos, spolno pa si bosta privoščila odmik od ustaljenih tirnic. Ti ji očitno nisi dovolj. Vprašaj se, ali ti je ona dovolj.

5. Najpomembnejše za konec. Delaj na sebi, začni se ceniti! Ne vem, kako lahko nekateri prenašate, da vas partnerji ponižujejo. Partnerski odnos mora biti enakovreden in zahteva stalno lovljenje ravnotežja. Če te žena ne bo spoštovala, ji pokaži vrata. In nujno pojdita na partnersko psihoterapijo, brez nje bosta hitro znova razpadla.

Sej veš vse odgovore ne. Mogoče si copata, mogoče si pogoltnil svoj ponos….

Familijo je porušila ona, ne ti. Vedno, ti bo po glavi hodilo, kako mu ga je fafala, ipd., a si tega res želiš?

Varanja ne podpiram, ampak dej najdi si eno, da jo malo postrani obrusiš. Da si vsaj del ponosa povrneš. Ne skrivati, če te vpraša, pa ji reci, da boš videl, ali se bo izšlo ali ne. Šele potem bo razumela, kaj ti je naredila

Razgretežem.

Samo toliko da veste tema je stara leto dni, modi so jo dvihnili , vi ste pa zagrabili, spet so kliki, spet je promet in denar od oglaševalcev, samo za to gre !

New Report

Close