Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska, ki ne doživi orgazma

Ženska, ki ne doživi orgazma

Ženska, ki ne doživi orgazma, ne pozna svojega telesa tako, kot bi ga morala; kar pa pomeni, da se mora tudi sama znat pripeljat do orgazma, ne samo čakat, da jo bo moški zadovoljil…

Ženska se mora orgazmirat naučit v rani mladosti, ko se sama pripelje do njega, pogrunta določene tehnike, kako ga najlažje in nahjitereje doživi. To je vsa umetnost orgazmiranja zadovolj(e)ne ženske.

Kaj ti palamudiš? Tale avtorjeva ženska doživi orgazem in dobro pozna svoje telo, saj natanko ve, kako do orgazma priti. Problem je v avtorju, ker mu njen način ni po nosu.

Kaj ti palamudiš? Tale avtorjeva ženska doživi orgazem in dobro pozna svoje telo, saj natanko ve, kako do orgazma priti. Problem je v avtorju, ker mu njen način ni po nosu.
[/quote]

ja potem pa naj sama drka že naprej, tudi ob njem – saj ga bo tudi to rajcalo….

ja potem pa naj sama drka že naprej, tudi ob njem – saj ga bo tudi to rajcalo….
[/quote]

Zakaj? Če je pametna, ga bo zamenjala za moškega, ki ji bo dovolil uživati tako, kot njej paše in pri tem sodeloval.

Zakaj? Če je pametna, ga bo zamenjala za moškega, ki ji bo dovolil uživati tako, kot njej paše in pri tem sodeloval.
[/quote]

Prebrr še enkrat
Če sama neve kaj ji paše …kako naj potem vedo drugi.

Prebrr še enkrat
Če sama neve kaj ji paše …kako naj potem vedo drugi.
[/quote]

Kako pa veš, da ne ve, kaj ji paše? Tu je samo zgodba tipa, ki joka, da ona ne konča, ko jo on nabija. Ona mogoče čisto dobro ve, kaj ji paše, zraven ima pa enega testosteronca, ki misli, da ji mora prit že, ko jo samo pogleda, kaj šele dotakne, kaj šele natepava. In mu raje ne pove. Tip se pol žrtvuje in zavija z očmi med lizanjem, ker ona “rabi toliko časa”, da potem rabi še dlje, da ji pride. Pač klasičen kretten, ki se mu ne ljubi preveč ukvarjat, ker so “do sedaj vse končevale” po tekočem traku, multipli orgazmi pa to. Če verjameš..Bolj verjetno so fejkale orgazme…

Če ne govorumo o devici ,bo vsaka vedela kaj ji je dobro. Normalna tudi izrazila želje. Je pa res a) da bo to šele po nekaj mesecih in b) da bo tudi vprašala kaj njemu paše.
Je pa res da vas večina ne pozna svojega telesa in če partnner pokaže preveč znanja se ali ustrašite češ koliko jih je pa ta imel pred mano ali pa zatreskate in hočete še.
Mene osebno bolj skrbi da se gleda samo na njen orgazm, njeno zadooljitev.

Prebrr še enkrat
Če sama neve kaj ji paše …kako naj potem vedo drugi.
[/quote]

Kje piše, da ne ve? Saj jasno piše, kako ji pride in da mu je še sama rekla, da ji na tak način pride, med nabijanjem pa ne. Kaj bi še morala vedeti? Kaj ji pomaga tipu razlagat, kaj ji je všeč in kaj ne, če se on na to požvižga in ima svoje predstave, kako in kaj bi ji moralo pašat?

Nisem bral vse krame…naj ga zamenja ali je še kaj drugega v ozadju?

Svaka žena žele imati stabilan seksualni odnos. Redoviti intimni iscjedak pomaže u održavanju mladosti, pozitivno utječe na raspoloženje i rad unutarnjih organa. Ali nema toliko žena koje bi bile apsolutno zadovoljne seksom. Otprilike svaka treća žena pati od niskog libida, svaka četvrta zbog nedostatka orgazma, a jedna od pet pritužbi na suhu rodnicu. Poremećaji vas sprečavaju da uživate u bliskosti sa voljenom osobom. Srećom, sve ove probleme možete riješiti jednim potezom. Učinkoviti seksualni stimulansiVaš link za žene imaju pozitivan učinak na tijelo, pripremajući ga za seksualni odnos. Samo jedna pilula može biti most za potpuno seksualno zadovoljstvo. Najbolji lijekovi za intimne poremećaje dostupni su našim klijentima onlajn ljekarniVaš link.

Kaj točno je težava, če je njej tako ok? Punce so zelo različne pri teh stvareh in orgazem ni tako tehničen in definiran kot pri moških. Sprosti se in ne glej to kot na “cilj” in polnjene svojega ega.

Imel sem jih precej, ta samohvala je pateticna… kao kvazi je**c. V spolnosti uzivas in se prepustis toku, gledas, da na koncu oba oblezita in se nasmehneta… ti si dalec od loverja ali kaj podobnega…

TO NI NIČ NENAVADNEGA! Kot je že bilo opisano, veliko žensk ne doživi orgazma z vaginalnim sexom, nekatere ga sploh ne. Razlogov je lahko več. Tudi sama se spopadam s tem, trenutno sem na zdravilih, ki na to še dodatno vplivajo. Pač zeloo težko doživim orgazem. Pa nisem bila nikoli zlorabljena, nisem ”možača” in nevem kaj vse še pišejo tukaj. S partnerjem se prej dogovorim, kaj nama paše, česa si želiva in mu tudi odkrito povem, da me do orgazma verjetno ne bo pripeljal. Še vedno zelo uživam v sexu, si ga želim, mi paše, le orgazma ne doživim, pa me to čisto nič ne moti. Smisel sexa ni orgazem!

Ah daj no daj, seveda je smisel seksa orgazem. Kaj pa drugega? Seks brez orgazma je kakor lizanje sladoleda skozi šipo. Oguljena fraza, ampak točno tako je. Vem, da ljudje v večini niso sami krivi, da ga ne doživijo, a dejstvo je, da s tem zamujajo nekaj čudovitega. Žal.

Zdravo. Js pa nekak punco razumem ker sem imela isti problem Oz ga tut se zdaj taj pa taj imam. Enostavno ne morem izklopit glave, pa naj se še tako trudim, in to je posledica tega! Je pa tudi res da sm mela tipa ko sm bla noro zalublena da sva se oba kr tresla in nama je res vedno in je blo noro fajn, afera trajala par let.. Zdaj pa že obupu jem in mislim da česa takšnega ne najdeš kar tako Oz da se tako resnično zaljubiš.In res je če zadeva v postelji ne štima tudi veza ne bo nikoli štimala.

Čaki, kaj? Kaj je s tabo? Jaz sem ženska, razumem da so dnevi, ko ti ni. Ampak, da mi nikoli ne bi prišlo? To je kot da bi nekdo rekel, da voda teče navzgor. Ali si bila zlorabljena v otroštvu ali pa je nekaj drugega hudo narobe s tabo… Tudi če si s človekom skupaj, ki ti sploh ni privlačen, se še vedno vmes lahko samozadovoljuješ itd. Tudi med spanjem prihaja do orgazmov pri ženskah… Verjetno rabiš pomoč takšno ali drugačno…

Amen to that! Tudi sama imam tezave s tem, imam stalnega partnerja ze 15let in “mi redko pride” pa je super ljubimec. Ampak samo seks redko pripelje do vrhunca, ce ni malo stimulacjje.. pomoje vec kot pol zensk orgazem hlini, in dedi vsi mislijo kako so oh in sploh….

Jaz sem samo z enim fantom 20let nazaj dozivljala orgazme vedno…. samo takrat,…moj prvi fant… sedaj ga na vsake kvatre, a takrat je noro dobro… pa tudi ko ne pride dk njega je prijetno… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Desiderius_da_Pietri, 15.07.2020 ob 20:34

Zadovoljstvo ob tem, da v ženskih očeh po orgazmu viidiš, da ni bila zadovoljena in bi še?!? In potem se čudimo, zakaj je toliko negodovanja nad ponesrečeno spolnostjo, ko pa nasedate vsaki, še tako bedasti puhlici? Ajej, ajej… 🤔

Pa ti res ne znas brat? Zato pa pišeš neumnosti. Pa o ženskah pojma nimaš. Žal. To kaj so ti natvezile razne fejkarce , da so se te cimprej rešile še ne pomeni da je sveta resnica. Ajoj, ajoj…

Odgovor na objavo uporabnika
misterbist, 16.07.2020 ob 22:50

Pozdravljen,

takšna zadeva ni nič hujšega. Morda je sam problem v obliki tvojega spolnega pripomočka. Jaz sem imel podobno težavo. Po dolgem iskanju rešitev in nekaj poskusov, ki niso uspeli sem probal kr3kerjevo mast (dobiš jo v vsaki lekarni). Zadeva je poceni (okoli 10€), je kot krema in enostavna za uporabo. Bi priporočal

O čem to govoris? Za kaj rabiš mast?

Še ena izkušnja ženske v zrelih letih. Zelo ampak zelo redko mi pride med sexom not in ven, pa še to samo v doggy style-u. Seveda mi redno prihaja ob kvalitetnem oralcu oz, če si med sexom pobožam ščegetavček.  Pa noben od mojih ljubimcev nikoli ni bil presenečen nad tem.  Aja pa obožujem sex, veckrat tedensko😁😁

Te js pofukam boš dozivela

Hjoj… Moski enostavno res ne razumete zensk. Ne vsi… Da ne bo pomote. Zenska tezko dozivi orgazem, ce moskemu vsaj malo ne zaupa. Ne bom trdila, da vsaka, ampak pri vecini je tako. Sama pri sebi vidim. Ko sem bila dlje casa s fantom, sem orgazme dozivljala veckrat in z lahkoto. Vprasajte malo zensko kaj ji je vsec, kaj ji ne pase. Dajte ji vedet, da vam je vsec. Posvetite se ji. In ja… Ne skacite kot 🐰… Od tega bo redkokateri prislo… Tako, kot je ze ena napisala… Scegetavcek je zunaj in ne notri… Imate pac sreco, da je vasa glavica obcutljiva… Pri zenskah je drugace… Pol pa se jih vecina pretvarja in hlini orgazem, ker itak ve, da boste se isti dan razlagali vsaj enemu kolegu, ce ne celi druzbi, kako ona ne dozivi orgazma… Ni problem v njej… Saj tudi v vas ne… Enostavno pogovarjajte se… Vsaki zenski ie vsec kaj drugega…

Ja orgazem dozivi ..oralno ..ti pravs po dolgem lizanju ..koliko je to zate dolgo  ?? Sicer pa vec zensk ga dozivi po orali kot po samem nabijanju …vec in lazje …prej …ne pa vse…pravila ni …moras pa se se veelikoo naucit ….

Mene pa zanima kaj na njej lizes?

Nic novega..Z zeno skup že 15 let nikoli ji ni prislo od sexa samo od dolgega lizanja:)

New Report

Close