Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska, ki ne doživi orgazma

Ženska, ki ne doživi orgazma

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 02.08.2021 ob 12:00

Še ena izkušnja ženske v zrelih letih. Zelo ampak zelo redko mi pride med sexom not in ven, pa še to samo v doggy style-u. Seveda mi redno prihaja ob kvalitetnem oralcu oz, če si med sexom pobožam ščegetavček.  Pa noben od mojih ljubimcev nikoli ni bil presenečen nad tem.  Aja pa obožujem sex, veckrat tedensko😁😁

3x_dan to pomeni da si še ženska, mlada. Ko tega ne bo, potem smo stare za v penzijo. Do takrat pa ni skrbi. To je pri 30, 40 normalno. 😊

Tocno tako!

Odgovor na objavo uporabnika
Kren740, 03.08.2021 ob 09:42

Nic novega..Z zeno skup že 15 let nikoli ji ni prislo od sexa samo od dolgega lizanja:)

Pri moji ženi orgazmi nikoli niso bili nek poseben problem. Že pred mano ni imela teh problemov in je vedno trdila, da je lahko srečna za to in da si dobrega sexa brez vsaj enega orgazma težko predstavlja. Opažam pa sicer to, da je z leti za enak “efekt” pri njej potrebno več dela. Več dela na zvezi, intimi, povezanosti ter kaj novega tudi v postelji…Je pa tako, da njeni orgazmi so tudi moje zadovoljstvo zatorej se kdaj tudi splača malo dodatno potruditi, ker mi tudi ona zna kaj hitro vrniti nazaj 😉

Dr. Kosicek svetuje: vtakni ji ga v rit in z prsti drazi scegetavcek. 😃

Odgovor na objavo uporabnika
Herman celjski, 02.08.2021 ob 21:10

Mene pa zanima kaj na njej lizes?

😂😂😂😂😂

Še dobro, da je lgbt močnejši, v porastu in čedalje bolj na odprtem….že dolgo časa se mi zdi, da bi enostavno mogl več tipov med sabo seksat, ženske pa med sabo.. enostavno so razlike med spoloma prevelike.

A se ta punca mogoce klice monmonci?

Moja bivsa zena tudi ni dozivljala orgazmov. So jih pa medtem seveda druge! Zdaj je bivsa in trenutna ne samo da dozivi orgazem, celo squirta tako da je cela postelja mokra.

stavim, da je ni zenske, ki ne dozivlja orgazma, da bi ji bil moski zvest

Zapis od nune i guess??!!

Sem zenska, pri meni je isto… Le da mi nikoli, pod nobenim pogojem ne pride, niti ko sem sama s seboj… Vcasih (le med seksom) zacnem dobivati tisti obcutek, vendar ne pride do vrhunca. Razumem, da ti to veliko pomeni – mojemu tudi, ampak ljudje smo razlicni, vcasih so problem tudi potlacene travme ipd… Meni je najvecji uzitek zadovoljevanje njega in da storim to cim bolje, za odsotnost lastnega orgazma sem se ze sprijaznila in to ni problem, zaradi katerega bi bilo vredno zakljuciti stvari… Ce ji vcasih vseeno pride, potem je vse vredu.

Men še nikol ni prsl z tipom, priznam sm jih mela kr enih par ampak da bi se dec pro potrudu za žensko/mene pa se nikol ker so vsi vedno samo na sebe gledal in tut zdej kadar z kakmu novmu seksam mi pač ni ker vec da bo vedno isto. Kar je da njemu pride, men ne 💁‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
otijzuoiujkilh, 15.07.2020 ob 09:39

Ah, jaz sem poročena že 30 let, pa tudi še nikoli nisem doživela O.Enim pač to ni dano v življenju.

Prjatu,verjemi mi…da govori moja kilometrina ne moj ego!😉

Ženske tega sveta doživljajo,ali pa ne,orgazme dveh vrst:

1)Vaginalne,ko se ob penetraciji dovolj velikega kurca vzdraži živčne končiče sten vlažne vagine !

2)Zunanji orgazem,ko se draži *G* točko in ščegetavček….

Seveda,se razume da ne vse ženske obeh in seveda nekatere le eno od teh varijant,ali pa nobene😅😂…

Ti,pa povem da boš šele takrat vedel,da si hud jebač….ko boš na svojmu kurcu občutil ženski orgazem,ko ji bo pička dobesedno pulzirala v orgazmičnih krčih….

No,vidiš….tega nobena ne more hliniti!!😂🤣😅

Se strinjam z zadnjim zapisom. Pulziranja ne moreš fejkat prav tako ne izlivanja.

Saj ne rečem, je določen procent žensk, ki jim orgazem ni namenjen, a v večjem delu se gre za to, da moški premalo vztraja in ker se ženska premalo pozna in se še ni raziskala.

Takrat, ko misliš, da si skoraj že… se splača odmaknit in potem znova graditi napetost. In takrat, ko postane nevzdržno in misliš, da ne moreš več… takrat med spolnim odnosom marsikatera odneha, ker misli, da je to maksimalen dražljaj, ki ga zmore prenesti. Če takrat uspeš prestati to mejo in daljšati trenje, se zgodi. Sam težava je, ker nekatere, preveč občutljive, ne zdržijo in lahko začnejo klecat ali se izmikat. Če jo takrat moški uspe obdržat in nadaljuje, se lahko zgodi. Pomaga sprotno draženje klitorisa, bodisi ob sramno kost, ob dlake, ob podlago, ob podloženo odejo ali poušter, ob hrbtno stran dlani, ob članke prstov, z blazinicami, variant je miljon.

Moški se ob prvem ženskem orgazmu tudi zelo hitro odmaknejo, ker mislijo, da je to to. Če bi po parih sekundah nadaljevali, bi verjetno uspeli sprožiti še kakšnega. Pri nekaterih se nizajo kot ogrlice, nekatere pa ne uspejo tolk močnih dražljajev in odnehajo prej. Nekatere uspejo izkusiti le enega in tudi to je ok. Smo različni.

Želim povedati le, da se včasih splača vztrajati v napetosti… čeprav je težko in čeprav ne veš kaj pravzaprav iščeš. A ko ga prvič doživiš, veš kaj iščeš, ko se še kdaj podaš na dogodivščino. Pa ni nujno, da uspeš vsakokrat. In tudi to je ok.

Nekatere ženske se uspejo dovolj sprostiti šele po porodu, druge nimajo težav že kot najstnice, nekatere ne uspejo nikoli in se med spolnostjo le čustveno zbližujejo. Smo različne in vsaka po svoje čudovite. Ne sodite, uživajte.

Zanimiva mnenja se krešejo tule na izbrano temo.

Nama vedno pride. Naj se bere smešno, a tako je. Najprej dovolim, da pride pri skupni združitvi njej, seveda si pomaga sama z božanjem ščegija in mene niti nje to ne moti. Le stimulira. Po mini počitku nadaljujeva do mojega konca. Tu je bolj pomembna usklajenost in da ne pride prehitro do izliva. To pride z vajo in prakso. Seveda z istim partnerjem. V vseh 20. letih kot sam pomnim ji je verjetno na meni, z menoj, spontano prišlo le 4-5x. Bila sva mlajša in “nalovdana”. Zgoraj opisan seks nama izredno paše,  ker pomeni da traja dlje kot 3 min. in še polno naju zadovoljuje, osrečuje. Za dober seks se je treba prej pripraviti tudi pogovarjati o željah, omejitvah. Kot pravi nekdo zgoraj, je raziskovanje užitkov tisto kar dela ljubljenje popolno. Če poštar vedno ne prinese pošte tudi ni nič narobe. Verjetno se strinjate s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
nekaj novega, 15.07.2020 ob 07:53

Spoznal sem punco, ki me zelo privlači, po drugem zmenku sva se znašla v postelji in glej ga zlomka, karkoli počnem, ne doživi orgazma, razen pri zelo dolgem lizanju.

Jaz kaj takega še nisem doživel ker se vedno res potrudim za bejbo in sem jih imel že kar precej. Enim pride hitro, drugim ne, vsaki pa pride vsaj enkrat.
Zadevo sva še trikrat ponovila in vsakič isto. Ona pravi da je njej to čist kul, da nikoli ne doživi orgazma med seksom. Men je pa to kr neki, nevem če bova lahko ostala skupaj. Je kdo že doživel kaj takega?

Ženka doživi orgazem le klitorično – točkovno G vaginalo, ajbolj z jahanjem, ker sama nadzira stimulacijo “gubastega tkiva” ki se imenuje točka G v vagii,  ali pa kombinacijo obojega. Vse ostalo je hlinjenje in blef.

 

Žal se tvoja tanova ni natrenirala dosedaj sama, ker še ne pozna dovolj svojega telesa ali pa tega nikoli ni hotela sama početi, da bi se sama natrenirala, da bi ji prišlo, da bi vedela,na katere strune je treba na sebi “brenkat”, da ji bo prihajalo – ni dolžnost moškega da to vedno zajo in namesto nje naredi in dela.

Pomembno je tudi, točno katere mišice in pod katerim kotom napneš bodisi pri stimulaciji klitorisa ali vagialno tega gubastega tkiva ( točka G).   Ok, pa še dražeje in stimulacija z glaviem penica, prsti, orala. Vse ostalo je pa fanatziranje, ker jasno “ne pride”  – klitoris in gubasto tkivo ala točka G moraj obiti stimuliani.

New Report

Close