Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska za nove izkušnje

Ženska za nove izkušnje

Zanimivo, tiste, ki me v živo poznajo, pravjo, da dišim, pa ne po cipresah, recimo polet po levandi, hehe in to brez pafuma, kaj pravš , zakaj….[/quote]
Ker si se totalno nabit zvrnil v grmovje sivke…

Zanimivo, tiste, ki me v živo poznajo, pravjo, da dišim, pa ne po cipresah, recimo polet po levandi, hehe in to brez pafuma, kaj pravš , zakaj….[/quote]
Ker si se totalno nabit zvrnil v grmovje sivke…[/quote]

:))))))))))

Oh, ja tale Popay je zihr še nedolžen, poznam jaz take, pa imam 24 let…samo lalalalallllaaa.

Ravno zaradi svojih neizkušenih 24 let in občutka, da poznaš vse, bi se moral zamisliti.

Pa, itak imam full izkušenj, tko kot vsi mladi.

Hehe, ta je pa dobra, no zdej sem pa res pomirjen. Zrihtej mi eno bejbo, da ne bom nedolžen umrl pod cipresami, hehe.
Časti pivo po rekreaciji, hehe.

Ravno zaradi svojih neizkušenih 24 let in občutka, da poznaš vse, bi se moral zamisliti.[/quote]

Chocholattt, upam, da ga ne jemlješ resno, hehe. Se čitamo jutri. Lp

Hehe, ta je pa dobra, no zdej sem pa res pomirjen. Zrihtej mi eno bejbo, da ne bom nedolžen umrl pod cipresami, hehe.
Časti pivo po rekreaciji, hehe.[/quote]
Popay od kod si pa kolk star? 🙂

Hehe, ta je pa dobra, no zdej sem pa res pomirjen. Zrihtej mi eno bejbo, da ne bom nedolžen umrl pod cipresami, hehe.
Časti pivo po rekreaciji, hehe.[/quote]
Popay od kod si pa kolk star? :)[/quote]
Po njegovih izkušnjah je star ku zemlja, niti na ciprese ne miriše više

Zanimivo, tiste, ki me v živo poznajo, pravjo, da dišim, pa ne po cipresah, recimo polet po levandi, hehe in to brez pafuma, kaj pravš , zakaj….[/quote]
Ker si se totalno nabit zvrnil v grmovje sivke…[/quote]
Dobra je ta 😉

Avtor ti pa ne obupaj, lahko se ti kaka javi, sploh k si registriran, pa odkrito si povedal kaj pa kako je na stvari. Taki, ki imajo strupene komentarje pa sam preskočiš.

Ravno zaradi svojih neizkušenih 24 let in občutka, da poznaš vse, bi se moral zamisliti.[/quote]

Chocholattt, upam, da ga ne jemlješ resno, hehe. Se čitamo jutri. Lp[/quote]

Lepo se imej 🙂

Evo stari je šu spat pod ciprese..pa nisem tip, sem bejba.

Jaz pa tega ne razumem. Ženske ves čas jamrate kje so samski moški te starosti, češ vsi so že oddani, ko pa se en vendarle pojavi, pa ni niti ena zainteresirana in cel kup pomislekov.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ja, jest avtorju ne morem pomagat, je vrlik prestar za mene, jes do 25 let še grem, več pa ne, ker se pol počutim zlo stara.

Sej tak je. Ko se pojavi zainteresiran samski dec, bodo samo napake iskale. Potem pa spet dalje teme, kje je kakšen samski za zvezo.

Joooj kako ste eni zatezeni. Pa kaj vas briga kako kdo seksa ali ne seksa.
Jaz zivim v mrtvem zakonu ze par let – kaj koga briga. Zato pa ne pomeni da ne seksam, oz. da je zdaj pa oh in sploh grozno ce iscem seks drugje…
Grozno ste eni zatezeni, zavrti, zafrustrirani, skonzervirani…
In ja jaz sem po moje samska! Papir ne odloca o mojem seksu.

Sej tak je. Ko se pojavi zainteresiran samski dec, bodo samo napake iskale. Potem pa spet dalje teme, kje je kakšen samski za zvezo.[/quote]

Ker je bil preveč pošten. Ker je povedal, da je ločen, da bi šel na kofe in za naprej … da ne ve kaj bi.
Kar bo pač naneslo.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Med drugim najbrž tudi. Si mislila, da je kaj z gobelini v zvezi? :)))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Med drugim najbrž tudi. Si mislila, da je kaj z gobelini v zvezi? :)))))[/quote]
No, ne razumem čemu ovinkarjenje in ozaljšane besede, naj pove pač direktno.

Hehe, ta je pa dobra, no zdej sem pa res pomirjen. Zrihtej mi eno bejbo, da ne bom nedolžen umrl pod cipresami, hehe.
Časti pivo po rekreaciji, hehe.[/quote]

Spoštovani gospod Popay!

Vabimo te na ples, ki je vsako sredo ob 18 uri v domu upokojence Tabor.
Z velikim veseljem se bomo zavrtele s teboj, saj s temi dementneži tukaj ni nič od nič. Pravijo, da jim ni do plesa, mi smo pa še tako radožive in poskončne.
Komaj čakamo, da bomo lahko zavonjale sivko, ker smo vonja po cipresah že rahlo naveličane.
Lahko pripeljš s seboj še kakšnega znanca …naprimer Thorrra in Generala.
Uh, to bo veselo in poskočno.

Lp,
Micka, Ančka in Fanika

Hehe, ta je pa dobra, no zdej sem pa res pomirjen. Zrihtej mi eno bejbo, da ne bom nedolžen umrl pod cipresami, hehe.
Časti pivo po rekreaciji, hehe.[/quote]

Spoštovani gospod Popay!

Vabimo te na ples, ki je vsako sredo ob 18 uri v domu upokojence Tabor.
Z velikim veseljem se bomo zavrtele s teboj, saj s temi dementneži tukaj ni nič od nič. Pravijo, da jim ni do plesa, mi smo pa še tako radožive in poskončne.
Komaj čakamo, da bomo lahko zavonjale sivko, ker smo vonja po cipresah že rahlo naveličane.
Lahko pripeljš s seboj še kakšnega znanca …naprimer Thorrra in Generala.
Uh, to bo veselo in poskočno.

Lp,
Micka, Ančka in Fanika[/quote]

…no pa sem vedela, da se je splačalo prit sem, po dozo smeha…
Bravo punce…hihihi


A tvoj mož ve, da si samska?

Iiiiiijo, mijo sem upokojen mornariški kapetan, a bo na plesu kaka okol 80 let?

Hahahah, res dobro napisano

New Report

Close