Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska za nove izkušnje

Ženska za nove izkušnje

[/quote]

Med drugim najbrž tudi. Si mislila, da je kaj z gobelini v zvezi? :)))))[/quote

Brez ‘med drugim’. Samo izključno za.
Ampak, zakaj tega ne povedati direktno?

Med drugim najbrž tudi. Si mislila, da je kaj z gobelini v zvezi? :)))))[/quote]
No, ne razumem čemu ovinkarjenje in ozaljšane besede, naj pove pač direktno.[/quote]

Po vsej verjetnosti težko, da pride kar do sexa, če med dvema ni neke kemije in privlačnosti.
Mislim, da gre prvo za neko spoznavanje (tipkanje), pol se dobita in od tle dalje se vidi kako se stvar razvije, a sta si sva všeč ali ne. Pol pa, če se vse poklopi pa tudi do sexa pride, po neki logiki.


No, ne razumem čemu ovinkarjenje in ozaljšane besede, naj pove pač direktno.[/quote]

Po vsej verjetnosti težko, da pride kar do sexa, če med dvema ni neke kemije in privlačnosti.
Mislim, da gre prvo za neko spoznavanje (tipkanje), pol se dobita in od tle dalje se vidi kako se stvar razvije, a sta si sva všeč ali ne. Pol pa, če se vse poklopi pa tudi do sexa pride, po neki logiki.[/quote]

Taka direktnost in predvidljivost ubije vse spontanost in čarobnost.


No, ne razumem čemu ovinkarjenje in ozaljšane besede, naj pove pač direktno.[/quote]

Po vsej verjetnosti težko, da pride kar do sexa, če med dvema ni neke kemije in privlačnosti.
Mislim, da gre prvo za neko spoznavanje (tipkanje), pol se dobita in od tle dalje se vidi kako se stvar razvije, a sta si sva všeč ali ne. Pol pa, če se vse poklopi pa tudi do sexa pride, po neki logiki.[/quote]

Hja, takšna je bolj ženska logika, nisem prepričana, da tudi njegova.

Poslano: 10 Feb 2017 09:27
Od: 86pero
Naslovnik: BonicaMellucci 86pero Objave: 11
Pridružen: 05 Okt 2015 19:28
Kontakt:
Pošlji ZS
Ja, iščem žensko za seks.

Aaaa, malinovka si, ehhh, namest, da si včerej obdelovala kakšnega tiča ali on tebe, se ti z mano prepucavaš na mon-u, hehe, sej veš, petek je dan za metek, spat sem šel, ob 2-h, pa ne pod ciprese, hehe.
Dej ti vpraš fotra, če je ziher, da je tvoj foter, da nisem jst mogoče vzel tvoji mamici skalp tam spodej, ker 24 let nazaj ni bilo vse tako depilirano in speglano spodej pri bejbah tvojih let, kot je dons, hehe. No, kakor koli, si čist simpatična, upam, da tud f u k a š tako dobro, kot jezik vrtiš oz. tipkaš po tipkovnci.

Da ne bom odgovarjal vsakemu posebej v postih…..
Jako zainteresirana, glede na to, da si napisala Jako,….. predvidevam, da si taprava mrha (tapravih let), ker te besede malinovci ne uporabljajo vsak dan, razen…..jaka muda, hehe. Moja leta so nekaj manj kot 100 let in nekaj več kot 0 let, tukej nekje na sredini, hehe. Itak, sem pa vedno jako zainteresiran za….vse hece z ženskami, hehe, kaj pa češ lepšega na tem svetu, kot ta hec med žensko in moškim.

Drage upokojenke, zelo sem vesel vašega povabila, saj sem redni obiskovalec vaše ustanove, moj stari je zadnič rekel, da je eno v p.m poslal, ker mu je ena neki težila, hehe. Ni pa v Taboru, je v enem drugem. Priznam, da bi raj plesal z vašimi sobaricami in sestrami ampak si bom vzel čas za en valček za vsako od vas treh posebej, malo bomo šepali, saj imam tudi sam težave z kolenom zadnje čase ampak ni vrag, da, da ne odvrtimo do konca na lepi modri donavi, hehe.

Evo, pa naj mi še kdo reče, da so ženske čudne, … mene so ogvorile kar tri iz treh generacij, če povzamem iz narave in malinovke, …….violice, levande in ciprese, hehe, itak levanda zmaga, hehe.

Po vsej verjetnosti težko, da pride kar do sexa, če med dvema ni neke kemije in privlačnosti.
Mislim, da gre prvo za neko spoznavanje (tipkanje), pol se dobita in od tle dalje se vidi kako se stvar razvije, a sta si sva všeč ali ne. Pol pa, če se vse poklopi pa tudi do sexa pride, po neki logiki.[/quote]

Taka direktnost in predvidljivost ubije vse spontanost in čarobnost.[/quote]

Kdaj ljudje iščejo samo in le izključno družbo in sploh se nočejo zapletat ali da bi prišlo do česa več. Samo prijateljstvo!
Tukaj je pa avtor pač odkrito povedal, da si želi tudi kaj več in ga napadete. Tista, ki je pač željna prijateljstva in sexa ga bo kontaktirala, ostale pa, ki imate predsodke se dajte obrnit in ni treba po nekomu pljuvat.

Po vsej verjetnosti težko, da pride kar do sexa, če med dvema ni neke kemije in privlačnosti.
Mislim, da gre prvo za neko spoznavanje (tipkanje), pol se dobita in od tle dalje se vidi kako se stvar razvije, a sta si sva všeč ali ne. Pol pa, če se vse poklopi pa tudi do sexa pride, po neki logiki.[/quote]

Hja, takšna je bolj ženska logika, nisem prepričana, da tudi njegova.

Poslano: 10 Feb 2017 09:27
Od: 86pero
Naslovnik: BonicaMellucci 86pero Objave: 11
Pridružen: 05 Okt 2015 19:28
Kontakt:
Pošlji ZS
Ja, iščem žensko za seks.
[/quote]

A to je TVOJE ZS sporočilo, ki ti ga je avtor poslal?

Joj pero pa kaj si šel pošiljati zs-je okoli, in to ravno tisti kronicno bolani, ki se ji lahko še poslabsa hehe. Če bo kaksna zainteresirana, te bo ze sama kontaktirala.

Taka direktnost in predvidljivost ubije vse spontanost in čarobnost.[/quote][/quote]

Kdaj ljudje iščejo samo in le izključno družbo in sploh se nočejo zapletat ali da bi prišlo do česa več. Samo prijateljstvo!
Tukaj je pa avtor pač odkrito povedal, da si želi tudi kaj več in ga napadete. Tista, ki je pač željna prijateljstva in sexa ga bo kontaktirala, ostale pa, ki imate predsodke se dajte obrnit in ni treba po nekomu pljuvat.[/quote

Ne, avtor ni povedal, da si želi tudi kaj več. V postu je napletel neko neumnost, namesto, da bi iskreno povedal, da si želi izključno SAMO seks.

Jaz sem že iz prvega posta razumela,da si avtor zeli avanture in izključno seksa. Ne vem kaj napletate nekatere okoli tega. Mislim da gre za mladeniča, ki je takoj pošteno povedal, kaj točno si želi. Samo na svojo žalost je to napisal na forum, kjer se zbirajo uporabnice psihiatrije in take, ki bi po dveh smsih takoj zaroko. Sploh ne vem, kaj moralizirate. Če vam ponudba ugaja, se javite, sicer pa zaprete temo in to je to.


A tvoj mož ve, da si samska?[/quote]

Sem ga obvestila, oz. mu veckrat osvezim spomin – sam je rekel da midva nisva NIC en drugemu in to veckrat.
Saj on me pa sploh obvestil ni ko je imel ljubico. Zdaj me pa itak vec ne zanima kaksen je njegov status.
No in ce se pac zgodijo take stvari ne pomeni da je konec sexa – saj nihce ni edini.


A tvoj mož ve, da si samska?[/quote]

Sem ga obvestila, oz. mu veckrat osvezim spomin – sam je rekel da midva nisva NIC en drugemu in to veckrat.
Saj on me pa sploh obvestil ni ko je imel ljubico. Zdaj me pa itak vec ne zanima kaksen je njegov status.
No in ce se pac zgodijo take stvari ne pomeni da je konec sexa – saj nihce ni edini.[/quote]
Pol pa že. Me pa vseeno zanima, zakaj se ne ločiš? A ti je kul takole?

Sem ga obvestila, oz. mu veckrat osvezim spomin – sam je rekel da midva nisva NIC en drugemu in to veckrat.
Saj on me pa sploh obvestil ni ko je imel ljubico. Zdaj me pa itak vec ne zanima kaksen je njegov status.
No in ce se pac zgodijo take stvari ne pomeni da je konec sexa – saj nihce ni edini.[/quote]
Pol pa že. Me pa vseeno zanima, zakaj se ne ločiš? A ti je kul takole?[/quote]

Bi bilo bolje, da se javiš perotu da te parkrat nategne, namesto da firbcaš v kakšnih razmerjih so drugi.


Pol pa že. Me pa vseeno zanima, zakaj se ne ločiš? A ti je kul takole?[/quote]
Bi bilo bolje, da se javiš perotu da te parkrat nategne, namesto da firbcaš v kakšnih razmerjih so drugi.[/quote]
Ooo, vidim, da imam oboževalko. 🙂

Sem ga obvestila, oz. mu veckrat osvezim spomin – sam je rekel da midva nisva NIC en drugemu in to veckrat.
Saj on me pa sploh obvestil ni ko je imel ljubico. Zdaj me pa itak vec ne zanima kaksen je njegov status.
No in ce se pac zgodijo take stvari ne pomeni da je konec sexa – saj nihce ni edini.[/quote]
Pol pa že. Me pa vseeno zanima, zakaj se ne ločiš? A ti je kul takole?[/quote]

Seveda da se bom locila. Je pa stvar dosti zakomplicirana. Najhuje je to, ker se on noce lociti. Ne zeli niti slisati o tem, postane agresiven… poleg drugih problemov od kreditov, njegovih starsev, itd
No enkrat mi bo sigurno uspelo resiti se vsega tega – upam.


Pol pa že. Me pa vseeno zanima, zakaj se ne ločiš? A ti je kul takole?[/quote]

Seveda da se bom locila. Je pa stvar dosti zakomplicirana. Najhuje je to, ker se on noce lociti. Ne zeli niti slisati o tem, postane agresiven… poleg drugih problemov od kreditov, njegovih starsev, itd
No enkrat mi bo sigurno uspelo resiti se vsega tega – upam.[/quote]
Želim ti, da bi ti uspelo!

Seveda da se bom locila. Je pa stvar dosti zakomplicirana. Najhuje je to, ker se on noce lociti. Ne zeli niti slisati o tem, postane agresiven… poleg drugih problemov od kreditov, njegovih starsev, itd
No enkrat mi bo sigurno uspelo resiti se vsega tega – upam.[/quote]
Želim ti, da bi ti uspelo![/quote]

Hvala! No saj enkrat mi bo – upam da ne bom prej v domu ostarelih 😉
ali pa se huje – v norisnici 🙁

Kdaj ljudje iščejo samo in le izključno družbo in sploh se nočejo zapletat ali da bi prišlo do česa več. Samo prijateljstvo!
Tukaj je pa avtor pač odkrito povedal, da si želi tudi kaj več in ga napadete. Tista, ki je pač željna prijateljstva in sexa ga bo kontaktirala, ostale pa, ki imate predsodke se dajte obrnit in ni treba po nekomu pljuvat.[/quote]

Ne, avtor ni povedal, da si želi tudi kaj več. V postu je napletel neko neumnost, namesto, da bi iskreno povedal, da si želi izključno SAMO seks.[/quote]
Nimam pojma zakaj tebi ni bilo jasno, ker nekak iz prvega posta lahko to razbereš, kasneje pa je to tudi napisal in je bil človek iskren!


S tvoje strani se mi pa zdi podlo in plitko, da ti ne rečem še kaj bolj pikrega, da greš in javno objaviš ZS. Če ti oseba ne odgovarja, mu to daš vedet na ZS, sploh ker je registriran, ne pa tle limat gor sporočila.
Čedalje manj mi je čudno, zakaj moški tko gledajo na ženske.


Pojdi na http://www.avanture.net, pa se dolčkaj virtualno ali pa si jo najdi, kakršno si želiš. 🙂

Seveda bo, zakaj pa ne bi bila? Saj smo vendar v najboljših letih!

Me smo vitalne in vesele babnice, ki štejemo 75, 77 in 81 pomladi.
Kljub umetnim kolkom in srčnem vzpodbujevalniku … smo polne adrenalina, poskočne in zgovorne. Prav nič sramežljive…

Le pogumno fantje, nič se bat … saj ne grizemo. No pa tudi če bi hotle, bi bolj težko, ker te zobne proteze so zelo neugodne za nosit, zaot jih raje hranimo v steklenem kozarcu polnem vode na nočni omarici.

Lp,
Micka, Ančka in Fanika

[/quote]

Med drugim najbrž tudi. Si mislila, da je kaj z gobelini v zvezi? :)))))[/quote

Brez ‘med drugim’. Samo izključno za.
Ampak, zakaj tega ne povedati direktno?[/quote]

Najbrž bi omenil, če bi šlo za gobeline. Ali kaj podobnega. Da pa išče seks, pa verjetno 35. letnemu moškemu (ki išče žensko), ni treba posebej poudarjati, mar ne?

Sploh pa ne vem, zakaj se ženske takoj postavite na zadnje tace, kakor hitro moški omeni besedo seks. Kaj je to kakšno neprijetno opravilo, tlaka ali kaj?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne, avtor ni povedal, da si želi tudi kaj več. V postu je napletel neko neumnost, namesto, da bi iskreno povedal, da si želi izključno SAMO seks.[/quote]
Nimam pojma zakaj tebi ni bilo jasno, ker nekak iz prvega posta lahko to razbereš, kasneje pa je to tudi napisal in je bil človek iskren!


S tvoje strani se mi pa zdi podlo in plitko, da ti ne rečem še kaj bolj pikrega, da greš in javno objaviš ZS. Če ti oseba ne odgovarja, mu to daš vedet na ZS, sploh ker je registriran, ne pa tle limat gor sporočila.
Čedalje manj mi je čudno, zakaj moški tko gledajo na ženske.[/quote]
Jaz sem človeka vprašala javno. Zakaj javno ni odgovoril?


Zakaj? Resno sprašujem.

Mellucci saj resnici na ljubo, bi moral imeti res dober želodec da bi s tabo seksal, to moraš priznati tudi ti.


Kje pa. Res dober bi moral imeti kak drug organ. In to ne spolni.

New Report

Close