Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske in moški prijatelji

Ženske in moški prijatelji

ne vem al me hoce un moski, ki ti narekuje prebutat al si me pravkar povabla ven:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

ma ej ne rabiva it ven, ka boš zapravljal,
prideš lepo k men, skuham ti božansko večerjo, medtem ko ti gledaš fuzbal in živalsko rjoveš, ne da bi me rabil spomniti, ti prinesem pir in te pohvalim, kako veličastno si rignil in kako galantno se čohaš po jajcih

med večerjo- ki je seveda ne rabiš hvaliti- poslušam tvoje nakladanje o službi, avtih pa fuzbalu, zraven sam prikimavam, se smehljam in počasi slačim
potem sledi divji sex, ko ti pride- za mene više menje- se obrneš stran in zasmrčiš, medtem ko te jaz božam in občudujoče gledam

zjutraj te zbudim z vrhunskim fafanjem, ko odhajaš sem polna hvale, kako je bil to **** of the century in niti z besedo ne omenim, če me boš poklical in če se bova še kdaj vidla

kaj prauš?

🙂 Tolk si napisala, da se cutim dolznega mal pomastrubirat z mozgani.

Ne. Zakaj? Nnnnnekaj malega manjka….Pogresu bi 1001 zgodbico o tvojih prjatlih in o tvojem cucku, ki je lustkan al cortkan ko serje. Pogresu bi odgovore “Tak je, fajn je, kok to mislis…” na simpl vprasanje “Zakaj?”. Pogresu bi “ne, js pa nism taka kot druge” monologe. Pogresu bi “druge so pa take/taki” monologe ( mislim, da bi ti tega urinla parkrat noter tudi v tvoji verziji idealnega vecera). Pogresu bi tvojo spontano spontanost. Pogresu bi tvojo carpe diem filozofijo. Pogresu bi kak vedno placas za svojo pijaco razlago. Pogresu bi super duper zvite teste moje prave moskosti. Pogresu bi moje notranje monologe, ko bi te v joske probu gledat v ozadju pa bla bla efekt. Pogresu bi “tolazbo”, ko bi ti povedu da mam malega. In nazadnje….pogresu bi “glej, spet sm se nategnu” obcutek. Pogresu bi. Pogresu bi. Pogresu bi. V bistvu je tvoja verzija vecera predvidljiva in dolgocasna.

To pravm.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

i ja bi to :)))))

seveda pa je veliko vprašanje, kaj čuti on!?

mislim, da enako…če bi bilo kakorkoli drugače bi tudi jaz to čutila…saj čutiš oz. veš, če te nekdo osvaja…

ne govorim o osvajanju… tip se te morda ful želi in bi rad kaj več, pa ne upa, ker daješ ti samo prijateljske signale…

ne rečem, da tako prijateljstvo ni možno, dejstvo pa je, da je prekleto redko.

ne bi rekla, ker bi zagotovo to začutila…

ok…

:))))))))), mogla sem se malo nasmejati…klasična moška reakcija ‘o.k.’

ja kaj pa te čem? Ti solit pamet? 🙂

seveda je, ampak taki ste tud moški 😉

Bravo Citronica.
Lepe ženske nimajo in ne morejo imeti prijateljev. To je zakon narave. Pametne ženske to vejo in z moškimi “prijatelji” samo manipulirajo. Neumne pa še kar verjamite v moško prijateljstvo ( razen če ste zelo neprivlačne-potem obstajajo majhne šanse)

Alkimist, “pametne zenske” vemo, da pravega prijateljstva med moskim in zensko ne more biti, vedno se nekdo zadrzuje,ampak če se zavedas kaj imas ob taki osebi, ti to ni tezko, seks res ni vse, če vse ostalo prevaga!
Lepota pa je zelo relativen pojem, jaz na njo ne stavim veliko, le kaj mi pomaga lepo zavito darilo, če notri ni nic.Celota je tista, ki pri meni igra vse,res pa je, da zelim imeti ob sebi meni enake ljudi, ker me edin oni ganejo…

sem se samo šalila:)))

ok… :-))))

ti ze more bit vsec, glede na to da so tvoji posti bolj moski, kot nekateri od “pravih ” moskih:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

kako to misliš, da so moški?
o my god za možačo so me razglasili

a pa te nič ne moti, da sem v resnici moški 😉

“kok to misliš…”

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

:))))

:)))

Nekih strašno dobrih prijateljic (sploh v pravem pomenu besede prijateljstva) nimam…

Sploh pa če hočeš s kako bit (al pa seksat, če že želite) je največja napaka to, da najprej postaneš njen “prijatelj” – usaj kar se mojih izkušenj tiče…

Čeprou mi je včasih kr žalostno al pa smešno – k vidiš kako se dva moški in ženska nenormalno dobro štekata, oba sta si simpatična in všeč… ampak ne… raj se en in druga zajebavata z neznanci in jamrata drug drugemu, kok je vse u ***** pa kako ne seksata nič… :)))

Ne rečem, pa da ni možno, da pride do obojestranske zaljubljenosti – tut kasneje. Konckoncev ni pravil kle (razen če si jih trmasto sam postaviš, kar je mal neumnost).

thja… pa menda je bla tu gor ena (morda kika?), ki je poročena s tipom, s katerim je bla ful prjatlca, potem sta menda začela seksat… zaljubljenost oz. ljubezen je prišla pa kasneje…

sem v trdni vezi že tri leta in sem že pred tem imela in še imam zelo dobrega prijatelja, s katerim se uglavnem lahko pogovorim o vsem, potožim, se hecam, greva v kino, na morje, kadar je moj fant npr. službeno odsoten. komentiram njegove ljubezni, mu pomagam, pač, kot bi bil recimo moj brat, samo ne sitnari toliko kot moj tapravi brat, ki si nič ne pusti rečt…torej, tudi čisto pravo prijateljstvo z moškim je zelo mogoče. vem, da ko bo dobil punco, se bova manj družila, a sprejemava se kot enakopravni osebi, to, da sva različnih spolov, ni problem.
ah, klišeji……

New Report

Close