Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske in moški prijatelji

Ženske in moški prijatelji

ah, naivnost

ha ha zgubil stavo
sam džeka, brez ledu
pol ponavad še kšnega cvikeraša prefukam, ker me je nesramno pogledu

Ampak, si že opazila, da vse te njegove ljubezni, ki jih komentiraš, skorajda po pravilu nekako niso taprave ali pa dovolj dobre? Pa neglede na to s katere strani prihaja tako mnenje. 😉

Obstajajo prijatelji in kolegi. Razlika je v tem, da je prijatelj res prijatelj, ki mu vse lahko poveš, te potolaži, s kolegom pa lahko tudi spiš. Čeprav osebno jaz imam zelo dobrega prijatelja, s katerim sva pred precej časa šmirala, in se občasno še “pocrkljava” (recimo na 10 let), pa je moj najboljši prijatelj.
lp

Nja no… sej jest po dogodku včeri tut lah zamem svoje izjave nazaj :))))

Tudi jaz sem imela pred leti večinoma moške prijateje. nekako sem se najbolj z njimi razumela. Vendar sem ugotovila, da sčasoma lahko preide vse skupaj tudi v seks. Potem se dogaja, da se sicer dobivata, se pogovarjata o problemih in se to zgodi. Sicer sva bila oba samska.

Na nekem forumu sem že napisala, da v takšno prijateljstvo ne verjamem več. Moj bivši se je zaljubil z najboljšo prijateljico in se tudi poročil z njo.
To je moja izkušnja in tudi moj mož se strinja z njo.

LP

seveda…

sem se spomnil svoje bivše punce in prijatelja njenega brata, ki je bil tip, kateremu se vse zaupa… kot njen brat

larifari, po pričakovanju se je čez nekaj let, ko sva midva končala (no, tukaj je bil pa tip fair!) prav lepo izkazalo, da še zdaleč do nje ni čutil le prijateljstva

he he he…. zanimivo… no, same uhe so nas (:-P)

Punce povejte kaj naredite če greste z prijateljem na zavbavo .
Vendar ponavadi se napjejo ter vpijejo in se valjajo po klopeh .
Draga punca ali se upaš z prijateljem poljubiti ali zalizati .
Kaj narediš če še vas najboljši prijatelj napje in je pijanj ter vam teži .
Ali bi upala z pijanim prijateljem iti na ples .
Ter ali bi sla z prijateljem v pojsteljo da bi vas poljubljal ter slatal .

Enkrat sva šla z prijateljico skupaj v pojsteljo sicer ona se je ulegla pod mano jas sem nanjo ter sva probala porivat .
Prijateljica mi je rekla da sem zelo nežen da ji paše .
Vendar ni bilo en mesec meje poljubljala po telesu tudi stisnila meje in rekla da bi še kdaj kaj takega počela da ji je pasalo .

Jas sem svojo prijateljico naj prej prepričal da mi je zaupala kaj jo muči .
No najprej sva na Pokljuki skupaj sankala takrat mi je prijela za trebuh in povedala kako me ima zelo rada .
Čez dva meseca smo šli na morje tam sva na vodru skupaj plesala zelo sva uživala .
No ko smo imeli kosilo je bila glasba in meje povabila na ples ljubezni .
Postala sva najboljša prijatelja sicer nama je bilo prijetno lepo .
Prijela me za roko in rekla da sem njeni predragi srček padel je tudi kakšni poljubček prijateljstva .
Danes sva 6 let noro zaljubljena in sva oba zelo ponosna .

New Report

Close