Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in tinder – noro

Ženske in tinder – noro

Sem moški, sredina 40-ih, dobrega izgleda in priskrbljen. Samski sem, ker mi tako odgovarja, samki vendar ne osamljen, daleč od tega. Imam nekaj stalnih prijateljic s katerimi se družim, tako in drugače. Ko se mi pa žalušta kaj novega ali mlajšega, si pa poiščem na tinderju. Ta imaš res vse od-do. Se mi pa včasih te punce prav zasmilijo s svojimi izjavami. Dajmo najprej razčistit to, da na tinderju najdeš mlade frajle, od 18-25, ki so pač samovšečne in jim paše pozornost in tudi kaj trdega med nogami, pol je druga kategorija tam od 26-40 letnic, obupanih, ki mislijo, da so še vedno “in” in povdarjajo svojo višino ali postavo… Ena takšna cvetka se je dejansko z menoj pogovarjala pol ure o tem, kako je visoka, da zato ji tuid sedejo visoki tipi (jaz sem 190 in imam to tudi napisano)…. pa bejba, briga mene ali si ti 150 ali 180, če nisi zavaljena kot svin ja ali pač samo grda, pol si zame že čisto dovolj dobra za tisto enkratno praznjenje, ki ga nameravam imeti s teboj…. Pa kaj vam je ženske, ali res mislite, da bo kaj več? Če to res mislite, pol dajte “like” na tinderju kakšnemu podpovprečnemu tipu, ta vas bo po vsej verjetnosti obravnaval popolnoma drugače….

Kaj si zdaj pravzaprav hotel povedat? Da si tip, visok 190cm in se prazniš na bejbah s Tinderja? Če bi bil taki dasa, bi šel sredi dneva na kafe ali kamorkoli drugam in začopatil lepotico da jo vikaš, ne pa Tinder. Raje investiraj svoj čas v kakšen test za SPB.

 

Dej svojo sliko da te ocenimo…

Tinder je dejansko orodje za ženske, ki imajo slabo samozavest, da kar naenkrat dobijo ogromno moške pozornosti, ki jim manjka. Ko pa pol ugotovijo, da so za moške samo cum dumpster, pol pa so kao presenečene… Jaz ko iščem fuk na tinderju, likam vse, niti ne gledam slik, briga me…. slike pogledam pol, ko dobim like, da ocenim ali je za po fooo kat ali ne. Za kaj drugega pa itaq ne bi mel bejbe, ki se ponuja kot kos mesa na tinderju

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 12:20

Sem moški, sredina 40-ih, dobrega izgleda in priskrbljen. Samski sem, ker mi tako odgovarja, samki vendar ne osamljen, daleč od tega. Imam nekaj stalnih prijateljic s katerimi se družim, tako in drugače. Ko se mi pa žalušta kaj novega ali mlajšega, si pa poiščem na tinderju. Ta imaš res vse od-do. Se mi pa včasih te punce prav zasmilijo s svojimi izjavami. Dajmo najprej razčistit to, da na tinderju najdeš mlade frajle, od 18-25, ki so pač samovšečne in jim paše pozornost in tudi kaj trdega med nogami, pol je druga kategorija tam od 26-40 letnic, obupanih, ki mislijo, da so še vedno “in” in povdarjajo svojo višino ali postavo… Ena takšna cvetka se je dejansko z menoj pogovarjala pol ure o tem, kako je visoka, da zato ji tuid sedejo visoki tipi (jaz sem 190 in imam to tudi napisano)…. pa bejba, briga mene ali si ti 150 ali 180, če nisi zavaljena kot svin ja ali pač samo grda, pol si zame že čisto dovolj dobra za tisto enkratno praznjenje, ki ga nameravam imeti s teboj…. Pa kaj vam je ženske, ali res mislite, da bo kaj več? Če to res mislite, pol dajte “like” na tinderju kakšnemu podpovprečnemu tipu, ta vas bo po vsej verjetnosti obravnaval popolnoma drugače….

Pišeš o faking TINDERJU!

Tinderju!

In moraliziraš.

LOL LOL LOL

Celemu svetu je jasno, da je  Tinder GREZNICA in da se po njej sprehajajo in valjajo človeški izmeški. Obeh spolov.

Nisi niti ti drugačen. Si samo moški, ne ženska. Ampak isti drek.

Normalnih moških ni na Tinderju. Žensk ravno tako ne.

Če pa hoče ena zblojenka imeti malo bolj reden seks z drugim zblojencem, pa tudi ne moreš zamerit v teh corona časih.

Ne si pa domišljat, da te visoko ceni zaradi tega.

 

Jaooooo, sredina 40-ih in 26-40-letnice so že prestare zate. Ti si moraš iskat žensko od 40 do 50, ne pa manj. Pa dej nehi no!

Preskrbljen je s tinderjem😂😂😂

In tip misli, da se hvali s tem?

Lol, kakšni kekci so na tem forumu 😆😆😆

Tipi, kot si ti, mečejo slabo luč na vse ostale moške na netu. Jaz sem na appih samo za henganje, ampak večina so taki retardiranci (kot si ti), ki še na drink ne morejo, preden bi seksal. Kakšni social retardi ste to? Sploh pa ne mislim seksat z nikomer s teh appov.

Hahhhahhhahhaa kak kretenčič si 🤣🤣🤣

Pravi mačo se mora žensk, tudi kvalitetnih v vseh pogledih, še otepati, ne pa da mora fukfehtatit po tinderju in podobnih portalih.

A res misliš, da si boga za jajca prijel, če si dobil hiter kavs? Sorry, tudi ti si samo cifra. Dejstvo je, da se tam najdete sebi podobni. Beda se z bedo ukvarja. Vsak pri sebi misli kako druge farba, v resnici pa ste vsa ista govna, polni sebe, naduvani z egom, ter plitki. Velja tako za moške kot za ženske.

Najprej sebe poglej! FUCK OFF!! NI ČUDNO, DA NIMAŠ DRUŽBE, SE SLIŠI IN SE VIDI, DA TEBE ŽENSKA NE BO POVOHALA, ČE PA CILJAŠ NA KAJ VEČ SE PA MOTIŠ. ŽALOST, DA SE 40 letnik NE ZNA, IN PONAVLJAM NE ZNA OBNAŠAT SVOJIM LETOM PRIMERNO!!! 😐😬🤢🤮

Odgovor na objavo uporabnika
NEVEM NEVEM, 30.11.2021 ob 12:27

Tinder je dejansko orodje za ženske, ki imajo slabo samozavest, da kar naenkrat dobijo ogromno moške pozornosti, ki jim manjka. Ko pa pol ugotovijo, da so za moške samo cum dumpster, pol pa so kao presenečene… Jaz ko iščem fuk na tinderju, likam vse, niti ne gledam slik, briga me…. slike pogledam pol, ko dobim like, da ocenim ali je za po fooo kat ali ne. Za kaj drugega pa itaq ne bi mel bejbe, ki se ponuja kot kos mesa na tinderju

SUCK A DICK LOSER

 

bravo

 

vse te kurbice  napol nage na spletu to je posledica NEsamozavesti,zato rabjo filanje ega z lajki

drolje 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
manca587, 30.11.2021 ob 13:27

bravo

 

vse te kurbice  napol nage na spletu to je posledica NEsamozavesti,zato rabjo filanje ega z lajki

drolje 🙂

a ne da bi kera dala sliko ksihta kaj sele brez licil

neee dupe i sise idemo

Oh joj, žensk, ki bi bile z menoj je na pretek…. težava je v tem, da mlajše za stalne ne bi imel, ker nimava skupnih tem, razen golega kavsa…. starejše bi pa vse imele pamže, kar pa je pa zame no-go

Mislim, da ima dokaj prav.  Same rade napišete, kakšne so nekatere, ali kar veliko njih, “koz, kur, nastavljačk, golddigerke,…pa še kako ime jim najdete, ko kdo kaj napiše o njih.

Res, Tinder je jagodni izbor ,tam so punce podobno ,kot včasih na Reeperbahnu, torej ,v izložbi.

Koliko vas, ki ste ga zdaj spljuvale je tudi gor? Koliko vas je lajkalo ali odgovorilo fantu, ki je, recimo temu,povprečnega videza, ne velik, morda okrogel, s povprečno, a stalno službo, s temu primerno plačo, pa morda v najemu? No, koliko? Mislim, punce, da nobena. Čeprav je dobrega srca, priden, ljubeč, celo v postelji je lahko  dober.

No, tega ne boste vedele, ker vas tak ne zanima.

Tipi ,kot avtor posta pa vas. In, da bi bile za take zanimive, bi ve naredile vse, kar se da. Pa še malo več:).

Tako da, ne se pretvarjat, da vas moti to, kar je napisal. Moti vas verjetno samo to, kr ste ene teh “wannabijerk” , ki se delajo, da so to, kar niso. En pogled v kopalnici pred pripravo vojaške taktike napada na tipe bi zamajal vašo samopodobo:):).

Ne se kregat na tega tipčka, pokazal vam je realno sliko.

Plehkost je predvsem na vaši strani. On pač pokaže, kakršen je, kaj ima. Ve pa, ki samo na to padate…kaj boste zdaj rekle?

Avtor, vem,kakšne hece vidiš tam gor in , ja, če se gre človek nastavljati,kot krače pri mesarju, ja, no….potem pride en pes in si eno izbere,pa požre :):):)

Sem ženska , v vsem ,kar se pač reče nadpovprečna (ja, je povprečje in pod/nad tudi) , pa mi ne pride na misel, da bi se postavila vsem na ogled….punce, ne ga sračkat, same ste krive, da vas tako obravnavajo.

Mislim kaj točno te moti? Da so na aplikaciji za casual srečanja ženske, ki to iščejo? Isto ti iščeš. Čudi te da se na aplikaciji ki temelji samo na slikah ženske ki samo na zunanjost gledajo. Šokantno res. Ko greš v ribarnico si tudi šokiran da imajo ribe? In potem to posplošiš da kamorkoli greš so same ribe? 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
tinderček, 30.11.2021 ob 13:34

Oh joj, žensk, ki bi bile z menoj je na pretek…. težava je v tem, da mlajše za stalne ne bi imel, ker nimava skupnih tem, razen golega kavsa…. starejše bi pa vse imele pamže, kar pa je pa zame no-go

Odrasti…mislim, duševno.

Dejansko je na Tinderju tudi veliko prostitutk.

Nekatere delujejo o južnoameriškem principu, da niti ne veš kdaj si v resnici spal s prostitutko in kaj ti jeob tem odnesla.

na  tinderju so tiste ženske in moški, ki so “lahki”, eni jim grdo rečejo tisto na k.

Ja, ja za take tipčke imajo psihologi  izraz. Rečejo jim Peterpančki. To so fantki, ki ne želijo odrasti. Pred 25- im letom to izpade še nekako srčkano. Proti 40 im pa deluje precej čudaško, če ne že orng luzersko.

Težava je v tem, da moški lahko zgolj in samo fuka, ženska ima čisto biološko pri tem vedno še nekaj več, pa tudi če trdi da to ni tako. Moškega takšna ženska resnično ne zanima, niti ga ne zanima njeno ime. Mislim, da je avtor to želel tukaj izpostaviti, da se ženske verjetno ne zavedajo, za kaj jih moški tam imajo.

Pa saj menda je jasno, da kdor je na Tinderju, da ne pričakuje da bo našel sanjsko/sanjskega? Menda se ja ve, da se daš na Tinder za poiskat FWB ali pa ONS, po moje nihče tam ne pričakuje, da najde partnerja za kaj resnega /pa tudi, če se znanstvo kasneje razvija – meni gre na bruhanje že ob misli, da bi mi bil bodoči partner nekdo, ki sem ga spoznala na Tinderju. Ogabno.

Sej to! Točno to!. Zato pa sem izpostavil uno cvetko, ki je govorila, da rabi visokega tipa, ker je sama kao tko zlo visoka, nekih 175…. kaj ma to veze…. kurca bo dobila in to je to…. ona pa, da smešno izgleda če ni tip višji od nje…. smešno komu? En jo bo nažgal, po vsej verjetnosti brez gledalcev, tko, da razen če ni mislila, da bosta par, pri tem fuku to ne bo nikomer smešno izgledalo

New Report

Close