Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči (ne mislim lezbijke)

Ženske, kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči (ne mislim lezbijke)

Kakorkoli obrneš, na koncu ugotoviš, da je energija tista, ki privlači. Imam prijateljico, ki je kar precej močnejše postave. To bi ji bilo vizualno šteti kot minus, a ko se nasmeje, ko govori, pokaže tiste bele zobe, oči, ki se skoraj zaprejo, ko se smeje, vidim, da je ženska enostavno top in kljub višku kilogramov pravi magnet. Enostavno ima tisto nekaj več. Ni vse samo v goli lepoti in idealni telesni teži.

Obe sta zelo lepi. Osebno dam kakšno točko več Monici Belluci, ki bolj ustreza mojemu idolu ženske 🙂

Misliš tak tip ženske? Taka je samo sebi lahko privlačna!
https://youtu.be/tOtUZ4EfvcY

Pisala sem že o eni, ki sem jo zagledala na cesti in sem zijala za njo. Nedavno pa sem gledala film s Catherine Zeta Jones in pravim dragcu, da takšna, kot je ona, bi pa tudi jaz bila. Pa dečko odgovori, da zagotovo nisem edina, ki si to želi. 🙂

Misliš tak tip ženske? Taka je samo sebi lahko privlačna!
https://youtu.be/tOtUZ4EfvcY
[/quote]

Tudi jaz občasno gledam to čudo. Tole dekle bi pa jaz tako nahrulila…. Tip je ne mara, to ji stalno govori in kaže, a ona rine in rine za njim. :-S

Običajno žensk na tak način ne opazim. Tudi moških ne. Oseba, ki jo opazim, mora imeti noro dobro energijo, da jo občutim kot val mimo sebe. Samo nekaj takšnih sem v življenju srečala in od teh bi me komot privlačil tudi fizično tako moški kot tudi ženska. Druge opazim bolj poredko, če že, mi prej sikne v oči neprimerni makeup, kakšno pretirano oblačilo, oblak parfuma ali še huje telesni smrad, razpokane črne pete v odprtih sandalih, premali modrc ali še huje, bradavice v smeri popka in brez modrca… torej nekaj kar me v množici zmoti, ne pa pritegne. Moški so bolj plehki. Večini zadošča slika velikih zibajočih jošk pred nosom in ena proti približno lep obraz, pa si z lahkoto nariše sliko, kako ga vtakne v tako lutko.

Če dedci ne bi bili taki, bi ti fu.ka stradala. Tako kot večina ostalih bab.

Meni so pa všeč vitke, športne, da so luštne, ampak ne lepe, prej kratki lasje (ampak ne ekstremno kratki) kot dolgi, čim manj mejkapa. Da ne padejo takoj v oči in niso seksulje kot Jessica Rabbit. Ojoj, frfotajoča oblekca z dekoltejem, ni šans. Če ima pa še en izrazit feler na obrazu, je pa čista zmaga. Na primer brazgotina, očesi različne barve, izrazit nos …
Na prvo žogo za predstavo Jennifer Aniston in Meg Ryan, preden se je začela nagravžno plastificirat. Od naših mogoče Saša Einsiedler. Tak tip.

Še ena taka kot predhodnica in avtorica pod Dol mi visi. Dejansko sem slepa za vse razen dobro energijo. Novo obleko, frizuro, čevlje, lak za nohte in podobno bom zaznala le, če me bo kdo na to opozoril. Ali če so zares izstopajoči, pa še to po večini v negativno smer. Tudi na sodelavkah in prijateljicah. Opazim recimo preveč seksualizirane osnovnošolke in srednješolke, do meje vulgarnosti in ob teh me prav boli srce. A jih zjutraj starši ne pogledajo, kaj napravijo za v šolo?

Naslednja stvar, ki jo mogoče prej vidim na drugih je tisto, česar jaz nimam, ali vsaj začasno nimam. Priznam, najbrž me daje me zavist. Ker sem majhna in suha malo zavidam visokim ženskam z lepimi oblinami. Kadar imam obdobje, ko mi bolj izpadajo lasje opažam valovite, kodraste frizure. No tudi sicer imam ravne in tanke, tako da je neko dobro frizuro praktično nemogoče narediti. Če imam težave z zobmi opažam belino njihovih zob in lep nasmeh. Aha, mogoče še dolge prste in urejene nohte, saj se meni lomijo kot nori. Dobra moderna očala, ki pri meni zaradi visoke dioptrije odpadejo. Pa po nekem čudnem naključju vsakega, moškega in žensko pogledam v ušesa, čeprav sem s svojimi povsem zadovoljna. Kaj pa vem, mogoče moj fetiš, tako zanimiva so mi, ker so pri vsakem drugačna.

Ok, pa da se držim vprašanja. Načelno mi pogled pritegne ženska, ki ima športno postavo in gibanje, pravilne obrazne poteze, nevsiljiv make up, ki izraža neko lahkotnost, samozavest, ki je vsaj na videz zadovoljna sama s seboj in svojim življenjem.

Ušesa. :-))

Vecina odgovarja, kake zenske opazi in kake so njim vsec (oz. kaksne jim niso). Vprrasanje pa je povsem nekaj drugega (kakor ga jaz razumem):

Kakšna je lepa, privlačna ženska za nasprotni spol skozi vaše oči?

Torej, prvedeno: kaj ženske mislite, da moški opazimo pri vas (kako se velja vesti, obnašati, kaj velja poudariti, kaj skriti, kaj natrenirati, kaj obleci,…) in to po vašem mnenju dojemamo kot privlačno?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

S poudarkom SKOZI VAŠE OČI. Torej kakšne ženske nam padejo v oči in hkrati menimo, da so privlačne za moške. Kaj ni jasno? A zdaj bi morala vsaka napisati tako v OŠ: Jaz pa mislim, da moškim padejo v oči takšne ženske.

Igzekli. Sedi 5. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No dobro, potem pa tako. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških bo opazilo globok dekolte, mini krilo, velike joške in zadnjico. Potem še napumpane ustnice, ker si kar predstavljajo kaj vse bi ženske z njimi lahko počele. Tukaj se pa potem že neha. Ostalih 5 procentov se je najbrž že oglasilo in povedalo, da jih privlači energija, karakter in lahko celo kakšna nepopolnost.

Oprosti, a večina moških nima smisla za estetiko. Zato gledam (tudi) na ženske skozi svoje oči in ne preko moških filtrov. 😉

Si res zelo zadela, napeta velika ritka, ti da užitka, tudi prečudovite pokončne joškice z malo večjimi bradavičkami, so prečudovit prizor, prav tako dolgi ravni lasje in napete ustnice, ki jih ženska rahlo oblizuje z jezikom in te s pogledom vabi, da prideš bližje. Jaz sem zelo velik ljubitelj estetike golih ženskih teles, me venomer izjemno fascinirajo in se jih nikoli ne morem nagledat.

Prav ob tej temi sem se vprašala, ali avtorica misli, da ne moremo gledati ženske skozi lastne oči? Mene bi pa ravno ta pogled zanimal. Pa tudi mnenje lezbijk, konec koncev.

Predvidevam, da tudi moški ne gledate drugih moških ali sveta skozi oči žensk, ampak skozi lastne oči. In a veste, tudi ženske imamo lastne oči, lastne kriterije za lepoto, ljubkost, privlačnost, osebnost ženske.

Zakaj sem to poudaril? Po razlicnih raziskavah so raziskovalci ugotovili, da je otrok nekje po osemnajstem mesecu sposoben vzivetja v drugega in nekje do tretjega leta ze razvije obcutek empatije. Zakaj je to pomembno?

Na tem forumu, sploh v mosko zenskih debatah, opazam, da sodelujoci (oba spola) zelo malo razmisljajo z aspekta, kako bi bilo hoditi v cevljih drugega. Predvsem pri zenskah (ki so potencial za matere in torej nek primarni vzorec prenasajo neposredno na potomce) se mi zdi to alarmantno. Taksna ignoranca in taksen egocentrizem je velikanska ovira za celostno komunikacijo in je tempirana bomba z vidika samomorilnosti (torej ni cudno, da je pri Slovencih tako velika).

Zato se mi je zdelo vredno pudariti, da tema nekako pricakuje poskus vzivetja v drugega in potem skozi lastno prizmo opisati, kaj bi znalo drugemu ugajati. Torej vaja iz empatije iz moznosti vzivljanja v drugega.

P.S.: To je zgolj pojasnilo, zakaj sem se oglasil. Se opravicujem za ekskurz in prosim, da ne smetimo teme z replikami na tole razmisljanje. Ce ze, pa v neki novi temi. Hvala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Saj mislim, da tudi je avtor in ne avtorica… zato pa tako zastavljeno vprašanje 🙂

Oprosti, a večina moških nima smisla za estetiko. Zato gledam (tudi) na ženske skozi svoje oči in ne preko moških filtrov. 😉
[/quote]

A ženske z napumpanimi ustnicami, ki izgledajo kot vagina, imajo smisel za estetiko?

A ženske z napumpanimi ustnicami, ki izgledajo kot vagina, imajo smisel za estetiko?
[/quote]

Dobro vprašanje.

Popravljam: vsak ima svoj smisel za estetiko, zato gledam (tudi) na ženske skozi svoje oči in ne skozi oči drugega. Empatija gor ali dol (dodatek za Desideriusa). 🙂

Problem tako zastavljenega (naslovnega) vprašanja je, da tudi moškega zreducira na eno brezvezno posplošeno “povprečje”. Ženske so si različne, moški tudi. In ne pa padajo vsi na isto, čeprav imajo vsi isti cilj. Zato se je nemogoče vživeti v drugega, če ta drugi ni “konkreten”.

Tudi jaz samo v pojasnilo 🙂

Žal ta primer ni povezan z empatijo. Povezan je s tem, da so matere skozi zgodovino svojim hčerkam povezovale noge ali jim dale pohabljati spolovila. Ker je bilo to privlačno v moških očeh. Da so ženske omedlevale v pretesnih steznikih ali se zastrupljale s strihninom. Danes se pa dajo obdelati kot Miša Molk. Ne, to ni povezano z empatijo. Povezano je z družbenim statusom in denarjem. Ki se v tem primeru veže na željo moškega. V tej temi ne gre za empatijo.

Skozi lastne oci… torej vsaka posameznica opisuje, kaj bi znalo ugajati moskim na podlagi lastnih izkusenj.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Niti nisem tega zapisal. Iz vasih odgovorov gre zaznati odsotnost kakrsnekoli zmoznosti vzivljanja v drugega.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close