Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske po 35 res za odpis?

Ženske po 35 res za odpis?

dame, gospe, ženske, “punce”… (ne vem za kaj se mate)…

nažalost je res tako…žal… po 35… tudi že prej… kilometrina, uprašanje če sploh lahko rodite oz vam voda v grlo teče kar se tega tiče… “večina” jih je do takrat naredila preveč napačnih potez…
sej se strinjate da ena 35 letnica ne more parirat eni 25ki…

tako kot vam pravijo… čas za družino ustvarjat je ko si mlad (tudi jaz spadam sem)… široka tema je to… al je do vzgoje al mentalitete…
večina vas je odrasla v tej sodomi in gomori kjer ste učene kako bit drolje
tudi starši podpirajo destrukcijo… me zanima kolkim so mame rekle bodi doma uči se nekaj pametnega, da jutri ko boš mama in žena da znaš nekaj…

so vam govorile 😉 ne? i know.
to bolj govori o njih kot o vas…

tko ko gledam vi sploh ne poznate teh old school fazonov… ok ni konc sveta
niste bile trenirane da boste mame… a nema ništa ljepše od toga.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Seveda bo, 29.05.2021 ob 23:12

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 23:09

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj boš, 29.05.2021 ob 23:02

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 22:58

Odgovor na objavo uporabnika
ne poslušaj ljudi, 29.05.2021 ob 22:13

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 21:35

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 29.05.2021 ob 20:51

No… jaz sem to naredil. Še vedno mislim, da je bila pravilna odločitev.
Le kaj bi z mlajšo? No… saj lahko bi se ujela, a vseeno… če je velika razlika, so hitro tudi velike razpoke v odnosu.

Hvala za vzpodbuden odgovor. Ok, pa recimo da leta ne prikažejo vedno zrelosti. Ampak z mojega vidika, zase lahko rečem, da kot ženska lahko pri teh letih otrokom in partnerju mnogo več dam, kot bi npr 5 let nazaj. Ko pa berem forume in se pogovarjam z ljudmi, smo pa ženske po 35 brez otrok samo še za na grmado 🙂

Kaj pa sprašuješ ljudi za mnenja? Niso v tvoji situaciji. In ja je že res da nekateri moški 40+ iščejo mlajše (20 letnice :)), ampak a res hočeš takega? Se sami izločijo. A ni to super?

No jaz sem svojega moža spoznala par mesecev po 40em roj. dnevu. Pri 42ih sem imela prvega otroka, pri 44ih drugega. On je dve leti mlajši. Išči partnerja, ne let.

Tudi tebi hvala za vzpodbudo. Lepo, pa čestitke za družinico. Dokaz za tiste, ki dvomijo. Saj to delam, iščem primernega partnerja zase. Raje iščem tako dolgo, da bo pravi. Ampak otrok na vrat na nos nočem. Tudi če to pomeni, da jih ne bom imela. V 20 sem še popuščala pri kvalitetah partnerjev, sedaj ne več 🙂

 

Kaj boš, če ti narava pove, da ne gre več, da si stara baba?  Ne moreš z noro glavo proti naravi. Zaradi tega če si nora, ne boš nič manj stara in postarana. Mislim…

 

Uh, meni narava govori, da lahko 😉 lahko, če se tako odločim. Imam vso moč, s katero lohk odločam

Seveda lahko. Ti lahko ker si prfliknjena. Ti boš večno živela in si večno mlada. Življenje čaka nate, da boš odrasla. Ne moreš verjet.

Ne bom na večno, to vem. Ampak par let še imam v dobrem. Odrasla, kako? Da se na vrat na nos odločim za otroke? Tudi če niso okoliščine primerne? In potem sem jaz nedorasla…tud prav…lahko živim s tem.

Kdo je spet dregnil v osje gnezdo zavoženega, posušenega starega pizdovja?  Pa tako lepo je če ne izlivajo frustracij.

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 23:24

Ne bom na večno, to vem. Ampak par let še imam v dobrem. Odrasla, kako? Da se na vrat na nos odločim za otroke? Tudi če niso okoliščine primerne? In potem sem jaz nedorasla…tud prav…lahko živim s tem.

Zamudila si, razumeš? In vzrok, da si ostanek je v tebi, ne da ni bilo pravih. Vsak vrredna si  v dvajsetih najde partnerja.

 

Si pač zavozila življenje in se s tem tudi sprijazni, popravnega izpita ni.

kr zavozla življenje… za v damask poslat bo… 😉

ja podlegla je satanizaciji, feminizmu…

ne vem kolk ste stare ampak če ste 35 vam že kar voda teče v grlo

mal te hoče u bed spraut…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 29.05.2021 ob 23:38

kr zavozla življenje… za v damask poslat bo… 😉

ja podlegla je satanizaciji, feminizmu…

ne vem kolk ste stare ampak če ste 35 vam že kar voda teče v grlo

mal te hoče u bed spraut…

Kaj pa ti zguba? Ti boš kdaj odraslo in za kaj koristno?

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 29.05.2021 ob 23:20

Strinjam se s tvojim mnenjem in moje prejšnje izkušnje (pred to, ki jo omenjam zgoraj) tudi.
To kar ti pa pravijo, lahko najdeš tudi v tej temi – floskule brez pomena, ki jih avtorji ne znajo niti utemeljiti ali pa patetični poskusi zmerjanj, ki človeku lahko samo izvabijo nasmeh pomilovanja za njihove avtorje.
To je bolj za zaščito svoje samopodobe in življenja, kot pa realno mišljenje, ki bi ga bilo za upoštevati.

Poleg tega je pa res, da s svojimi pogledi in izbiro vedno kreiraš svojo realnost in prihodnost. Enostavno se potrudi in izberi tako družbo in takega človeka, pri katerem to ni pomembno.
Brez skrbi – se najdejo.

Sem hvaležna za vsako konstruktivno besedo. Sem pa pričakovala, da se bom tu gor obsodila na grmado 🙂 ampak lepo pa slišat vse pozitivne življenjske izkušnje in mi je to dovolj. Hvala ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa ti, 29.05.2021 ob 23:42

Kaj pa ti zguba? Ti boš kdaj odraslo in za kaj koristno?

ja kaj pa je odraslost? leta?
heheheeeeeeeeee

brini ti rađe o sebi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 23:45

Sem hvaležna za vsako konstruktivno besedo. Sem pa pričakovala, da se bom tu gor obsodila na grmado 🙂 ampak lepo pa slišat vse pozitivne življenjske izkušnje in mi je to dovolj. Hvala ti.

Nobeno pomilovanje ti ne more pomagat, življenje zaserješ po lastni krivdi in ti si ga. Tolažiš se lahko s tem, da v današnjem času sploh nisi nobena redkost v tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 29.05.2021 ob 23:49

ja kaj pa je odraslost? leta?
heheheeeeeeeeee

brini ti rađe o sebi.

No kaj je zguba zabita klošarska  zanemarjena? Še mon do konca crkne, kaj boš potem?

Tako kot ti tudi jaz v mladosti (zaradi bolezni) nisem imela partnerjev, kaj šele, da bi bila možna ustvaritev družine. Zdaj se stanje počasi popravlja, ampak sem sredi 40 -ih let, moški pa me zdaj povrhu ne zanimajo več in si sploh ne znam predstavljati kakšne zveze. Tudi taki smo na tem svetu. Če si ti zdrava, zakaj pa ne narediš z enim vsaj otroka? Moja prijateljca je kot mlada imela kupe fantov, pa se jih je naveličala vseh. S kar enim moškim je nekje pri 28 letih naredila naredila otroka, tega moškga je takoj zavrgla, njen namen je bil le materinstvo. Zdaj ima pa vsaj otroka starega 5 let in je srečna, moškega pa ne išče. Zvzz

Odgovor na objavo uporabnika
Nobeno, 29.05.2021 ob 23:54

No kaj je zguba zabita klošarska  zanemarjena? Še mon do konca crkne, kaj boš potem?

🙂
ker mudonja to piše anonimno? mile jesil ti?
a veš da bi rd da crkne.? prou gubim i trošim vreme na gluposti i besmislice.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvzz, 29.05.2021 ob 23:56

Tako kot ti tudi jaz v mladosti (zaradi bolezni) nisem imela partnerjev, kaj šele, da bi bila možna ustvaritev družine. Zdaj se stanje počasi popravlja, ampak sem sredi 40 -ih let, moški pa me zdaj povrhu ne zanimajo več in si sploh ne znam predstavljati kakšne zveze. Tudi taki smo na tem svetu. Če si ti zdrava, zakaj pa ne narediš z enim vsaj otroka? Moja prijateljca je kot mlada imela kupe fantov, pa se jih je naveličala vseh. S kar enim moškim je nekje pri 28 letih naredila naredila otroka, tega moškga je takoj zavrgla, njen namen je bil le materinstvo. Zdaj ima pa vsaj otroka starega 5 let in je srečna, moškega pa ne išče. Zvzz

Nehajte pizde smrdljive samo svoj egoizem terat, nobena se ne vpraša kako ob tako nori pizdi trpi otrok.

mislim da prijateljica ni ravno za zgled oz se za po njej ravnat, met njeno normo

mileta zapros za pomoč… genetika stani pa gledaj.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 29.05.2021 ob 23:58

🙂
ker mudonja to piše anonimno? mile jesil ti?
a veš da bi rd da crkne.? prou gubim i trošim vreme na gluposti i besmislice.

Ti nimaš kaj trošit, moli boga zguba, da ti mon ne crkne do konca.

mile al pa ta ideja…

naredim jaz ti si pa foter… tako kot si že vajen… na isti način kot že maš izkušnje…

😉 halali mile, nemoj zamjerti

ampak drugače ima prav… ti ne morem tako obširno napisat kot bi ti povedal… mam tlele v okolici (ne da si ti) takšne možače… več njih…
ej pa tud enkrat je nisem videl da mami pomaga… ok možda grešim dušu ampak jaz je nikoli nisem videl. ne mlajše ne starejše… prav na čelu piše starejši kakšna je…

pa še primerov bi lahko našteval… tudi iz družine

sej pa lahko tudi posvojiš če si želiš potomca

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Žal niso le na monu take, kot jih bereš in se jih je v velikem loku za ognit. V reali je polno tega in sečloveku prav zagnusijo te smrdljive pizde, ki nimajo ene vrednoe. Če se bo ta trend nadaljeval, se sčasoma ne bo dalo več ženske dojemat drugače kot smrdljivo pizdo brez razuma in kakršnekoli vrednosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 30.05.2021 ob 00:08

mile al pa ta ideja…

naredim jaz ti si pa foter… tako kot si že vajen… na isti način kot že maš izkušnje…

😉 halali mile, nemoj zamjerti

ampak drugače ima prav… ti ne morem tako obširno napisat kot bi ti povedal… mam tlele v okolici (ne da si ti) takšne možače… več njih…
ej pa tud enkrat je nisem videl da mami pomaga… ok možda grešim dušu ampak jaz je nikoli nisem videl. ne mlajše ne starejše… prav na čelu piše starejši kakšna je…

pa še primerov bi lahko našteval… tudi iz družine

sej pa lahko tudi posvojiš če si želiš potomca

Na čem si klošarska zguba? Nisem noben mile. 😂

neko podmukao. koji nit ima obraza nit ima masku… no… ima masku…

“ia” jesil ti?

al kaka druga možača?

a ne spada to v odraslost da ne vlečeš debate na osebni nivo??? ja a niste izobraženi? kakšna je to komunikacija? eeeee moji vi…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 30.05.2021 ob 00:19

neko podmukao. koji nit ima obraza nit ima masku… no… ima masku…

“ia” jesil ti?

al kaka druga možača?

a ne spada to v odraslost da ne vlečeš debate na osebni nivo??? ja a niste izobraženi? kakšna je to komunikacija? eeeee moji vi…

Na čem si zguba klošarska? Kaj je narobe z glavo, da se nisi mogel naučit minimalne osnove pisanja?

Žal nas življenje tako preizkuša. Noben nima vsega, kar bi si želel. Jaz sem mladost namenila šolanju in študiju, pa potem iskanje službe…in problemi tam. Pač finančno sem se morala sama na noge postavit. Sicer sem spoznavala fante, imela kako vezo, ampak nekako nismo bili kompatibilni. Čas je pa kar letel. Ampak nekako mi ni, da bi imela otroka kar z enim, samo zato da bi ga imela. Meni drugače ni problema bit sama. Tudi brez moških in otrok je življenje lohk izpolnjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 30.05.2021 ob 00:24

Žal nas življenje tako preizkuša. Noben nima vsega, kar bi si želel. Jaz sem mladost namenila šolanju in študiju, pa potem iskanje službe…in problemi tam. Pač finančno sem se morala sama na noge postavit. Sicer sem spoznavala fante, imela kako vezo, ampak nekako nismo bili kompatibilni. Čas je pa kar letel. Ampak nekako mi ni, da bi imela otroka kar z enim, samo zato da bi ga imela. Meni drugače ni problema bit sama. Tudi brez moških in otrok je življenje lohk izpolnjeno.

Kaj pa potem cviliš za tistim kar si zamudila? Prišparaj trpljenje otroku, ki bi ga rodila, ker nobena taka, ki prej “ni imela časa”, ni primerna za materinstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Na čem si, 30.05.2021 ob 00:24

Na čem si zguba klošarska? Kaj je narobe z glavo, da se nisi mogel naučit minimalne osnove pisanja?

darči bi tud znau bit.
pa kaj se bom trudu s pisanjem pa vejicami… za koga? glej kako se obnašate… a veš da večkrat ko je debata pozabim rečt “a tokrat se pa nebo noben utaknu u vejce?”

drži se teme.

stari lačn sm grem po burek pa kontam da bi še ježka. a boš ti tud?

eto me za 10minut
bem mu… od svega što je ostalo je da prečkam cestu na crveno… a glavni sam bio u sokaku. žalostno i tužno

pošljem sliko.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Jaz sem pa vse imela: starše na položaju, denarce, službo zrihtano prek veze, najprej tipčke, potem že ženskice, nič me ni bilo treba brigat, pa še dediščina dobra. Rada sem na svojem mestu, marsikdo bi bil, jaz pa ne na tistih, ki sem jih videla na potovanjih vsepovsod po zmrcvarjenem svetu.

Treba je takim, ki si lahko privoščimo potovanja, da gremo malo v razne jebine, pa z rukzaki v hrib peš med domačine, kjer smo vsi usrani, oni se nam pa nazaj režijo.

 

Meni je bila največja paranoja v pajperju nad Bolivijo, ko je grozilo, da bova s pilotom v džunglo pikirala.

eto glansiča… fak skor sm kazn spušiu. hočm čez celouško dobr da mam navado u use smeri pogledat… pogledam i murija za mano… bem jim skoro me je burek košto 40 evra.

evo ide slika

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

New Report

Close