Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske po 35 res za odpis?

Ženske po 35 res za odpis?

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 31.05.2021 ob 13:13

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 31.05.2021 ob 13:07

Odgovor na objavo uporabnika
ena starina, 31.05.2021 ob 12:40

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 31.05.2021 ob 12:36

ps: ne bo več tako “svež”

no kaja se pa ti oglašaš, star in brez vsega?

Eni se obremenjujete s tisoč in enim razlogom, zakaj nečesa ne, drugi pa medtem živijo polno življenje.

veš kako pravijo ako nemaš stida radi kako te je volja

prav Bože oprosti ker to govorim

glej ne morem ti vsega napisat in obširno razložit. al glumite pa se sprenevedate al pa ste nerazgledani in ne veste

reku sem že to da človek ki ne moli, se ne zahvaljuje Bogu, ne bere svetih knjig in ne dela po njih itd… je neuporaben. in res je tako. nobene zavesti, morale, bremze, nič nič nič. neuporaben. nič ne moreš s takim.

js mam sestrično… njena mama je ena taka… prav možača… deluje tako kot da bi kar moški bla…prav moškega oponaša… samo po njeno, ona ona ona. Bože oprosti što to govorim, možda grešim…
obstaja hadis kjer je prepovedano oponašanje žensk in obratno. taki bodo šli malo na kopanje… potem je tudi hadis da to kar ženska reče ni blagoslovljeno… zato verjetno pač te ki jim je islam vera žensk ne šmirglajo… (res je tako da ni blagoslovljeno ti lahko naštevam in naštevam primere)
no… ta moja teta… je hčero učila tako: naredi, šolo, osamosvoji se, imej svoj dohodek da nisi odvisna od moškega, da ne rabiš prenašat nobenega, zaposli se itd… nekako čisto ločeno in neodvisno od moškega…
kaj se je zgodilo? podobno kot tej ki pravi sem kariero ganjala al kako je napisala…
zamrela joj loza. stara je 40 nima potomca niti ga ne bo imela.
kao čisto ločeno od moškega, ne ne ne moški, vidiš… ni pa razmišljala da če bo hotla potomstvo bo pa le rabila moškega

pisu sm gor za to mojo sosedo…
ta samo menja… pač “menja”
zadnjič vidim njo pa enega… heheheh stari moj prav bogi. prav bogi. on nosi kufere ona pa na telefonu brhko lagodno komot… a veš kakšen izraz je imel na faci??? heheheheh se ne da opisat bi mogel/a videt… ej prav ko da ga je nekdo našopal v rit… al da mu je pol familije pomrlo… uno prav mislil si je pomoje “šta je mene snašlo” “jel meni ovo potrebno”

pa še bi ti lahko pisal…

uglavnem… drugače se vi to lotujete stvari. mladost zbledi, metuljčkov več ni, obraz se povesi, ohladi se zakon, ni žara, med se poliže itd… to je 1 skozi 1…
prođe sve… ampak ostane pa duša, karakter, mentaliteta itd… ostane ti “če si tako izbral in gledal tudi na not in bil dalekoviden kot piše” nekdo ki ni podmukao, zao, zahrbten, zloben itd…

ali vi ne marite za to… samo ritke ovohat, da je not pa vn in vaš namen je dosežen…

pa ker sposoben, pameten, uspešen itd bo hotel eno 35 letnico??? ker???
preveč napak in napačnih potez je ta oseba naredila da za nekoga ki da nekaj na ugled to ne pride u poštev

kaj je pogoj da si ustvariš družino??? ok da si u stanju… to itak…
da je lepša polovica plodna… da lahko rodi… če ne more rodit a si lahko ustvariš družino??? a boš tako vzel z namenom da si ustvariš družino al da se malo olajšaš???

čist mimogrede a ni tvoj mohamedči vzel ene ornk stare babe, da je prišel do denarja in se je potem na stara leta pa na otroke spravljal?

res tapravi tukaj pridiga hehehe

glede na komentar veš da je res ker skušaš malo bocnt… tako kot je tebe resnica “bocnila”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 31.05.2021 ob 13:16

glede na komentar veš da je res ker skušaš malo bocnt… tako kot je tebe resnica “bocnila”

ja no a je ali ni bilo tako, da se kot mladenič poročil z eno preko 40 let staro vdovo, ki ga je imela na špagi do smrti, potem se mu je strgal se je pa z 8 letnimi otroci poročal?

Bosanac, ti bi bil glih za kako tako staro primeren.

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 22:58

Odgovor na objavo uporabnika
ne poslušaj ljudi, 29.05.2021 ob 22:13

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 21:35

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 29.05.2021 ob 20:51

No… jaz sem to naredil. Še vedno mislim, da je bila pravilna odločitev.
Le kaj bi z mlajšo? No… saj lahko bi se ujela, a vseeno… če je velika razlika, so hitro tudi velike razpoke v odnosu.

Hvala za vzpodbuden odgovor. Ok, pa recimo da leta ne prikažejo vedno zrelosti. Ampak z mojega vidika, zase lahko rečem, da kot ženska lahko pri teh letih otrokom in partnerju mnogo več dam, kot bi npr 5 let nazaj. Ko pa berem forume in se pogovarjam z ljudmi, smo pa ženske po 35 brez otrok samo še za na grmado 🙂

Kaj pa sprašuješ ljudi za mnenja? Niso v tvoji situaciji. In ja je že res da nekateri moški 40+ iščejo mlajše (20 letnice :)), ampak a res hočeš takega? Se sami izločijo. A ni to super?

No jaz sem svojega moža spoznala par mesecev po 40em roj. dnevu. Pri 42ih sem imela prvega otroka, pri 44ih drugega. On je dve leti mlajši. Išči partnerja, ne let.

Tudi tebi hvala za vzpodbudo. Lepo, pa čestitke za družinico. Dokaz za tiste, ki dvomijo. Saj to delam, iščem primernega partnerja zase. Raje iščem tako dolgo, da bo pravi. Ampak otrok na vrat na nos nočem. Tudi če to pomeni, da jih ne bom imela. V 20 sem še popuščala pri kvalitetah partnerjev, sedaj ne več 🙂

pa smo izvedeli kje jo čevelj žuli. daj nam povej kaj o teh kvalitetah. naj ugibam, da je situiran, ima novo hišo pa bmw ja in seveda dobro plačo. vse drugo je najbrž nepomembno. a sem kaj falil

 

Odgovor na objavo uporabnika
pa smo izvedeli, 31.05.2021 ob 21:39

pa smo izvedeli kje jo čevelj žuli. daj nam povej kaj o teh kvalitetah. naj ugibam, da je situiran, ima novo hišo pa bmw ja in seveda dobro plačo. vse drugo je najbrž nepomembno. a sem kaj falil

 

Naj te razočaram..res si sfalil. Verjemi, da je dons težje najt nekoga, kateremu ni treba bit mama, ter vrline kot so npr spoštovanje…, kot pa nekoga, ki ima vse to, kar si naštel 😉

A ni najbolj pomembno, da je človek srečen, zadovoljen, svoboden, sproščen,…vse to se nahaja v človeku samem, kar lahko črpa iz različnih virov ( npr. DOBER partner, PRIDEN otrok, VELIKO denarja,….), pri vseh virih pa so pomembni pravi pridevniki, če uporabiš napačne je lahko ravno kontra učinek od želenega.

avtorica, ne poslušaj teh, ki mislijo, da bi morala do 25.tega že dedca ujagat in vsaj dva otroka rodit. Ja, vsem se tako ne obrne, tiste ženske, ki pridno študirajo, imajo take cilje šele po 25., ko zaključijo študij. Večina takih idej prihaja od zagrenjenk, ki so otroke naštepale takoj po srednji šoli (al pa že tekom srednje šole), mladost so preživele med plenicami, sedaj pa stresajo to svojo zagrenjenost naokoli.

V moji okolici so ženske, ki so bile hitro mame, pa tudi take, ki so družino osnovale okoli 40. Pa se mi zdi, da so te slednje veliko bolj zadovoljne – življenje bolj umirjeno, za otroke znajo poskrbet same, ne pa da jih za vsak izgovor babicam tiščijo.

ja, z vidika biologije, bi bilo idealno imeti otroka tam okrog 28., ampak vsem ni dano. Sem pa vedno mnenja, da je bolje, da ima otroka starejša ženska, ki je porihtana v glavi, kot  biološko idealna frklja, ki jio hormoni mečejo.

Zadnje čase je veliko tem o ženskah nad 30/35/40 in kako so za odpis. Predvidevam, da teme odpirajo šovinisti ali pa ženske, ki se slabo soočajo s staranjem. Kakorkoli, če je ženska v svojem življenju in telesu zadovoljna, se s tem ne bo obremenjevala. Vsi se staramo in žal nimam nobene želje ali potrebe da se izločim s tega sveta samo zato ker sem stara 39 in ne 25 in nisem več za na modno pisto, resničnostni šov ali Playboy. Imam v življenju drugačna zanimanja in veselja.

Odgovor na objavo uporabnika
za avtorico, 01.06.2021 ob 10:39

avtorica, ne poslušaj teh, ki mislijo, da bi morala do 25.tega že dedca ujagat in vsaj dva otroka rodit. Ja, vsem se tako ne obrne, tiste ženske, ki pridno študirajo, imajo take cilje šele po 25., ko zaključijo študij. Večina takih idej prihaja od zagrenjenk, ki so otroke naštepale takoj po srednji šoli (al pa že tekom srednje šole), mladost so preživele med plenicami, sedaj pa stresajo to svojo zagrenjenost naokoli.

V moji okolici so ženske, ki so bile hitro mame, pa tudi take, ki so družino osnovale okoli 40. Pa se mi zdi, da so te slednje veliko bolj zadovoljne – življenje bolj umirjeno, za otroke znajo poskrbet same, ne pa da jih za vsak izgovor babicam tiščijo.

ja, z vidika biologije, bi bilo idealno imeti otroka tam okrog 28., ampak vsem ni dano. Sem pa vedno mnenja, da je bolje, da ima otroka starejša ženska, ki je porihtana v glavi, kot  biološko idealna frklja, ki jio hormoni mečejo.

Biološka starost je ena taka ‘čudna’ stvar. Ni se nanjo čisto za zanašat. Poznam veliko primerov, ko mlade punce/ženske, ko mislimo, da so na vrhuncu svoje rodne dobe, ne morejo imeti otrok. In poznam kup primerov, ko ni problema zanosit ženskam 40+. In potem primeri, ko so imele v mladosti umetne in so potem na lepem zanosile po naravni poti. Ne poslušam drugih, me je pa zanimalo brat mnenja na to temo. Ker se mi zdi, da sploh moški za družino iščejo tam max do 35 leta. Ok, če katera že ima od prej dolgoletnega partnerja, ampak najt po 35 nekoga na novo, je pa drugo.

Odgovor na objavo uporabnika
hmmm311, 01.06.2021 ob 16:14

Zadnje čase je veliko tem o ženskah nad 30/35/40 in kako so za odpis. Predvidevam, da teme odpirajo šovinisti ali pa ženske, ki se slabo soočajo s staranjem. Kakorkoli, če je ženska v svojem življenju in telesu zadovoljna, se s tem ne bo obremenjevala. Vsi se staramo in žal nimam nobene želje ali potrebe da se izločim s tega sveta samo zato ker sem stara 39 in ne 25 in nisem več za na modno pisto, resničnostni šov ali Playboy. Imam v življenju drugačna zanimanja in veselja.

Pa ne, ne pišem o tem, da smo na splošno za odpis…nismo 🙂 sem specificirala glede ustvarjanja družine. Ker je glede tega veliko predsodkov.

seveda ženska pri 35+ ni prestara za družino. halo. zakaj bi bila. največji problem je seveda najdet partnerja. če si iz kakega manjšega kraja je praktično nemogoče. so vsi poročeni, mogoče kakšna izjema ločena.

ostane samo ljubljana. pa še tukaj težko. se sicer najdejo -/+40 letniki, ki nimajo otrok, vendar so to kaki pijančki, takšni brez stanovanja in denarja, ki pričakujejo, da bo ženska delala vse (zato so pa tudi samski, ker takega brez denarja, ki pričakuje, da bo ženska rodila,hodila v službo in skrbela za dom (in to štejejo za enakovrednost) nobena seveda noče, ker ji je bolje sami, kot da si takega v življenju naprti, ker to je pekel), potem so kakšni ki idealizirajo bivšo partnerko s katero so bili  15 let in je ne moreš presežt, takšni ki izrecno nočejo otrok, kakšni izredno zanemarjeni, itd.

 

poznam pa tudi take, ki so si z izbiro partnerja za oploditev tako uničili življenje, da živijo v peklu. To s kom imaš otroka, je največja odločitev v življenju in tudi najbolj uničujoča.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 30.05.2021 ob 15:17

Spet ena, ki bi rojevala na koncu svoje razplodne dobe. Kako je to patetično. Če so nam že vse prepovedali, bi lahko tudi rojevanje po tridesetem letu. Ta prepoved bi imela vsaj globlji smisel. Do tridesetega ženske rojevajo potomce, potem pa samo še nesposobne domače živali – mama hotel sinčke in večne princeske. S splošno socialnega vidika zelo nehigienično in družbeno hudo škodljivo!

Če je kaj družbeno škodljivo je, da imajo ženske kot je tvoja mati otroke. Ker pri tvoji vzgoji je hudo hudo zavozila.

Sama sem stara 32. Veliko mojih sošolk in sošolcev iz osnovne, srednje in iz faksa je imelo že v zgodnjih dvajsetih otroke. Od tega se jih je dobrih 70% ločilo oz. razšlo še preden so dopolnili 30.

Medtem ko smo mi, ki smo se kasneje odločili za otroke srečni in bolj odgovorni v svojih zvezah.  Tudi recimo meni ne rabijo babice otrok pazit, med tem ko jaz žuram cele noči, tako kot to počnejo “mlade mamice“ . Ker sem imela dovolj časa za to. Zdaj greva z možem občasno na kakšno večerjo pa mogoče kak koncert ki traja maksimalno tri ure in je to to.

 

Je pa zelo žalostno videt, koliko zafustriranih 30+ letnikov je tukaj gor. Zdaj ko ste v najlepših letih mislite da ste stari namesto da bi živeli. Moja 85letna babica bi se vam smejala, če bi vaše komentarje brala. Ona je med 60. in 80. Letom prepotovala celo Evropo. Ampak ja po 35. je najboljše, da kar pocrkamo, ker nismo za nikamor 😂😂😂

Odvisno.. če 35+ pomeni recimo 50, potem ni to več starost za rojevanje.

Odvisno kje na planetu zivi. Dalmatinke recimo so pri 50 tako dobre babe, da samo stoj pa glej. Zenska med 35 – 50 letom starosti je v najboljsih letih. Za Slovenke zal tega ne morem recit. Ker nase zenske prevec garbajo. Gledam mojo sosedo. Vse dela sama. Cepa drva, spravlja seno, molze krave, orje njivo, popravlja kmetijske stroje…

Odgovor na objavo uporabnika
Moon252, 29.05.2021 ob 20:44

Torej moški, spoznate žensko 35+, vam je všeč, se ujameta in ona si želi družino, seveda tudi vi. Koliko vas ima pred tem predsodke? Večina išče raje mlajše za ustvarit družino. Pa razumem, da eni se  omejijo že v startu, da iščejo partnerke do 35 let, pač preferirajo mlajše. Me pa zanima, če se najde kakšen junak, ki bi si tudi s 35+ letno žensko, če bi se seveda poklopla v odnosu, upal it te sanje? Ženske pa povejte kakšno vašo zgodbo, da ste po 35 spoznale vašega partnerja, s katerim ste ustvarile družino. Malo upanja prosim, ker jaz ga izgubljam 🙂

 

Hei.

Avtorica seveda ne izgubi upanja😊

Jaz sem svojega sedanjega partnerja spoznala po 30em letu…

Pri 35ih zanosila in en mesec po rojstnem dnem kjer sem praznovala 36let,sem rodila moja dva štruklja (dvojčka) ❤️

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 22:44

Odgovor na objavo uporabnika
cepljene ali necepljene, 29.05.2021 ob 22:06

zdaj se bo vse delilo samo še na cepljene ali necepljene, drugo kmalu ne bo več važno.😊

pri 35+ so karte še odprte.  Eni se takrat že ločujejo in začenjajo znova, so na istem, ni velike razlike, a ne? Poglej s tega zornega kota.

🙂 novodobna delitev, leta niso več pomembna. Mogoče očeta mojih otrok spoznam v vrsti za cepljenje… Če tu ne bo uspeha, čakam, da se kter loči 🙂

 

 

Jest sem ločen in samski pri rosnih 42. Iščem pa iskreno in zvesto partnerico. Ker sem bil nazadnje grdo prevaran sem zdaj bolj previden in v razmerje se ne spuščam samo zato, da sem z nekom. Če želiš, pusti kontakt in bova videla ali nama je usojeno biti skupaj.

Baje, da nič ne gre na silo. Treba je biti samo potrpežljiv in vztrajen. Tudi sam iščem primerno partnerko in ti moram priznati, da je kr težko najti kompatibilno osebo pa čeprav je ogromno samskih. Sam sem najprej kar malo silil z glavo skozi zid in se požvižgal na opozorilne znake pri spoznavanju. Na koncu se je še vedno izkazalo da je bila intuicija prava.
Čedalje bolj verjamem, da bo prava prišla ko bom najmanj pričakoval. Sem pa človek dejanj in ne morem kar sedeti in čakati, da mi pade v naročje zato še vedno sodelujem in pišem tu na forumu. Mogoče se pa najde tista ki jo iščem.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Avtorica? Kontaktiraj pa da vidiva

Mene bi zanimala. Imam pa 73 in mi zaenkrat še stoji.

Prva žena je bila 28 let mlajša…

O fuj, ane Slovenčki?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1225, 04.06.2021 ob 00:47

Hei.

Avtorica seveda ne izgubi upanja😊

Jaz sem svojega sedanjega partnerja spoznala po 30em letu…

Pri 35ih zanosila in en mesec po rojstnem dnem kjer sem praznovala 36let,sem rodila moja dva štruklja (dvojčka) ❤️

O, 2 na 1x, super darilo 🙂 bom upala na takšen čudež

Ok, sj kaki junak se pa najde, respekt 🙂

sem prepričan, da je sigurno kakšen tak, kot si ga ti želiš v tvoji bližini in si prijateljica z njim, samo najbrž ti pa fizično ni všeč ali imaš kakšno drugo kaprico. pišeš značilno znano kot moja frendica, pustila tipa, ker mu noče bit mama, a mene še povoha ne.

Odgovor na objavo uporabnika
sem prepričan, 04.06.2021 ob 20:37

sem prepričan, da je sigurno kakšen tak, kot si ga ti želiš v tvoji bližini in si prijateljica z njim, samo najbrž ti pa fizično ni všeč ali imaš kakšno drugo kaprico. pišeš značilno znano kot moja frendica, pustila tipa, ker mu noče bit mama, a mene še povoha ne.

Ne gre se za kaprice, ampak če ni kemije, je pač ni. To je osnova za karkoli dalje.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 29.05.2021 ob 21:05

Ni šans. Premlada.

Anti-agerji se vsi pred vrtci zbirajo in ogledujejo za svojimi bodočimi ženami.

De omnibus disputandum..

Odgovor na objavo uporabnika
Moon198, 04.06.2021 ob 18:06

Ok, sj kaki junak se pa najde, respekt 🙂

Seveda se. treba se je samo še v živo 😀

 

New Report

Close