Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske po 35 res za odpis?

Ženske po 35 res za odpis?

Odgovor na objavo uporabnika
Moon252, 29.05.2021 ob 20:44

Torej moški, spoznate žensko 35+, vam je všeč, se ujameta in ona si želi družino, seveda tudi vi. Koliko vas ima pred tem predsodke? Večina išče raje mlajše za ustvarit družino. Pa razumem, da eni se  omejijo že v startu, da iščejo partnerke do 35 let, pač preferirajo mlajše. Me pa zanima, če se najde kakšen junak, ki bi si tudi s 35+ letno žensko, če bi se seveda poklopla v odnosu, upal it te sanje? Ženske pa povejte kakšno vašo zgodbo, da ste po 35 spoznale vašega partnerja, s katerim ste ustvarile družino. Malo upanja prosim, ker jaz ga izgubljam 🙂

 

reci zase, da si “za odpis” in boš morda dojel kako zelo primitiven nivo imaš kekec.

Če pri 35 studiras kak bo z družino in je še nimaš….boš ostala lepo sama..keri butl pa te bo hotel razen bosanca ali siptara?

Pri 40 sem spoznala novega partnerja in pri 44 zanosila. Punca je že pubertetnica in tudi slučajno ni kakorkoli zaznamovana.

Pa sploh nisem najstarejša mama v razredu :-)))))

Odvisno kako izgledaš, čeprav bodo sedaj nekateri tole popljuvali, vendar je v moških očeš prvo merilo, kako ženska s 35+ izgleda, potem karakter itd…jaz imam mlajšega 13 let, poročena, v vezi 7 let, dobila sva otroka, star 5. Ni mi žal, njemu pa še očiten tudi ne, ker je ob meni, pa bi lahko imel recimo temu mlajšo:) Nič bat, goo ahead.

Odgovor na objavo uporabnika
Eni pač, 02.06.2022 ob 10:40

Odvisno kako izgledaš, čeprav bodo sedaj nekateri tole popljuvali, vendar je v moških očeš prvo merilo, kako ženska s 35+ izgleda, potem karakter itd…jaz imam mlajšega 13 let, poročena, v vezi 7 let, dobila sva otroka, star 5. Ni mi žal, njemu pa še očiten tudi ne, ker je ob meni, pa bi lahko imel recimo temu mlajšo:) Nič bat, goo ahead.

Pozabil omeniti, da je to čista resnica. 12 let starejša sodelavka mi je bila vizualno všeč, zato sem jo opazil. Pa očitno tudi obratno.

Odgovor na objavo uporabnika
pod pogojem, 02.06.2022 ob 10:51

Pozabil omeniti, da je to čista resnica. 12 let starejša sodelavka mi je bila vizualno všeč, zato sem jo opazil. Pa očitno tudi obratno.

eto vidiš…

že 7 let se štekava boljše, kakor z prejšnjim starejšim možakarjem.

Ni res.

Nic ni osebnostno narobe, a pri 35 je že prepozno za ustvarjanje družine, razen za posvojitev otrok.

Pomislimo: spoznata se, ko je ona 35, sigurno sta se kakšnih 5 let skupaj preden vidita, da se v redu prenašata in da želita skupaj vzgajati otroke, potem pa je ona že 40 in jajčec ni več, pa še mnogo višje tveganje za defekte je.

Če imata oba otroke že od prej je ok, če pa želita lastne otroke, pa je vlak že odpeljal.

Moja jih je imela 41 jaz pa 37 ….. pa ona ni hotela otroka …..

    Ma to sploh ni res v najboljših letih si, ne podcenjuj se

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8265, 02.06.2022 ob 15:24

Nic ni osebnostno narobe, a pri 35 je že prepozno za ustvarjanje družine, razen za posvojitev otrok.

Pomislimo: spoznata se, ko je ona 35, sigurno sta se kakšnih 5 let skupaj preden vidita, da se v redu prenašata in da želita skupaj vzgajati otroke, potem pa je ona že 40 in jajčec ni več, pa še mnogo višje tveganje za defekte je.

Če imata oba otroke že od prej je ok, če pa želita lastne otroke, pa je vlak že odpeljal.

Pa kje ti živiš? Po 5 letih jih je cel kp že ločenih, do se spoznava 5 let? Itak, da si z Marsa…

Odgovor na objavo uporabnika
japajade777, 03.06.2022 ob 20:30

Pa kje ti živiš? Po 5 letih jih je cel kp že ločenih, do se spoznava 5 let? Itak, da si z Marsa…

jaj ja pa ti si defekten:)

Dokler je ženska zmožna zanosit, je primerna za to, da postane mama… Narava najbolje “ve” kako in kaj. Vse ostalo so predsodki, ki nam jih je vsilila družba.

Drugače pa, zdaj so drugi časi. Ženske damo danes veliko nase. Marsikatera 40+ izgleda veliko veliko bolje kot 20-letnice… Tako da tudi ta vidik, da so mlajse boljse babe, je velikokrat irelevanten.

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 22:58

Odgovor na objavo uporabnika
ne poslušaj ljudi, 29.05.2021 ob 22:13

Odgovor na objavo uporabnika
Moon762, 29.05.2021 ob 21:35

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 29.05.2021 ob 20:51

No… jaz sem to naredil. Še vedno mislim, da je bila pravilna odločitev.
Le kaj bi z mlajšo? No… saj lahko bi se ujela, a vseeno… če je velika razlika, so hitro tudi velike razpoke v odnosu.

Hvala za vzpodbuden odgovor. Ok, pa recimo da leta ne prikažejo vedno zrelosti. Ampak z mojega vidika, zase lahko rečem, da kot ženska lahko pri teh letih otrokom in partnerju mnogo več dam, kot bi npr 5 let nazaj. Ko pa berem forume in se pogovarjam z ljudmi, smo pa ženske po 35 brez otrok samo še za na grmado 🙂

Kaj pa sprašuješ ljudi za mnenja? Niso v tvoji situaciji. In ja je že res da nekateri moški 40+ iščejo mlajše (20 letnice :)), ampak a res hočeš takega? Se sami izločijo. A ni to super?

No jaz sem svojega moža spoznala par mesecev po 40em roj. dnevu. Pri 42ih sem imela prvega otroka, pri 44ih drugega. On je dve leti mlajši. Išči partnerja, ne let.

Tudi tebi hvala za vzpodbudo. Lepo, pa čestitke za družinico. Dokaz za tiste, ki dvomijo. Saj to delam, iščem primernega partnerja zase. Raje iščem tako dolgo, da bo pravi. Ampak otrok na vrat na nos nočem. Tudi če to pomeni, da jih ne bom imela. V 20 sem še popuščala pri kvalitetah partnerjev, sedaj ne več 🙂

A da ne? a NISI LIH TI NA VRAT NA NOS ZANOSILA?

Zal res gledamo tako na ženske…do 30 pol gre pa sam še dol

Zakaj pa ne? To so prava leta.

Se družim res z veliko ženskami. Lahko rečem, da tiste pri 45+ šele začnejo konkretno živeti in uživati. Tako da, se že veselim vsakega prihodnjega leta posebej, kolikor jih bo le Bog dal. 🙂

BRAVO ZA ĐIZS. To doživljam.

Vse okrog vas je animacija vključno s tekstom, ki ga spremljate.

Kot da bi bral nekoga, ki živi 30 let nazaj. Pa se takrat so imele ženske nad 35 otroke. Se moja mama je imela pred 40 leti mene pri 35, brata pri 38, pa je bila v pozno starost tako fit, da je vnučke pazila in za njimi tekala. Danes je pa to neka povprečna starost za otroke in večina žensk, ki študira, pri tej starosti rodi, če ne prvega, pa drugega otroka. Plodne so ženske res nekoliko manj, ampak še ni krize. Jaz sem pri približno tej starosti zanosila tretjega otroka v prvem poskusu. Popolnoma zdrav in najbolj bister med vsemi.

Sem 35+pa imam partnerja mlajsega od sebe in to kar dosti sicer sva kratko v vezi in si oba zeliva druzine,sm se pa jst sekirala kaj bojo drugi rekli.Takonda good luck

Mon252..tukaj bo vsak moski napisal,da je zenska 35+ je suha veja. In te suho veje so ze zale. Tako,da niti ni na monu moskega,da si najde partnerico 35+ je za njega prestara,druzina ni sans…se manj..dekle za 1noc. Po mnenju monovcev si se samo za staro saro.

Realnost monovcev: ti moski v svojem zivljenju niso imeli in ne bodo imeli v svoji pojstli zive monjkle….samo ono za napihnit.

 

eo pa so nam vrgli kost…

New Report

Close