Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske podjetnice, šefice in odnos do zaposlenih in pdrejenih

Ženske podjetnice, šefice in odnos do zaposlenih in pdrejenih

Zdaj se ze malo zapletaš. Govoriš o tvoji firminin tvojih pravilih. V prvem postu pa, da je težko bit v nakovalu med delavsinin direktorjem.
Če nabijaš in lažeš, moraš to znati, sicer hitro izpadeš budalo. Laganje in prirejanje, igranje drugih vlog itd, to je rezervirano za najbolj inteligentne. Ti to nisi, ti boš jutri ob sedmih šla rintat za minimalca in na kafetu boš osirala šefico..

Zdaj se ze malo zapletaš. Govoriš o tvoji firminin tvojih pravilih. V prvem postu pa, da je težko bit v nakovalu med delavsinin direktorjem.
Če nabijaš in lažeš, moraš to znati, sicer hitro izpadeš budalo. Laganje in prirejanje, igranje drugih vlog itd, to je rezervirano za najbolj inteligentne. Ti to nisi, ti boš jutri ob sedmih šla rintat za minimalca in na kafetu boš osirala šefico..
[/quote]

Ne ne, nič se ne zapletam ali lažem. Firmo imava skupaj z možem, zato mislim, da imam pravico, da kaj rečem. Dokler je vsa organizacija dela, skrb za delo in finance na najinih plečih so tukaj tudi moja/ najina pravila in zahteve. Zadovoljen?

Tvoja firma, tvoji pogoji, tvoje zahteve.

Do določene mere to drži. Ne pa absolutno. Večkrat poglej zakon o delovnih razmerjih, ustavo, etična merila. Mobing je pa kazniv.

Ravno zaradi takih kot si ti so razmere, takšne kot so. Večina jih potencira svoje pravice, znajo groziti z delovnim in socialnim sodiščem, za dolžnosti katere ravnotako sprejmejo s podpisom pogodbe pa kaj hitro pozabijo. Ko malo bolj ostro nastopiš je pa takoj ogenj v strehi.
Za take kot si ti, ki take stvari pišeš je pa res najbolje, da si na zavodu in na socialni.
[/quote]

Glede na to, da si sama napisala, da ste se nad delavcem izživljali, katera pogodba to določa, da je dovoljeno? Tvoja pravila, my ass. Malo bolj ostro se temu reče? 😳🙄 Za trakom bi res lahko zjala na mašine ja. Pa še poslušale bi te nemoteno. Sodelavci pa ne. Če bi te že mašine. 🤣😆😂😂😂

Monča, življenje se lahko kaj hitro obrne. Pazi, da ne padeš nekoč sama v sfero, ko se bo kdo nad tabo izživljal. Tudi firma v kateri si, ni samoumevna. Niti ljudje v njej. Govoriš o tem, kako zaradi tvoje obnašanja ljudje iščejo poti na sodiščih. Saj si priznala, da se izživljaš toliko časa, da pride do odpovedi. Svojo frustriranost izvajaj doma, če ti jo mož dovoli. Nimaš nobene pravice terorizirati ljudi okrog sebe. Ker misliš da si nad Bogom. Zaenkrat. Življenje je dolgo. Zakonitosti življenja nepredvidljive. Nič ni samoumevno, tudi tvoje obnašanje ne bi smelo biti. Obstajajo sprejemljiva pravila, kamor izživljanje nad komerkoli, ne spada.

Ne vem, zakaj se je razpasla ta kmetavzarska moda šefovskih primitivcev, da se je treba iti tako igro živcev in izživljanja nad nekom, ki ga v kolektivu ne marate, namesto da bi mu dali lepo odpoved po zakonitem postopku in stvar rešena? Kakšne egocentrične cirkuse z mobingom je treba izvajat? Čemu to služi, razen zadovoljevanju nizkih strasti?
[/quote]
Odpravnine ni treba dat, pa borza mu ne pripada, pa…. frustracije….

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Delavci so taki, kot so njihovi šefi. Če se z človekom dela fer, je fer, če ne,… maš pa same probleme.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne ne, nič se ne zapletam ali lažem. Firmo imava skupaj z možem, zato mislim, da imam pravico, da kaj rečem. Dokler je vsa organizacija dela, skrb za delo in finance na najinih plečih so tukaj tudi moja/ najina pravila in zahteve. Zadovoljen?
[/quote]

Zadovoljen. Mož je direktor in tebe jebe. Tako in drugače. Tako, da si res med nakovalom in kladivom. Jebejo te delavci in jebe te mož.

Malo si preberite še ostale prispevke po temah, ki jih je napisala Monća. Takoj vam bo jasno za kakšno osebo gre.

Tudi sama sem vpeta v to delo. Trudim se da sem pravična do vseh. Ne prenesem nobenega tožarjenja in prilizovanja. Z vsemi, na obeh straneh, imam strogo poslovni odnos. Nobenega prijateljstva izven službe. Vse probleme in zdrahe se trudim rešiti takoj in se z akterji tudi pogovoriti. Vse prepire skušam rešiti takoj in vse to zatreti v kali. Priznam, da sem včasih tudi stroga in neizprosna. Tukaj in v tem delu se moram strinjati z Mončo, nikakor pa ne odobravam katerekoli oblike mobinga. Če ne moremo delati skupaj, za skupno dobro se moramo pač posloviti en od drugega. Je pa res, da ni vsakdo za to funkcijo, eni jo opravljajo dobro, drugi pač ne. Ljudje smo si različni.

Še en, ki bi kar pljuval, grozil in nevem kaj še, še preden je sploh nekaj naredil, 15ga bi pa še plačo zahteval.
In kaj naj si jaz pomagam s takim človekom?
[/quote]

Opravičujem se vam, ker sem dejal, da bi vam pljunil v obraz saj za moj gnev, jezo verjetno niste ravno vi krivi in ste ga le spravili na površje, ker ste opisali kar ste in svoje početje.
Vedite pa, da je bilo kar sem napisal v dobri nameri tako vam kot drugim, ki morajo doživljati pekel tak ali drugačen v svojih službah. Poskusite biti drugačni in bolj prizanesljivi. Tudi sam se trudim.

Opravičujem se vam, ker sem dejal, da bi vam pljunil v obraz saj za moj gnev, jezo verjetno niste ravno vi krivi in ste ga le spravili na površje, ker ste opisali kar ste in svoje početje.
Vedite pa, da je bilo kar sem napisal v dobri nameri tako vam kot drugim, ki morajo doživljati pekel tak ali drugačen v svojih službah. Poskusite biti drugačni in bolj prizanesljivi. Tudi sam se trudim.
[/quote]

Najdi si žensko, ki te bo dala v red. Ti rabiš eno tako, ki te bo komandirala.

Najdi si žensko, ki te bo dala v red. Ti rabiš eno tako, ki te bo komandirala.
[/quote]Tu ti bom pa neki napisala.
Do zdej nisem sodelovala temi.
Ampak, ko te berem si Prostaška ženska, ki je neprimerna za šefico.

To nisi doseglas trdim delom in z pokazateljem znanja v firmi ali napredovanjem. Temveč si šefica po svojem možu.
Iz zapisa se vidi, da tudi on ni zadovoljen s tvojim delom, zato ni dal odpustiti delavca iz tvojega prvega komentarja.
Najslabše so šefice, ki so partnerke direktorjev in so tam samo zato, ker si to lastijo.
Takšna si ti.
Srž, kjer firma prične gnit.

Tu ti bom pa neki napisala.
Do zdej nisem sodelovala temi.
Ampak, ko te berem si Prostaška ženska, ki je neprimerna za šefico.

To nisi doseglas trdim delom in z pokazateljem znanja v firmi ali napredovanjem. Temveč si šefica po svojem možu.
Iz zapisa se vidi, da tudi on ni zadovoljen s tvojim delom, zato ni dal odpustiti delavca iz tvojega prvega komentarja.
Najslabše so šefice, ki so partnerke direktorjev in so tam samo zato, ker si to lastijo.
Takšna si ti.
Srž, kjer firma prične gnit.
[/quote]
Kaj drugega se lahko pričakuje od neresne družinske firme? V tujini družinske firme delujejo stoletja, pri nas pa kvečjemu ena generacija. Pamet se ne pridobi v eni generaciji, sploh pa ne pri osebah ki mislijo da so nad vsem. Pozabite na Mončo, ona bo v svojem svetu do smrti.


Kaj drugega se lahko pričakuje od neresne družinske firme? V tujini družinske firme delujejo stoletja, pri nas pa kvečjemu ena generacija. Pamet se ne pridobi v eni generaciji, sploh pa ne pri osebah ki mislijo da so nad vsem. Pozabite na Mončo, ona bo v svojem svetu do smrti.
[/quote]

Ne obremenjute se z eno Moniko. Nam firma čisto uredu laufa, med sabo se razumemo in skupaj gremo naprej v nove zmage.

No ženske, šefice in lastnice firm, koliko ste pa letos dale nagrade, božičnice vašim zaposlenim?

Včasih je lažje delat z konji kot pa z ljudmi.

Ko bo nekaterim retardirancem kot si ti prebilo ,da denar ne leti iz neba temvec ga je potrebno zasluziti. In ce ti nekdo z odlokom da prepoved opravljanja dela, ga ne mores. Kar pomeni da tudi nagrad za uspesno delo in bozicnih bonusov ne mores izplacevati .
Malo se pozanimaj kaksne vrste je zensko podjetnistvo v slovenistanu. Predno drugic provociras z svojimi maloumji.
Jemljejo kredite, da lahko prispevke in davke placujejo, marsikatera si place ne izplaca ker si nima od kje.

pa da ne bos v zablodi nisem ena izmed njih. Vakumbrain provokatorski debil / ka ( predvidevam da slednje)

Tale monca ni nobena podjetnica.
Ona je zena od enega propadlega privatnika. Vcasih ko je descu firma se laufala je glumila sefico in se koorchila sam je itak noben ni hebal v 5 posto.
Pol so pa zafural firmo v stecaj, pa izterjevalci so ji po dvoriscu skakal pa vse pobral.
Dones pa njen desc vilicarja vozi v enem skladiscu, ta baba je pa doma nedposobna si najdet redn siht .
Zato pa ima cajt na forumih klofat poste. Njene nebuloze o sefovanju so ji zgolj za lasten egotrip.

Slab si ti jasnovidec. Popolnoma nič ne drži.
Delamo na tem, da delamo dobro in pošteno. Nimamo minusa na računu, je pa res, da imamo par lizingov odprtih. Tudi božičnico in priložnostno darilo za praznike so dobili vsi zaposleni.

Slab si ti jasnovidec. Popolnoma nič ne drži.
Delamo na tem, da delamo dobro in pošteno. Nimamo minusa na računu, je pa res, da imamo par lizingov odprtih. Tudi božičnico in priložnostno darilo za praznike so dobili vsi zaposleni.
[/quote]

Ti ves in jaz vem da je vse kar pises izmisljotina. Nisi ti kreditno sposobna niti za lizing. Imas na SISbonu prevec dolgov.
Ti pa lahko napovem , da tudi v prihodnjem letu ne bos dobila sluzbe ce bos nadsljevala s svojim pocetjem , niti zadela na lotu. Dolgovi se bodo samo se kopicili morala si bos priznati , da tistih casov ni vec. Svetujem ti da zacnes podpirat svojega partnerja , in se tudi sama spustis iz piedestala na katerega si sama sebe postavila. Si koncno priznas da nisi sposobna kot se hoces prikazat.
sooci se z realnostjo , sprejmi delo ki ustreza tvoji osnovno solski izobrazbi.

Tvoj moz ni zadovoljen s trenutnim zivljenjem na custvenem podricju .
V novem letu ki prihaja se mu odpira nova custvena pot. Popolna preobrazba zivljenja. Vidim mlajso zensko ki ga bo popolnoma omrezila

Ti ves in jaz vem da je vse kar pises izmisljotina. Nisi ti kreditno sposobna niti za lizing. Imas na SISbonu prevec dolgov.
Ti pa lahko napovem , da tudi v prihodnjem letu ne bos dobila sluzbe ce bos nadsljevala s svojim pocetjem , niti zadela na lotu. Dolgovi se bodo samo se kopicili morala si bos priznati , da tistih casov ni vec. Svetujem ti da zacnes podpirat svojega partnerja , in se tudi sama spustis iz piedestala na katerega si sama sebe postavila. Si koncno priznas da nisi sposobna kot se hoces prikazat.
sooci se z realnostjo , sprejmi delo ki ustreza tvoji osnovno solski izobrazbi.

Tvoj moz ni zadovoljen s trenutnim zivljenjem na custvenem podricju .
V novem letu ki prihaja se mu odpira nova custvena pot. Popolna preobrazba zivljenja. Vidim mlajso zensko ki ga bo popolnoma omrezila
[/quote]

Vedno bolj me spravljaš v smeh s tem tvojim prerokovanjem.
Zaradi mene lahko pišeš kar hočeš.
Naj ti bodo tvoja prerokovanja v zadovoljstvo, mene žal ne ganejo.

Vedno bolj me spravljaš v smeh s tem tvojim prerokovanjem.
Zaradi mene lahko pišeš kar hočeš.
Naj ti bodo tvoja prerokovanja v zadovoljstvo, mene žal ne ganejo.
[/quote]

Popolnoma te je zadelo , te cutim.
Ne posegaj po hrani kot imas navado. Cas bi ze bil in predpagam , predlagam da zacnes delati konkretno na sebi tako znotraj kot zunaj. Tvoja prekomerna telesna teza ti ni v dobrobit. Zamisli se .

Mi smo imeli eno tako šefico kot jo opisuje AndrejaZ. Popolnoma enaka, če ne kar ista. Spedenana do kraja, lepa frizura, vedno sexy oblečena, naprfumana, visoke petke, …. ampak šus babji v glavi. Nismo jo jebali 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vse kar je govorila je šlo pri levem not in pri desnem ven. Jaz sem jo jemal popolnoma flegma, niti malo se nisem sikiral zaradi njenih nastopov, nekateri pa so vse te napade jemali zelo osebno in je marsikoga tudi čustveno prizadela in zlomila. Take je imela najraje. Nekateri so med njenimi nastopi ali govornimi vajami celo opazili, da so ji nabreknile bradavičke. Torej je v svojih nastopih uživala. Bolano. No sedaj nam jo ni treba več prenašat, je napredovala, na njeno mesto pa je prišla ena malo bolj normalna.

Zakaj misliš da iz UKC ljudje bežijo?Lahko si nasilen,podtikaš napake,podtikaš priznanja,neresnične sestanke in ljudje za katere pojma nimajo kdo so,so bile prisotne na neresničnih sestankih.
Prijava ti ne pomaga,saj so zaščitene.Jebeš tako delo za 700eur neto.V Nemčiji pa te imajo za boginjo za 2500 eur neto.

New Report

Close