Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske podjetnice, šefice in odnos do zaposlenih in pdrejenih

Ženske podjetnice, šefice in odnos do zaposlenih in pdrejenih

Čakte mal no, časi socializma so minili. Ne more imeti en, ki res dela 8 ur enake plače in nagrade, kot tisti, ki 8 ur ne dela nič, se upira delu in hvata krivine. Treba se bo zavedati, da je pravično, da pridni dobijo več, tisti malo manj pridni pa manj. Tako pač je. Meni se ni za ubadati s takimi, ki stalno nekaj jamrajo, se pritužujejo, odlanjajo in prebirajo delo, so nonstop na bolniški, pa problem z enim in drugim otrokom, pa družinski problemi, …… Jaz sem sita tega. Skušaš jim kar najbolj ustreči, na koncu pa to izkoriščajo. Zato tudi tak negativen predznak za večino šefic in šefov.

Jaz bi ji že dal tinte pit. Da bi se ena baba nad mano izživljala in še uživala pri tem, bi midva hitro zaključila.

Čisto možno je, da opisujeva isto žensko. Ne bova nič bolj v detajle.
Sreča za marsikoga je, da je napredovala. Jaz jo še občasno srečam, tudi rečeva kakšno na hitro in to je tudi vse kar imam stika z njo.
Saj, če pogledam za nazaj je bila čisto uredu šefica, seveda, če odmislimo tiste njene izpade in nastopanja. Vem, da niso vsi istega mnenja, ampak do mene je bila kar korektna. Eni, ki ji niso bili ravno po godu so se mi prav smilili.

Jaz bi ji že dal tinte pit. Da bi se ena baba nad mano izživljala in še uživala pri tem, bi midva hitro zaključila.
[/quote]

Ti bi se lepo pokakal od strahu, ko bi te ona povabila na razgovor. Take brihtole kot si ti, je imela najraje.

New Report

Close