Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla

Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla

Ah dej ne nakladaj. Tip je bolan. Če ti res neka ženska karkoli slabega stori jo pač steraš nekam in je. Ne pa da jo zažgeš.

Jaz sem šla rajš stran, še sedaj ne maram bivše tašče. Bi ji verjetno nekaj naredila v nasprotnem primeru.

Kot da so nasilneži in razni manijaki odraščali brez mater in so jih vzgojili le očetje iz epruvet, pa kot da obstaja samo 1. vrsta nasilja, ki je javno vidno in se ga najpogosteje poslužujejo moški – fizično.

Ženske niso nič manj nasilne od moških, so le bolj prefinjene in spletkarske, ko izvajajo psihično nasilje!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ma kakšna sreča. Sreča nima s tem nič.
Ti iščeš neko tolažbo, zato te resnica niti ne zanima.
[/quote]a to zdaj odgovor?? Ahhjano.

Kot da so nasilneži in razni manijaki odraščali brez mater in so jih vzgojili le očetje iz epruvet, pa kot da obstaja samo 1. vrsta nasilja, ki je javno vidno in se ga najpogosteje poslužujejo moški – fizično.

Ženske niso nič manj nasilne od moških, so le bolj prefinjene in spletkarske, ko izvajajo psihično nasilje!
[/quote]

S kom se ti to pogovarjaš? Si mal falil? Včasih si vsaj prej prebral, preden si odgovarjal, zdaj se ti še to ne da?

Preberi za nazaj, kar je Mary McScary napisala.
Moški imajo manj izbire glede žensk, torej če jih baba zapusti, lahko traja desetletja, da novo najdejo.
Ženska lahko takoj po prekinitvi razmerja novega najde 1 2 3.
Ženske pač hitreje prebolijo fanta, ker hitro boljšo ponudbo dobijo.

Seveda, vasezagledana narcisoidna butara kot si ti, se ne moreš uživeti v položaj moškega, kateremu nič preostane.
Povprečen moški komaj kaj akcije dobi, če že, v upijanjenem stanju. Babe se ne mečejo pred tabo, kot se deci povprečni ženski.
Neenakost seks trga, bi lahko rekli, botruje takim psihičnim zlomom, kjer mož zažge ženo, ker je obupan, da ne bo nobena druga nadomestila njenega mesta.

Tega babe nikoli ne boste razumele.


Če ti tako praviš, potem že.
Zakaj to praviš, pa več pove o tebi, kot o moških.
[/quote]

O tebi pa to pove da zagovarjas morilce, nisi nic boljsi clovek kot oni.
Ocitno te je nekaj zensk prizadelo v preteklosti ali enostavno nimas srece z njimi, zaradi tega pa se nimas pravico na vse splosno krivit zensk ko pride do takega gnusnega dejanja. . Kar se pa jaz v tej temi zelela povedat je da je s takimi moskimi nekaj hudo narobe, in potem jaz izpadem zleht pa hudobna?!
Raje delaj na sebi, da si bos nasel zensko ki te bo vredna in da jo bos ti vreden, kot pa da zagovarjas nagnusne moske, ki nimajo jajc sprejeti zivljenjskih posledic

ta meri je včasih nesramna ,pove velikrat prov, jest sem tud sam ostav in sem sam že 9 let, nism pravi za ženske, mejhno plačo mam,, lep nism.Bivša je že 3 menjala 😒 otrok me v dobro volo sprav,če ne sem depresija

Preberi za nazaj, kar je Mary McScary napisala.
Moški imajo manj izbire glede žensk, torej če jih baba zapusti, lahko traja desetletja, da novo najdejo.
Ženska lahko takoj po prekinitvi razmerja novega najde 1 2 3.
Ženske pač hitreje prebolijo fanta, ker hitro boljšo ponudbo dobijo.

Seveda, vasezagledana narcisoidna butara kot si ti, se ne moreš uživeti v položaj moškega, kateremu nič preostane.
Povprečen moški komaj kaj akcije dobi, če že, v upijanjenem stanju. Babe se ne mečejo pred tabo, kot se deci povprečni ženski.
Neenakost seks trga, bi lahko rekli, botruje takim psihičnim zlomom, kjer mož zažge ženo, ker je obupan, da ne bo nobena druga nadomestila njenega mesta.

Tega babe nikoli ne boste razumele.
[/quote]


[/quote]

Se pravi si navadno ničé, če nimaš ženske? Imet žensko bi pa naenkrat spremenilo svet? Ne, ne bi. Kdor imacilj, da bo za nekoga živel, nikdar ni srečen, tudi če je v uspešni zvezi. Ti moraš najprej imet pošlihtano svoje življenje, ga znati živeti in biti sam sebi dovolj. Šele takrat si sploh sposoben nekoga dodatno sprejeti in z njim svoje življenje deliti. Deliti, ne zanj živeti. Zato pa ti nimaš babnice in tudi če bi se teple zate, ne bi z nobeno niti zdržal dolgo, kaj šele, da bi z njo bil srečen. Obupancev, ki se nimajo radi, nobena ne mara. A ti bi bil z eno depresivno in jokajočo žensko, ki se smili sama sebi? Ampak seveda, za tvoje smiljenje samemu sebi so krive ženske, ne ti sam, kajne?


Zakaj že?
In kdo vam je kriv, da mislite, da se morate upijanit?
Res me zanima, ne provociram.


Zakaj že?
In kdo vam je kriv, da mislite, da se morate upijanit?
Res me zanima, ne provociram.
[/quote]

No, nekaterim moškim da alkohol več poguma, saj jih v treznem stanju zavrnitev preveč prizadene.
V bistvu, smo moški edini, ki se moramo naučiti biti zavrnjeni stalno s strani nasprotnega spola.
Povprečno žensko doleti mogoče ena ljubezenska/spolna zavrnitev v življenju, medtem ko povprečnega moškega stotine.

Kdo nam je kriv?
Seveda ženske.
Ne pravim, da si moški zaslužimo ljubezen in seks, ampak če garaš in garaš, pa od tega ni nič. Ali je res pošteno, da sebe kriviš?
Saj se debele ženske tudi pritožujejo, ker jih fantje nočejo, in vztrajajo pri tem, da bi jih morali sprejeti takšne, kakršne so.
Poglej si “fat acceptance” in vidiš, da se babe obnašajo popolnoma isto, oz. se slabše, saj se moški moramo navaditi na zavrnitve.

Ženo stalno glavo boli, ko mož z njo hoče seksat, in on to vsakič požre.
Ko pa ona hoče in je mož z nečim drugim zaposlen, pa ponori, da je ne ljubi.

No, nekaterim moškim da alkohol več poguma, saj jih v treznem stanju zavrnitev preveč prizadene.
V bistvu, smo moški edini, ki se moramo naučiti biti zavrnjeni stalno s strani nasprotnega spola.
Povprečno žensko doleti mogoče ena ljubezenska/spolna zavrnitev v življenju, medtem ko povprečnega moškega stotine.

Kdo nam je kriv?
Seveda ženske.
Ne pravim, da si moški zaslužimo ljubezen in seks, ampak če garaš in garaš, pa od tega ni nič. Ali je res pošteno, da sebe kriviš?
Saj se debele ženske tudi pritožujejo, ker jih fantje nočejo, in vztrajajo pri tem, da bi jih morali sprejeti takšne, kakršne so.
Poglej si “fat acceptance” in vidiš, da se babe obnašajo popolnoma isto, oz. se slabše, saj se moški moramo navaditi na zavrnitve.

Ženo stalno glavo boli, ko mož z njo hoče seksat, in on to vsakič požre.
Ko pa ona hoče in je mož z nečim drugim zaposlen, pa ponori, da je ne ljubi.
[/quote]

Kako bolno je pričakovanje, da te mora pa vsak marat, še več- vsakemu moraš biti seksualno privlačen? Stari, se ti sploh zavedaš kaj pišeš?!? Najbrž ne, ampak glavno, da so ženske krive za tvojo bolno razmišljanje. Sori, skrajno domišljavo in totalno nerealno je to tvoje pričakovanje. Nikoli in nikdar ne boš vsem všeč. Ga ni človeka, ki bi bil! Torej naprej pošlihtaj svojo zblojeno glavo, potem pa naprej. Ženske za to pa res niso krive. Saj si napisal -tudi debelih ne mara vsak. Pa zato ne polivajo drugih z bencinom. Pač si govorijo, oz. se tolažijo in to je to. Dokler pa se smilijo same sebi pa sigurno ne dobijo dedca. Tako kot ti ne babe. S tem jamranjem in obtoževanjem pa res nimaš šans.

No, nekaterim moškim da alkohol več poguma, saj jih v treznem stanju zavrnitev preveč prizadene.
V bistvu, smo moški edini, ki se moramo naučiti biti zavrnjeni stalno s strani nasprotnega spola.
Povprečno žensko doleti mogoče ena ljubezenska/spolna zavrnitev v življenju, medtem ko povprečnega moškega stotine.

Kdo nam je kriv?
Seveda ženske.
Ne pravim, da si moški zaslužimo ljubezen in seks, ampak če garaš in garaš, pa od tega ni nič. Ali je res pošteno, da sebe kriviš?
Saj se debele ženske tudi pritožujejo, ker jih fantje nočejo, in vztrajajo pri tem, da bi jih morali sprejeti takšne, kakršne so.
Poglej si “fat acceptance” in vidiš, da se babe obnašajo popolnoma isto, oz. se slabše, saj se moški moramo navaditi na zavrnitve.

Ženo stalno glavo boli, ko mož z njo hoče seksat, in on to vsakič požre.
Ko pa ona hoče in je mož z nečim drugim zaposlen, pa ponori, da je ne ljubi.
[/quote]

In kje piše, da bi se te morale usmilit zato, ker se tebi zdi, da je imeti žensko tvoja pravica? S takim razmišljanjem zbujaš grozo, ne pa želje, da bi kdorkoli imel kakršenkoli odnos s tabo. Vsaka ima pravico zase odločati s kom bo in s kom ne bo. Tudi ti gotovo poznaš kako žensko, ki te nikakor ne privlači in ne bi bil z njo. A zato te ima ona pravico zakuriti? Z izgovorom, da že predolgo gara in je bila prevečkrat zavrnjena?

In kje piše, da bi se te morale usmilit zato, ker se tebi zdi, da je imeti žensko tvoja pravica? S takim razmišljanjem zbujaš grozo, ne pa želje, da bi kdorkoli imel kakršenkoli odnos s tabo. Vsaka ima pravico zase odločati s kom bo in s kom ne bo. Tudi ti gotovo poznaš kako žensko, ki te nikakor ne privlači in ne bi bil z njo. A zato te ima ona pravico zakuriti? Z izgovorom, da že predolgo gara in je bila prevečkrat zavrnjena?
[/quote]

Nekaj je biti v vezi in nekaj biti zavrnjen.
V nobenem primeru ne podpiram nasilja nad ženskami, če te zavrnejo.
Ampak če sta v vezi in te maltretira in cuza denar, je čisto možn, da se možu strga.
Preberi še enkrat napisano, da boš bolje razumelo.

Ženske ne dojamejo, da moški nimajo veliko šans v ljubezni in pač prvo vzamejo, ki se jim ponudi, drugače ostanejo z ničemer.
Torej, obup lahko privede moškega, da stori nekaj butastega kot zakuriti svojo ženo.
“Če je ne morem jaz imeti, pa je ne bo nihče”, v takem smislu.
Družba tako ali tako ne jema duševnega zdravja moških za resen problem, in potem poči.
In bo še dolgo pokalo, dokler feminizem fura vojno proti vsemu, kar je moškega.

Nekaj je biti v vezi in nekaj biti zavrnjen.
V nobenem primeru ne podpiram nasilja nad ženskami, če te zavrnejo.
Ampak če sta v vezi in te maltretira in cuza denar, je čisto možn, da se možu strga.
Preberi še enkrat napisano, da boš bolje razumelo.

Ženske ne dojamejo, da moški nimajo veliko šans v ljubezni in pač prvo vzamejo, ki se jim ponudi, drugače ostanejo z ničemer.
Torej, obup lahko privede moškega, da stori nekaj butastega kot zakuriti svojo ženo.
“Če je ne morem jaz imeti, pa je ne bo nihče”, v takem smislu.
Družba tako ali tako ne jema duševnega zdravja moških za resen problem, in potem poči.
In bo še dolgo pokalo, dokler feminizem fura vojno proti vsemu, kar je moškega.
[/quote]

Za vse to, torej:
– da je zavrnjen
– da ženski, ki ga izkorišča, ne reče adijo
– da se ne sooči s svojimi težavami v duševnem zdravju in si jih ne prizna,
je kriv izključno moški sam, tako kot bi za iste težave bila ženska kriva sama sebi. Vsak si sam kroji življenje in vsak se sam odloči, ali se bo pustil zajebbavat ali ne. Vsak se sam odloči, ali bo poiskal zdravniško pomoč v primeru psihičnih težav ali ne. Tako moški, kot ženska. Ni res, da družba ne priznava duševnih težav, ampak jih moški (pa tudi veliko žensk) samih ne prizna. To je spet problem vsakega posameznika. Ampak moški očitno niste več moški, če se niste sami sposobni prijeti v roke in za vse krivite druge – ali ženske, ali družbo. In potem se čudiš, da je tako, kot je? A to, da družba ne podpira zažiganja žensk te pa ne odvrne od tega, da tega ne bi počel? Ko gre za obisk psihiatra, takrat pa ja, šteje samo mnenje družbe? Dvoličnež brez jajc jedan! Vojno proti sebi borite sami in se sami uničujete. Že razumem, da se komu strga, ampak ti ne razumeš, da si je za to kriv sam in nihče drug. In še odgovor prosim: ima ženska, ki ti ni všeč, pravico, da se ji strže in te zakuri, ker ti ni všeč?

Veš kaj je največja prevara? Ta, da je bil Hitler označen kot psihopat, pa ni bil. On je bil navaden povprečnež – normalen človek, ki je v pravem trenutku izkoristil duh časa. Tako, je vsak od nas v sebi nosi seme zla, je pa potem odvisno od karakterja v katero smer boš zašel.

Si predstavljaš te luzerčke/ke, ki tako vneto 24ur na dan sukajo zlobne jezike po forumu, da bi taki osebki v realnem življenju dobili moč? Morda leta 1940 – 1945.

Veš kaj je največja prevara? Ta, da je bil Hitler označen kot psihopat, pa ni bil. On je bil navaden povprečnež – normalen človek, ki je v pravem trenutku izkoristil duh časa. Tako, je vsak od nas v sebi nosi seme zla, je pa potem odvisno od karakterja v katero smer boš zašel.

Si predstavljaš te luzerčke/ke, ki tako vneto 24ur na dan sukajo zlobne jezike po forumu, da bi taki osebki v realnem življenju dobili moč? Morda leta 1940 – 1945.
[/quote]

Poglej, kaj sem odebelila. In v tem je point. To je tisto, kar loči psihopata od povprečneža. Najbrž ni treba razlagati, kateri se odloči za katero smer.

Poglej, kaj sem odebelila. In v tem je point. To je tisto, kar loči psihopata od povprečneža. Najbrž ni treba razlagati, kateri se odloči za katero smer.
[/quote]

Zakaj sama sebi odgovarjaš?
Si pa res pritegnjena, ali celo pritegnjen?

Ima viharni prav, ko govori o multiničnih spakah, ki se same s sabo pogovarjajo in sploh ne veš, kdo je kdo.

Vse to, kar berem ne zveni kot žensko pisanje ampak kot pisanje moškega, ki želi razburjati druge in imeti pozornost na sebi.
Kar loči psihopata od povprečneža je v možganih.
Psihopati ženejo uspeh, ker jim drugi nasedajo, tako moški in ženske.
Psihopati nimajo nobenega problema z ženskami.
Takoj ga vse naskačejo!

Zakaj sama sebi odgovarjaš?
Si pa res pritegnjena, ali celo pritegnjen?

Ima viharni prav, ko govori o multiničnih spakah, ki se same s sabo pogovarjajo in sploh ne veš, kdo je kdo.

Vse to, kar berem ne zveni kot žensko pisanje ampak kot pisanje moškega, ki želi razburjati druge in imeti pozornost na sebi.
Kar loči psihopata od povprečneža je v možganih.
Psihopati ženejo uspeh, ker jim drugi nasedajo, tako moški in ženske.
Psihopati nimajo nobenega problema z ženskami.
Takoj ga vse naskačejo!
[/quote]

Ne odgovarjam sebi. Halo? Kot drugo, seveda imajo probleme z ženskami. Saj problemov je več vrst, ne samo biti ali ne biti sposoben žensko osvojiti. In kaj si ti drugega kot multinično?

Ne odgovarjam sebi. Halo? Kot drugo, seveda imajo probleme z ženskami. Saj problemov je več vrst, ne samo biti ali ne biti sposoben žensko osvojiti. In kaj si ti drugega kot multinično?
[/quote]

Nehaj se pretvarjati, da si ženska. Vem, kdo si.

xRobe, princeska z venera, nevidna zvezdica, itd.
Hitler animation

Temo odpreš in potem spamaš do nedogleda in se sam s sabo pogovorjaš.
Vzemi tabletke že in pojdi spat!

Nehaj se pretvarjati, da si ženska. Vem, kdo si.

xRobe, princeska z venera, nevidna zvezdica, itd.
Hitler animation

Temo odpreš in potem spamaš do nedogleda in se sam s sabo pogovorjaš.
Vzemi tabletke že in pojdi spat!
[/quote]

Ti jih vzemi. In ne, nisem ta, za kogar me imaš.

Ti jih vzemi. In ne, nisem ta, za kogar me imaš.
[/quote]

Multinična spaka.
Vzemi že tabletke!

Še viharni ni tako duševno prizadet kot ti.
Ali imaš istospolna nagnjenja, da se sam sebe kot žensko predstavljaš?
Ali kako se temu že reče- trans? Bo treba s škarjami jaja in klobasico odrezat, da se boš bolje počutil 😁😁

Multinična spaka.
Vzemi že tabletke!

Še viharni ni tako duševno prizadet kot ti.
Ali imaš istospolna nagnjenja, da se sam sebe kot žensko predstavljaš?
Ali kako se temu že reče- trans? Bo treba s škarjami jaja in klobasico odrezat, da se boš bolje počutil 😁😁
[/quote]

Tablet si potrebno ti, bitje zmedeno multinično. Če me imaš za nekoga drugega, je to tvoj problem. Meni se gladko j…. za to. 🙂 Jaz lahko povem svoje mnenje tako, kot vsi ostali in ga tudi bom. Ti se pa petelini kolikor te je volja.

Dokler doberšen del žensk kriči, razuma ne sprejemamo niti pod razno. Me lahko počnemo karkoli brez posledic, ker smo ženske in imamo vso pravico bit popolnoam nedotakljive, ne glede kaj počnemo, bo stanje vedno slabše, ne bolje. Že zaradi naraščanja števila priseljencev, ki so genetsko maščevalni in brutalni, da se mi nikakor ne moremo primerjat z njimi. In je ni zakonodaje in represije, da lahko prepreči morebitne posledice uničujočih početij, kajti umor je vedno posledica in ne vzrok.

Tako da gre za zavestno izbiro ženske, razum ali riskira, da bo morda ena od teh, ki jo bodo doletele posledice in bo končala v črni kroniki. Pravila, kdo lahko pade v tako stanje da mori, enostavno ni in ni mogče prej predvidet.

Nič ni to takega, kar bi nastalo danes in se kljub vsej izmišljeni zakonodaji ne da preprečit.

Samo te ženske, ki tu divajo s pisanjem, ne, one znajo le noret in primitivno, psihopatsko napadat, ne sprejemajo nobene razumne razlage. Ne vem pa kaj pričakujejo in zahtevajo? To kar bi one rade, da se jim nič ne more zgodit, če bodo naklepno škodovale, uničevale, enostavno ni izvedljivo.

No, kaj boste predlagale?

Zakon, da se preventivno zapro bližnje osebe, ko ve začnete noret?

Recimo, to bi bilo nekako tako, sporočiš policiji, jaz sem se glihkar začela malo gonit, ker me je zasrbelo, preventivno zaprite mojga dedca, ker me lahko še ubije, če izve…..samo klinc, bodo dedca zaprli, te pa lahko fenta žena od ljubimca ali pa ljubimec sam.😁….ne vem, no babe, ne samo psihopatsko noret brez vsebine, dajte predloge, če pravite , da za vas razum ne pride več v poštev niti pod razno, odkar ste začutile blagor privilgirane in popolnoma zakonsko zaščitene riti.

New Report

Close